Článek

Matka vezla chlapce (4) na střeše auta. Po „spanilé jízdě“ městem skončila u soudu

 
Nečekané záběry nabídly bezpečnostní kamery snímající jednu z hlavních cest v australském Perthu - zachytily projíždějící stříbrné auto, které si na střeše vezlo malého pasažéra. Za madla zahrádky se pevně držel čtyřletý chlapec v plence. Matka zřejmě o přítomnosti dítěte nevěděla, podle policie ji to ale neomlouvá a šestatřicetiletá žena musí k soudu. Byla obviněna z nebezpečného řízení, uvedla australská stanice News.
08.01.2019 10:10 |

podobné články

Podobné články

Dvouletý chlapec z Pardubic skončil v Klokánku: Babička ho vezla polonahého autobusem

 
V centru Pardubic se obyvatelé nestačili divit. Městem zněl strašlivý pláč a nářek teprve dvouletého chlapečka, kterého babička vezla polonahého a prochladlého autobusem. Podle policie nebyla žena schopná se o něj postarat a skončila na psychiatrii, malý chlapec pak v Klokánku. Jeho rodiče jsou údajně v Asii.
25.10.2019 21:45 |

podobné články

Vražda miminka (†2 měs.) v Přelouči: Babička o údajném týrání podle místních věděla

 
Začíná se ukazovat, že vražda malého chlapce (†2 měs.), jehož mrtvolku matka s přítelem v sobotu odhodili do mokřadu za městem, nepřišla z čistého nebe. Miminko totiž podle některých obyvatel Přelouče matka i její přítel týrali - a matka mladé ženy měla navíc o všem vědět! Chlapce podle policie v pátek večer zabil opakovanými údery a pěstmi do hlavy Robert N. (28) rumunského původu, do mokřadu ho pak odnesl ve spolupráci se svojí přítelkyní a matkou malého chlapce Sašou S. (19).
05.10.2020 18:55 |

podobné články

Kanaďanka pokořila vlastní světový rekord v jízdě na pojízdném WC

 
Kanadská šampionka v motokrosu Jolene Van Vugtová v Austrálii pokořila rychlostní rekord v jízdě na pojízdné záchodové míse, informovala agentura AFP. Dostala se tak do Guinessovy knihy rekordů. Další články k tématu: VIDEO: Slepec překonal ve svém Ferrari rychlostní rekord Artisté v Praze překonali rekord v jízdě v kouli smrti, podívejte se Pavel Novotný drží rekord... v jízdě na tříkolce
02.05.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1100 článků) , Jolene Van Vugt (3 články)

Srážka na náledí! Tři auta v poli na střeše!

 
Tři auta skončila ve středu ráno v poli na střeše po haváriii u Mělčan na Brněnsku. Auta se srazila na náledí, řekl agentuře Mediafax operační důstojník jihomoravských záchranářů.
23.11.2011 09:10 |

podobné články

Dojemné video z další SPANILÉ JÍZDY! Paul Walker by měl radost!

 
Smrt oblíbeného herce Paula Walkera zasáhla mnoho lidí po celém světě. I v Česku měl velkou základnu fanoušků, kteří se s ním loučí. Tohle video spanilé jízdy z Valašského Meziříčí vás dojme!
09.12.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (198 článků) , Paul Walker (87 článků)

Centrum Mostu ozdobily naleštěné historické formule

 
Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května hostí v premiéře mostecký autodrom.
12.05.2017 19:05 |

podobné články

ON-LINE: Život Kočí byla možná jedna velká spanilá jízda, tvrdí obhájce u soudu

 
U Obvodního soudu pro Prahu 5 pokračuje v pátek líčení v kauze údajného uplácení uvnitř Věcí veřejných. Poté, co domluvila státní zástupkyně Hana Vrbová, se ke slovu dostal obhájce Víta Bárty Oldřich Chudoba. Nastínil, že Kočí mohla při své „spanilé jízdě životem“ potřebovat finanční prostředky, a proto se obrátila na Bártu.
06.04.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2847 článků)

Předseda Evropského soudu pro lidská práva Guido Raimondi navštívil Ústavní soud

 
Předseda Evropského soudu pro lidská práva (dále jen ESLP) Guido Raimondi přijel na pozvání Ústavního soudu do České republiky a dnes v jeho prostorách jednal se soudci Ústavního soudu. Spolu s ním přijeli také Aleš Pejchal, soudce Evropského soudu pro lidská práva zvolený za Českou republiku a Françoise Elens-Passos, vrchní tajemnice Evropského soudu pro lidská práva, jednání byl přítomen také Vít A. Schorm, vládní zmocněnec pro zastupování před Evropským soudem pro lidská práva. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský po přivítání hostů krátce pohovořil o současné situaci na Ústavním soudě a některých aktuálních otázkách, které při své rozhodovací činnosti řeší. Soudkyně Ústavního soudu Kateřina Šimáčková následně přednesla příspěvek na téma aplikace judikatury ESLP v rozhodovací praxi Ústavního soudu. Diskutovalo se také o vztahu judikatury ESLP a institutu obnovy řízení před Ústavním soudem a pan Guido Raimondi otevřel i téma aktuální situace ohledně Dodatkového protokolu č. 16 k Evropské úmluvě o ochraně lidských práv a základních svobod. Cílem tohoto protokolu je rozšíření poradní pravomoci ESLP na otázky práv a svobod chráněných Úmluvou a umožnění vnitrostátním „nejvyšším soudům“, aby si v konkrétním soudním sporu vyžádaly posudek ESLP k otázkám výkladu a použití Úmluvy. Ve hře je však zároveň otázka, které „nejvyšší soudy“ by mohly posudek žádat a odpověď na ni by měl nalézt každý smluvní stát. V České republice by tuto pravomoc mohl mít buď pouze Ústavní soud, nebo i Nejvyšší soud a Nejvyšší správní soud, předseda Ústavního soudu však nechtěl předjímat, jaké řešení by bylo pro Českou republiku nejvhodnější, to bude předmětem dalších jednání.
22.06.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Rychetský (146 článků)

Nadýchala 3,34 promile: Vzadu vezla dcerku (5)!

 
 Pořádně si přihnula alkoholu žena (27) na Chrudimsku a sedla za volant. Její jízda skončila havárií. Je však vůbec divné, že se jí podařilo rozjet. Nadýchala totiž 3,34 promile. V autě navíc vezla dceru (5).
12.07.2014 05:05 |

podobné články

Babička vezla vnoučata (7 a 8) zavřená v psích klecích. Zavřeli ji za týrání dětí

 
Jsou snad děti zvěř? Podle Američanky Leimome Cheeks (62) zřejmě ano. Žena z Memfisu ve státě Tennessee se neštítila zavřít vlastní vnoučata do klecí pro psy, když je vezla v autě. Sama nakonec skončila v jiné kleci – za mřížemi vězeňské cely.
11.06.2018 12:40 |

podobné články

Hysterická žena nabrala na kapotu chodce a vezla ho ulicemi

 
Sedmatřicetiletá Britka si příště nejspíš pořádně rozmyslí, zda bude utíkat před ochrankou obchodu. Na cestě za „svobodou“ totiž nabrala na kapotu svého auta 22letého chodce a vezla ho ulicemi skotského Falkirku. Za tuto bezohlednou jízdu, kdy ohrozila život muže, byla ve středu shledána vinnou a půjde na pár let do vězení.
07.06.2012 14:15 |

podobné články

Nechutné! Silně opilá žena vezla v autě svou šestiletou dceru

 
Policisté v úterý zastavili na pražském Smíchově šestatřicetiletou řidičku, která i přes silnou opilost vezla v autě svou šestiletou dceru. Žena se při vystupování z auta jen velmi těžko držela na nohou a následná orientační dechová zkouška u ní zjistila 3,5 promile alkoholu, sdělila dnes policejní mluvčí Eva Kropáčová. 
26.06.2013 13:20 |

podobné články

Těhotná opilá žena bourala v Ústí: V autě vezla i dvouletou dceru!

 
Strašlivě riskovala těhotná řidička (31), která sedla v Ústí za volant auta opilá. Vezla přitom i svou malou dceru.
09.02.2018 08:30 |

podobné články

Řidič ignoroval zatáčku, SUV vzlétlo a přistálo na střeše domu

 
Není úplně neobvyklé, že se auta při nehodách převrátí. Krajně neobvyklé je však to, když auto leží převrácené na střeše domu. Tento podivný pohled se naskytl lidem v americkém Houstonu, když přistál na střeše domu se svým terénním vozidlem mladý muž.
26.02.2013 10:50 |

podobné články

Matka měla 2,3 promile, v autě vezla dítě

 
Policisté v Jablůnce na Vsetínsku zastavili mladou řidičku (25), která v autě vezla dítě (2). Dechová zkouška vzápětí ukázala, že žena je silně opilá.
15.02.2011 09:05 |

podobné články

Silně opilá matka vezla autem dceru (6)! Nadýchala přes 3 promile

 
Riskovala nejen svůj život, ale i život vlastního dítěte. Řeč je o řidičce (36), která opilá pod obraz vezla v autě svou šestiletou dceru. Policisté zjistili, že měla v krvi 3,5 promile alkoholu!
26.06.2013 13:20 |

podobné články

Zfetovaná a opilá matka: Vezla děti v autě, neměla ani „papíry“

 
To snad není ani možné! Policejní hlídka v ulici Bohdalecká v Praze zastavila mladou řidičku. Ta vezla dvě děti. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nebyla opilá a zfetovaná.
27.04.2018 20:05 |

podobné články

Zfetovaná matka vezla rodinu v autě: Otočila se na děti a nabourala, dcerka (3) se vážně zranila

 
Nepochopitelná nehoda se stala u Janovic nad Úhlavou na Klatovsku. Máma (26) sjetá pervitinem a kokainem vezla ve voze Renault Clio partnera (31), dcerku (3) a syna (7). Za jízdy se na děti otočila, vyjela ze silnice a nabourala. Všichni v autě se zranili, holčičku převážel do nemocnice v Plzni záchranářský vrtulník.
12.02.2021 12:05 |

podobné články

Sanitka skončila na Pankráci na střeše, vězeň při nehodě vypadl z auta

 
Po srážce s osobním vozidlem skončila na střeše sanitka vězeňské služby. Podle informací ČTK z vozidla vypadl při nehodě jeden vězeň.
09.05.2013 13:40 |

podobné články