Článek

Mašek (ANO): Nespokojený občan není synonymum pro ruského švába

 
Komentář na facebookovém profilu k "největšímu bojovníkovi" proti Rusku, k ministru vnitra Vítu Rakušanovi a jeho hnutí STAN.
23.11.2022 20:10 |

podobné články

Podobné články

Čechoameričan a svědek v kauze Tatra: Vy Češi nevíte, co jsou Američani zač

 
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR Jan Mašek, 67letý český emigrant do USA a důležitý, byť nepřímý svědek v kauze Tatra, je bez přehánění dobrodruh. Už jeho způsob emigrace je značně netypický a dá se říci, že se Jan Mašek- budoucí John Masek- s komunistickým režimem rozloučil efektně a navíc ho pořádně napálil. I přes české kořeny je ale Mašek nyní nejen dobrý byznysman, ale také muž pevných zásad. Prokázal to ve svém životě mnohokrát, například během svého setkání s kontroverzním americkým jestřábem a šíbrem Duncanem Sellarsem. Na základě jeho svědectví policie obvinila exmistra Bartáka z pokusu o korupční jednání v kauze Tatra. Johnny Mašek poskytl - jako jedinému médiu - ParlamentnímListům.cz exkluzivní rozhovor.
12.12.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Duncan (1 článek) , John Duncan (8 článků)

Host si v restauraci stěžoval na švába v jídle, servírka ho snědla

 
Šokován odcházel nedávno jeden Číňan z restaurace ve městě Čcheng-tu. V jídle tam našel švába a pokrm hned reklamoval. Očekával výměnu jídla nebo slevu, číšnice mu ale řekla, že to je normální a demonstrativně švába snědla.
19.07.2014 18:45 |

podobné články

Zemřel chartista a zakladatel ODA Ivan Mašek (†70). „Byl to statečný člověk,“ vzpomíná kolega

 
Ve věku 70 let zemřel v noci na úterý bývalý poslanec za Občanskou demokratickou alianci (ODA) Ivan Mašek. ČTK to sdělil mluvčí Prahy 6 Ondřej Šrámek. Mašek právě v Praze 6 v předminulém volebním období zasedal jako zastupitel této městské části. Mašek byl v předlistopadové éře signatářem Charty 77. V říjnu 1989 byl zatčen a uvězněn pro pobuřování, propustili ho 17. listopadu.
08.01.2019 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2577 článků)

Profesor: Kdo nesouhlasí, je za xenofoba, fašistu, ruského švába či nepřítele Evropy. Neuznat výsledky voleb je pubertální. ČT a rozhlas jsou mi lhostejné

 
ROZHOVOR „Každá strana, která chce uspět, musí být populistická,“ uvádí v úvodu rozhovoru pro ParlamentníListy.cz světově uznávaný filozof, politolog, profesor Metropolitní univerzity v Praze Ivo Budil. Každý, kdo nesouhlasí, je establishmentem a mainstreamovými médii onálepkován za xenofoba, fašistu, ruského švába či nepřítele Evropy. V EU neexistuje morální autorita, v počtu souzených vrcholných politiků citelně pokulháváme za „baštami demokracie“, jako jsou Francie nebo Itálie. Nebereme si příklad z Finska, Irska, které se z chudoby a rozvratu pozvedly k nebývalé prosperitě.
31.10.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Budil (68 článků)

Fialu brzy označí za „ruského švába“. Třeba Pekarová... Co provedl? Vážné zamyšlení, jak „pomáhá“ Putinovi

 
Moderátorka Karolína Stonjeková zhodnotila politické dění posledních dní. Nebrala si přitom servítky. Naznačila, čím si lidé mohou topit, až Ruská federace zastaví všechny plynovody do EU. Konstatovala, že hnutí STAN nepomůže už ani svěcená voda. Nepomohlo by prý ani to, kdyby se STAN přejmenoval na „Stranu přátel koksu“. Český premiér Fiala (ODS) podle komentátorky brzy dostane nálepku „ruského švába“, a to od svých vlastních kolegů v koalici.
17.07.2022 11:15 |

podobné články

Chalupa (ANO): Jsem nespokojený občan. Takže řeknu, s čím jsem nespokojený

 
Projev na 58. schůzi Poslanecké sněmovny dne 10. 5. 2017
10.05.2017 22:25 |

podobné články

Poslanec ANO: Hospody? Dávno se mělo pokutovat. Lidi ze západu se diví

 
Poslanec Jiří Mašek (ANO) vyzývá občany a zejména provozovatele restaurací, aby dodržovali nově platná opatření. Mašek se také vyslovil pro to, aby provozovatelé, kteří opatření dodržovat nebudou, byli tvrdě pokutováni. „Podle mě, kdyby se sankcionovalo již od jara, tak jsme dnes někde úplně jinde,“ řekl Mašek.
01.11.2021 14:05 |

podobné články

Prahou prošel recesistický průvod masek

 
Svátek 17. listopadu k vyjádření nesouhlasu se současnou politickou i společenskou situací využily i různé spolky. Z náměstí Republiky pod názvem Sametové posvícení vyrazil recesistický průvod masek. Upozornit chtěl třeba i na nadměrné užívání plastů. Prohlédněte si fotografie rejů masek.
17.11.2018 18:55 |

podobné články

Originální valentýnský dárek: Pojmenujte po svém milém švába

 
Milované osobě lze dnes koupit jméno hvězdy či pozemek na Měsíci. Nebo také jméno pro švába. Přesně s takovým nápadem přišla newyorská zoologická zahrada, která k Valentýnu hodlá prodávat za deset dolarů certifikát potvrzující, že jeden madagaskarský šváb chovaný v jejím insektáriu ponese zvolené jméno.
26.01.2012 13:15 |

podobné články

Poslanec okusil švába a zavřel restauraci

 
Restaurace izraelského parlamentu byla až do odvolání uzavřena, protože jeden poslanec nalezl v jídle švába.
24.06.2009 09:20 |

podobné články

Jak si vzít úvěr a nezkrachovat? Ptali jste se právníka Martina Švába!

 
Potřebujete finanční injekci a uvažujete o úvěru? Budete mít na jeho splácení? Bojíte se, abyste se nedostali do finančích potíží? Na vše ohledně úvěrů jste se ptali na chatu v redakci Blesk.cz advokáta společnosti Provident Financial JUDr. Martina Švába.
04.03.2013 13:45 |

podobné články

Soud poslal do vazby místostarostu Rumburku Darka Švába

 
Soud dnes poslal do vazby místostarostu Rumburku Darka Švába (ČSDD), jak navrhovali policisté a státní zástupce. Kriminalisté navíc rozšířili Švábovo obvinění z útisku a podněcování k trestnému činu o vydírání. ČTK to řekl dozorující státní zástupce Lukáš Otipka.
19.12.2013 14:32 |

podobné články

Rozhovor vrahů Švába a "udavače" Dimitrova u soudu: Byl jsi jako brácha!

 
Brácho, jak jsi mi to mohl udělat? V takovém duchu se včera u soudu nesl rozhovor Michaela Švába (46) se spolupracujícím obžalovaným Danielem Dimitrovem.
15.07.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Šváb (4 články)

Švábův gang před odvolacím soudem. Síň střeží policejní ozbrojenci

 
Pražský vrchní soud ve středu začal projednávat odvolání v kauze údajného gangu Michaela Švába. Podle obžaloby má na svědomí vraždy a únosy českých podnikatelů v zahraničí. Pražský městský soud nepravomocně poslal Švába a jeho údajného komplice Libora Skopalíka na doživotí do vězení, zbylým pěti členům gangu uložil tresty od devíti do 30 let.
03.12.2014 11:46 |

podobné články

Kopačky? Nevadí! Adoptujte jménem své bývalé lásky švába!

 
On či ona vám zlomili srdce, a aby to bylo ještě horší, blíží se anglosaský svátek zamilovaných - Valentýn. Možnost alespoň trochu si ulevit ve svém trápení nabízí zoologická zahrada v americkém San Francisku, kde zájemci mohou jménem své bývalé lásky adoptovat švába či škorpióna.
27.01.2015 09:46 |

podobné články

Dostali jste kopačky? Adoptujte jménem své bývalé lásky švába

 
On či ona vám zlomili srdce a aby to bylo ještě horší, blíží se anglosaský svátek zamilovaných - Valentýn. Možnost alespoň trochu si ulevit ve svém trápení nabízí zoologická zahrada v americkém San Francisku, kde zájemci mohou jménem své bývalé lásky adoptovat švába či škorpióna.
27.01.2015 21:01 |

podobné články

Něco se mi uvnitř hýbe: Ženě vytáhli nosem z lebky živého švába!

 
Domácí ošetřovatelka Selvi si prošla peklem. Obrovské bolesti hlavy a pálení ji donutily navštívit lékaře. Ten po krátké prohlídce odhalil odpornou diagnózu. Indka měla v hlavě živého švába. Pokud by zůstal uvnitř, mohl by způsobit infekci mozku.
04.02.2017 10:00 |

podobné články

Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti GIBS povede Mašek z ANO

 
Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) povede nominant hnutí ANO Jiří Mašek (ANO). Poslanci mu dali v dnešní tajné volbě přednost před Zuzanou Majerovou Zahradníkovou (ODS) a Mikulášem Ferjenčíkem (Piráti). Výsledky oznámil předseda sněmovní volební komise Martin Kolovratník (ANO), píše ČTK.
18.04.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (40 článků)

To už snad radši krokodil! Policie prošacovala v centru nigerijského dealera kokainu, tenhle matroš měl u sebe!

 
Nemají to kluci afričtí v centru Prahy jednoduché. Den co den riskovat, že jim dá přes držku zákazník nespokojený s dvacetiprocentním, podváženým "kokainem":http://www.extra.cz/tema/kokain nebo nespokojený turista s tím samým, ale dráž, asi není žádný med.
07.02.2014 08:55 |

podobné články