Článek

Maru Rosecká pod palbou tvrdé kritiky. Podporuje týrání zvířat, zuří lidé. Podle nich se fotila se zdrogovaným lvem

 
Maru Rosecká to pořádně schytala. Influencerka vyrazila společně s kamarádkou na dovolenou do Egypta a postarala se o pořádný poprask. Vyfotila se totiž se lvem, kterého si hladila, držela ho za packu, nebo mu nasazovala kšiltovku. Sledující se na sociálních sítích rozzuřili a shodují se, že zvíře muselo být zdrogované a jde zcela bezpochyby o týrání zvířat. 
16.03.2024 11:35 |

podobné články

Podobné články

Lada Horová vs. Marie Rosecká. Účastnici Like House už musí bránit i její vlastní matka

 
Lada Horová je česká influencerka, která se zúčastnila reality show Like House. Známá je spíše jako Laduška. Spolu s ní soutěžila ve stejné řadě Marie Rosecká, přezdívaná Maru. Maru na TikToku prohlásila, že Laduška vydělává na dětech, což rozhořčilo Laduščinu matku. Ta se pustila do konverzace a Ladušku a její styl vydělávání peněz začala hájit.
06.09.2022 05:10 |

podobné články

Rosecká jako oběť Kazmova krutého žertu: Na premiéře jí prý slíbil vyznat lásku, místo toho ji ponížil před celým národem

 
Moderátor Kamil Bartošek, známý jako Kazma, sice svým filmem ONEMANSHOW: The Movie potěšil desetitisíce svých fanoušků, jedné osobě ale nejspíš zlomil srdce. Podle informací eXtra.cz influencerka Marie Rosecká alias Maru věřila, že na slavnostní předpremiéře bavič dodrží slib a po dvou letech konečně oficiálně oznámí jejich vztah. Místo toho se ale stala obětí jeho krutého žertu a jen tiše přihlížela tomu, jak muž jejího srdce vyznává prostřednictvím stříbrného plátna lásku své bývalé partnerce Andree Kalousové. 
19.08.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Kamil (58 článků)

Prsaté tajemství hvězdy Like House: Marie Rosecká šla v 19 letech na plastiku, popsala děsivý průběh

 
Od 19. dubna 2021 poběží reality show Like House na hlavním programu TV Prima každé všední pozdní odpoledne a jednou z hlavních účastnic je půvabná tiktokerka a influencerka Maru Rosecká (19). Mladičká Marie bude letos maturovat na střední zdravotnické škole a v rozhovoru pro eXtra.cz popsala, jak by naložila s případnou výhrou. Jako jediná účastnice z party influencerů si nechala ve svých devatenácti letech zvětšit poprsí a upřímně promluvila o tom, jaké nepříjemnosti zvětšení prsou obnáší, ale jak sama říká, konečně je šťastná a spokojená.
07.04.2021 10:50 |

podobné články

Maru Rosecká schytala tvrdý hejt za reakci na střelbu. Vraha přirovnala k nejlepšímu kamarádovi

 
Obří šok a zděšení. To jsou pocity, které po čtvrteční střelbě na Filozofické fakultě v Praze cítí celé Česko. Celebrity vyjadřují svůj hluboký smutek a přejí upřímnou soustrast všem pozůstalým. Nad některými reakcemi však zůstává rozum stát. O pozdvižení se postarala i Marie Rosecká, která na sociálních sítích přirovnala podobu vraha ke svému nejlepšímu kamarádovi. 
22.12.2023 16:25 |

podobné články

Zeman podepsal zákon tvrdě postihující tyrany zvířat. Pomohly i Blesk tlapky

 
Tresty za týrání zvířat a za provozování takzvaných množíren budou přísnější. Za týrání bude hrozit místo pěti až šest let vězení. Přibude nový trestný čin chov zvířat v nevhodných podmínkách ohrožujících jejich život, za který budou moci soudy ukládat v krajním případě až desetileté vězení. Předpokládá to poslanecká novela, kterou ve čtvrtek podepsal prezident Miloš Zeman. O jeho podpisu informoval Hrad. Na problematiku týrání zvířat a potřebu přísnějších trestů pro jejich pachatele dlouhodobě upozorňuje projekt Blesk tlapky.
12.03.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28063 článků)

Za brutální týrání zvířat až 6 let natvrdo. Poslanci po roce dohadů vyslyšeli Blesk Tlapky

 
Sněmovnu čeká boj o míru zpřísnění postihu za týrání zvířat. Skupina poslanců původně novelou trestního zákoníku navrhovala zpřísnit z pěti na osm let trest vězení za týrání zvířat nebo provozování množíren. Sněmovní ústavně právní výbor ale toto zvýšení o tři roky odmítl. Předkladatelé novely proto dnes kompromisně doporučili maximální sazbu zpřísnit alespoň o rok. Za přísnější tresty za brutální týraní a zubožená zvířata v množírnách už rok bojují Blesk Tlapky.
26.11.2019 20:40 |

podobné články

Nejvyšší státní zástupce: Zabavovat auta zdrogovaným situaci nevyřeší

 
Zabavovat auta zdrogovaným řidičům není všelék, tvrdí nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Místo toho by se měly zpřísnit tresty a povinná léčba závislosti. Původně se plánovalo, že by tato auta propadla státu. Lidé závislí na drogách ovšem obvykle řídí starší vozy a odstavná parkoviště nejsou na takovýto nápor dostatečně velká.
14.08.2014 16:50 |

podobné články

Blesk uspěl v boji s tyrany zvířat. Pospíšil: Když to prošlo, otevřel jsem láhev

 
Tresty za týrání zvířat a za provozování takzvaných množíren budou přísnější. Rozhodla o tom v úterý Sněmovna, zbývá už jen podpis prezidenta Miloše Zemana. Vyvrcholil tak boj projektu Blesk tlapky. Za týrání bude hrozit místo pěti až šest let vězení. Za chov zvířat v nevhodných podmínkách ohrožujících jejich život budou moci soudy ukládat v krajním případě až desetileté vězení. Původním „otcem“ zákona byl spolu s advokátem Robertem Plickou (35) a dalšími expředseda TOP 09 Jiří Pospíšil (44). Ten v rozhovoru Blesku řekl, že jeho boj proti týrání zvířat tímto nekončí.
05.03.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2233 článků) , Jiří Pospíšil (2233 článků) , Miloš Zeman (28063 článků)

Za týrání zvířat až milionové pokuty

 
Pokuty za týrání zvířat se citelně zvýší. Stanovuje to novela zákona o ochraně zvířat proti týrání, jejíž převážná část začne platit od 1. února. Později se počítá také se zákazem drezury některých zvířat v cirkusech a se zrušením klecových chovů nosnic.
30.12.2020 20:10 |

podobné články

Marie Rosecká se poprvé vyjádřila ke vztahu s Kazmou: Přestože ji partner potopil, influencerka se ho zastala

 
Marie Rosecká se rozhodla prolomit hradbu mlčení a redakci eXtra.cz poskytla první vyjádření. A to nejen ke svému vztahu s Kamilem Bartoškem, se kterým podle našich informací má randit více než rok, ale také k filmu, jehož prostřednictvím Kazma vyznal lásku své bývalé partnerce Andree Kalousové. Nutno ale dodat, že i z jejího prohlášení je cítit Kazmův rukopis. 
20.08.2023 05:10 |

podobné články

Kazmovy osudové ženy: Láska s Kristelovou, jedinečná Kalousová a nepřiznaná Rosecká

 
Příliš lásek Kamil Bartošek alias Kazma veřejnosti nepřiznal. K jeho nejdelším vztahům, které byly všem dobře známy, patřil ten s moderátorkou Kateřinou Kristelovou a následně s modelkou Andreou Kalousovou. Poslední, s influencerkou Marií Roseckou, zůstává stále opředen tajemstvím. Pro eXtra.cz mlžila i sama Rosecká.
23.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (871 článků) , Andrea Kalousová (122 článků) , Kamil Kamil (58 článků)

Senátoři chtějí přísnější tresty za týrání zvířat, vrátili poslancům novelu

 
Senát ve čtvrtek vrátil Sněmovně novelu trestního zákoníku. Chce zpřísnit tresty za týrání zvířat a provozování množíren. Podle senátního návrhu by za týrání mohlo hrozit až šest let vězení, za chov zvířat v nevhodných podmínkách, což je i případ množíren, by mohlo hrozit až deset let.
30.01.2020 14:55 |

podobné články

Nová show Like House: 20 žhavých fotek kamarádek Maru a Lady

 
Marie Rosecká (19) a Lada Horová (18), dvě nejlepší kamarádky, se utkají o přízeň diváků v nové reality show Like House, která od začátku dubna poběží na televizi Prima. V naší galerii se můžete podívat na jejich nejžhavější fotky!
06.04.2021 11:40 |

podobné články

Pro vítězství cokoli: Maru z Like House žadonila u Adama a Toma o upocenou trojku

 
Marie Rosecká (19) z Like House dostala pořádně zabrat. Adam Kajumi (22) a Tomy Běhounek ji obvinili z toho, že jim přislíbila trojku. Pak ale vycouvala a vysloužila si za to dislike.
27.04.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (603 článků) , Adam Adam (603 článků)

Hvězdičky z Like House ukázaly zadky u moře: Rozkošná Laduška a Maru s novými ňadry si léto umí užít

 
První řada reality show Like House je za námi, ale někteří aktéři se rozhodli, že spolu stráví letní dovolenou. Marie Rosecká a Lada Horová odjely společně na Mallorku a chlubí se na sociálních sítích jedním odhaleným snímkem za druhým. 
13.07.2021 21:55 |

podobné články

TOP 09: Týrání zvířat musí skončit, navrhujeme zpřísnit sankce

 
Pachatelé trestného činu týrání zvířat by měli být nově přísněji postihováni. Novelu trestního zákoníku, která zvyšuje sankce za týrání zvířat, představila TOP 09.
21.03.2018 06:35 |

podobné články

Tyrani zvířat, třeste se před Jiřím Pospíšilem. Chce vás poslat do vězení až na osm let

 
Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil promluvil blíže o novele zákona, kterou předložila jeho strana a která zpřísňuje sankce za týrání zvířat. Nově například ukládá pachatelům až osm let vězení. „Nízké pokuty za týrání zvířat nikoho neodradí,“ dodává v rozhovoru pro Týden.cz Pospíšil.
17.12.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2233 článků) , Jiří Pospíšil (2233 článků)

Přibývá závažných případů týrání zvířat, hlásí veterináři

 
V Česku loni přibylo závažných případů týrání zvířat. Státní veterinární správa (SVS) kvůli tomu podala osm trestních oznámení, což je dvakrát víc než o rok dříve. Veterináři také zaznamenali více stížností na týrání zvířat od veřejnosti a o osm procent zvýšili počet kontrol potravin. Na pokutách za porušení legislativy vybrali 26,7 milionu korun, což je zhruba o 2,8 milionu Kč méně než v roce 2017. Veterináři to uvedli na tiskové konferenci.
23.01.2019 11:00 |

podobné články

Výbor doporučil navýšit trest za týrání zvířat o rok na šest let

 
Sněmovní ústavněprávní výbor doporučil Sněmovně kompromisní variantu úpravy postihu za týrání zvířat. Skupina poslanců původně novelou trestního zákoníku navrhovala zpřísnit z pěti na osm let trest vězení za týrání zvířat nebo provozování tzv. množíren, uvedla ČTK.
11.12.2019 14:35 |

podobné články