Článek

Maturitní vysvědčení: Nečas ukázal, Paroubek ne

 
Ukažme si maturitní vysvědčení z matematiky! Tak reagoval lídr ODS Petr Nečas v nedělní televizní debatě na vytahování šéfa ČSSD Jiřího Paroubka, že „matematika je moje disciplína, na rozdíl od vás.“ Paroubek to zahrál do autu, proto se Blesk rozhodl oba vyzvat: Tak nám to vysvědčení ukažte! Nečas to udělal, Paroubek ale ne. Na hlouposti prý nemá čas a Nečas je podle něj třídní šprt!
14.04.2010 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3467 článků) , Petr Nečas (9271 článků)
Podobné články

Děti dostaly vysvědčení, začínají jim dvouměsíční prázdniny

 
Školáci v pátek dostali závěrečná vysvědčení a začínají pro ně dvouměsíční prázdniny. Leckde pojali předávání vysvědčení netradičně a například ve zlínské Základní škole Mikoláše Alše lovily děti vysvědčení z bazénu, v Liberci pak žáci dostali vysvědčení na ploše zimního stadiónu.
27.06.2014 10:50 |

podobné články

Elitní vojáci čelí podezření, že mají falešná maturitní vysvědčení

 
Několik elitních českých vojáků je podle televize Nova podezřelých z toho, že si obstarali falešná maturitní vysvědčení. Udělali to pravděpodobně proto, aby mohli zůstat na vysokých postech.
17.06.2010 20:45 |

podobné články

Studenti si převzali maturitní vysvědčení. Propadlo 17 TISÍC žáků!

 
Studenti posledních ročníků středních škol v pondělí dostávali maturitní vysvědčení a nově i protokol s výsledky státní maturity v procentech.
20.06.2011 15:20 |

podobné články

Bývalý Rathův spolupracovník má falešné maturitní vysvědčení

 
Bývalý investiční náměstek středočeských krajských nemocnic Filip Bušina prý padělal své maturitní vysvědčení. Pokud by se podezření potvrdilo, mohl by přijít o vysokoškolské tituly. Bušina obvinění odmítá, informovala v sobotu televize Prima. Někdejší blízký spolupracovník hejtmana Davida Ratha (ČSSD) byl již před časem obviněn z mnohamilionových daňových podvodů.
08.10.2011 22:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4416 článků)

Bývalý Rathův spolupracovník Bušina padělal své maturitní vysvědčení, může přijít o tituly

 
Bývalý investiční náměstek středočeských krajských nemocnic Filip Bušina prý padělal své maturitní vysvědčení. Pokud by se podezření potvrdilo, mohl by přijít o vysokoškolské tituly.
09.10.2011 08:50 |

podobné články

Muž si koupil falešné maturitní vysvědčení, místo lepší práce mu hrozí tři roky vězení

 
Za 16 tisíc korun si devětadvacetiletý muž z Hradce Králové koupil falešné maturitní vysvědčení přes internet, aby získal snadněji zaměstnání.
13.04.2012 17:40 |

podobné články

Maturitní vysvědčení se budou přepisovat ve velkém

 
Centrum pro přípravu maturit (Cermat) zatím zpracovalo jen pár odvolání studentů, kterým se nelíbilo hodnocení jejich slohové práce, ale první přezkumy už signalizují, že se budou přepisovat maturitní vysvědčení ve velkém.
22.06.2012 02:50 |

podobné články

Policista padělal maturitní vysvědčení, u soudu mu to prošlo!

 
Oddychnout si může bývalý strážce zákona Karel Čada (51). Nemusí vracet přes 6,6 miliónu korun a nepůjde také do vězení. Plzeňský soud totiž expolicistu zprostil obžaloby za to, že při nástupu k policii předložil padělané maturitní vysvědčení.
20.08.2013 15:50 |

podobné články

Strážník padělal maturitní vysvědčení: Může dostat až tři roky basy!

 
Nechtělo se mu zpět do školní lavice? Strážník z Dubí na Teplicku si měl dodělat maturitu, aby mohl dále vykonávat svou práci. Jenže... Svému zaměstnavateli předložil falešné maturitní vysvědčení.
17.05.2017 05:15 |

podobné články

Justin Bieber si nevyzvedl maturitní vysvědčení, neměl prý čas

 
Zpěvák Justin Bieber  (18) školu nikdy neprožíval a nedávno přiznal, že si maturitu musel udělat jen kvůli mámě. Kdyby to záleželo na něm, vykašlal by se na studia už v šestnácti a věnoval by se jen hudbě a cestování. Jenže maturita byla podmínkou z matčiny strany, kterou kanadská hvězda naplnila. Zkoušky sice hudebník složil, ale pro vysvědčení si nepřišel. Spolužáci ho na slavnostním předávání vysvědčení a ukončení studia vyhlíželi marně.
03.07.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1391 článků)

Bankovní institut vysoká škola odměnil výherce soutěže o Nejlepší maturitní tablo České republiky

 
Maturitní třída z gymnázia v Třebíči, která zvítězila v celorepublikové soutěži o Nejlepší maturitní tablo České republiky 2012, získala od Bankovního institutu vysoká školy (BIVŠ) šek v hodnotě 25 000 korun. BIVŠ byl hlavním partnerem multimediálního komunikačního projektu Maturita 2012, jehož součástí byla soutěž o hodnotné ceny.
11.07.2012 10:55 |

podobné články

Škola se zalekla odhalených studentek a v Photoshopu upravila maturitní tablo. Takhle to vypadalo

 
Jak byste se cítili, kdybyste se nechali vyfotit na "maturitní tablo":http://www.extra.cz/tema/maturitni-tablo a nakonec byste zjistili, že vám někdo vymazal výstřih nebo přidělal rukávy, ačkoli jste je ve skutečnosti neměli? "Studentky jedné střední školy":http://www.extra.cz/tema/studentky v Utahu to dost překvapilo.
01.06.2014 10:51 |

podobné články

Dospívající krasavice dokázala, že můžete vypadat sakra dobře i v pytli od brambor. Jen se podívejte!

 
Maturitní ples je pro americké studentky a studenty velká událost. Ne jako u nás, kde se maturitní ročníky těší zejména na to, "až si pozvrací svá saka":http://www.extra.cz/5-nejvetsich-sr-k-co-kdy-uvaril-jirka-babica-klikejte-pouze-na-vlastni-nebezpeci, která jim maminka před událostí tak pracně žehlila. V USA jsou maturitní plesy společenskou událostí, na kterou se připravují půl roku dopředu.
21.06.2014 07:10 |

podobné články

Zorka Hejdová jako prostitutka v podvazcích? Našli jsme její odvážné foto!

 
Plesová sezona se pomalu blíží. A rádio Evropa 2 už potřetí spouští megasoutěž o desítky tisíc korun pro maturitní třídy. "A jaký byl maturitní ples":http://www.extra.cz/bude-se-vam-brzy-hodit-5-skvelych-rad-jak-prezit-maturitni-ples-ve-zdravi jejích moderátorů?
19.10.2014 14:10 |

podobné články

Muž si koupil MATURITNÍ vysvědčení. Hrozí mu 3 roky VĚZENÍ!

 
Devatenáctiletý mladík z Královéhradecka si přes internet sehnal vysvědčení za 12 tisíc korun. Teď má problém s policií a možná půjde za mříže.
01.04.2011 15:05 |

podobné články

Dívka si vylepšovala vysvědčení, hrozí ji až tři roky vězení

 
Až tříleté vězení hrozí dvacetileté dívce z jižního Plzeňska, kterou policisté ve čtvrtek obvinili z padělání a pozměnění veřejné listiny. Podle policie žena "vylepšila" svoje maturitní vysvědčení před tím, než ho chtěla ukázat své matce, informovala dnes policejní mluvčí Martina Korandová.
13.01.2012 18:20 |

podobné články

Duka předal ve sv. Vítu vysvědčení. Vzpomněl na vztah církve a vzdělání

 
Kardinál Dominik Duka rozdával v katedrále sv. Víta maturitní vysvědčení a požehnal studentům. Připomněl tak dvacetileté výročí obnovení Arcibiskupského gymnázia v Praze.
08.06.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (855 článků)

Justin Bieber je lajdák. Nevyzvedl si ani maturitní vysvědčení

 
Spolužáci ho na slavnostním předávání vysvědčení a ukončení studia vyhlíželi marně.
08.07.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1391 článků)

Policista padělal maturitní vysvědčení, teď po něm chtějí miliony

 
Česká justice začíná řešit případ, se kterým se pravděpodobně ještě nesetkala. Bývalý policista padělal středoškolské vysvědčení, které potřeboval, aby mohl nastoupit do služebního poměru.
04.02.2013 12:10 |

podobné články