Článek

Matka mrtvého Tadeáška netruchlí a užívá si: Veronika popíjí víno a flirtuje s chlapy

 
Případ utonulého Tadeáše z Neratovic se stále nevyřešil. Dítě sice nezemřelo násilnou smrtí, přesto se mnoho lidí pozastavuje nad tím, proč matka ve výpovědi lhala. Ta si ale ze smrti svého syna nic nedělá a vesele si užívá ve svém rodném městě.
09.07.2020 18:35 |

podobné články

Podobné články

Tělo Tadeáška (†4 měs.) vydali rodině! Matka prý vesele popíjí víno na veřejnosti

 
Případ malého Tadeáška z Mělnicka zasáhl celou republiku. Původně měl podle matčiny výpovědi čtyřměsíčního chlapečka někdo unést, později byl ale nalezen mrtvý v Labi. Nikdo ho ovšem nezabil, šlo o syndrom náhlého úmrtí! Policie případ stále vyšetřuje, bezstarostné chování matky je pro některé ale nepochopitelné… Rodina se mezitím chystá na pohřeb, protože policie už vydala chlapečkovo tělo.
10.07.2020 15:10 |

podobné články

Matka mrtvého Tadeáška (†4 měs.) šokovala: Víno, smích, kamarádky! Na synka už zapomněla?

 
Od nálezu tělíčka čtyřměsíčního Tadeáška v Labi na Mělnicku uběhly teprve dva týdny. Podle svědků se podle toho nicméně jeho matka nechová. Údajně se stýká s kamarádkami na víně a působí naprosto bezstarostně. Ačkoliv v případu žádné obvinění zatím nepadlo, policejní vyšetřování stále běží...
10.06.2020 05:20 |

podobné články

Matka s přítelem hodili mrtvého Tadeáška (†4 měs.) do Labe: Policisté vznesli obvinění!

 
Policisté stíhají matku mrtvého Tadeáška (†4 měs.) z Hořína a jejího přítele za usmrcení z nedbalosti a šíření poplašné zprávy spáchané ve spolupachatelství. Muži hrozí trest odnětí svobody až na tři léta, ženě až šest let, neboť jako matka údajně porušila povinnost vyplývající jí ze zákona.
03.02.2021 10:35 |

podobné články

Tělo Tadeáška (†4 měs.) dali do batohu, zatížili kameny a hodili do řeky! Policie o šokujících detailech nálezu pohřešovaného miminka

 
Případ zmizení čtyřměsíčního Tadeáška v Hoříně na Mělnicku stále budí emoce. Policisté informovali, že na chlapci, jehož tělo vylovili po dni hledání z Labe, nebyl spáchán násilný trestný čin. Dítě zřejmě zemřelo na syndrom náhlého úmrtí kojence a matka pak tělo do řeky hodila spolu se svým partnerem. Okolnosti nálezu Tadeáška popsal zdroj serveru eXtra.cz.
04.06.2020 16:35 |

podobné články

Pohřeb Tadeáška se opět odložil: Rodině ještě nevydali tělíčko, vyšetřování stále probíhá

 
Smrt téměř pětiměsíčního Tadeáška Z. stále nebyla objasněna. Matka zesnulého miminka může čelit hned několika obviněním, zatím se ale vše prošetřuje a kriminalisté se snaží všemu přijít na kloub. S pohřbem Tadeáška to však zatím vypadá velmi bledě a policie se stále nevyjádřila...
15.06.2020 13:21 |

podobné články

Ve víně najdete nejen pravdu, ale i zdraví a krásu!

 
In vino veritas, neboli „ve víně je pravda“. Nenajdeme asi nikoho, kdo by nevěděl o tomhle latinském přísloví, které upozorňuje na blahodárný efekt vína. To totiž snižuje napětí nervů, uvolňuje mysl a celkově zlepšuje náladu, Tím dovolí lidem být upřímnější, ale i zdravější a krásnější. Psychická kondice každého z nás se totiž na zdraví a kráse podepisuje ze všeho nejvíce. Na tento fakt mysleli i v Bille, a tak vám připravili akční podzimní nabídku vín, se kterými jistě zkrásníte. Víno se dá používat jako lék a zkrášlovač. Jen musíte vědět, jak na to! Na co všechno dokáže víno pozitivně působit? Už jsme zmínili mozek a celou nervovou soustavu, kterou dokáže víno dostat do celkové pohody, dobré nálady a lepší kondice. K mozku si však přidejme ještě srdce a cévy, trávení, plíce, pohlavní orgány, metabolismus, celkovou fyzickou kondici, pleť, imunitu, zrak nebo slinivku a s ní spojené procesy při trávení cukrů. Ano, tohle všechno jsou části našeho organismu, na které umí víno zapůsobit velmi dobře, dokonce se dá říci, že jim i prospívá. Za předpokladu, že budete víno správně dávkovat. Ženy si mohou dovolit denně jedno až dvě deci vína, pánové i tři. Jednou za čas se můžete ovínit více, lahvinka vína v dobré společnosti a s dobrou náladou ještě nikomu dospělému a zdravému neublížila. Netrapte se s vráskami, vyřešte je dobrým vínem! Množí se vám vrásky a vy přemýšlíte nad jejich příčinami? Díky hydrataci se jich sice můžete z počátku ještě zbavit, ale podpora kondice vaší pleti zevnitř, pomocí vína, přinese stabilnější a dlouhodobější výsledky. Účinky vína totiž podle zkušeností vinařů i lékařů a fyzioterapeutů zpomalují lokální záněty na pleti, posilují průběh hojení ran, hlavně však působí adstringentně, tedy proti vráskám. Nyní můžete využít výhodné akce na lahodná vína, která nabízí Billa leták na tento týden. Anebo Podzimní katalog nápojů s názvem „Nápoje s jiskrou podzimu“. Víno v nich totiž hraje... Čtěte více Příspěvek Ve víně najdete nejen pravdu, ale i zdraví a krásu! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.09.2018 14:10 |

podobné články

Lidé chtějí spravedlnost pro mrtvého Tadeáška: Matka chlapečka běhá po svobodě a popíjí s přáteli

 
Matka zesnulého čtyřměsíčního Tadeáše si podle zdrojů redakce eXtra.cz užívá v ulicích Neratovic. Vypadá to, že ji smrt syna nijak netíží. Její bezcitné chování leží mnoha lidem v žaludku a na sociálních sítích jí nechávají velmi ostré vzkazy. Poukazují i na to, že stát nejedná v tomto případě správně.
13.07.2020 17:45 |

podobné články

Máma mrtvého Tadeáška: Lhala, že jí ho unesli, kdo zaplatil pátrání, když zatížila dítě kameny

 
Tělo mrtvého Tadeáška bylo nalezeno už v průběhu května. Z jeho smrti všichni viní chlapcovu matku Veroniku Z. Ta nejprve na policii volala s tím, že jí dítě někdo unesl. Do akce se zapojilo mnoho policistů, dobrovolníků a také vrtulník. Později vyplavalo na povrch, že si Veronika celý příběh o únosu vymyslela. Jenže kdo tedy zaplatil celou tu zbytečnou pátrací akci? Policie mlží a nechce nic říct.
05.09.2020 07:00 |

podobné články

Matka mrtvého Tadeáška (†4 měs.) znovu šokovala: Nic se nestalo, prohlásila!

 
Případ úmrtí čtyřměsíčního Tadeáška z Mělnicka vzbudil velké vášně. Chlapeček zřejmě zemřel na syndrom náhlého úmrtí, jeho matka se svým přítelem pak zazmatkovali a tělíčko strčili do batohu, který zatížili kameny a hodili do řeky Labe. Matka nyní šokovala, když prohlásila, že se nic nestalo.
10.06.2020 18:45 |

podobné články

Poslední foto živého Tadeáška: Máma ho nikdy nechtěla. Nechápu, proč nešla na potrat, říká kamarádka

 
Od pátečního večera probíhalo na Mělnicku rozsáhle pátrání po malém Tadeáškovi. Matka nahlásila únos. Bohužel pátrání mělo tragický výsledek. Policisté našli Tadeáška mrtvého. Ležel zřejmě kousek od místa, kde se podle mámy měl ztratit. Příbuzní a kamarádi si myslí, že historka o únosu není pravdivá. Zatím není jisté, jak dítě zemřelo. Kriminalisté čekají na výsledky pitvy. Tadeáš nebyl chtěné dítě. Veronika opakovaně uvedla, že dítě nechce, tvrdí rodina a kamarádky.
31.05.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (168 článků)

Tadeášovo tělo matka zasypala kamením! Pak šla na víno s tím, že problém je vyřešen

 
Kriminalisté dál intenzivně pracují na případu malého Tadeáška. Jeho matka Veronika nejdříve tvrdila, že dítě někdo unesl z parku. Jenže miminko podle informací webu eXtra.cz bylo hozeno do řeky v batohu s kamením. Ve vodě skončil i kočárek. Matka nechtěla, aby tělíčko jejího miminka kdokoliv našel. Po činu šla s kamarádkou na víno.
05.06.2020 13:40 |

podobné články

Je to hyena! Tadeáška jsem milovala (†4 měsíce) více než ona, vzkázala matce babička

 
Případ mrtvého Tadeáška (†4 měsíce) stále není uzavřen a neproběhl dokonce ani pohřeb. Matka zemřelého chlapečka si stihla už obarvit vlasy a bavit se s přáteli, jako kdyby se nic nestalo. Biologický otec Dominik S., který není zapsán v rodném listu, musí jen vyčkávat na to, jak dopadne vyšetřování. Teď promluvila i biologická matka Dominika, Petra S., a k matce Tadeáše nebyla zrovna vlídná...
16.06.2020 14:30 |

podobné články

Matku Tadeáška (†4 měs.) prověřuje policie! Sociálka řekla, jak to v rodině fungovalo

 
Případ mrtvého kojence na Mělnicku nabírá na obrátkách! Policie prověřuje matku mrtvého Tadeáška (†4 měs.) kvůli nedbalosti. Vyšetřovatelé navíc pracují s několika verzemi. Ze hry je prvotní odůvodnění matky, která situaci vysvětlovala únosem.
01.06.2020 15:15 |

podobné články

Televizní přehled: Velké seriálové výměny

 
Jeden večer s Marošem Kramárem (61) popíjí a flirtuje Veronika Arichteva (34), a druhý den ráno se vedle něho probudí Eva Josefíková (30) – a pořád to bude stejná postava! V seriálu Slunečná dojde k přeobsazení role dýdžejky Denisy. Veronika už totiž nemůže kvůli těhotenství pokračovat v natáčení.
24.07.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (154 článků) , Veronika Arichteva (583 článků) , Eva Josefíková (141 článků)

Tadeáška (†4 měs.) vylovili z řeky mrtvého! Policie šla najisto?!

 
Všechny naděje na nalezení čtyřměsíčního Tadeáška z Mělnicka nadobro vyhasly. Děťátko bylo v sobotu nalezeno mrtvé. Strážci zákona nyní prověřují výpovědi dvou lidí. Matka tvrdila, že v pátek usnula při slunění a dítě jí někdo vzal i s kočárkem. Její verzi však příbuzní zpochybnili.
29.05.2020 19:40 |

podobné články

Malého Tadeáška hodili do Labe: „Po pohřbu do toho začneme šlapat,“ plánuje bývalý partner jeho matky

 
Kriminalisté stále vyšetřují otřesný případ smrti malého Tadeáška z Hořína. Mrtvého chlapečka našla policie v Labi v batohu zatíženém kameny. Podle policie ho tam hodila jeho matka poté, co hoch zemřel, patrně vinou syndromu náhlého úmrtí dítěte. Údajný biologický otec dítěte promluvil o svých plánech.
13.06.2020 05:55 |

podobné články

Pitva Tadeáškova těla bude hrát rozhodující roli. Matka se směje a pije víno

 
Kriminalisté pořád čekají, až jim patologové předají oficiální výsledky pitvy. Zatím se předpokládá, že malý Tadeáš zemřel na syndrom náhlého úmrtí. Jeho matka ho pak dala do batohu a hodila do řeky. Pak nahlásila, že Tadeáška někdo unesl. Žádné obvinění v kauze zatím nepadlo. Tadeášova matka navštěvuje kamarádky, pije víno a chová se bezstarostně.
08.06.2020 15:55 |

podobné články

Čtyřměsíčního Tadeáška zatížila kameny, hodila do řeky a pak všem lhala: Nyní spadla klec

 
Šokující případ z Mělnicka je konečně uzavřen. V květnu minulého roku Veronika Z. nahlásila policii, že jí někdo unesl malého Tadeáška poté, co usnula v parku. Po kojenci okamžitě pátraly desítky policistů a nasadili i helikoptéru, nakonec se ale ukázalo, že pravda byla mnohem děsivější. Matka totiž zanedbala péči o děťátko, které zemřelo, a tak se rozhodla, že se tělíčka zbaví. S přítelem ho vložila do batohu, který zatížili kameny a vhodili ho do řeky. Oba nyní policie obvinila z trestného činu usmrcení z nedbalosti.
03.02.2021 12:40 |

podobné články

Šokující svědectví o matce Tadeáška (†4 měs.): Známá rodiny promluvila!

 
Matka malého Tadeáška v pátek nahlásila na policii, že jí někdo v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku ukradl kočárek i s dítětem. Po dítěti dva dny pátrali policisté a hasiči. Bohužel ho našli mrtvé. Podle známé rodiny chlapečka byla matka často pod vlivem drog a kočárek i s chlapečkem někde zapomněla. Čtyřměsíční chlapeček prý v kočárku téměř žil.
30.05.2020 11:15 |

podobné články