Článek

Mazaný králíček Bugs slaví osmdesátku

 
Lehce přidrzlý a bezstarostný animák, který si zahrál ve více filmech než jakýkoliv jeho konkurent, slaví osmdesátku. Králíček Bugs, nebo chcete-li Bugs Bunny, se poprvé oficiálně představil 27. července 1940 v krátkém animovaném filmu Texe Averyho  A Wild Hare .
31.07.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Bugs Bunny (1 článek)
Podobné články

VIDEO: Ochrnutý králíček má svůj invalidní vozíček. Malý skateboard!

 
Tak tento králíček je opravdu hodně roztomilý. I když mu osud moc nepřál, měl velké štěstí. Ztuhlého a zmrzlého ho našel zemědělec v Overlook Acres v USA. Vzal si ho domů a zachránil mu život. Králíček ale ochrnul na zadní packy. V pohybu mu teď pomáhá speciální invalidní vozíček.
24.02.2016 13:51 |

podobné články

VIDEO: Ochrnutý králíček má svůj invalidní vozík. Malý skateboard!

 
Tak tento králíček je opravdu hodně roztomilý. I když mu osud moc nepřál, měl velké štěstí. Ztuhlého a zmrzlého ho našel zemědělec v Overlook Acres v USA. Vzal si ho domů a zachránil mu život. Králíček ale ochrnul na zadní packy. V pohybu mu teď pomáhá speciální invalidní vozíček.
24.02.2016 14:31 |

podobné články

Mazaný Kalousek, nepolapitelný Topolánek a ospalý Ransdorf - lidovec charakterizoval politiky

 
Člen KDU-ČSL a kandidát do Evropského parlamentu Tomáš Zdechovský tvrdí, že by se z politiky mohlo snadno zblbnout. Stalo se to například bývalému premiérovi Petru Nečasovi (ODS). V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz pak charakterizoval několik politiků. Miroslav Kalousek je prý mazaný a Andrej Babiš ctižádostivý.
12.01.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18963 článků) , Petr Nečas (9335 článků) , Miroslav Kalousek (7107 článků) , Mirek Topolánek (2295 článků)

Uuups! Agáta „to“ zase udělala

 
Podařilo se kráskám vhodně obléknout na večerní akci na diskotéce Mazaný králíček? To rozhodne módní redaktor Jiří Č.
17.02.2011 09:25 |

podobné články

Sexbomba Hanka Mašlíková: Dováděla ve sněhu!

 
Léto nám ještě nedalo sbohem, ale v pražském klubu Mazaný Králíček už vítali zimu.
19.09.2011 05:05 |

podobné články

Pomeje Fiction: Převlékl se za drsňáka Travoltu!

 
Jiří Pomeje (47) změnil identitu! Moderátor s pověstí zkrachovalého producenta, kterému tento týden opět odročili soud, se totiž na narozeninách klubu Mazaný králíček objevil převlečený za Johna Travoltu, respektive jeho alter ego z thrilleru Pulp Fiction Vincenta Vegu. A podoba tu skutečně byla!
03.02.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (337 článků) , Jiří Pomeje (1741 článků)

Exmilenka Mareše Hanka Svobodová: Poprvé ukázala nového chlapa!

 
Zamilované pohledy, něžná slůvka! To jsou dva nové páry českého showbyznysu. Bývalá přítelkyně moderátora Leoše Mareše (35) Hanka Svobodová (23) přestala schovávat svého nového milence Petra Skopce a konečně se s ním ukázala na oficiální akci. Ve středu s ním přišla ruku v ruce na křest nové řasenky v klubu Mazaný králíček. „Jsem šťastná,“ prozradila.
23.03.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3179 článků) , Petr Svoboda (594 článků) , Petr Svoboda (585 článků) , Petr Svoboda (594 článků)

Moderátorka Kristelová po porodu poprvé na módním mole: 180 cm vysoké krásky se jí smály

 
Moderátorka Kateřina Kristelová  (32) si opět vyzkoušela roli modelky. Stala se tváří módní show Denny Rose v klubu Mazaný králíček a když viděla, s jakými kráskami bude předvádět, málem se otočila na podpatku a chtěla to zabalit.
03.04.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (852 článků)

Mazanej Králíček byl Všemocný

 
Ve čtvrtek 31. března proběhla v klubu Mazanej Kralíček jubilejní padesátá párty k filmu Všemocný, který do našich kin uvádí společnost Hollywood Classic Entertainment. Výjimečnou událost a party ve velkém stylu si nenechalo ujít mnoho známých osobností z českého showbusinessu.
02.04.2011 09:05 |

podobné články

To vás pobaví: Michal z Hotelu Paradise se živí jako reklamní králíček

 
Že soutěžící z reality show Hotel Paradise rozhodně nepatří mezi intelektuální elitu národa a že mezi nimi není ani jeden univerzitní profesor, to asi nikoho nepřekvapí. Přesto pobaví informace, kterou nám poslala čtenářka. Michal Rockwood (22) se totiž živí jako růžovoučký reklamní králíček!
12.04.2012 17:05 |

podobné články

Další exmilenec Bartošové promluvil o její hebké kůži: Koukala jako králíček a nahá mě prosila o víno

 
Pochybnosti o pravdivosti tvrzení Ivety Bartošové  (47) , že skutečně nikdy neměla problém s prášky a alkoholem, nadále vzrůstají. Po článku Super.cz, v němž jsme uvedli, že Jiří Pomeje zničil telefon, v němž měl prý svou exmanželku natočenou, jak ho nahá prosí o alkohol , se naší redakci ozval další její bývalý milenec Zdeněk Macura . Chce ji bránit. „Taky jsem ji zažil, jak třeba tři hodiny přede mnou klečí a prosí o pomoc a kouká jako králíček, jak nahá sedí na schodech a podobně, denně si říká o víno a pak slibuje, že do čtrnácti dnů přestane pít i kouřit,“ svěřil se nám Macura. A přidal detaily o Ivetině nahé kůži!
16.05.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1741 článků) , Iveta Bartošová (6815 článků)

Z podhradí Babišova ANO. Místostarosta Králíček promluvil o části Prahy, kde chtěli ubytovat uprchlíky

 
ROZHOVOR Lidově tomu zařízení říkáme hotel Dům. Vznikla petice, aby tam nebyli ubytováni uprchlíci. Šlo o reálný strach občanů. To řekl ParlamentnímListům.cz místostarosta Prahy 12, tedy hlavně Modřan, Robert Králíček. Šéfuje místní organizaci ANO. Ta vede radnici v koalici s ČSSD a sdružením Změna pro Prahu 12. Bavili jsme se i o vedení země jako firmy.
09.01.2016 22:01 |

podobné články

Mladík ducal slečnu zezadu jako nadržený králíček. Pár si to beze studu rozdal ráno na železniční stanici

 
Tak tihle dva se rozhodně nestyděli. Kolemjdoucímu se podařilo natočit nadržený pár, který si to bez ostychu rozdal v ranních hodinách na železniční zastávce Hackney Downs v Londýně. Roztoužený mladík ducal svou partnerku jako nadržený králíček hezky zezadu.
28.08.2017 17:20 |

podobné články

Králíček Petr naštval rodiče dětí s alergiemi. Tvůrci filmu se teď omlouvají

 
Silnou kritiku rodičů vyvolala jedna scéna z nového animovaného filmu Králíček Petr (Peter Rabbit). Ve snímku, kterého se od 22. března dočkají i čeští diváci, zasypou králičí hrdinové ostružinami chlapce, který je na ně alergický.
12.02.2018 12:25 |

podobné články

Filmové premiéry: Králíček Jojo, Příliš osobní známost, Extase či Pěkně tučná sebeláska

 
Králíček Jojo je příběh z druhé světové války s velmi osobitým stylem humoru. Další domácí romantickou komedií je Příliš osobní známost. V obnovené premiéře jde do kin slavná Extase. Animované Velké přání má šestnáctiletá Salma: najít vlastní rodiče. V odlehlé islandské vesnici se odehrává drama Daleko od Reykjavíku. O tom, že tloušťka nemusí být důvod k depresi, je dokument Pěkně tučná sebeláska.
23.01.2020 07:01 |

podobné články

RECENZE: Králíček Jojo. Válečná komedie, při níž mrazí v zádech

 
S šesti oscarovými nominacemi včetně ambicí na zlatou sošku za nejlepší film roku 2019 a za výpravu, na níž se podílela i česká scénografka Nora Sopková, vstoupil do českých kin film Králíček Jojo. Přední novozélandský režisér Taika Waititi (má za sebou vedle několika nezávislých filmů i marvelovku Thor: Ragnarok) ho natočil v americko-novozélandsko-české koprodukci a se štábem pracoval i v kulisách Žatce a Úštěka.
25.01.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Taika Waititi (4 články)

Výtvarnice Nora Sopková: Cítili jsme, že Králíček Jojo je výjimečný film

 
Nominaci za nejlepší výpravu filmu Králíček Jojo má při nadcházejícím udílení amerických Oscarů (9. února) a britských cen BAFTA (2. února) česká výtvarnice Nora Sopková. Film, který dostal na Oscara nominací celkem šest, natočil v americko-novozélandsko-české koprodukci novozélandský režisér Taika Waititi, Sopková je nominována spolu s Raem Vincentem.
02.02.2020 07:11 |

podobné články

Osobnosti: Taika Waititi (4 články) , Oscar Oscar (103 článků)

Prosím o aktivní zapojení do státních opatření a dodržování všech nařízení, apeluje poslanec ANO Králíček

 
ROZHOVOR „Rozhodně je to lepší než nedělat nic, nebo uzavírat celé oblasti a města naší země. Je to přijatelné využití mobilní technologie, kterou většina z nás běžně disponuje ku prospěchu a ochraně nás všech," popisuje funkce e-roušky koaliční poslanec Robert Králíček, který je současně i místopředsedou Podvýboru pro e – Government.
21.04.2020 13:11 |

podobné články

Stanislav Zindulka oslavil osmdesátku: Do společnosti vyvedl i svou šarmantní manželku

 
Včerejším představením muzikálu Cikáni jdou do nebe, které už osm let s velkým úspěchem uvádí pražské Divadlo Bez zábradlí, oslavil své životní jubileum, kulatou osmdesátku, „velký herec malých rolí“ Stanislav Zindulka. Tomu na slavnostním večeru a následné oslavě dělala doprovod jeho manželka Milena.
03.05.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Zindulka (56 článků)