Článek

Mašek (ANO): Na demonstraci přišli lidé, aby se postavili bídě a aby nám nevládli vysílači signálů a pletači svetrů

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k protivládní demonstraci
12.03.2023 10:35 |

podobné články

Podobné články

Čechoameričan a svědek v kauze Tatra: Vy Češi nevíte, co jsou Američani zač

 
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR Jan Mašek, 67letý český emigrant do USA a důležitý, byť nepřímý svědek v kauze Tatra, je bez přehánění dobrodruh. Už jeho způsob emigrace je značně netypický a dá se říci, že se Jan Mašek- budoucí John Masek- s komunistickým režimem rozloučil efektně a navíc ho pořádně napálil. I přes české kořeny je ale Mašek nyní nejen dobrý byznysman, ale také muž pevných zásad. Prokázal to ve svém životě mnohokrát, například během svého setkání s kontroverzním americkým jestřábem a šíbrem Duncanem Sellarsem. Na základě jeho svědectví policie obvinila exmistra Bartáka z pokusu o korupční jednání v kauze Tatra. Johnny Mašek poskytl - jako jedinému médiu - ParlamentnímListům.cz exkluzivní rozhovor.
12.12.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Duncan (1 článek) , John Duncan (8 článků)

Zrůda: Několik měsíců znásilňoval dceru! Když otěhotněla, plod rozpíchal pletací jehlicí

 
Vypadá jako Fritzl, oči má podlité krví jako Fritzl a znásilňoval svou dceru stejně, jako to dělalo monstrum z Rakouska. Jenže tenhle chlapík šel ještě dál. Když otěhotněla, nalil do ní alkohol a pomocí pletací jehlice zajistil potrat.
24.02.2015 09:01 |

podobné články

Zemřel chartista a zakladatel ODA Ivan Mašek (†70). „Byl to statečný člověk,“ vzpomíná kolega

 
Ve věku 70 let zemřel v noci na úterý bývalý poslanec za Občanskou demokratickou alianci (ODA) Ivan Mašek. ČTK to sdělil mluvčí Prahy 6 Ondřej Šrámek. Mašek právě v Praze 6 v předminulém volebním období zasedal jako zastupitel této městské části. Mašek byl v předlistopadové éře signatářem Charty 77. V říjnu 1989 byl zatčen a uvězněn pro pobuřování, propustili ho 17. listopadu.
08.01.2019 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2681 článků)

Poslanec ANO: Hospody? Dávno se mělo pokutovat. Lidi ze západu se diví

 
Poslanec Jiří Mašek (ANO) vyzývá občany a zejména provozovatele restaurací, aby dodržovali nově platná opatření. Mašek se také vyslovil pro to, aby provozovatelé, kteří opatření dodržovat nebudou, byli tvrdě pokutováni. „Podle mě, kdyby se sankcionovalo již od jara, tak jsme dnes někde úplně jinde,“ řekl Mašek.
01.11.2021 14:05 |

podobné články

O sdílení obsahu napříč Evropou hovoří špičky Evropské vysílací unie v Plzni

 
V Plzni dnes začíná 23. zasedání Rozhlasového shromáždění Evropské vysílací unie, které potrvá do 4. května. Zástupci veřejnoprávních rozhlasů z celé Evropy budou hovořit o výzvách, kterým čelí společně i jednotlivě, o zefektivnění sdílení obsahu veřejnoprávních médií napříč všemi zeměmi zapojenými do Evropské vysílací unie či o problematice digitalizace.
03.05.2017 15:50 |

podobné články

Václavák zaplnili nespokojení lidé: Protestují proti bídě, mávají vlajkami a chtějí demisi vlády

 
Tisíce lidí krátce v sobotu dorazilo na pražské Václavské náměstí na protivládní demonstraci Česko proti bídě, kterou svolala strana Právo Respekt Odbornost (PRO). Demonstrace začala ve 14:00. Na místě je i reportérka eXtra.cz. 
11.03.2023 16:30 |

podobné články

Prahou prošel recesistický průvod masek

 
Svátek 17. listopadu k vyjádření nesouhlasu se současnou politickou i společenskou situací využily i různé spolky. Z náměstí Republiky pod názvem Sametové posvícení vyrazil recesistický průvod masek. Upozornit chtěl třeba i na nadměrné užívání plastů. Prohlédněte si fotografie rejů masek.
17.11.2018 18:55 |

podobné články

Nastal čas vzít si zemi zpět! Rajchl rozpálil zaplněný Václavák

 
Tisíce lidí dorazily na pražské Václavské náměstí na demonstraci Česko proti bídě, kterou svolala strana Právo Respekt Odbornost (PRO). „Nastal čas konat a vzít osud této země do našich rukou. Nastal čas postavit se bídě a vzít si naši zemi zpět! provolal Rajchl.
11.03.2023 14:25 |

podobné články

Pekarová to schytala! Lidé nevěří, že něco takového vypustila. Je tu smích a narážky na zvířata

 
Předsedkyně Poslanecké sněmovny a TOP 09 Markéta Pekarová Adamová přilila olej do ohně, když se rozhodla ze svého často kritizovaného svetru coby symbolu boje proti Putinovi udělat jednu velkou přednost. Na sociální síti ji za to lidé nešetří. „Blbá sovětská svazačka z 50. let,“ zaznívá v reakcích. Objevuje se také přirovnání k Hamáčkovu červenému svetru, který se do povědomí zapsal jako symbol koronavirové krize.
31.08.2022 20:15 |

podobné články

Kontroverzní nominant do velké vysílací rady má utrum, ANO ho nepodpořilo

 
Kandidaturu Petra Štěpánka do takzvané velké vysílací rady (RRTV) podle informací z jednání poslaneckého klubu hnutí ANO nepodpořila velká část poslanců, proti se postavil i premiér a šéf ANO Andrej Babiš. Ke stažení kontroverzní nominace vyzvali ANO lidovci, s nominací nesouhlasí ani další opoziční strany i zástupci vládní ČSSD. Štěpánek sám odvolal svůj souhlas s kandidaturou. 
02.10.2018 13:33 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25784 článků) , Petr Štěpánek (959 článků) , Petr Štěpánek (959 článků)

Kalousek: Na co si vzpomenu? "Aby nám nevládli balíci". A močící Babiš

 
Projev na 29. schůzi Poslanecké sněmovny dne 17. 6. 2015 k návrhu změny zákona o přestupcích.
17.06.2015 20:31 |

podobné články

Ilja Racek mladší: Prokazovat se lékařským vysvědčením? Šílenější než soutěž v inteligenci manželek prezidentských kandidátů

 
ROZHOVOR „Političtí komentátoři by měli vážit svá slova, než použijí výraz jako ‚diktátor‘, prezident přece má u nás pravomoci vymezené Ústavou a ty nejsou takové, aby mohl společnosti diktovat své představy,“ glosuje hodnocení prezidentské kampaně od některých médií někdejší náměstek ministra kultury a současný ředitel opavského divadla Ilja Racek mladší. Podle jeho dalších názorů by nemusel být novým českým prezidentem zkušený politik, protože ani po sametové revoluci nám většinou nevládli osobnosti s bohatou sněmovní praxí.
11.01.2018 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Ilja Racek (31 článků)

„Že si někdo nakradl a jiný to nestihl či neuměl, je přirozené.“ Slavný umělec, známý z TV, o „komouších“ a dnešku

 
ROZHOVOR „Lidé, kteří se neválejí a pracují, by neměli žít v bídě nebo skoro v bídě,“ říká režisér Jiří Adamec v souvislosti s pracovními podmínkami u nás, které mimo jiné popsala ve svých reportážích novinářka Saša Uhlová. Pro ParlamentníListy.cz promluvil o dnešní době i o tom, jak bylo před rokem 1989. „Lépe nebylo, bylo jinak!“ říká o předlistopadové době známý režisér. Prozradil i, jak je to s prací v Americe.
20.09.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (276 článků) , Jiří Adamec (156 článků)

Je Cameron Diaz těhotná? V pařáku chodila ve svetru a zakrývala bříško!

 
V horkém L. A., kde teploty atakovaly maxima, se fanouškům Cameron Diaz (43) naskytl podivný pohled. Hollywoodská kráska se objevila v džínách, volném svetru a před bříškem pořád šermovala kabelkou, na které měla navíc zavázanou šálu, aby bylo vidět co nejmíň a fotografům tak ztížila záběr. Okamžitě se vyrojily spekulace, že je blonďatá herečka těhotná.
10.02.2016 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (384 článků)

Vy se jenom nezahříváte, vy bojujete proti Putinovi. Pekarová vlezla do svetru naplno. Ví, kolik má být v obýváku

 
Slova šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové o svetru, která před nedávnou dobou pronesla ve vysílání CNN Prima News, stále rezonují. Předsedkyně Sněmovny totiž při tématu týkajícím se energetického zabezpečení Česka všem lidem, kteří se obávají zimy, radila, aby si jednoduše vzali další svetr. „Svetr by neměl být vnímaný jen jako ochrana před zimou, ale i jako symbol boje proti Putinovi,“ prohlásila.
31.08.2022 17:00 |

podobné články

Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti GIBS povede Mašek z ANO

 
Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) povede nominant hnutí ANO Jiří Mašek (ANO). Poslanci mu dali v dnešní tajné volbě přednost před Zuzanou Majerovou Zahradníkovou (ODS) a Mikulášem Ferjenčíkem (Piráti). Výsledky oznámil předseda sněmovní volební komise Martin Kolovratník (ANO), píše ČTK.
18.04.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (40 článků)

9 signálů, podle kterých poznáte, že váš partnerský vztah směřuje ke konci

 
Každý chce lásku a každý chce někoho milovat. Mnohdy se pak ale stává, že jsou spolu lidé, kteří by spolu vůbec být neměli. Je bezesporu složité si přiznat, že váš partnerský vztah už není to, co býval. Přinášíme vám 9 signálů, podle kterých poznáte, že váš partnerský vztah směřuje ke konci.
05.05.2018 22:00 |

podobné články

Primátor Hřib: Kvůli signálu si lidé nebudou číst nebo se spolu bavit. Není to pravda

 
Komentář na facebookovém profilu k mobilnímu signálu v pražském metru.
26.12.2021 11:55 |

podobné články

Pyramidy postavili mimozemšťané, napsal Musk. Egypt se zlobí

 
Egypt se ohradil proti pátečnímu tweetu miliardáře Elona Muska, ve kterém americký podnikatel tvrdí, že pyramidy postavili mimozemšťané. Africká země pozvala šéfa společnosti Space X na návštěvu, aby se na vlastní oči přesvědčil, že pyramidy postavili lidé.
02.08.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (260 článků)