Článek

Matka Kristýnku (†2 měsíce) dusila dekou!

 
Nové a ještě více šokující informace vyplouvají na povrch v případu březnového zavraždění Kristýnky (†2 měsíce) jejím otcem (30) z Náchodska. Dušení miminka polštářem a následné ubití ranami pěstí bylo vyústěním mnohatýdenního týrání dítěte nejen ze strany otce, ale jak je stále zřejmější i její matky, Anny (21).
08.10.2010 16:05 |

podobné články

Podobné články

Otec vrah: Ubil Kristýnku (†2 měsíce), teď jí kreslí obrázky

 
Zavraždil dvouměsíční dcerku Kristýnku a teď jí z vazby posílá obrázky! Vlastimil (30) z Náchodska podle policie udusil polštářem a utloukl miminko, protože mu vadil jeho pláč.
24.09.2010 05:25 |

podobné články

Zloděj zabouchl majitele bytu venku. Před policisty se skrýval pod dekou

 
Zloděj nekňuba, tak by se dal označit muž, který se pokusil vyloupit byt v Mostě. Nejprve majiteli bytu zabouchl dveře před nosem a pak se před policisty skrýval v koutě přikrytý dekou.
21.09.2015 12:30 |

podobné články

Brutální vražda v ráji: Manželka (29) odmítla sex. Ukopal ji k smrti, přikryl dekou a šel spát

 
V thajském městě Ubon Ratchathani zatkla policie Brita Kevina Smithama (51), který údajně ukopal svoji manželku Kandu k smrti. Důvodem k hádce a následné vraždě mělo být odmítnutí sexu. Poté ji údajně před domem přikryl dekou a v klidu šel spát.
17.04.2018 06:45 |

podobné články

Ubitou Kristýnku týrala i matka!

 
Nečekaný závěr přineslo vyšetřování násilné smrti Kristýnky (†2 měsíce) z Náchodska. Vlastovi (30), otci nebožátka, který plačící dceru v březnu dusil polštářem a ubil pěstí, policie zpřísnila obvinění z trestného činu ublížení na zdraví na vraždu. Obviněna ale byla překvapivě také matka dítěte (21).
20.09.2010 08:10 |

podobné články

Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou

 
Sedmatřicetiletá matka celkem 14 dětí Nadya Sulemanová se po pornu rozhodla vydělávat i striptýzem. Za dva tance u tyče dostala údajně v přepočtu 103 tisíc korun. Za jednu fotku s matkou osmerčat návštěvníci klubu na Miami zaplatili kolem 500 korun. Další články k tématu: Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
18.07.2012 10:20 |

podobné články

Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová pokračuje v netradičních formách výdělku. Už nafotila lechtivé snímky pro dospělé, tančila u tyče a teď si chce nechat zaplatit za rande. Další články k tématu: Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
06.08.2012 14:55 |

podobné články

Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Podle bývalé chůvy své děti zanedbávala a padlo i obvinění ze sexuálního zneužívání. Matka osmerčat to ale popírá a s odvoláním na sociální pracovníky prohlašuje, že se o své děti stará dobře. Další články k tématu: Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show
15.10.2012 14:20 |

podobné články

Matka ubité Kristýnky: Snad mě z pohřbu nevykopou

 
Neumím odpovědět, neumím pochopit... Jen tato jediná krátká věta vyplňuje místo pro citát na smutečním parte maličké Kristýnky (†2 měsíce) z Náchodska. Víc slov ale není v případě její smrti ani potřeba. Pro zdravý rozum je těžké přijít na to, jak tohle miminko mohl dusit polštářem a pěstmi ubít jeho vlastní otec (30). Jen proto, že mu vadil dceřin pláč. Nebohou Kristýnku její blízcí pohřbí zítra.
31.03.2010 05:10 |

podobné články

Matka vraha Kristýnky: Syna už nechci nikdy vidět

 
To je matka toho vraha, ukazují si Náchodští na matku čtyř dětí Jaroslavu (62). Její nejmladší syn (30) minulý měsíc dusil peřinou a ubil pěstmi svoji dvouměsíční dceru Kristýnku, protože mu vadil její pláč.
07.04.2010 14:20 |

podobné články

Matku osmerčat obvinili z podvodu kvůli sociálním dávkám

 
Nadya Sulemanová čelí obvinění z podvodu. Podle losangeleské prokuratury žádala loni o sociální podporu, i když vydělala v přepočtu kolem 600 tisíc korun. Další články k tématu: Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí Matka osmerčat skončila v léčebně, bude tam nejméně měsíc Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách
14.01.2014 09:40 |

podobné články

Napadení justiční stráže má matka Kristýnky (11) z krku

 
Jedna starost ubyla Gabriele Ungerové (39) z Předonína na Litoměřicku. Její dceru Kristýnku (11) svěřily soudy do péče otce v Itálii. Když exekutoři loni na podzim dívku předávali otci, strhla se mezi Ungerovou a soudními vykonavateli potyčka. Přestupková komise nyní rozhodla, že žena přestupek nespáchala.
06.10.2009 05:05 |

podobné články

Těhotná Čvančarová: Její poslední fotky v dráždivém prádle

 
Požehnaný stav Jitce Čvančarové (33) přidává na kráse. Snímky, které nafotila pro kalendář Stock na příští rok, jsou toho jasným důkazem. Začátkem září, tehdy ještě na začátku pátého měsíce těhotenství, předvedla svůj bujný dekolt a naopak rostoucí bříško se snažila decentně zakrývat dekou.
23.11.2011 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (710 článků)

5 věcí, kterými je VyVolený miláček národa Vladko skutečně nechutný!

 
"Vladko Dobrovodský":http://www.extra.cz/tema/vladko-dobrovodsky (35), "brzy už dvojnásobný vítěz VyVolených":http://www.extra.cz/velmi-podivuhodne-pohyby-vladko-to-pry-ve-vile-vyvolenych-nevydrzel-a-v-noci-masturboval-pod-dekou-je-to-pravda a miláček národa, který jej za čtyři měsíce nechá podruhé ve finále s Ládíkem (21) vyhrát celou show, má také slabiny. Které věci nás v redakci na Vladkovi nejvíce štvou?
11.09.2013 22:05 |

podobné články

MATKA DUSILA SVÉ NOVOROZENĚ! Hrozí ji doživotí... VIDEO

 
Skrytá kamera v nemocnici pravděpodobně zachránila život čtyřměsíčního syna 18-leté Shantaniquy Scottové. Na skryté bezpečnostní kameře bylo jasně vidět, jak přikládá pokrývku k ústům svého malého syna a chce ho udusit.
20.05.2011 11:05 |

podobné články

Matka osmerčat skončila v léčebně, bude tam nejméně měsíc

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Minimálně 28 dní stráví na léčení. O její osmerčata a dalších šest dětí budou zatím pečovat tři chůvy a přátelé. Další články k tématu: Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová
31.10.2012 15:20 |

podobné články

Soud rozhodl: Kristýnka (10) zůstane v Itálii!

 
Gabriela Ungerová (37) je na dně. Prohrála totiž další důležité kolo v boji o svou dceru Kristýnku (10). Italský soud svěřil v těchto dnech holčičku otci, Italovi Marco Fontanivemu (44). Gabriele, žijící jen z mateřské, která činí 7600 korun, stanovil měsíční výživné 150 eur (přes 4000 Kč).
19.05.2009 05:10 |

podobné články

Kateřina Kornová: Rozvod potvrzen, odstěhovala se i s dětmi

 
Kristýna Kornová (16), dcera Kateřiny Kornové (41) potvrdila, že se s maminkou Kateřinou Kornovou a bratrem Filipem odstěhovali z Kácova. Nepřímo tak potvrdila rozvod Kornové s manželem, hoteliérem Jiřím Pařízkem (46). Bývalá modelka pro sebe a děti Filipa (17) a Kristýnku pořídila dům kousek za Prahou v Dobřichovicích.
16.10.2009 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kornová (182 článků)

Anna (20): Manžel jí zabil dceru, ona ho hájí!

 
Do tváře své sousedky Aničky (20) se nechtějí ani podívat lidé z malé vísky na Náchodsku. Ženě vyčítají, že přihlížela tomu, jak její manžel (30) dusí polštářem a bije pěstmi jejich dvouměsíční Kristýnku jen proto, že nechce přestat plakat.
27.03.2010 07:55 |

podobné články

Matky ubité Kristýnky se ujala rodina manžela-vraha!

 
Jako vyhnanec! Tak se cítí 20letá Anna z Náchodska. Její děťátko, dvouměsíční Kristýnku, jí před očima dusil polštářem a ubil pěstmi její manžel (30)! Podporu ale nečekaně našla u příbuzných manžela, který vše způsobil.
28.03.2010 05:10 |

podobné články