Článek

Masakr na jevišti: Mladý herec Kuleš (†37) zemřel přímo při představení

 
Při divadelním představení v ruském Velkém divadle v Moskvě přišel o život jeden z herců (†37). Umělce zabila přímo na jevišti část scény, která na něj spadla.
11.10.2021 18:50 |

podobné články

Podobné články

Igor Bareš v šoku: Na jevišti mu za zády skončil sebevrah, skočil a chtěl se zabít

 
Populární herec Igor Bareš  (49) je ještě dnes v šoku. O víkendu hrál v Národním divadle v Brně představení Je třeba zabít Sekala a ke smrti na jevišti téměř doopravdy došlo. Přímo na jevišti se totiž rozhodl spáchat sebevraždu jeden z techniků divadla. Představení bylo okamžitě ukončeno a přijela záchranka.
02.02.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (127 článků)

Lukáš Vaculík se na jevišti zranil: Představení dohrál s hlubokou řeznou ranou, od krve měl i boty!

 
Lukáš Vaculík  (53) se bolestivě zranil. Populární herec se na nedělním představení muzikálu Děti ráje v brněnském Bobycentru, kterému přihlížela mimo jiné Petra Kvitová se svým přítelem , pořezal. Během jedné ze scén, kdy vytahuje nůž z kapsy, aby opravil lampu, si vážně pořezal přímo na jevišti ruku.
23.09.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (229 článků) , Petra Kvitová (1562 článků) , Lukáš Vaculík (228 článků)

Zemřel Milan Lasica (†81)! Zemřel přímo na jevišti! Sesunul se k zemi, hýbal očima, ale nezvládl to

 
Známý slovenský herec a humorista Milan Lasica zemřel, bylo mu 81 let. V minulosti trpěl četnými zdravotními potížemi a musel podstoupit několik náročných operací. Zkolaboval přímo na jevišti a nepodařilo se ho už oživit.
18.07.2021 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (189 článků)

Ve věku 81 let zemřel Milan Lasica: Herec zkolaboval přímo na jevišti, nepodařilo se ho oživit

 
S velmi smutnou zprávou přišla v neděli večer slovenská média. Ve věku 81 let zemřel herec, komik a zpěvák Milan Lasica. Jeho odchod byl velmi nečekaný, umělec měl zkolabovat přímo na jevišti.
18.07.2021 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (189 článků)

VIDEO: Herec Roman Tomeš požádal svou lásku o ruku přímo na jevišti

 
Zpěvačka a herečka Míša Doubravová (24) o víkendu prožila jeden z nejkrásnějších dní ve svém životě. Její přítel a kolega Roman Tomeš (27) ji požádal o ruku. Před svou vyvolenou poklekl na jevišti přímo před diváky odpoledního představení Osmý světadíl.
26.01.2015 16:52 |

podobné články

Osobnosti: Zach Galifianakis (6 článků)

Herec se oběsil na jevišti přímo před diváky. Nikdo si ničeho nevšiml

 
Na jevišti, přímo před zraky diváků, se někdy odehraje to, co si nedokážeme představit ani v tom nejhorším snu. Tragicky skončila divadelní hra v historickém centru Pisy v Itálii. Herci se tam nedopatřením utáhla oprátka kolem krku. A všichni si mysleli, že je to součást představení.
02.02.2016 18:56 |

podobné články

Milan Lasica se po písničce uklonil, sesunul se k zemi a zemřel na jevišti

 
Nadarmo se neříká, že ti největší herci umírají přímo na jevišti. Slovenský herec, humorista, autor a zpěvák Milan Lasica zemřel v neděli přímo na koncertě se svou oblíbenou kapelou Bratislava Hot Serenaders ve Studiu L+S.
19.07.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (189 článků)

Polívková si vykloubila ruku přímo na jevišti

 
Herečka Anna Polívková (31) se zranila přímo na jevišti. Z představení v Národním divadle musela odjet rovnou do nemocnice. Má vykloubenou ruku a naštípnutou kost.
23.09.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Polívková (240 článků)

Z odložené svatby nakonec úplně nesejde: Muzikálová zpěvačka už začala rok po zásnubách plánovat veselku

 
Svatbu do roka a do dne nestihla, přesto z ní nesejde. Předloni na Silvestra požádal Nikolu Ďuricovou přítel o ruku přímo na jevišti. Před muzikálovou zpěvačkou poklekl po představení muzikálu Tři oříšky pro Popelku, a to přímo na jevišti.
13.01.2020 08:50 |

podobné články

Prokleté Děti ráje: Po Tofim se při představení zranil Lukáš Vaculík, pořezal se nožem!

 
Herec Lukáš Vaculík se vážně zranil. Populární herec se pořezal nožem během představení muzikálu Děti ráje v brněnském Bobycentru. Během jedné ze scén, kdy vytahuje nůž z kapsy, aby opravil lampu, si vážně pořezal ruku. A to přímo na jevišti. Diváci tak byli svědky "show", kdy z populárního herce doslova stříkala krev.
09.10.2015 14:46 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (229 článků) , Lukáš Vaculík (228 článků)

Hrůzostrašná nehoda! Gunčíková se zřítila na jevišti do dvoumetrové díry

 
Obrovský šok čekal návštěvníky sobotního odpoledního představení muzikálu Kleopatra. Představitelka hlavní role Gabriela Gunčíková  (18) se na začátku druhé půle představení zřítila do dvoumetrového otvoru v jevišti. Pódiové propadlo totiž zvláštním nedopatřením přejelo spínač a nevyjelo nahoru, jak Gabriela očekávala. Zpěvačka podle choreografie kráčela pozadu a dostala se tak do nebezpečné pasti.
29.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (276 článků)

Koleník ze seriálu První republika: Otrava jídlem!

 
Takové drama na jevišti Slovenského národního divadla dlouho nezažili! Ján Koleník (35) alias Vladimír Valenta ze seriálu První republika zkolaboval přímo na jevišti! „V první chvíli jsme mysleli, že se jedná o legraci a součást představení,“ popsala deníku Aha! situaci divačka. Herec vykřikl: „Je mi špatně!“ A šel k zemi...
29.11.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ján Koleník (64 článků) , Vladimír Valenta (70 článků)

Holubová svolila ke svádění na jevišti, asistovat jí bude mladý Hádek

 
Herečka Eva Holubová se již brzy představí v roli vlivné manažerky. Bez pokušení se ale její postava ve hře Soukromý skandál Patrika Hartla neobejde. Na hrb se jí bude drát mladý a ambiciózní kolega, kterého ztvární Kryštof Hádek. A co víc, na jevišti Divadla Palace bude svou starší kolegyni svádět.
02.06.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (360 článků) , Kryštof Hádek (240 článků) , Patrik Hartl (68 článků)

Grossová měla úraz na jevišti Plesu upírů! Zranění obličeje, rozseklý nos a jízda do nemocnice!

 
Na jevišti úspěšného upírského muzikálu Ples upírů tekla opravdická krev! A dokonce přímo jeho hlavní hvězdy Natálie Grossové (15)! Ta se v samém konci představení při přebíhání ve tmě v zákulisí srazila s kolegyní, skončilo to ošklivým zraněním v obličeji mladičké zpěvačky!
09.03.2018 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (113 článků)

Víme první: Známý český herec zkolaboval přímo během představení. Musel zasahovat lékař

 
Herec Martin Zounar  (45) zkolaboval při představení muzikálu Děti ráje. Jeho tělo neuneslo celodenní zátěž - hrála se dvě představení a to druhé již Zounar nedohrál. Rychle za něj zaskočil Sagvan Tofi  (48) , se kterým se Zounar alternuje.
05.03.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zounar (287 článků) , Sagvan Tofi (331 článků)

Havlová si v divadle poranila ruku, její další představení se ruší

 
Dagmar Havlová minulý týden nešťastně uklouzla na šikmém jevišti během představení Divadla na Vinohradech a poranila si ruku. Její další představení divadlo muselo zrušit, protože Havlová za sebe ve hře Marie Stuartovna nemá alternaci. Další články k tématu: Bulvár mě chce zdiskreditovat, reaguje Havlová na články o novém vztahu Cirkus Havel vyráží s Provázkem do Francie, Dagmar Havlová pojede také Dagmar Havlová přihlížela ražbě zlaté medaile svého zesnulého manžela Havlová chystá knihu o smutečních akcích po úmrtí manžela, bude i medaile Havlová se poprvé od úmrtí muže vrací k práci. Čeká ji Cyrano i Amadeus Dagmar Havlová se rozloučila s manželem, pohřeb zvládla s noblesou
11.06.2012 19:21 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1410 článků) , Marie Stuartovna (19 článků)

Opilý Kaiser na jevišti: Sprostá slova, mumlání a konec představení

 
Herec Oldřich Kaiser (55) předvedl divákům Divadla Fráni Šrámka nechutnost a trapnost. Opilý herec se potácel po jevišti, sprostě nadával nebo jen minuty mlčel.
11.11.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (349 článků)

Další spektakulární žádost o ruku: Zamilovaný muž pokleknul před svou vyvolenou přímo uprostřed divadelního představení

 
Velkolepé "žádosti o ruku":http://www.extra.cz/tema/zadost-o-ruku pořád frčí a jeden mladý herec ze Skotska to zase posunul o level výš. Sandon Sturbl totiž požádal svou přítelkyni Lily-Jane Young o ruku přímo uprostřed "muzikálového":http://www.extra.cz/tema/muzikal představení Peter Pan.
19.01.2014 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků)

Hvězda Ulice Doubravová: Zásnuby přímo na jevišti!

 
Slzy štěstí se Míše Doubravové (24) řinuly z očí, když její přítel Roman Tomeš (27) na konci představení Osmý světadíl poklekl na jevišti Divadla Kalich a požádal ji s prstenem o ruku!
22.09.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (152 článků)