Článek

Mě se nezbavíte. Prohráli jste, vmetl Babiš nastupující vládě. Řekl, co dál

 
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš stále dokola opakuje, že jediným cílem obou opozičních koalic, tedy ODS, lidovců a TOP 09 sdružených v koalici SPOLU na straně jedné a STAN s Piráty na straně druhé, bylo vyhnat ho z politiky. A on jim odmítá udělat tu radost. Vyhnat se nenechá. Z tohoto pohledu proto podle Babiše opoziční koalice vlastně prohrály. Alespoň prozatím.
13.10.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků)
Podobné články

Zeman vmetl Sobotkovi „nechutné tanečky“. Babiš připustil konec ve vládě

 
Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) zřejmě opustí vládu bez ohledu na prezidenta Miloše Zemana. Babiš ve čtvrtek poprvé připustil, že by se návrhu na odvolání z pera premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) mohl sám podvolit. A přenechat křeslo ve vládě jinému nominantovi hnutí ANO. Po Sobotkovi teď Babiš žádá svolání koaliční rady. Zeman odmítl, že by měl s vicepremiérem mocenský pakt, premiéra zkritizoval za „nechutné tanečky“ a odletěl na týden do Číny. Vládní krizi jsme i ve čtvrtek sledovali online.
11.05.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků) , Bohuslav Sobotka (9573 článků) , Miloš Zeman (26332 článků)

Jinak než ve volbách se mě nezbavíte, prohlásil Babiš před poslanci

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) na páteční schůzi k vyslovení nedůvěry jeho vládě opět zopakoval, že v současné situaci odstupovat nebude. Zkuste nás porazit ve volbách, vyzval opoziční strany, které jeho demisi kvůli kauze Čapí hnízdo požadují.
23.11.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků)

Kalousek vmetl Babišovi obdiv k zrůdnostem nacistů, šéf ANO kritiku odmítl

 
Předseda opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek zkraje zářijové sněmovní schůze vmetl předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi jeho nedávný výrok o koncentračním táboře v Letech u Písku. Vicepremiér podle něj pochválil nelidské praktiky třetí říše. Vicepremiér to odmítl a celou událost označil za pseudoaféru. Prý pouze poznamenal, že tábor vznikl jako pracovní a až později byl přeměněn v koncentrační.
06.09.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7436 článků)

Merkelová hrozí Trumpovi, ten jí vmetl malé příspěvky do NATO

 
Dohru vypjatého víkendového summitu ekonomicky nejvyspělejších zemí G7 v Kanadě obstarali německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Donald Trump. Merkelová nejprve potvrdila reakci EU na americká cla na hliník a ocel, poté prezidenta USA zkritizovala za odvolání podpory závěrečného komuniké summitu prostřednictvím tweetu. Trump zase Německu vmetl nízké příspěvky do Severoatlantické aliance a zopakoval, že se Spojené státy nenechají využívat.
11.06.2018 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5783 článků) , Angela Merkelová (2781 článků)

Hlasování o důvěře vlády: 8 hodin křiku! Ale Babiš pozice udržel

 
Porazte nás ve volbách, jinak se mě prostě nezbavíte! To řekl včera ve Sněmovně premiér Andrej Babiš (64, ANO), jehož vláda necelých pět měsíců od jmenování čelila vyslovení nedůvěry. Byl si jistý v kramflecích. Od začátku bylo jasné, že opozice nezíská potřebných 101 hlasů pro pád vlády. Vzdor tomu poslanci planě »prožvanili« téměř osm hodin.
24.11.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků)

Jak se začlenit v nové práci?

 
Máme-li nastoupit do nového zaměstnání, hemží se naší hlavou miliony otázek. Bude se nám v nové práci dařit? Budeme vycházet s nadřízeným? Jak se začlenit v práci a zapadnout mezi kolegy? Jak udělat dobrý dojem? Tohle je jen chabý výčet otázek, na které s blížícím se dnem nástupu hledáme odpověď. Pokud nastupujete na pozici, kde budete muset vycházet se svými kolegy, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak se začlenit. Udělat dobrý dojem na samotném začátku je nutnost, to ví přece každý. Jenže jak na to? Co udělat, abyste nic nepokazili a noví kolegové si na vás za vašimi zády nemuseli ukazovat prstem? 3 tipy jak se začlenit v práci Přijít jako nováček do nové práce je situace, ze které je většina lidí nervózní. A logicky. Pokud opouštíte zaměstnání, ve kterém jste již nějaký čas působili, měli jste zde známé či kamarády a možná i nějaké slovo, pak je pro vás pozice nováčka obrovskou změnou. A je potřeba se s ní vypořádat tak, abyste nezapůsobili jako plachá myška ani jako nafrněná ženská s nosem pořádně nahoru. Takže jak na to?! Tip první: tady žádné slovo nemáte Na samotném začátku je důležité uvědomit si jeden fakt: tady nejste ve své bývalé práci, jste na novém místě, s novými lidmi, nadřízenými i pravidly, které musíte respektovat. Co tím chceme říci? Pokud jste  na bývalé pozici měli nějaké slovo a mohli jste o něčem rozhodovat, aniž byste se museli ohlížet na názory druhých, tady taková práva nemáte. Jste noví, tzv. bažanti, kteří musí – jak se říká – držet jazyk za zuby a krok. Žádné vyskakování. Tip druhý: vychloubání se dobrý dojem nedělá S naším prvním tipem souvisí i druhý: vychloubání, vytahování nebo natřásání se před novými kolegy, co všechno jste dokázali, čeho jste dosáhli a jak moc jste byli ceněni na bývalé pozici, nemá v... Čtěte více Příspěvek Jak se začlenit v nové práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2017 08:25 |

podobné články

Co zabírá na celulitidu?

 
Vánoce se kvapem blíží, vůně cukroví se začíná linout většinou domácností a vy se možná již teď děsíte představy vánočního přejídání se, což bude mít za následek příbytek na váze a pravděpodobně i vznik nevzhledné a mezi ženami neoblíbené pomerančové kůže. Není se proto vůbec čemu divit, že vám hlavou začíná vířit spousta otázek, mezi nimiž určitě zaznívá i tato: co zabírá na celulitidu?!  Ačkoli by někdo mohl říci, že do novoročních předsevzetí přeci jen nějaký ten týden ještě zbývá, pokud se svou postavou chcete něco udělat, nemusíte to nutně odkládat na prvního ledna nového roku. Jestliže se ptáte, co zabírá na celulitidu a máte v plánu říci nepěkným dolíčkům na bříšku, zadečku nebo stehnech sbohem, pak jste tady správně a měli byste si přečíst dnešní článek. Pojďme odhalit tajemství, co zabírá na celulitidu! Cellulitida, dolíčky na kůži, pomerančová kůže – říkejte si tomu, jak chcete, jedno je nám všem jasné: žádná žena tuhle vadu na kráse jednoduše nechce! Věděli jste, že právě celulitida trápí více jak 80% žen a dívek všech věkových kategorií?! Možná se zdá, že je pomerančová kůže neporazitelným soupeřem, my si však dokážeme tvrdit, že přeci jen známe způsob, jak s ní zatočit! Hodně, hodně, hodně vody! Pitný režim a jeho důležitost se omílá dnes a denně, ale i přesto na dostatek pití hodně lidí nedbá. Následně se diví, že je jejich pokožka vysušená, tvář o několik let starší a kila naskakují sama. Pokud se chcete zbavit dolíčků na zadečku nebo na stehnech, pak hodně pijte – ale opravdu hodně! Díky tomu ze svého těla vyloučíte toxiny, které mají pomerančovou kůži na svědomí. Hlavně pohyb! Celulitidy se nezbavíte tak, že si sednete k televizi, plácnete sebou na gauč nebo většinu dne strávíte v posteli. Proti této vadě na kráse musíte bojovat i pohybem, bez kterého se s... Čtěte více Příspěvek Co zabírá na celulitidu? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.12.2016 07:45 |

podobné články

Besser: Nastupující vláda nabídne církvím méně než Topolánkova

 
Ministerstvo kultury připraví pro nastupující koaliční vládu nový návrh majetkového vyrovnání s církvemi. Částka, kterou církvím nabídne, bude menší než 83 miliard korun navrhovaných kabinetem Mirka Topolánka. V rozhovoru pro Radiožurnál to dnes řekl kandidát na ministra kultury Jiří Besser (TOP 09). O novém návrhu by vláda a církve měly jednat na podzim.
02.07.2010 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2358 článků) , Jiří Besser (318 článků)

Nastupující ministr práce a sociálních věcí Krčál nezasáhne do oznámení, které podala Němcová kvůli zakázkám

 
Do trestních oznámení, které ministerstvo podalo v době působení končící ministryně Jaroslavy Němcové (ANO) na minulé vedení resortu kvůli zakázkám na informační systémy, nemá nastupující ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál (ČSSD) v plánu zasahovat. Po dnešní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem na zámku v Lánech Krčál novinářům také řekl, že nejprve je nutný zákon o sociálním bydlení, pak může přijít na řadu omezení dávek na bydlení.
25.06.2018 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26332 článků) , Petr Krčál (84 článků)

Vadim Petrov z RRTV: Nastupující generace už nemá zájem o ČT. Mluvil jsem se studenty o koncesionářských poplatcích a toto mi řekli...

 
Do pořadu Česká média přišel jako host člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov. „Máme tady nová média, máme média jako nástroje operačních bojů a hybridních válek. Teď se nebojuje o územní zisky, v zásadě, v tom globálním světě, ale o to, co si lidé myslí,“ pronesl a řekl i to, že dle jeho názoru systém kolem médií nefunguje. Zároveň prý nastupující generace nemá zájem o Českou televizi. „Oni mi říkají, nejenom děti, ale i studenti ve školách, abych to neházel vše na děti, protože učím, tak oni říkají, no a my si to zjistíme sami. My si to vyzdrojujeme podle našeho vlastního klíče, podle toho, jak budeme chtít.“
24.10.2019 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (141 článků)

Mě se nezbavíte! Andrej Babiš při své obhajobě vytáhl dokument, který jsme vám ukázali jako první, a začalo peklo

 
Poslanecká sněmovna ve středu dopoledne začala projednávat očekávaný bod své poslední schůze – žádost o vydání poslanců Babiše a Faltýnka. Předseda ANO Andrej Babiš vystoupil v rozpravě po navrhovatelích hned jako první a ujistil, že jej slova předkladatelů utvrdila v názoru, o co sněmovně jde. A následoval ohromující výklad v Babišově tradičním stylu.
06.09.2017 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků)

Topolánek natvrdo: Babiš se bojí vězení. Nabídněte mu „zlatý most“, jinak se ho nezbavíte

 
Expremiér Mirek Topolánek se obává, že česká politika se Andreje Babiše hned tak nezbaví. Babiš se podle Topolánka tolik obává toho, že skončí ve vězení, že udělá leccos, aby si udržel poslaneckou imunitu a vliv a vězení se vyhnul. Má-li se česká politika vrátit do normálu, to jest fungovat bez predátora Babiše, může podle Topolánka zvolit 2 cesty. Buď římskou cestu nebo tzv. zlatý most.
10.09.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků) , Mirek Topolánek (2358 článků)

Rezignovali jste na úspory, vmetl Kalousek Babišovi. Vy jste jen kradli, ohradil se ministr

 
Vypjatá atmosféra provázela úterní jednání rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny o vládním konvergenčním programu. Ostře se do sebe pustili ministr financí Andrej Babiš (ANO) a jeho předchůdce Miroslav Kalousek (TOP 09). Podle něj současný kabinet rezignoval na úspory a zvyšuje strukturální deficit. Babiš označil jeho slova za demagogii a lež.
29.04.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků) , Miroslav Kalousek (7436 článků)

WASHINGTON NAD PROPASTÍ: Capitals prohráli i třetí zápas a čelí vyřazení

 
Hokejistům Washingtonu se v play off NHL proti Tampě vůbec nedaří, když prohráli i třetí utkání a jsou jediný zápas od překvapivého vyřazení. Tentokrát prohráli Capitals 3:4.
04.05.2011 08:30 |

podobné články

Házenkáři prohráli s Ruskem a budou potřetí za sebou chybět na MS

 
Čeští házenkáři prohráli v sobotní odvetě play-off o postup na MS na domácí palubovce v Pardubicích s Ruskem 27:31 a vzhledem k tomu, že prohráli i první měření sil v Rusku, tak na šampionát nepojedou.
16.06.2012 18:15 |

podobné články

Hamplová (Nezávislí): Tyto volby nemají vítěze. Prohráli jsme všichni

 
Smát se nemůže nikdo. Ani zdánlivý vítěz voleb (KSČM), ani ten početně faktický (ČSSD). Ti, co prohráli, jen prohráli o něco více, a ti, co tzv. vyhráli, de facto nevyhráli.
14.10.2012 12:35 |

podobné články

Ďáblové prohráli v Torontu, Jágr nedal nájezd

 
Hokejisté New Jersey prohráli v Torontu 2:3 po nájezdech a potvrdili tím, že jim nesvědčí penaltové rozuzlení zápasu. V letošní sezoně prohráli všech sedm rozstřelů a dali v nich jediný gól z 23 pokusů. Tristní bilanci nevylepšil ani Jaromír Jágr, který v první sérii nájezdů neuspěl. V základní hrací době zaznamenal jednu asistenci Marek Židlický.
13.01.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2976 článků) , Marek Židlický (85 článků)

„Tupé škrty! Ne, neurážejte!“ V Partii posadili ke stolu Schillerovou a Stanjuru. Co věta, to hádka

 
„On tady pan Stanjura řekl: Dali jste lidem moc peněz, a měli jste zvýšit nezaměstnanost,“ vypálila šéfka státní kasy za ANO Alena Schillerová v Partii na CNN Prima News na oponenta z koalice SPOLU Zbyňka Stanjuru (ODS). A ten okamžitě přešel do protiútoku a konstatoval, že vláda přitápí pod kotlem inflace, což vede k tomu, že každá stovka, kterou si lidé vloží do banky, má hodnotu 96 korun. A bude hůř. „Takže jste hájila své zájmy proti zájmům občanů. Přece není v zájmu občanů, aby se všechno zdražovalo,“ vmetl Stanjura Schillerové.
26.09.2021 13:20 |

podobné články

Nastupující prezident Zeman se dnes sejde se Schwarzenbergem

 
Nastupující prezident Miloš Zeman se dnes odpoledne sejde s předsedou TOP 09 a ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem, který byl jeho soupeřem ve druhém kole prezidentské volby. Zeman tak uzavře sérii setkání s představiteli vládních a opozičních stran. Hovořil už s předsedy ODS, ČSSD, KSČM a VV, se zástupci nejmenší vládní strany LIDEM se setkat odmítl.
08.02.2013 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4031 článků) , Miloš Zeman (26332 článků)