Článek

Matka střelce z premiéry Batmana: Stojíme za naším synem!

 
Její syn zabil 12 lidí, více než padesát jich zranil a šokoval celý svět, jeho matka Arlene ho ale přesto nezavrhla a stále ho považuje za milovaného syna. "Stojíme za svým synem," řekla ve svém prohlášení.
24.07.2012 20:35 |

podobné články

Podobné články

Třináctá oběť šílence z Batmana: Postřelená matka potratila!

 
Při masakru během premiéry nového Batmana jí šílený střelec zabil teprve šestiletou dcerku Veronicu, kterou se snažila bránit vlastním tělem, i když byla těhotná. Vypadalo to, že dítě, které čekala, bude i přes její zranění v pořádku. Doktoři z Denveru však oznámili smutnou z právu: Postřelená matka potratila... A střelba v kině má dodatečně třináctou oběť.
29.07.2012 17:50 |

podobné články

"Kde dávaj Batmana, že bych si šel zastřílet?" napsal Ústečan. Premiéru bude hlídat policie

 
"Kde dávaj Batmana, že bych si šel zastřílet?“ Tuto větu napsal do internetové diskuse Šimon R. z Ústí nad Labem. Policie se jeho příspěvkem zabývá a ústeckou premiéru Batmana budou provázet přísná bezpečnostní opatření.
25.07.2012 10:55 |

podobné články

No mňaucta, to je sexy tělo! Jitka Schneiderová jako Kočičí žena z Batmana!

 
Proměna Jitky Schneiderové v sexy kočku, originální Catwoman, neboli Kočičí ženu z filmu Batman se vrací vám vyrazí dech. Autoři kalendáře Proměny 2016, pro který fotografie vznikla, fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa, o této proměně dlouho přemýšleli: „Najít v Čechách herečku, která má v sobě to, co měla v původním filmu Michelle Pfeiffer není vůbec jednoduché. Batmana a Kočičí ženu jsme chtěli dělat už několikrát, ale nikdy jsme nemohli najít tu správnou dvojici. Teprve, když jsme z naší původní představy vynechali Batmana, věděli jsme, koho hledáme. Anděla s ďáblem v těle, sexy a krásnou zralou ženu, která bude mít v pohledu to, co Michelle. A Jitka Schneiderová to „něco“ přesně má.“
23.11.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (59 článků) , Jitka Schneiderová (405 článků) , Marek Škarpa (25 článků) , Petr Kurečka (23 článků)

Denverský masakr láká na Batmana tisíce diváků. Chystají se opatření

 
Do kin přichází premiéra nového dílu Batmana – Temný rytíř povstal. Premiéru ale provází stín šíleného střelce. Kina zavádějí bezpečností opatření a zakazují vstup v maskách.
24.07.2012 20:05 |

podobné články

Masový vrah z premiéry Batmana může být odsouzený na smrt. Polehčující okolnosti zamítli

 
Masový vrah James Holmes, který při premiéře nového Batmana zavraždil v americkém kině 12 lidí, může být odsouzený k trestu smrti. Rozhodla o tom porota, polehčující okolnosti totiž neuznala.
03.08.2015 21:30 |

podobné články

Osobnosti: James Holmes (36 článků)

»Ošuntělá« premiéra Batmana: Jirešová v mikině, Batulková se synem Agáty a Decastelo v křiváku

 
Zatímco na premiéře Batmana v New Yorku se celebrity předháněly už p, kdo bude lépe oblečený, na tu pražskou přišli tamní slavní v džínách a mikinách. Jediná, kdo se vymykala dnešnímu teplákovému trendu, byla herečka Eva Decastelo (43).
02.03.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1041 článků)

Šok 15leté dívky: uviděla v televizi polonahou matku v kleci a otce jako Batmana

 
Nejmenovaná 15letá dívka utrpěla šok svého života, když v televizním dokumentu německé stanice RTL o módě swingers, uviděla své rodiče. Matka oděná do podvazků se nacházela v kleci a její otec dováděl v kostýmu Batmana s erotickou pomůckou v ruce. Televize zapomněla páru rozrastrovat obličeje.
17.02.2012 19:50 |

podobné články

Slunce se nám přesunulo do Střelce: Vodnáři, Ryby a Panny? Vydržte ve vztazích i práci

 
Slunce se nám přesunulo 21. 11. ze Štíra do Střelce, což by mělo nabít energií zejména ohnivá znamení a Střelce v první řadě. Co to pro vás znamená? Unikátní horoskopický výhled si pro vás připravila Míša Kudláčková.
25.11.2020 07:00 |

podobné články

Novoluní ve znamení Střelce čerpá ze síly adventu: Přinese ale i finanční otázky a ukáže na staré rány

 
Novoluní je tradičně počátkem nové cesty, která právě započala. To ve znamení Střelce nás čeká právě dnes, ve středu 23. listopadu ve 23:57. Ovlivní hlavně játra, křížovou kost, stehna a kyčle. Příhodně přichází právě ve chvíli, kdy se Slunce plně dostává do vlády Střelce a opouští agresivního Štíra, který si za svými sny jde hlava nehlava. Střelec je ale jiný. Lpí na rodině, uspokojují ho jistoty a nedává prostor názorům druhých. I proto ale ukáže na staré rány, které ovlivňují naše každodenní rozhodování. 
23.11.2022 13:15 |

podobné články

Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou

 
Sedmatřicetiletá matka celkem 14 dětí Nadya Sulemanová se po pornu rozhodla vydělávat i striptýzem. Za dva tance u tyče dostala údajně v přepočtu 103 tisíc korun. Za jednu fotku s matkou osmerčat návštěvníci klubu na Miami zaplatili kolem 500 korun. Další články k tématu: Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
18.07.2012 10:20 |

podobné články

Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová pokračuje v netradičních formách výdělku. Už nafotila lechtivé snímky pro dospělé, tančila u tyče a teď si chce nechat zaplatit za rande. Další články k tématu: Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
06.08.2012 14:55 |

podobné články

Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Podle bývalé chůvy své děti zanedbávala a padlo i obvinění ze sexuálního zneužívání. Matka osmerčat to ale popírá a s odvoláním na sociální pracovníky prohlašuje, že se o své děti stará dobře. Další články k tématu: Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show
15.10.2012 14:20 |

podobné články

V novém filmu o Batmanovi nás čekají hodně drsné scény!

 
Bojové scény z nového pokračování filmového Batmana The Dark Night Rises slibují pěknou akční podívanou. Herci se rvali tak zuřivě, až představitel filmového Batmana Christiane Bale roztrhl svému kolegovi herci Tomu Hardymu kalhoty.
04.08.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (93 článků)

Nejkrásnější český herec osmdesátých let odložil cigárko a převtělil se do Jokera z Batmana. Kdopak to je?

 
Lidé ho znají coby charismatického prezidenta jedné významné filmové události, ženy už desítky let obdivují jeho charismatický hlas. K tomu mu pomáhá i extrémní kuřáctví. Idol snad všech žen a dívek osmdesátých let se nechal vyfotit jako zloun Joker z Batmana. Poznáte ho?
02.12.2011 15:25 |

podobné články

Český herec odložil cigárko a převtělil se do Jokera z Batmana. Kdopak to je?

 
Lidé ho znají coby charismatického prezidenta jedné významné filmové události, ženy už desítky let obdivují jeho charismatický hlas. K tomu mu pomáhá i extrémní kuřáctví. Idol snad všech žen a dívek osmdesátých let se nechal vyfotit jako zloun Joker z Batmana. Poznáte ho?
02.12.2011 16:25 |

podobné články

Noid si zahrál na Batmana

 
Poslední představení v roce dovoluje hercům dělat si na jevišti cokoliv. Podle této tradice se na Silvestra úplně změnil i muzikál Robin Hood v Divadle Kalich. Představitel hlavní role Václav Noid Bárta (31) si to pořádně užil. V jednu chvíli se dokonce změnil v Batmana.
02.01.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Robin Hood (226 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Masakr na premiéře Batmana: Zemřel, aby zachránil život přítelkyni

 
Novinářka, námořník, hrdina, který vlastním tělem ochránil přítelkyni před kulkami... To jsou jen někteří z 12 obětí masakru na premiéře Batmana v americkém Denveru.
21.07.2012 15:35 |

podobné články

Premiéra nového Batmana: České hvězdy hlídala policie!

 
Dlouho očekávaná česká premiéra dalšího dílu Batmana »Temný rytíř povstal« kvůli týden starému masakru v Denveru utrpěla. Ze strachu z útoku byl jindy k prasknutí narvaný sál v pražském kině IMAX poloprázdný, ačkoliv pořadatelé zpřísnili bezpečnostní opatření.
27.07.2012 12:15 |

podobné články

Další šílenec přišel s taškou plnou zbraní na promítání Batmana!

 
Po coloradském masakru, při němž bylo zastřeleno 12 lidí, podle Scotta není rozumné chodit na nejnovější díl Batmana s holýma rukama. Vyšetřovatelé pro mužův postoj ale nemají pochopení.
09.08.2012 18:15 |

podobné články