Článek

MasterChef Česko zná finálovou trojici! Krůček pod stupni zůstal Paolo

 
Kulinářská show MasterChef Česko jde do finále. Poslední čtyři soutěžící se utkali ve třech náročných výzvách a každá z nich byla inspirována jiným prostředím. Nejhůř ze všech se s úkoly popasoval Paolo, který tak na konci semifinálového dílu soutěž opustil. Velké finále tak bude mít čistě ženské zastoupení.
23.11.2021 21:45 |

podobné články

Podobné články

Vyhrocený MasterChef: Běsnící Kašpárek rozklepal Kubu, Paolo dostal neskutečnou čočku

 
V kulinářské soutěži MasterChef bylo pořádné dusno. Soutěžící tentokrát nevařili ve studiu, ale pod přísným dohledem Radka Kašpárka v jeho vlastní restauraci. Šéfkuchař po svých svěřencích vyžadoval maximální preciznost na úrovni michelinské hvězdy, i proto se mnohokrát uchýlil k řevu, který pocítil zejména Paolo. Přestože nikdo nevypadl, jeden z účastníků si vybojoval imunitu pro příští vyřazovací kolo.
10.11.2021 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (81 článků)

Trapas Čechoitala Paola z MasterChefa: Ukázalo se, že neumí italsky!

 
První vyřazovací výzva v kuchyni MasterChef Česko odhalí kuriózní věc: soutěžící Čechoital Paolo Palazza neumí příliš italsky! „Rozumím, ale s odpovědí mám potíže,“ přiznal Paolo.
20.09.2021 17:45 |

podobné články

Zlepšení? PES zůstává ve čtvrtém stupni, reprodukční číslo ale mírně kleslo

 
Index rizika epidemie covidu-19 v Česku, podle kterého se mají řídit opatření proti šíření nemoci, zůstává druhý den se 71 body ve čtvrtém stupni. Do něho se dostal v neděli po devíti dnech v nejvyšším, pátém stupni. Opatření přitom pátému stupni odpovídají od neděle, uzavřít se například musela většina obchodů. Vyplývá to z dat na webu ministerstva zdravotnictví. V pátém stupni je z krajů pouze Moravskoslezský, ostatní jsou ve čtvrtém.
28.12.2020 12:41 |

podobné články

MasterChef zná svou top 5: Příprava medovníku zlomila vaz Givimu, ten na postup nedosáhl

 
Do top pětky nepostoupil Givi, kterému se osudného večera nepovedly hned dva pokrmy - jehněčí a medový dezert. Proto v soutěži MasterChef končí. Do top pětky tak postupují Besky, Jíťa, Petra, Paolo a Kuba.
16.11.2021 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Paolo Proto (1 článek)

TOP 16 kuchařů v MasterChef Česko čeká vyřazování: Podivný Ital Paolo si zadělá na pořádnou ostudu

 
Už dnes se diváci TV Nova mohou těšit na první vyřazovací stažení v kuchyni MasterChef Česko. O osudu amatérských kuchařů rozhodne italská výzva, kterou do studia přináší italský šéfkuchař Frenkie. Nyní je v show TOP 16 nejlepších kuchařů z Česka, ale kruh se bude pomalu zmenšovat. 
21.09.2021 17:30 |

podobné články

MasterChef Česko 2021: O vítězství se poperou Besky, Jitka a Petra

 
Konečně je to tady, kulinářská show MasterChef Česko se dostala do finále! Jako první se do něj probojovala Petra, následovala ji Besky a jako poslední se k nim připojila Jitka, která porazila jediného muže, jenž se dostal před brány finále. Paolo se ke konci show stal bohužel trnem v oku spoustě diváků.
24.11.2021 05:15 |

podobné články

SuperStar 2018 zná svoji finálovou desítku. Máte v ní favorita?

 
Právě dnes jste mohli spatřit epizodu Česko Slovenské SuperStar, kde do finále postoupilo pět dívek z deseti. Jelikož jména pěti chlapců, co jdou do finále už jsou známé, a dívek také, můžeme oficiálně říci, že známe finálovou desítku. Soutěžící, co postupují jsou následující...
06.05.2018 23:45 |

podobné články

MasterChef Paolo poznal hněv uzdraveného Kašpárka: Se vám na to...

 
Na tři poslední epizody vystřídal v kulinární show MasterChef Česko porotce Radka Kašpárka obávaný Zdeněk Pohlreich, o němž se s oblibou mluví jako o rasovi české gastronomie. Nicméně nepsaný šéf poroty Radek Kašpárek se vrací ve velkém stylu a poslední šestici soutěžících si pozval do své restaurace Field. Ta jako jediná u nás už čtyřikrát obhájila ,Oscara gastronomie’, michelinskou hvězdu. 
10.11.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (81 článků) , Zdeněk Pohlreich (598 článků) , Oscar Oscar (278 článků)

MasterChef Česko: Zdravotník musel zasahovat v téměř každém díle

 
Dnes večer můžete sledovat další díl fenomenální kuchařské show o hledání nejlepších domácích kuchařů - MasterChef Česko. Na soutěžící čeká týmová výzva. Obě skupiny budou muset připravit tříchodové svatební menu pro 13 hostů restaurace MasterChef Česko. Tým, který neuspěje, čeká zátěžový test.
07.09.2016 16:10 |

podobné články

Děsivé zranění v MasterChef Česko. Utržený sval a převoz do nemocnice!

 
Dnes pokračuje další díl kuchařské show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko. Dnes čeká na soutěžící týmová výzva, během které budou muset uvařit dvouchodové menu pro studenty gastronomické školy. Bohužel, dojde i k nehodě. Soutěžící Pavel Nýdrle (39) si v pořadu MasterChef Česko v zápalu vaření utrhne lýtkový sval.
14.09.2016 19:30 |

podobné články

MasterChef Česko: Radek Kašpárek za rok a půl získal michelinskou hvězdu!

 
Už příští týden startuje na TV Nova kulinářská show MasterChef Česko! V porotě usedne michelinský kuchař Radek Kašpárek. Cesta ke gastronomickému Oscaru byla trnitá a v porovnání s ostatními rychlá. Recept na úspěch je podle porotce MasterChef Česko jednoduchý.
03.01.2019 18:05 |

podobné články

MasterChef Česko: Souboj nejlepších a neoblíbená výzva. Ivka a Katka budou péct

 
Další speciální duel MasterChef Česko přinese další záludnou výzvu – pečení. "Tato výzva patří vždy mezi nejméně oblíbené," vzpomíná Jan Punčochář na zděšené výrazy soutěžících, když se dozvěděli, že budou péct. Na umění vytvořit ten nejlepší dezert pohořeli i vítězové Kristina a Roman. Proti sobě se postaví Ivka z poslední řady a Katka, která soutěžila o titul MasterChef Česko v roce 2019.
10.03.2021 15:50 |

podobné články

Nová alba: Paolo Nutini, Lily Allen, Pixies a další

 
Paolo Nutini je nová hvězda, která svým albem uspěla v ostrovní hitparádě. Lily Allen je zase miláček britských médií, který na novince zůstal tak trochu za očekáváním. Pixies nesporně také, nicméně všechna ta alba stojí za to slyšet, případně je vlastnit.
07.05.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Lily Allen (212 článků) , Paolo Nutini (2 články)

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Má MasterChef novou Pavlínu? Diváci proti postupu Jitky tvrdě protestují

 
Soutěž MasterChef opustil Paolo, ten o postup na balkon soutěžil s červeným týmem, tedy Besky, Kubou a Jitkou. Právě postup Jitky ale diváky nenechal v klidu. Podle nich je totiž neupřímná a o svoje názory na ni se nebáli podělit ani na sociálních sítích. Souhlasíte s nimi?
26.10.2021 21:50 |

podobné články

MasterChef na ostří nože: Do TOP14 se probojovala Jitka, která před lety vyhrála Australian Open

 
Dnešní díl MasterChef Česko 2021 byl skutečně na ostří nože. Soutěžící bojovali nejenom o postup do TOP14 nejlepších kuchařů Česka, ale také o zlatou zástěru, která jim měla zajistit výhody. Jednou z postupujících je také Jitka Veselá (40). Sympatická a nadějná kuchařka před lety vyhrála Australian Open a nyní bojuje o titul MasterChef Česko. 
22.09.2021 22:30 |

podobné články

Vše směřuje ke stupni 4, ukazuje PES

 
Na mapu protiepidemického systému (PES) se ve čtvrtek vrátil 5. stupeň. Index rizika stoupl na hodnoty odpovídající nejhoršímu stupni v Libereckém a Zlínském kraji. Ve 3. stupni jsou Praha, Karlovarský a Plzeňský kraj. Ostatní regiony jsou hodnotami indexu na stupni 4. Stále pokračuje růst reprodukčního čísla.
10.12.2020 12:25 |

podobné články

Od plotny rychlý převoz do nemocnice: Osmnáctiletá Veronika se během soutěže Masterchef hrozivě pořezala

 
Osmnáctiletá kuchařka Veronika skončila v nemocnici s vážným řezným zraněním. Během kuchařské show Masterchef se během vaření řízla do prstu tak hluboko, že nestačil zákrok produkce a zdravotníků. Veronika byla převezena do nemocnice. Veronika začala vařit tak zostra, až populární kuchař a porotce Honza Punčochář vyslovil obavu, aby se nezranila. Bohužel se naplnila. "Když jsem chtěla uříznout křidélko, tak mi ten nůž zajel do prstu,“ popsala situaci nejmladší účastnice MasterChef Česko Veronika. Bohužel zranění bylo vážnější, než se na první pohled zdálo. "Řízla jsem se tak hluboko, že budu muset do nemocnice," přiznala s pláčem. O tom, kteří z třiceti soutěžících postoupí mezi šestnáctku nejlepších kuchařů, se rozhodně již zítra. Zda mezi nimi bude i zraněná Veronika se teprve ukáže.
19.02.2020 09:25 |

podobné články

MasterChef: Souboj nejlepších. Proč se v něm neobjeví "ufňukaná Pavlína"

 
Pavlína Lubojatzky byla bezesporu nejvýraznější soutěžící v pořadu MasterChef Česko 2020. Proč s ní TV Nova do speciální série MasterChef: Souboj nejlepších už nepočítá?
04.03.2021 14:10 |

podobné články