Článek

Maurerová: S přítelem nechodíme kanálama, ale ani nechceme pozornost

 
Michaela Maurerová (38) se už pár let snaží neukazovat své partnery. Po rozvodu s podnikatelem Milanem Kožíškem (45) se rozhodla nestavět přítele do světel reflektorů. Dvojice se ale prý neskrývá. Herečka, která do společnosti opět vyrazila sama, jen respektuje partnerovo rozhodnutí.
19.10.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků)
Podobné články

Michaela Maurerová si na zámku ve Zbirohu vzala otce svých dětí

 
Herečka a moderátorka Michaela Maurerová se v sobotu provdala za podnikatele Milana Kožíška, s nímž žije přes deset let a má s ním dvě děti. Obřad se konal v altánu u zbirožského zámku. Další články k tématu: Maurerová ve Varech: Večer svlékám kůži matky a oblékám kůži ženy Maurerová se odvázala, při dražbě nenápadně svlékala tanečníky Maurerová nakupuje v obchodě pro psy dětské kšíry NA SKOK: Jděte do toho, říká o umělém oplodnění herečka Maurerová Maurerová ukázala dvojčata, Hůlová přiznala, že o ně přišla Maurerová z Ulice je dva měsíce po porodu štíhlá jako proutek ANKETA: Víkend byl stvořený pro svatby, které nevěstě to nejvíc sluší?
16.06.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků)

VIDEO: Poznali byste ji? Tohle je pihatá herečka Michaela Maurerová

 
Michaela Maurerová nafotila sérii fotografií, na nichž je k nepoznání, což prý byl záměr. Snímky jsou nyní vystaveny v pražské galerii Louvre, výtěžek z jejich prodeje půjde na konto nadace DebRA, která pomáhá lidem bojujícím s nemocí motýlích křídel. Další články k tématu: Michaela Maurerová si na zámku ve Zbirohu vzala otce svých dětí Maurerová ve Varech: Večer svlékám kůži matky a oblékám kůži ženy Vrásky mi dávají výraz, říká herečka Michaela Maurerová
30.10.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků)

Dienstbier: Plagiátor Svoboda by měl chodit kanálama

 
Zprvu vlažná vyjádření představitelů ČSSD na adresu poslance Miroslava Svobody, který získal svůj inženýrský titul po obhájení opsané práce, se povážlivě přitvrzují. "Já bych na jeho místě chodil kanálama a bál se vyjít mezi lidi," uvedl senátor Jiří Dientsbier s tím, že Svobodovo chování jej naprosto diskvalifikuje pro jakoukoli veřejnou funkci.
26.05.2011 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Svoboda (150 článků) , Jiří Svoboda (314 článků) , Jiří Svoboda (314 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Na nočník nechodíme, děkujeme za optání

 
„Osmatřicet a vám?“ Chce se mi odpovědět vždycky, když zazní dotaz: „A kolik vám je?“ Ale je jasné, že by se to nemuselo setkat s pochopením. Otázkou se totiž většinou míní, kolik že je mému nejmladšímu synovi (čtrnáct měsíců). Občas k tomu padne ještě dotaz, kolik že máme zubů (on devět, já standardní dospělý počet) a jak že jíme (oba celkem s chutí, děkujeme za optání). A ne, na nočník nechodíme ani jeden a slov umí syn asi pět nebo možná sedm, zatímco já mnoho tisíc.
08.08.2012 10:35 |

podobné články

Nevěrná Míša Maurerová si zavařila: Od movitého manžela neuvidí po rozvodu ani korunu!

 
Herečka "Míša Maurerová":http://www.extra.cz/tema/michaela-maurerova (33) dodneška lituje osudného dne, kdy se loňského roku v zimě na jedné charitativní akci natolik opila, že se vášnivě líbala s mužem, který rozhodně nebyl jejím manželem Milanem Kožíškem (41).
21.04.2013 20:40 |

podobné články

Zpověď Michaely Maurerové: Moje manželství končí, začínám znovu

 
Michaela Maurerová vůbec poprvé otevřeně přiznala, že její manželství s Milanem Kožíškem končí. Osudnou se jí stal údajně bezvýznamný polibek, který však pro jejího muže byl rozhodující. "Mrzí mě to, začínám znovu," říká pro iDNES.cz třiatřicetiletá herečka a maminka čtyřletých dvojčat. Další články k tématu: Vánoce u herečky Maurerové: dvojčata dostanou jen po jednom dárku Michaela Maurerová: Vždycky jsem chtěla být prdelatá blondýnka VIDEO: Poznali byste ji? Tohle je pihatá herečka Michaela Maurerová
02.04.2013 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků)

Herečka Maurerová (33) tvrdě doplatila na nevěru: Bez práce, bez peněz a před rozvodem!

 
Stačil jeden opilecký polibek a Michaela Maurerová (33) začíná po jedenácti letech svůj život od nuly. S bohatým manželem Milanem Kožíškem (42) ji čeká rozvod. Herečka byla v jednu chvíli zoufalá a bez peněz. „Byla jsem připravená vykládat i zboží v supermarketu,“ řekla Maurerová.
11.06.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků)

Kam se hrabe Kámasútra! Maurerová s Adamcovou předvedly vzrušující jogínské polohy!

 
To se holky rozjely! "Michaela Maurerová":http://www.extra.cz/tema/michaela-maurerova s "Janou Adamcovou":http://www.extra.cz/tema/jana-adamcova předvedly na vánočním večírku "Bikram jógy":http://www.bikramyoga.cz/ svá ohebná tělíčka a takové polohy, až se nám z toho hlava zatočila.
13.12.2014 17:36 |

podobné články

Maurerová ve Varech: Večer svlékám kůži matky a oblékám kůži ženy

 
Herečka a moderátorka Michaela Maurerová pojala letošní filmový festival v Karlových Varech jako rodinnou dovolenou. S přítelem i dětmi se snaží využít každou chvíli k zábavě. Přes den se baví její dvouletá dvojčata a večer i jejich rodiče. Na filmy ale zatím nedošlo.
26.03.2011 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků) , Diana Kobzanová (558 článků)

Matka dvojčat Míša Maurerová je těhotná! Otce dítěte nicméně zarputile tají

 
Je hubená jako lunt, ale bříško se jí zakulatilo. Herečka Míša Maurerová (38) téměř čtyři měsíce tajila, že je těhotná. Své třetí miminko čeká s přítelem, kterého stále před veřejností tají.
28.06.2018 10:40 |

podobné články

Konečně se pochlubila fešným surfařem: Maurerová vyrazila do divadla s přítelem, který si rozumí i s jejími dvojčaty

 
Už je to téměř rok, co byla herečka Michaela Maurerová přistižena po boku pohledného surfaře Čestmíra Procházky. Bývalá hvězda seriálů Ulice a První republika se od té doby ve společnosti po boku sympatického kudrnáče nikdy neobjevila a pořád se tvářila, že je nezadaná.
29.05.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků)

Nejlepším elixírem na vše je dostatek spánku a sexu, říká Maurerová

 
Herečka Michaela Maurerová (36) přiznala, že až s přibývajícím věkem poznává, co je opravdová láska. Se svým přítelem, je prý dokonale šťastná.
04.01.2016 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků)

Míša Maurerová: Milence vyměnila za ženatého kolegu. Proč?

 
Pozornost mužů si stále ještě vdaná paní Michaela Maurerová (35) dost užívá. Mezi krasavci si vybírá. Nyní dokonce dala přednost ženatému Petrovi Rajchertovi (47) před svým mladším milencem Čestmírem Procházkou (31).
15.08.2015 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků) , Petr Rajchert (19 článků)

Míša Maurerová: Další děti? Ani náhodou!

 
Herečka a v poslední době hlavně matka Míša Maurerová (29) se představí jako moderátorka charitativního projektu Kuře – Pomozte dětem. Své vlastní dvě děti však ani přesto nezanedbává. I tak se nám ale přiznala, že žádné další potomky zatím nechce!
03.03.2010 14:05 |

podobné články

Stylové přešlapy celebrit: Kostková a Maurerová v modelech hodných sekáče!

 
Půvabné herečky Tereza Kostková a Míša Maurerová vyrazily se svými dětmi na promo akci ovocné cukrárny. Ráz podniku a péče o malé ratolesti zřejmě ovlivnily výběr ležérního outfitu. Bohužel ani jedna z nich neměla šťastnu ruku. Terezčin model působil nudně a staromódně, Míšina pytlovitá kreace postrádala jakýkoli šmrnc. A svůj den neměla ani další herečka Klára Issová, jež si spletla filmovou premiéru s party na pláži. S otazníkem byl i styling zpěváka Sámera Issy, který ve velkém stylu slavil pětadvacáté narozeniny.
18.08.2010 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (618 článků) , Klára Issová (169 článků) , Tereza Kostková (687 článků)

Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest

 
Herečka Michaela Maurerová (37) vždy snila o muži, s kterým by tančila. Osm let se totiž věnovala baletu a tanec je součástí jejího života. S nynějším partnerem je už dva roky, ale ani on netančí. A tak ho uvrtala do jiné společné pohybové aktivity.
11.10.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (142 článků)

Zběsilý Český lev: Takhle to rozjely Pazderková, Maurerová a Moravcová!

 
Iva Pazderková, Míša Maurerová, ani Nikol Moravcová do nominací na České lvy nepronikly, ale to jim nebránilo v tom, aby si naplno užily večírek u příležitosti udílení filmových cen.
04.03.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (249 článků) , Nikol Moravcová (242 článků)

Zběsilý Český lev: Takhle to rozjely Pazderková, Maurerová a Moravcová!

 
Iva Pazderková, Míša Maurerová, ani Nikol Moravcová do nominací na České lvy nepronikly, ale to jim nebránilo v tom, aby si naplno užily večírek u příležitosti udílení filmových cen.
08.03.2013 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (249 článků) , Nikol Moravcová (242 článků)

Nový vztah na obzoru? Opuštěná Maurerová vyrazila mezi lidi s tímto mladým režisérem

 
Od dramatického rozpadu manželství s otcem svých dvojčat Milanem Kožíškem se Míša Maurerová objevila ve společnosti po boku spousty mužů. Herečka si půl roku užívala ve vztahu s movitým podnikatelem Tomášem Vondráčkem , poté se na jednom večírku tulila zase k surfaři Čestmíru Procházkovi . Ani jeden z partnerů ale, zdá se, nebyl tím pravým.
09.03.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Nový (80 článků) , Milan Procházka (42 článků) , Čestmír Kožíšek (2 články)