Článek

Matka (27) zabila pět dětí, přežil jen Marcel: Našli je v postýlkách, před smrtí je nakrmila

 
V německém Solingenu se stala příšerná tragédie. Sedmadvacetiletá matka se rozhodla zavraždit svých pět dětí. Šesté dítě nechala naživu. Sama se poté pokusila spáchat sebevraždu. K bestiálnímu činu ji nejspíš vedl fakt, že se jí zhroutilo manželství.
06.09.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (371 článků)
Podobné články

Matka v Německu pozabíjela vlastní děti: Asi je nacpala prášky, přežil jen Marcel

 
Jedenáctiletý chlapec, podle německých médií Marcel, měl jediný přežít masakr v Solingenu, po kterém našla policie v jednom z bytů pět mrtvých dětí. Podle všeho je zabila vlastní matka (28), která se sama chtěla připravit o život skokem pod vlak.
04.09.2020 17:35 |

podobné články

Nakrmila batole dezinfekcí! Babička si ji prý spletla s přesnídávkou!

 
Roztomilé balení s oblíbenými Trolly zmátlo babičku Logana (18 měsíců) z Manitoby v Kanadě. Myslela si, že jde o pyré pro děti, a tak obsahem barevného pytlíku svého vnoučka nakrmila. Jenže nešlo o žádné jídlo, ale o dezinfekci na ruce!
23.09.2020 19:15 |

podobné články

Kája Saudek je stále v kómatu, ale jeho žena říká: Nakrmila jsem ho ostřejší rajskou! Zapil to vínem

 
Johana Saudková, manželka kreslíře Káji Saudka (80), který je už drahnou dobu v kómatu, znovu šokuje. Z jejího vyprávění to totiž vypadá, že se Kája už probral a začíná znovu normálně fungovat. Prý ho teď dokonce nakrmila rajskou. Trochu ostřejší. On ji prý má tak rád.
15.05.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (94 článků)

Kája Saudek je stále v kómatu, ale jeho žena říká: Nakrmila jsem ho ostřejší rajskou! Zapil to vínem

 
Johana Saudková, manželka kreslíře Káji Saudka (80), který je už drahnou dobu v kómatu, znovu šokuje. Z jejího vyprávění to totiž vypadá, že se Kája už probral a začíná znovu normálně fungovat. Prý ho teď dokonce nakrmila rajskou. Trochu ostřejší. On ji prý má tak rád.
18.05.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (94 článků)

Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Podle bývalé chůvy své děti zanedbávala a padlo i obvinění ze sexuálního zneužívání. Matka osmerčat to ale popírá a s odvoláním na sociální pracovníky prohlašuje, že se o své děti stará dobře. Další články k tématu: Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show
15.10.2012 14:20 |

podobné články

Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou

 
Sedmatřicetiletá matka celkem 14 dětí Nadya Sulemanová se po pornu rozhodla vydělávat i striptýzem. Za dva tance u tyče dostala údajně v přepočtu 103 tisíc korun. Za jednu fotku s matkou osmerčat návštěvníci klubu na Miami zaplatili kolem 500 korun. Další články k tématu: Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
18.07.2012 10:20 |

podobné články

Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová pokračuje v netradičních formách výdělku. Už nafotila lechtivé snímky pro dospělé, tančila u tyče a teď si chce nechat zaplatit za rande. Další články k tématu: Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
06.08.2012 14:55 |

podobné články

Vražda 5 dětí: Přeživší Marcel (11) napsal kamarádům mrazivou zprávu o mrtvých sourozencích

 
Německem otřásl hrůzný případ, který se odehrál minulý týden v Solingenu. Sedmadvacetiletá Christiane měla zavraždit svých pět dětí. Přežil jenom nejstarší Marcel (11), zřejmě ho zachránilo, že byl v době, kdy se hrůzy děly, ve škole. Důvodem, proč se Christiane uchýlila ke strašlivému činu, byly zřejmě problémy s partnerem, sama se pak pokusila o sebevraždu. Přeživší chlapec předtím poslal svému kamarádovi děsivou zprávu.
07.09.2020 15:40 |

podobné články

Skoro polovina otců je ještě v práci, když jdou jejich děti spát

 
Nutnost uživit rodinu a obava o ztrátu zaměstnání. To jsou dva základní důvody, proč se skoro polovina britských otců vrací domů z práce až v době, kdy jsou jejich děti už v postýlkách.
16.12.2009 17:20 |

podobné články

Žádost o ruku v přímém přenosu: O 10 let mladší Marcel i Lucie prokoukli a chystají svatbu

 
Pořad o 10 let mladší dnes proměnil život Lucii (32) a Marcelovi (49). Tito partneři už několik let takřka nepřetržitě pracují ve svém stánku, kde připravují rychlé občerstvení. Stres, v minulosti dluhy a závislost na cukru se na obou partnerech podepsaly. Marcel dokonce prodělal infarkt. Proměnu vzal obzvlášť Marcel hodně zodpovědně a nadšený z nové chrupu i vzhledu požádal Lucii o ruku přímo před kamerami.
11.12.2019 23:30 |

podobné články

Matku osmerčat obvinili z podvodu kvůli sociálním dávkám

 
Nadya Sulemanová čelí obvinění z podvodu. Podle losangeleské prokuratury žádala loni o sociální podporu, i když vydělala v přepočtu kolem 600 tisíc korun. Další články k tématu: Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí Matka osmerčat skončila v léčebně, bude tam nejméně měsíc Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách
14.01.2014 09:40 |

podobné články

Šťastná maminka Hana ukázala první dvojčata r. 2017: Linda a Staník zatím jen pospávají

 
Přišli na svět minutu po sobě, sotva odbila silvestrovská půlnoc. Lindě a Stanislavovi z brněnských Soběšic už primát prvních dvojčat narozených v roce 2017 nikdo nevezme. Oba kojence ale pocty a gratulace nezajímají. V klidu pospávají v postýlkách u lůžka své maminky Hany Pišťákové (39).
02.01.2017 14:05 |

podobné články

Zoufalá matka kradla v Opavě výživu, aby nakrmila své dítě: Strážníci učinili dojemné gesto

 
Supermarket v Opavě hlásil strážníkům městské policie, že došlo k zadržení zloděje. Když muži zákona přijeli na místo, zjistili, že oním zlodějem je plačící matka v nouzi, která kradla dětskou výživu, aby mohla nakrmit své dítě. Situaci vyřešili, jak nejlépe mohli, a vysloužili si tak veřejné poděkování od svého ředitele i uznání veřejnosti.
06.02.2021 12:16 |

podobné články

Starosta Moskvy odmítá rezignovat, na radnici už přežil několik skandálů

 
Jurij Lužkov přežil osmnáct let v čele moskevské radnice, přežil několik nevídaných skandálů a přežil a vrátil se na výsluní i nyní, kdy se už veřejně mluvilo o jeho nástupci. Moskevský starosta odjel na dovolenou v okamžiku, kdy se v médiích stupňovala kampaň vinící jeho i jeho manželku z korupce.
27.09.2010 22:20 |

podobné články

Malí a milí simulanti! Jakmile maminka promluví, předstírají dvojčátka, že spí

 
Je jim teprve několik měsíců, ale už jsou tak chytrá! Dvojčátka Miya a Keira spolu brebentí v dětských postýlkách, i když neumí ani pořádně mluvit. Jakmile ale za nimi jde jejich maminka, okamžitě si lehnout a předstírají, že spinkají.
24.08.2015 22:10 |

podobné články

Šel dva metry za mnou a je mrtvý, svěřil se přeživší z laviny, která zabila pět Čechů

 
Sobotní lavina v Tyrolsku zabila pět Čechů. A rozhodovaly doslova centimetry. Martin, který celou tragédii přežil, se svěřil, že vůdce celé výpravy byl před ním jen dva metry a zahynul!
09.02.2016 21:25 |

podobné články

Matka osmerčat skončila v léčebně, bude tam nejméně měsíc

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Minimálně 28 dní stráví na léčení. O její osmerčata a dalších šest dětí budou zatím pečovat tři chůvy a přátelé. Další články k tématu: Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová
31.10.2012 15:20 |

podobné články

Tahle žena za volant opravdu nepatří: Dívku zabila vlastní matka, když se pokoušela zaparkovat auto!

 
Tohle je noční můra každé matky. Žena "zabila vlastní dceru":http://www.extra.cz/tohle-ze-je-spravedlnost-bozi-matka-zabila-sve-dite-a-pak-vyhrala-v-loterii, když se pokoušela zaparkovat. To je příběh jak z hororu.
14.08.2014 18:00 |

podobné články

Porodila syna, nakrmila ho a autobusem odvezla do babyboxu: Teď ho máma (22) v slzách chce zpět

 
Ve středu se v košickém babyboxu objevilo novorozeně. V porodnici se o něj postarali, ale v sobotu se o něj přihlásila údajná matka. Prý si to rozmyslela. Svůj čin zdůvodnila tak, že dostala strach, že se o třetí dítě už nedokáže postarat. Doma má dvě malé děti (1 a 2). Teď se jí ale po jejím třetím miminku stýská. Říká mu Dominik.
24.05.2020 09:50 |

podobné články