Článek

Masopust (SPOZ): Lidé se rohlíkem opít nedali a nedají

 
I když nás vláda ujišťuje, že občané nepocítí půjčku Mezinárodnímu měnovému fondu, nikdo tomu nevěří.
02.02.2012 05:45 |

podobné články

Podobné články

Ministr dopravy se nechal opít rohlíkem, říká jihočeský vicehejtman

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš (VV) se nechal ministerskými či bruselskými úředníky opít rohlíkem. Tvrdí to jihočeský vicehejtman Martin Kuba (ODS) v souvislosti s vyjádřením ministerstva na pokračování výstavby dálnice D3.
05.11.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Martin Kuba (403 článků)

Ministr dopravy se nechal opít rohlíkem úředníky EU

 
Ministra dopravy Pavla Dobeše (VV) opili bruselští úředníci rohlíkem. Prohlásil to jihočeský vicehejtman Martin Kuba (ODS) v souvislosti s vyjádřením ministerstva na pokračování výstavby dálnice D3.
06.11.2011 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Martin Kuba (403 článků)

Plzeň: Tradiční akce festivalu Smetanovské dny Masopust

 
Tradiční akce festivalu Smetanovské dny Masopust, masopust, jen mě holka nevopusť přilákala v sobotu 5. března stovky Plzeňanů.
07.03.2011 14:30 |

podobné články

Třídenní masopust v Praze 3: Dobré jídlo, masky, ohnivá show i zábava pro děti

 
Nemáte plány na víkend? Můžete vyrazit na Žižkovský masopust, který Praha 3 pořádá již 24. rokem. Na masopust se můžete kromě víkendu podívat dokonce i v úterý, kdy Žižkovem projde pochod masek. Na návštěvníky čeká žižkovská pouť, zabijačkové hody a na děti i Michal z Kouzelné školky.
24.02.2017 16:30 |

podobné články

Masopust: Zvyky a dobroty pro masopustní veselí

 
Maškary, hudba, pálenka a hromady výborného, i když ne právě dietního jídla. To jsou neoddělitelné součásti tradičního masopustu, jednoho z mála lidových zvyků, které se dodnes uchovaly, i když už jsou k vidění převážně jen na vesnicích a malých městech. V českých zemích se masopust slaví dle dochovaných zdrojů od 13. století, ale jeho původ sahá až do starověku! Masopust začíná 6. ledna na Tři krále a končí Popeleční středou, která vždy připadá na 40. den před Květnou nedělí. Letos bude 14. února.
05.02.2018 12:10 |

podobné články

Dcery přišly navštívit tatínka do nemocnice: Na posteli ležel mrtvý! Zadusil se rohlíkem

 
Přišli do nemocnice na návštěvu za tatínkem Ludvíkem V. (†93) a našli ho na posteli mrtvého. Zadušeného rohlíkem! Rodina trutnovský špitál žaluje.
26.03.2014 01:50 |

podobné články

Paroubek: Bludy ukrajinských vůdců. Elita opíjí rohlíkem i sama sebe

 
Kyjevští vůdci opíjejí ukrajinské občany rohlíkem a drží je v bludu, že členství Ukrajiny v NATO je už za rohem a Ukrajina jen zvažuje výhodnost přistoupení, a vstup do EU je vlastně jen pouhou formalitou.
20.04.2015 15:06 |

podobné články

Drahošovo pohrdání lidmi. Pravdoláskaři se vztekají, osočují, obviňují a straší. Mohou diskutovat jen s blbečky, které opijí rohlíkem. Konzervativní spisovatel promlouvá

 
ROZHOVOR „Tito takzvaní pravdoláskaři nemají argumenty, mohou jen fabulovat, osočovat, strašit. Jakmile vyjdou ze své bubliny a dostanou se do diskuse se skutečně sofistikovaným protivníkem, jsou mimo, obvykle se vztekají, osočují, obviňují, dělají gesta a nakonec by nejraději zavedli totalitu a cenzuru, aby odpovídat nemuseli. Mohou diskutovat jen s blbečky, které opijí rohlíkem. Pan profesor dovede přednášet a studentíci si dělají poznámky, aby u zkoušky uspěli,“ říká konzervativní spisovatel Vlastimil Podracký.
10.02.2018 05:20 |

podobné články

Povánoční výprodeje startují: Nenechte se „opít rohlíkem“, slevy si prověřte

 
Vánoční nákupní horečka už sice skončila, nyní ale začíná další. Obchodníci spoléhají na to, že lidé si pod stromeček nadělili finanční hotovost a od časného rána přichází do e-mailů křiklavá hesla o tom, jak moc u daného prodejce ušetříte. A zatímco v e-shopech výprodeje začaly hned po Štědrém dnu, brány nákupních center se otevírají dnes. Nejčastěji jsou akční nabídky vázané na nákup co největšího množství zboží, které neputovalo pod vánoční stromečky. Dejte si ale pozor, aby sleva byla skutečně slevou.
27.12.2019 05:10 |

podobné články

Nekl (KSČM): Ivan Langer, praporečník ODS

 
Český člověk se již rohlíkem opít nedá.
20.04.2010 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (681 článků)

Navigators: pop pro ty, kteří se nenechají opít rohlíkem

 
Druhá deska soul-funkových Navigators byla na domácí scéně jedním z nejočekávanějších počinů roku 2010. I když veleúspěšný debut asi nezastíní, přinesla nezpochybnitelnou muzikantskou kvalitu a navíc vynikající hlas nového zpěváka.
10.05.2010 16:20 |

podobné články

Zmatek brankáře Chelsea Čecha v Lize mistrů: Petře, takhle ne!

 
Nechal se opít rohlíkem a prošlo mu to. Protentokrát. Gólman fotbalové Chelsea Petr Čech (28) ve středu večer v zápase Ligy mistrů s FC Kodaň (0:0) zmatkoval.
18.03.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1127 článků)

I rohlíkem se můžete opít! Obsahuje alkohol!

 
Slané i sladké pečivo konzervované alkoholem objevila Rakouská agentura pro zdraví a bezpečnost potravin. Alkoholem byly přitom doslova »nadupané« i dětské svačinky, tedy sladké balené pečivo, které rády mlsají děti. Blesk ale zjistil, že podobné pochoutky jsou i na českém trhu!
06.04.2011 11:10 |

podobné články

Mach (Svobodní): Nechají se senátoři ODS opít euro-referendovým rohlíkem?

 
Petr Nečas na kongresu ODS řekl, že se eurozóna změnila v dluhovou unii, a že by proto měla ODS požadovat na vstup do eurozóny referendum. Následně přijal kongres usnesení, že ODS bude žádat ke vstupu do eurozóny referendum.
24.10.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9321 článků)

Žaneta Kováčiková: Dnes jsem Hvězdou Blesku já!

 
Sestrička z Kramárov, sen všetkých klamárov / sestrička z Kramárov, sen všetkých sviniarov… Bůh ví, jaké měli Eláni zkušenosti se zdravotními sestřičkami, ale u Žanety Kováčikové (25) by v obou případech tvrdě narazili. Má za sebou šest let v modelingu, takže se nedá opít ani diamantovým rohlíkem a na »sviniary« je jako břitva. „Předesílám, že o sexu se s vámi bavit nebudu,“ řekla Žaneta Blesku, ještě než jsme se jí stihli zeptat na její rodiště. Když jsme zalhali, že nás tohle vůbec nezajímá, vylíčila nám svůj příběh plavovlasého děvčátka se splněným snem.
26.11.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Žaneta Kováčiková (3 články)

Seďa (ČSSD): Proč je druhý pilíř důchodové reformy nevhodný a co vlastně tají vládní koalice

 
Je jen dobře, že se naši občané nenechají opít rohlíkem současné vládní koalice. Vždyť podle zveřejněných údajů se zvýšil počet smluv na penzijní připojištění (třetí pilíř důchodové reforma).
31.08.2012 21:40 |

podobné články

Nenechte se odbýt a žádejte kvalitu!

 
Nesnaží se nás prodejci potravin opít rohlíkem? Jak je to v Česku s kvalitou jídla doopravdy?
14.03.2013 16:25 |

podobné články

Kohlíček (KSČM): Znakem skutečně levicového občana je tolerance

 
Jak je důležité zjišťovat si správné informace a nenechat se opít rohlíkem, jsem se přesvědčil při čtení dopisu našeho občana.
05.04.2014 13:20 |

podobné články

Vše, co se dnes odehrává, je prý velký zákeřný plán. Poslanec ČSSD napsal na síti více

 
Sociální demokrat Jaroslav Foldyna sleduje události dnešního dne a glosuje je na Facebooku. Píše, že akce proti prezidentovi jsou údajně součástí scénáře, který má národ opít rohlíkem a odvést pozornost od chudoby a dalších problémů. Na Albertově prezident Zeman spolu s dalšími středoevropskými prezidenty uhýbal před vejci. Jedno z nich však zasáhlo do spánku nevinného německého prezidenta Gaucka. Bouřlivý protest, který ovládl Albertov, odsoudili na síti i účastníci dopolední demonstrace s červenými kartami „Pane prezidente, chci si s Vámi promluvit“.
17.11.2014 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (617 článků)