Článek

Maskovaný muž přepadl s atrapou granátu supermarket

 
Supermarket v Labské kotlině v Hradci Králové dnes odpoledne přepadl maskovaný muž, který se s atrapou granátu a zavíracím nožem domáhal vydání peněz. Policisté jednašedesátiletého muže dopadli přímo v prodejně, informovala mluvčí hradecké policie Anna Pešavová.
12.03.2011 21:25 |

podobné články

Podobné články

Muž s atrapou granátu přepadl supermarket

 
Supermarket v Labské kotlině v Hradci Králové v sobotu odpoledne přepadl maskovaný muž, který se s atrapou granátu a zavíracím nožem domáhal vydání peněz.
12.03.2011 23:05 |

podobné články

Muž vyloupil pražskou banku s atrapou bomby, hned ho chytili

 
Muž s atrapou výbušniny přepadl v pondělí dopoledne pobočku banky v pražské Hybernské ulici. Pokladní mu vydala peníze, krátce po činu ale pachatele zadržela policejní hlídka.
02.08.2010 14:30 |

podobné články

VYHROŽOVAL VÝBUCHEM! Při přepadení bank hrozil atrapou

 
Lupiče, který vloni na Karvinsku přepadl tři peněžní ústavy a s atrapou výbušného systému vyžadoval vydání peněz, policie dopadla. K loupežím ho podle jeho slov dohnala životní situace, informovala ve středu karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.
15.06.2011 10:20 |

podobné články

Maskovaný muž si odnesl hotovost z pumpy na Chomutovsku

 
Maskovaný muž dnes odpoledne přepadl čerpací stanici u obce Málkov na Chomutovsku. Obsluhu pod pohrůžkou zbraní donutil, aby mu vydala hotovost. Police po zhlédnutí záběrů z kamery předpokládá, že by mohlo jít o stejného pachatele, který ve čtvrtek přepadl chomutovskou hernu v Písečné ulici. Řekla to mluvčí Veronika Hyšplerová.
24.08.2012 20:35 |

podobné články

Rohlik.cz jako první online supermarket doručuje přímo z pole. Čerstvý chřest přiveze do domácností rovnou po sklizení

 
Čerstvý chřest, doručený přímo z pole v řádu několika hodin, již není utopií. Online supermarket Rohlik.cz navázal exkluzivní spolupráci se společností Český chřest a jako první online supermarket má k dispozici pole v Hostíně u Vojkovic na Mělnicku, kde pěstuje chřest. Produkce z pole poputuje výhradně na stůl zákazníkům Rohlíku. Po lobbování za malé farmáře tak nastavuje příčku kvality potravin zase o něco výš. A to je jen začátek, do budoucna plánuje Rohlík i jahodové pole a další podobné projekty.
11.04.2018 17:35 |

podobné články

Maskovaný lupič přepadl hernu v Jihlavě. Policie žádá svědky o pomoc

 
Maskovaný muž přepadl ve čtvrtek časně ráno hernu v Bezručově ulici v Jihlavě. Obsluze nastříkal do obličeje pepřový sprej a ukradl dvě peněženky s penězi, informovala agenturu Mediafax policejní mluvčí Jana Kroutilová.
30.12.2010 14:15 |

podobné články

Maskovaný LUPIČ s GRANÁTEM PŘEPADL spořitelnu v OSEKU! UŽ PODRUHÉ!

 
Pobočku spořitelny v Oseku na Teplicku přepadl v úterý dopoledne maskovaný muž. Policejní mluvčí Daniel Vítek agentuře Mediafax řekl, že po lupiči policie pátrá.
30.08.2011 12:45 |

podobné články

Maskovaný lupič přepadl banku, za dvě hodiny ho chytili

 
Maskovaný muž ve čtvrtek odpoledne přepadl banku v Lanškrouně na Orlickoústecku. Muže za dvě hodiny kriminalisté dopadli, hrozí mu deset let vězení, řekla v pátek agentuře Mediafax policejní mluvčí Lenka Vilímková.
23.12.2011 10:20 |

podobné články

Maskovaný lupič přepadl benzinku na D5. Ukradl peníze, známky a zmizel

 
Maskovaný lupič se zbraní v ruce přepadl v neděli ráno čerpací benzinovou stanici na dálnici D5 u Šlovic na Plzeňsku. Sebral peníze a dálniční známky. Muž (31) z obsluhy benzinky skončil v nemocnici.
29.04.2018 09:55 |

podobné články

Maskovaný pachatel s nožem v ruce přepadl prodejnu na Českobudějovicku

 
Prodejnu v Nové Vsi na Českobudějovicku přepadl ozbrojený maskovaný lupič v pondělí před polednem.
21.06.2010 16:05 |

podobné články

OŽRALÝ lupič s ATRAPOU revolveru přepadl BAR! Číšník ho ODZBROJIL!

 
Bar ve Vsetíně přepadl ve středu šestadvacetiletý muž, číšník ho ale odzbrojil. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek oznámila policejní mluvčí Lenka Javorková.
08.09.2011 13:25 |

podobné články

Výbuch granátu ve škole a dva přeražené nosy. Armádní policie čelí problémům, o kterých se dozví i ministr Metnar

 
Ve vojenské policii to v poslední době notně vře. Krátce poté, co odcházející ministryně obrany Karla Šlechtová oznámila, že vojenští policisté prověří nákupy vrtulníků a radarů, se v tomto sboru odehrálo několik personálních změn. Vojenská policie přitom vyšetřuje mimo jiné výbuch granátu ve vojenské akademii ve Vyškově. Podle zjištění ParlamentníchListů, ale nešlo o náhodnou delaboraci jednoho granátu, při které zemřel voják. Výbušného materiálu bylo v prostorách akademie více. Ve hře jsou i další závažné kauzy.
30.07.2018 08:41 |

podobné články

Maskovaný lupič vybral poštu na Hané, úřednici hrozil násilím

 
Poštu v Klenovicích na Hané přepadl včera neznámý maskovaný muž. Odnesl si několik tisíc korun, ženě na přepážce hrozil násilím.
30.10.2012 11:30 |

podobné články

Maskovaný lupič s nožem v ruce si z herny odnesl desetitisíce

 
Maskovaný muž ozbrojený nožem přepadl ve čtvrtek v noci hernu v pražských Holešovicích. Odnesl si desetitisíce korun, naštěstí nikoho nezranil.
29.08.2014 04:00 |

podobné články

S nožem v ruce přepadl čerpadlářku v Lednici: Maskovaný lupič si odnesl desetitisíce korun

 
Okamžiky hrůzy zažila v úterý kolem půl osmé večer obsluha čerpací stanice na Břeclavské ulici v Lednici. K pultu přistoupil maskovaný muž s nožem v ruce a požadoval po ženě vydání peněz z pokladny. Když dostal, co chtěl, zmizel ve tmě.
18.10.2017 15:20 |

podobné články

Belgie evakuovala supermarket. Vtrhl tam muž se zbraní

 
V belgickém městě Chatelineau jižně od Bruselu v pátek evakuovali supermarket, kde se objevil neznámý muž se zbraní. Bez dalšího upřesnění to uvedla belgická oficiální tisková agentura Belga. Podle agentury Reuters nic nenaznačuje, že by šlo o terorismus. Čeká se na vyjádření policie a úřadů. Belgie zažila nedávno podobný incident.
22.10.2016 12:25 |

podobné články

Muž v kukle přepadl a zbil mladíka lopatou: Při šíleném útoku mu strhal i oblečení

 
V obci u Vysokého Mýty maskovaný muž na soukromém oploceném pozemku přepadl a zbil devatenáctiletého mladíka. K brutálnímu útoku použil neobvyklou zbraň – muže surově zmlátil lopatou.
10.01.2017 17:00 |

podobné články

Maskovaný lupič kvůli tisícovce zmlátil pokladního kovošrotu

 
Po pachateli loupežného přepadení pátrají třebíčští policisté. Maskovaný lupič dnes ráno přepadl pokladního ve sběrně kovů, potvrdila mluvčí policie Kraje Vysočina Dana Čírtková.
24.08.2011 12:35 |

podobné články

Neviděli jste ho? Maskovaný lupič s nožem v ruce, má na svědomí patrně více loupeží

 
S nožem v ruce přepadl maskovaný lupič obsluhu benzinového čerpadla v Mohelně na Třebíčsku. Žena za pokladnou ze strachu o svůj život mu vydala necelých třicet tisíc korun v hotovosti.
05.02.2014 15:50 |

podobné články