Článek

„Mecheche“ na předávání Cen české filmové kritiky 2020: Zasněžený Trojan, vyfiknutá Aňa

 
Na rautu to oslavit nemohli, a tak domů aspoň vyfasovali lahve. Ivan Trojan (56) si ale z Cen české filmové kritiky odnášel jen křišťál za nejlepší herecký výkon. A jako jediný se rozhodl donést si ho domů pěšky – i přes hustou vánici.
08.02.2021 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků)
Podobné články

Pan herec Ivan Trojan oslaví padesátiny

 
Jen málokterý český herec se může pyšnit takovým množstvím cen jako Ivan Trojan. Má pět Českých lvů, cenu Thálie, televizní cenu Elsa i Zlatou nymfu z televizního festivalu v Monte Carlu a nominaci na Radoka. Trojan, který má stále angažmá v Dejvickém divadle oslaví poslední červnový den 50. narozeniny. Jak sám herec říká, ocenění jsou příjemná, ale důležitější je podle něj samotný proces tvorby. 
27.06.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků)

Český lev: Trojan jen zářil, konečně se mu spojilo osobní i filmové vítězství

 
Letošním Českým lvům kraluje film Ve stínu. Nejlepší mužský herecký výkon obhájila hlavní postava filmu Ivan Trojan. Herečkám dominuje Gabriela Míčová z filmu Odpad město smrt. Trojan po slavnostním večeru prohlásil, že je pro něj cena výjimečná už jen kvůli tomu, že byl snímek Ve stínu vítězný i celkově.
03.03.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků) , Gabriela Míčová (22 článků)

Herec Ivan Trojan je počtvrté otcem, manželka mu porodila syna Václava

 
Sedmačtyřicetiletý herec Ivan Trojan má čtvrtého kluka. Jeho o sedm let mladší manželka Klára mu porodila syna Václava. Maminka i chlapeček jsou v pořádku. Další články k tématu: Na úklid jsem úchyl, přiznává herečka Klára Trojanová Těhotná manželka Ivana Trojana je ve čtvrtém měsíci pořád štíhlá Chci být sobec, přiznává herec Ivan Trojan
07.04.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků)

Osmdesátník Trojan slaví narozeniny nadvakrát jako britská královna

 
Herec Ladislav Trojan své osmdesátiny slavil v kruhu nejbližší rodiny už 1. srpna. Další a větší oslava ho ale teprve čeká, a bude až po několika týdnech od narozenin. Stejný "rituál" oslav má britská královna Alžběta II., která se narodila na konci dubna, ale kvůli hezčímu počasí slaví až v létě. Další články k tématu: Herec Ivan Trojan je počtvrté otcem, manželka mu porodila syna Václava Blíží se 25. plzeňské Finále. Jednou z novinek bude Sága rodu Trojanů RECENZE: Trojanův Občanský průkaz nekalkuluje, a v tom je jeho síla
08.09.2012 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Ivan Trojan (313 článků) , Ladislav Trojan (33 článků)

Dirigent Pavel Trojan: Měl jsem ohromné štěstí

 
Nedělním koncertem ve Smetanově síni Obecního domu debutuje na festivalu mladý dirigent Pavel Trojan. Bude řídit Pražské symfoniky FOK se skladbami Vítězslava Nováka, Sergeje Rachmaninova, Otmara Máchy a Igora Stravinského. Trojan, dirigent a skladatel (nedávno uvedl v Semaforu muzikál Sedmero havranů), působí na festivalu jako tiskový mluvčí.
17.05.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trojan (10 článků) , Pavel Trojan (10 článků) , Sergej Rachmaninov (2 články) , Pavel Novák (131 článků)

Ivan Trojan zkolaboval: Drama při natáčení!

 
V každé roli je totální, opravdový. Vyždímá se, zničí a odevzdá pokaždé úplně všechno. Ivan Trojan (50) je tím proslavený a jeho vesnický blázen a potížista Václav (2007) je tak autentický, že o mentální retardaci nepochybujete ani na okamžik. Tahle role, oceněná mj. Českým lvem, byla vykoupena zdravotními trably. Trojan totiž odmítal tvrdošíjně kaskadéry, což se pochopitelně neobešlo bez následků…
19.01.2015 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků) , Václav Český (568 článků)

Herec Trojan: Milion chvilek v politice? Možná, kdyby... A Babiš? Odklon od Masaryka s Havlem

 
Sobotní demonstraci na Letenské pláni přišel do internetové televize DVTV zhodnotit herec Ivan Trojan. Opozici, které organizátoři rozdávali úkoly, prý drží palce, ale zatím to podle jeho slov trochu skřípe. Sdělil, co jemu osobně na současné vládě vadí nejvíce. „Nelíbí se mi, že ANO vládne s komunisty. I to, že nejsme ochotni přijmout dvanáct uprchlíků, je zarážející,“ říká Trojan. A pustil se i do prezidenta a do hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího.
17.11.2019 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků) , Václav Klaus (10227 článků) , Václav Havel (5958 článků) , Václav Masaryk (151 článků)

S manželkou se před sebou stydíme, tu intimní scénu jsem vymyslel já, říká Ivan Trojan

 
Z basketbalového hřiště na divadelní prkna. Jeden z nejoblíbenějších herců Ivan Trojan (55) v mládí snil o sportovní kariéře, plány mu ale zhatil nízký vzrůst. Měří pouze 178 centimetrů a to byl u házení košů problém. Jak se mu natáčela intimní scéna s manželkou Klárou Pollertovou-Trojanovou (48)? I to v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz Trojan prozradil.
23.01.2020 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků)

Komedie Bourák zbourá kina: Ivan Trojan hraje zastydlého puberťáka, kterého má rodina plné zuby

 
Už 11. června do kin vtrhne černá komedie Bourák. Hlavní role se ujal Ivan Trojan (55), který hraje věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plné zuby. Ale i srdce. Snímek režíruje Ondřej Trojan (60) a dále v něm hraje spousta známých českých tváří, které ve filmech obvykle nezklamou.
20.05.2020 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků) , Ondřej Trojan (75 článků)

Má, nebo nemá přítelkyni? Josef Trojan dal po procházce s Emmou Smetanou jasnou odpověď

 
První roli si zahrál už jako čtyřletý ve filmu Anděl Páně, dnes má herec Josef Trojan (19) na kontě seriály Skvrna, Svět pod hlavou nebo Dáma a Král či filmy Cena za štěstí, Abstinent nebo nejnověji Šarlatán. Zahrál si v něm Jana Mikoláška v mladém věku, dospělého léčitele ztvárnil Josefův otec Ivan Trojan.
24.08.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků) , Emma Smetana (554 článků) , Josef Trojan (48 článků) , Josef Král (92 článků) , Jan Smetana (26 článků)

Josef Trojan o rozněžnělých fotkách s Emmou Smetanou: Co se oné osudné noci stalo?

 
Před týdnem si po premiéře filmu Šarlatán zadaná moderátorka Emma Smetana (32) a nadějný herec Josef Trojan (19) vyšli na procházku večerní Prahou. Fotografie jejich doteků a objetí obletěly český internet a nezůstaly bez odezvy. Po týdnu se k celé věci vyjádřil i jeden z protagonistů – Josef Trojan.
24.08.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (554 článků) , Josef Trojan (48 článků)

Trojan dostal cenu a pak... Bloudil Prahou ve vánici!

 
Po delší době se herci sešli v Divadle Archa, aby si převzali Ceny české filmové kritiky. Nebyl to ale galavečer, na jaký jsou zvyklí. Nekonal se ani raut! Když měl tak Ivan Trojan (56) coby nejlepší herec večera žízeň, musel si prý jít sehnat něco ven.
08.02.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (313 článků)

Nejlepší pochoutky z ovoce: Zavařuje celé Česko - už zítra v Blesku!

 
Sladké třešně, voňavé maliny a šťavnatý rybíz. Bez chuti ovoce není pravé české léto. Marmelády, kompoty a zavařeniny nám pomůžou uchovat si trochu prázdninové pohody i v chladných měsících. Navíc jde o zdravou pochoutku plnou vlákniny. Vyzkoušejte osvědčené recepty a rady hospodyněk ze všech koutů Česka.
16.07.2020 06:20 |

podobné články

Ceny české filmové kritiky: Dorazil filmový Havel i Trojan a Aňa Geislerová v šatech od Victorie Beckham! A jak to dopadlo?

 
V pražském Divadle Archa se sešli umělci nominovaní na Ceny české filmové kritiky. Před vstupem do sálu museli podstoupit test na covid a na ústech mít roušku. Jelikož ceremoniál byl naplánován bez diváků a dalších pozvaných hostů, vítězům ceny předali poražení. A jak to vlastně nakonec dopadlo?
06.02.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (882 článků)

Režisér Trojan má hudebně-filmový festival. Přijede Koller, Ruppert i Čokovoko

 
S novým festivalem filmově-hudebního charakteru přichází producent a režisér Ondřej Trojan. Slavonice Fest přinese 27. - 31. července open air koncerty a filmové projekce.
13.06.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (75 článků)

Filmové ceny: Lábus se slečnou, Trojan s vyhublou manželku, Medvecká s dcerou a Landovský na vozíku

 
Předávání Cen české filmové kritiky už má za sebou čtvrtý ročník a začíná být herci velmi vyhledávanou akcí, přesto to není žádná "masovka" jako třeba Český lev nebo karlovarský filmový festival, takže se tolik neobávají zájmu médií a neřeší, s kým a jak přijdou.
26.01.2014 13:05 |

podobné články

Neskutečně sexy Bagárová: Tohle je česká Bond girl!

 
Která kráska jednoznačně nejvíc zabodovala na premiéře nové bondovky? Nádherná Monika Bagárová  (18) dorazila neskutečně vyfiknutá a byla nejvíce sexy. Okamžitě se v sále začalo šuškat: Tohle je česká Bond girl!
29.10.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků)

Rudý ďábel z Barbadosu: Takhle vyfiknutá si Rihanna vyšla na večeři

 
Barbadoská zpěvačka "Rihanna":http://www.extra.cz/tema/rihanna (25) si během svého pobytu v Manchesteru, kde několikrát koncertovala, zašla do restaurace San Carlo.
14.06.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Dvě tváře Taťány Kuchařové: Při focení vyfiknutá, doma naostro!

 
Káže vodu, ale pije víno. Taťána Kuchařová (27) je v nové kampani od hlavy až k patě oháknutá do těch nejlepších sportovních věcí, ale v reálu k běhu nepotřebuje žádnou extra výbavu. Natož pak podprsenku!
21.03.2015 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (925 článků)