Článek

Masakr v Kodaňské zoo: Po zabití nebohého žirafího samečka neváhali zlikvidovat další čtyři lvy! Byla mezi nimi i lvíčata!

 
Kdy tohle zbytečné vyvražďování nebohých "zvířat":http://www.extra.cz/tema/zvirata bude mít konec? Kodaňská zoo nedávno pobouřila veřejnost, když "usmrtila žirafí mládě":http://www.extra.cz/dalsi-brutalni-zabery-z-danska-po-tom-co-v-zoo-rozrezali-pred-ocima-deti-zirafu-udelali-v-muzeu-to-same-s-vlkem-varovani-snimky-obsahuji-realne-zabery a bezostyšně ho naporcovala před očima malých dětí a hodila sežrat lvům. Teď se něco podobného stalo se dvěma lvy a dvěma lvíčaty.
26.03.2014 21:35 |

podobné články

Podobné články

Panic (22) na Facebooku vyhrožoval, že bude zabíjet, druhý den popravil několik lidí. Takhle zněla poslední slova vraha!

 
Amerikou otřásl "strašlivý masakr":http://www.extra.cz/masakr-v-kodanske-zoo-po-zabiti-neboheho-zirafiho-samecka-nevahali-zlikvidovat-dalsi-ctyri-lvy-byla-mezi-nimi-i-lvicata. Dvaadvacetiletý Elliot Rodger ve čtvrtek nahrál na svůj Facebook video, ve kterém vyhrožuje, "že bude zabíjet":http://www.extra.cz/slovenska-modelka-mayka-kukucova-se-dnes-sama-udala-na-policii-zrodila-se-nova-brutalni-vrazedkyne. Jeho slova zřejmě nebral nikdo vážně, ale druhý den Rodger postřílel několik lidí.
25.05.2014 08:15 |

podobné články

Zoo jako z hororu: Nejdříve popravili žirafu, teď utratili čtyři lvy!

 
Má v této zoologické zahrady někdo alespoň trochu citu? Po skandální popravě zdravého žirafího samečka Mariuse, se v kodaňské zoo rozhodli utratit čtyři lvy. Šlo o dvě starší šelmy a jejich mláďata, která by bez rodičů nepřežila.
25.03.2014 19:00 |

podobné články

Masakr zvířat pokračuje! Další ZOO se chystá utratit zdravou žirafu!

 
Další dánská zoologická zahrada se údajně chystá utratit zdravou žirafu. Po zabití žirafího mláděte v kodaňské zoo by k usmrcení sedmiletého žirafího samce mohl přistoupit i jutský zoopark (Jyllands Park Zoo).
13.02.2014 14:10 |

podobné články

Nenáviděný ředitel zoo, který nechal popravit žirafu: Ročně zabijeme až 30 zvířat!

 
Celému světu zvedl žluč, když nechal utratit naprosto zdravého žirafího samečka Maria. Jak ale sám krutý ředitel Bengt Holst říká, jsou u něj v kodaňské zoo takové praktiky běžné. Ročně v ní zabijí až 30 zvířat.
28.02.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Maria Holst (1 článek)

Ředitel pražské zoo o utracení žirafy a čtyř lvů v Kodani: Asi se tam zbláznili!

 
Usmrtili a předhodili lvům žirafího samečka Mariuse a celý svět proti tomu protestoval. Jeden skandál ale kodaňské zoo nestačil. Teď šokovala zabitím celé rodiny čtyř lvů!
26.03.2014 18:40 |

podobné články

Masakr v dánské zoo pokračuje! Po žirafě utratili čtyři lvy!

 
Nedlouho po sporném usmrcení žirafího mláděte kodaňská zoologická zahrada utratila čtyři lvy. Podle agentury DPA jde o dva starší jedince a jejich mláďata, která by prý sama nepřežila.
25.03.2014 20:25 |

podobné články

Po žirafím mláděti utratila kodaňská zoo čtyři lvy

 
Po usmrcení žirafího samečka Mariuse utratila kodaňská zoologická zahrada další čtyři zvířata. Tentokrát to byli dva starší lvi a jejich mláďata. Pracovníci zahrady tvrdí, že by zvířata sama nepřežila a navíc se zahrada snaží tímto způsobem zabránit křížení genů.
25.03.2014 18:40 |

podobné články

Krutý ředitel promluvil: Proč jsem popravil žirafu

 
Ředitel kodaňské zoo Bengt Holst (61) se stal jedním z nejnenáviděnějších mužů planety. Svět ho má za krutého tyrana, který nechal utratit zdravou žirafu jen proto, že se mu nehodila do chovu. Z popravy navíc udělal show pro veřejnost, porcování mrtvoly žirafího samečka přihlížely i malé děti.
11.02.2014 18:05 |

podobné články

Čtenáři TN.CZ vybrali jméno pro ŽIRAFÍHO samečka. V zoo byl pokřtěn na JOELa

 
V pražské zoologické zahradě proběhly v sobotu křtiny samečka žirafy Rothschildovy Joela, který se narodil samici Elišce 14. října.
04.12.2010 12:30 |

podobné články

Žirafí mládě nestačilo. Kodaňská zoo teď utratila čtyři lvy

 
Nedlouho po sporném usmrcení žirafího mláděte kodaňská zoologická zahrada utratila čtyři lvy. Podle agentury DPA jde o dva starší jedince a jejich mláďata, která by prý sama nepřežila.
25.03.2014 18:50 |

podobné články

Další žirafí poprava: Dánové se chystají zabít Maria II!

 
Zbytečná smrt žirafího samce Maria v kodaňské zoo vyvolala pobouření po celém světě. Místo aby se ostatní zoo snažily ukázat v lepším světle, chystá se další žirafí poprava!
15.02.2014 13:40 |

podobné články

Lvíčata nesla zkoušku v plavání velmi nelibě

 
V zoologické zahradě v americkém Washingtonu tento týden zkoušeli, jak obstojí v plavání čtyři malá lvíčata, která se v zoo nedávno narodila. První kontakt s vodou se malým šelmám vůbec nelíbil, pro ošetřovatele je to ale nutnost. Potřebují totiž vědět, že se lvíčata po vpuštění do venkovního výběhu neutopí.
10.05.2014 22:30 |

podobné články

Popravili mladého žirafáka a dvě lvíčata úplně zbytečně! Pražská zoo protestuje

 
Lvíčky z kodaňské zoo chtěl Dvůr Králové, oni je radši zabili. Utracení zdravých lvů v podrývá důvěru veřejnosti v práci zoologických zahrad. Tvrdí to ředitel pražské zoo Miroslav Bobek, který kvůli tomu napsal Evropské asociaci zoologických zahrad (EAZA).
03.04.2014 17:30 |

podobné články

Kvůli tomuhle videu s popravou žirafy má zoo problém! Zaměstnancům hrozí smrt!

 
Zaměstnanci zoologické zahrady v Kodani, která minulý týden utratila zdravé žirafí mládě, dostávají výhrůžky smrtí. Stanici CNN to řekl mluvčí zoo, podle něhož tyto výhrůžky obdržel i vedoucí výzkumu a ochrany zvířat v kodaňské zahradě Bengt Holst. Odpůrci utracení samečka Mariuse nyní spustili petici požadující odvolání Holsta.
11.02.2014 12:00 |

podobné články

Pražská zoo truchlí. Veterinář utratil žirafího samce Šimona

 
Otce 20 potomků a věrného člena pražského žirafího stáda dohnalo stáří. Nedokázal už se postavit na nohy.
06.05.2009 21:50 |

podobné články

SLEDUJTE ŽIVĚ! První dny žirafího mláděte

 
Ve spolupráci se Zoo Praha můžete i nadále sledovat první dny žirafího mláděte, které narodilo před kamerami tn.cz.
17.10.2010 16:40 |

podobné články

Na lvy z pražské zoo „přišlo jaro“: Sohan a Suchi se oddávají páření už čtyři dny

 
Na lvy v pražské zoo přišlo jaro! Samec lva indického Sohan se činí, se lvicí Suchi se mu dvoření na druhý pokus vyplatilo, a tak se lví páreček už čtyři dny oddává pářícím radovánkám. Sohan však není žádný začátečník - během ledna se mu podařilo „ulovit“ i první samici, Ginni.
22.02.2018 17:10 |

podobné články

Nadace Nova přispěla na žirafí miminko částkou 50 tisíc korun

 
Jménem Joel pokřtila v sobotu 4. prosince 2010 nového žirafího samečka v Zoo Praha ředitelka marketingu TV Nova a členka Správní rady Nadace Nova Miloslava Nováková.
07.12.2010 14:50 |

podobné články

Malého žirafáka (2) v zoo zastřelili a ROZŘEZALI před dětmi na kusy! HRŮZNÉ VIDEO

 
Lidé jsou zhnuseni. Ošetřovatelé odstřelili úplně zdravého žirafího samečka Mariuse (2), před dětmi ho naporcovali jak prase na zabijačce, stáhli ho z kůže a hodili lvům. Nikdo nechápe, proč ho zabili.
10.02.2014 10:50 |

podobné články