Článek

MasterChef zavítal na Sázavu: Vařiče, ešusy a kotlíky se ukáží býti hlavními nepřáteli kuchtíků

 
Drsné tábornické podmínky okusí účastníci soutěže MasterChef Česko 2023. Švýcarské nožíky, ešusy, ohniště a klasické trvanlivé tábornické potraviny. S tím si budou muset poradit naši amatérští kuchtíci ve druhé venkovní výzvě odehrávající se v kempu na Sázavě. A bude to pořádná divočina, jak redakci eXtra.cz prozradila TV Nova.
01.11.2023 19:40 |

podobné články

Podobné články

200 000 Kč? Nakoupíme vlastní, ešusy ne, zní z radnice. Ale firma se nedala

 
Snaha o zelenější a udržitelnější město nevyšla. Zastupitel města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a člen Pirátů Patrick Zandl na sociální síti popsal, jak chtělo město podpořit projekt nejekologičtějších obalů na jídlo a nápoje REkrabička a REkelímek, ale snaha ztroskotala na domluvě s výrobci a hlavně částce 200 000 Kč. Firma, jak se ale ukázalo, o ničem podobném nevěděla do doby, než se Zandl začal svěřovat s kritikou veřejnosti. Vzkázala mu proto, že by měl začít jednat fér a sdělovat lidem skutečná fakta. Padl také návrh, že se budou rozdávat ešusy.
19.10.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Zandl (16 článků) , Patrick Ale (4 články) , Patrick Patrick (96 článků)

Střelec odpráskl muže na mostu přes Sázavu. Inspekce obvinila dva policisty!

 
V případu zastřeleného muže (37), kterého objevil v srpnu na mostě přes Sázavu u Krhanic na Benešovsku kolemjedoucí řidič, byli obviněni dva policisté. Případ proto převzala Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).
09.09.2013 16:55 |

podobné články

Správa železnic: Rekonstrukce železničního mostu přes Sázavu začíná

 
Správa železnic zrekonstruuje železniční most na okraji Havlíčkova Brodu, který leží na jednokolejné neelektrizované celostátní trati Havlíčkův Brod – Pardubice-Rosice nad Labem. Most převádí trať přes řeku Sázavu a cyklostezku. Celkové investiční náklady jsou 111,8 milionu Kč.
01.03.2021 08:30 |

podobné články

OTŘESNÉ FOTO! Exploze vařiče otevřela kamion jako konzervu!

 
FOTOGALERIE: Podívejte se, jakou šílenou spoušť může zanechat exploze obyčejného plynového vařiče.
26.01.2014 14:00 |

podobné články

Vyráběli pervitin ve velkém! Kriminalisté dopadli dva protřelé vařiče

 
Na dva vařiče si v uplynulých dnech posvítili pražští policisté. Muži si po Praze pronajímali byty vždy na více než 14 dní, kde vařili pervitin. Majitelé si pak stěžovali na podobné problémy - silný zápach i nedovolené úpravy v interiéru. Naposledy drogy vyráběli v ulici Dr. Jánského v Černošicích, kde jen při posledním varu vzniklo přes 200 gramů drogy. Tu buď prodávali, nebo jí platili za sex. Kriminalisté je dopadli koncem listopadu v Praze 3.
30.12.2021 16:40 |

podobné články

Senátorka Hamplová půjde mluvit na Václavák. Jde o bytí a nebytí země, říká

 
„Ano, přislíbila jsem účast, a 11. března budu na Václavském náměstí.“ Na celonárodní protest připravovaný stranou PRO přijde i senátorka Jana Zwyrtek Hamplová. Podle ní je potřeba postoupit „do vyššího levelu“. „Doba pokročila, dopady politiky této vlády jsou čím dál odborně tragičtější a občansky bezohlednější, a je třeba jednání vůči ní zprofesionalizovat. Dnes jde o bytí a nebytí naší země, a hlavně o podobu toho bytí – zda budeme chudými nádeníky, nebo sebevědomou středoevropskou zemí.“ Vláda podle advokátky prostě utrácí ve vztahu k Ukrajině „jako smyslů zbavená“. A také podotýká: „Za chvíli abychom opět zřídil VONS – výbor na obranu nespravedlivě stíhaných.“
10.02.2023 13:25 |

podobné články

Skončila druhá řada MasterChef: Kdo si vyvařil vítězství?

 
Druhá řada souboje amatérských kuchtíků, kteří bojovali o titul MasterChef, už zná svého vítěze. Stal se jím čtyřiadvacetiletý Jiří Halamka ze Stěžer u Hradce Králové. Začal vařit pro nemocnou přítelkyni, dopracoval to až na samotný vrchol.
24.11.2016 10:30 |

podobné články

Poznáte kuchaře z MasterChef 2020? Takhle vypadal Přemek Forejt na začátku kariéry

 
Rodák z Moravy je dnes jedním z nejznámějších českých kuchařů. Nejen, že vlastní věhlasnou restauraci Entrée v Olomouci, ale už podruhé hodnotí výkony amatérských kuchtíku v soutěži MasterChef. V mládí by si na Přemka Forejta (33) zřejmě moc lidí nevsadilo. Hubený střízlík, kterému to ve škole moc nešlo, se díky obrovské dřině dostal až na výsluní. Přitom sám o sobě kolikrát dost pochyboval.
29.05.2020 18:15 |

podobné články

Vy jste mému synovi ublížil, vpálila Pohlreichovi do očí matka jednoho z kuchtíků

 
Na to, že ho lidé osočují, že je až moc drsný, si už Zdeněk Pohlreich (58) tak nějak zvykl. Ale poprvé se mu stalo, že by na něj vystartovala naštvaná máma jednoho z kuchtíků. Pohlreich nevěřil svým uším a nedostal se ani pořádně ke slovu, takhle ostře ho matka ochránkyně sjela.
15.09.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (638 článků)

Nemůžeme být montovnou a chudinskou periferií Západu, burcoval Horáček na veřejné akci. Pak dodal: A rozhodně nejsem vítač!

 
REPORTÁŽ Do krásné liberecké knihovny zavítal prezidentský kandidát Michal Horáček. Vysvětloval, proč se mu nelíbí Kroměřížská výzva, že není vítač a ani žádného nezná. Proč nechce ošklivou výhru, jak ho mrzí, co se stalo na Ukrajině. I to, že přes všechny problémy bychom měli zůstat součástí euroatlantického prostoru. "Zároveň si ale nepřeji, abychom v tom bohatém Západu byli chudinskou peripetií. Máme 87 procent ekonomického výkonu Evropské unie a pouze 37 procent platů. Jak je možné, že jsme vystavováni takovému pohrdání? Musíme bojovat o své zájmy. Býti silní v tom, že o něco umíme požádat. Nemůžeme býti montovnou," zdůraznil.
23.12.2016 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků)

MasterChef Česko: Souboj nejlepších a osudné kolo štěstí. Jak si poradí Chili a Lea?

 
Už ve středu se mohou diváci a fanoušci oblíbeného kulinářského pořadu MasterChef Česko těšit na další Souboj nejlepších. Tentokrát ukáží, co v nich je Chili a Lea Skálová z minulých řad. Tématem dalšího exkluzivního duelu budou chyby a jak se z nich poučit. Jak si děvčata poradí?
03.03.2021 17:45 |

podobné články

Bárta: Strana poctivých a strana nepoctivých

 
Dalo by se dlouho hovořit o tom, co je v koaliční smlouvě, co v oné koaliční smlouvě není naplňováno. Nicméně, zde dnes je zapotřebí hlasovat o tom, jestli důvěra vládě bude, nebo nebude. A já na závěr si dovolím jen citát z druhé poloviny 17. století francouzského moralisty Jeana de La Bruyere: "Žít s nepřáteli jako kdyby se jednalo o to, zda jednou budou našimi přáteli, a žít s přáteli jako by se mohli stát našimi nepřáteli, to není ani v povaze nenávisti, ani v pravidlech přátelství. Není to zásada morální, ale je to zásada politická.
28.04.2012 08:00 |

podobné články

Hudečkovy lži a paktování se s nepřáteli TOP 09 muselo skončit, prohlásil Vávra

 
Vlastní rezignace byla jediný způsob, jak přimět k rezignaci i Tomáše Hudečka, vysvětluje situaci v pražské TOP 09 její nyní už bývalý předseda Jiří Vávra. Pražský primátor Hudeček se prý paktoval s nepřáteli strany a kontinuálně lhal. Rozbroje ve straně ale vyvolaly další odchody z TOP 09. Opouští ji pražská radní Eva Vorlíčková i bývalý guvernér ČNB Zdeněk Tůma.
15.10.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Tůma (90 článků) , Tomáš Hudeček (675 článků)

VIDEO: V show MasterChef tekla krev, soutěžící si uřízl kus prstu

 
V kuchařské show MasterChef opět poteče krev. Nenadálé zdravotní problémy si způsobil osmatřicetiletý Matej Červenka, který si při vaření uřízl kus prstu. Skončil v nemocnici. Další články k tématu: Průšvih v show MasterChef: soutěžící Marek utekl, zachytily ho kamery
02.11.2012 13:20 |

podobné články

MasterChef Česko: Zdravotník musel zasahovat v téměř každém díle

 
Dnes večer můžete sledovat další díl fenomenální kuchařské show o hledání nejlepších domácích kuchařů - MasterChef Česko. Na soutěžící čeká týmová výzva. Obě skupiny budou muset připravit tříchodové svatební menu pro 13 hostů restaurace MasterChef Česko. Tým, který neuspěje, čeká zátěžový test.
07.09.2016 16:10 |

podobné články

Děsivé zranění v MasterChef Česko. Utržený sval a převoz do nemocnice!

 
Dnes pokračuje další díl kuchařské show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko. Dnes čeká na soutěžící týmová výzva, během které budou muset uvařit dvouchodové menu pro studenty gastronomické školy. Bohužel, dojde i k nehodě. Soutěžící Pavel Nýdrle (39) si v pořadu MasterChef Česko v zápalu vaření utrhne lýtkový sval.
14.09.2016 19:30 |

podobné články

MasterChef Česko: Radek Kašpárek za rok a půl získal michelinskou hvězdu!

 
Už příští týden startuje na TV Nova kulinářská show MasterChef Česko! V porotě usedne michelinský kuchař Radek Kašpárek. Cesta ke gastronomickému Oscaru byla trnitá a v porovnání s ostatními rychlá. Recept na úspěch je podle porotce MasterChef Česko jednoduchý.
03.01.2019 18:05 |

podobné články

Od plotny rychlý převoz do nemocnice: Osmnáctiletá Veronika se během soutěže Masterchef hrozivě pořezala

 
Osmnáctiletá kuchařka Veronika skončila v nemocnici s vážným řezným zraněním. Během kuchařské show Masterchef se během vaření řízla do prstu tak hluboko, že nestačil zákrok produkce a zdravotníků. Veronika byla převezena do nemocnice. Veronika začala vařit tak zostra, až populární kuchař a porotce Honza Punčochář vyslovil obavu, aby se nezranila. Bohužel se naplnila. "Když jsem chtěla uříznout křidélko, tak mi ten nůž zajel do prstu,“ popsala situaci nejmladší účastnice MasterChef Česko Veronika. Bohužel zranění bylo vážnější, než se na první pohled zdálo. "Řízla jsem se tak hluboko, že budu muset do nemocnice," přiznala s pláčem. O tom, kteří z třiceti soutěžících postoupí mezi šestnáctku nejlepších kuchařů, se rozhodně již zítra. Zda mezi nimi bude i zraněná Veronika se teprve ukáže.
19.02.2020 09:25 |

podobné články

Vítězka MasterChef Kristína Nemčková o letošním ročníku: V soutěži mám jasného favorita

 
Vítězka loňské řady kuchařské show MasterChef Kristína Nemčková (18) všechny překvapila svými schopnostmi, které jako nejmladší účastnice v soutěži předvedla. Kristíně se vítězstvím splnil jeden ze snů, které si už v tak nízkém věku stanovila. Během roku se sympatická brunetka ve vaření ještě více zdokonalila a aktuálně se chystá na studium na vyhlášené kulinářské škole v Londýně. Kristína pro eXtra prozradila, jak vnímá letošní ročník soutěže MasterChef a komu drží palce.
31.05.2020 23:00 |

podobné články