Článek

Maru Rosecká opět ostrouhala. Kazma se ve Varech objevil po boku krásné herečky

 
Karlovy Vary jsou městem hříchu. To potvrdil i proslulý Kamil Bartošek (39) alias Kazma, který opět ignoroval svou "kamarádku" Maru Roseckou, se kterou je už delší dobu spojován. I když se ve Varech objevila také, Kazma trávil čas s někým jiným. Společnost mu dělala úplně jiná brunetka, jak zachytila redakce eXtra.cz. 
04.07.2024 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Kamil (61 článků)
Podobné články

Lada Horová vs. Marie Rosecká. Účastnici Like House už musí bránit i její vlastní matka

 
Lada Horová je česká influencerka, která se zúčastnila reality show Like House. Známá je spíše jako Laduška. Spolu s ní soutěžila ve stejné řadě Marie Rosecká, přezdívaná Maru. Maru na TikToku prohlásila, že Laduška vydělává na dětech, což rozhořčilo Laduščinu matku. Ta se pustila do konverzace a Ladušku a její styl vydělávání peněz začala hájit.
06.09.2022 05:10 |

podobné články

Maru Rosecká pod palbou tvrdé kritiky. Podporuje týrání zvířat, zuří lidé. Podle nich se fotila se zdrogovaným lvem

 
Maru Rosecká to pořádně schytala. Influencerka vyrazila společně s kamarádkou na dovolenou do Egypta a postarala se o pořádný poprask. Vyfotila se totiž se lvem, kterého si hladila, držela ho za packu, nebo mu nasazovala kšiltovku. Sledující se na sociálních sítích rozzuřili a shodují se, že zvíře muselo být zdrogované a jde zcela bezpochyby o týrání zvířat. 
16.03.2024 11:35 |

podobné články

Maru Rosecká poprvé promluvila o vztahu s Kazmou. Tajemná slova o lásce s bavičem

 
Influencerka Marie Rosecká je v posledních měsících spojována se známým bavičem Kamilem Bartoškem alias Kazmou. Dlouhodobě se spekuluje o jejich vztahu a domněnky jsou podloženy několika indiciemi, avšak ani jeden se k tématu nikdy nevyjadřoval – až dosud. Maru udělala výjimku a ke vztahu s Kazmou se vyjádřila v rozhovoru pro eXtra.cz. 
27.04.2024 05:10 |

podobné články

Rosecká jako oběť Kazmova krutého žertu: Na premiéře jí prý slíbil vyznat lásku, místo toho ji ponížil před celým národem

 
Moderátor Kamil Bartošek, známý jako Kazma, sice svým filmem ONEMANSHOW: The Movie potěšil desetitisíce svých fanoušků, jedné osobě ale nejspíš zlomil srdce. Podle informací eXtra.cz influencerka Marie Rosecká alias Maru věřila, že na slavnostní předpremiéře bavič dodrží slib a po dvou letech konečně oficiálně oznámí jejich vztah. Místo toho se ale stala obětí jeho krutého žertu a jen tiše přihlížela tomu, jak muž jejího srdce vyznává prostřednictvím stříbrného plátna lásku své bývalé partnerce Andree Kalousové. 
19.08.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Kamil (61 článků)

Kazma vrazil Maru kudlu do zad: Film jsem věnoval své holce Andree, chtěl jsem jí něco říct

 
Snímek ONEMANSHOW: The Movie, který před pár dny uvedl na stříbrná plátna českých kin známý internetový tvůrce Kamil Bartošek alias Kazma, vyvolal na poli české kinematografie rozruch jako dlouho žádný jiný film. Celovečerák, který z hlediska návštěvnosti doslova válcuje ostatní snímky, vznikl jen díky modelce Andree Kalousové, se kterou Kazma tvořil pár dlouhých 5 let - právě to nyní Kazma přiznal pro ShowTime na CNN Prima NEWS. „Někdo napíše SMS, někdo dopis. Já jsem tři roky pracoval na tomhle, aby se to dostalo tam, kam má. Reakci ještě nemám, uvidíme, nevím, co se stane," nechal se slyšet. „Každý má své způsoby. Uznávám, že jsem trochu magor, ale já jsem prostě člověk, který, když bojuje za něco, na čem mu záleží, tak je pro to schopný udělat cokoliv,“ dodal.  Doufá tak v návrat k usměvavé modelce?
24.08.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Kamil (61 článků)

Prsaté tajemství hvězdy Like House: Marie Rosecká šla v 19 letech na plastiku, popsala děsivý průběh

 
Od 19. dubna 2021 poběží reality show Like House na hlavním programu TV Prima každé všední pozdní odpoledne a jednou z hlavních účastnic je půvabná tiktokerka a influencerka Maru Rosecká (19). Mladičká Marie bude letos maturovat na střední zdravotnické škole a v rozhovoru pro eXtra.cz popsala, jak by naložila s případnou výhrou. Jako jediná účastnice z party influencerů si nechala ve svých devatenácti letech zvětšit poprsí a upřímně promluvila o tom, jaké nepříjemnosti zvětšení prsou obnáší, ale jak sama říká, konečně je šťastná a spokojená.
07.04.2021 10:50 |

podobné články

Maru Rosecká schytala tvrdý hejt za reakci na střelbu. Vraha přirovnala k nejlepšímu kamarádovi

 
Obří šok a zděšení. To jsou pocity, které po čtvrteční střelbě na Filozofické fakultě v Praze cítí celé Česko. Celebrity vyjadřují svůj hluboký smutek a přejí upřímnou soustrast všem pozůstalým. Nad některými reakcemi však zůstává rozum stát. O pozdvižení se postarala i Marie Rosecká, která na sociálních sítích přirovnala podobu vraha ke svému nejlepšímu kamarádovi. 
22.12.2023 16:25 |

podobné články

Marie Rosecká se poprvé vyjádřila ke vztahu s Kazmou: Přestože ji partner potopil, influencerka se ho zastala

 
Marie Rosecká se rozhodla prolomit hradbu mlčení a redakci eXtra.cz poskytla první vyjádření. A to nejen ke svému vztahu s Kamilem Bartoškem, se kterým podle našich informací má randit více než rok, ale také k filmu, jehož prostřednictvím Kazma vyznal lásku své bývalé partnerce Andree Kalousové. Nutno ale dodat, že i z jejího prohlášení je cítit Kazmův rukopis. 
20.08.2023 05:10 |

podobné články

Kazmovy osudové ženy: Láska s Kristelovou, jedinečná Kalousová a nepřiznaná Rosecká

 
Příliš lásek Kamil Bartošek alias Kazma veřejnosti nepřiznal. K jeho nejdelším vztahům, které byly všem dobře známy, patřil ten s moderátorkou Kateřinou Kristelovou a následně s modelkou Andreou Kalousovou. Poslední, s influencerkou Marií Roseckou, zůstává stále opředen tajemstvím. Pro eXtra.cz mlžila i sama Rosecká.
23.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (871 článků) , Andrea Kalousová (124 článků) , Kamil Kamil (61 článků)

Kazma vztah s Roseckou vytrvale popírá, teď narazil: Maru totiž propálila společné bydlení

 
Kamil Bartošek alias Kazma se nedávno v rozhovoru pro Blesk.cz vyjádřil ke vztahu s Marií Roseckou, kde jasně uvedl, že jejich pouto je pracovní a pár netvoří. Skoro by se až zdálo, že tomu tak opravdu je, kdyby ale sama Marie nedala na své sociální sítě důkazy o opaku. Ukazuje se, že ani Kazma není vždy dva kroky napřed, jak tvrdí. 
22.08.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Kamil (61 článků)

Kazma v koncích – jeho nová reklama se nepovedla

 
Někteří lidé udělají za peníze cokoli. Jejich řady nedávno rozšířil bavič a moderátor Kazma, který natočil hodně nepovedenou reklamu pro HellSpy.cz. Během spotu stihne celou řadu věcí, ale na vychvalování portálu HellSpy si čas nenajde. Až do konce reklamy navíc budete přemýšlet, zda Kazma dodrží slib a odhalí své intimní partie. Začátek reklamního spotu vypadá nevinně. Po chvilce však Kazma otevřeně přizná výši honoráře a slíbí, že na konci videa bude úplně nahý.
04.12.2011 17:15 |

podobné články

Dlažební kostky mi k Ježíškovi ještě nikdo nedal: Kazma hořekuje nad rozbitým autem!

 
Kazma alias Kamil Bartošek (33) je jedním z nejznámějších influencerů Česka. Proslavil se především svou One Man Show, kde občas předvádí neuvěřitelné kousky. Lidem nepochybně uvízl v paměti prank, který Kazma zosnoval na moderátora Leoše Mareše (42). Možná právě to je důvodem, proč Kazma našel své auto v příšerném stavu. Někdo mu do něj totiž hodil dlažební kostky a obzvlášť okna silně poškodil!
23.12.2018 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Man Man (292 článků)

Další potupa pro Marii Roseckou. S Kazmou poprvé spolu na veřejnosti, on ale pokukoval do výstřihu jiné

 
Kamil Bartošek alias Kazma se poprvé objevil vedle Marie Rosecké na veřejnosti. Spekulace o jejich vztahu se tak znovu rozvířily. Zatímco ale Maru vystupovala s moderátorem Nastym na pódiu, Kazma měl oči ve výstřihu úplné jiné krásky. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která vše nafotila. 
25.04.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Kamil (61 článků)

Kazma si koupil nové lamborghini: Ulice Prahy brázdil společně s Marií Roseckou

 
Kazma si zřejmě žije jako v bavlnce. Jak influencer informoval na sociálních sítích, udělal si pořádnou radost a koupil si zbrusu nové auto. Jízdu ve zlatém luxusním Lamborghini musel rovnou vyzkoušet a náležitě ho projel v ulicích Prahy. Velkým překvapením bylo, že společnost mu dělala Marie Rosecká, s níž doposud svůj vztah nepřiznal a tutlal. 
25.02.2024 19:35 |

podobné články

A vy chcete kázat důchodcům? Lživá zpráva o Zemanovi. Vypustil Seznam

 
Humorista Kazma Kazmitch vydal nové video. Objevil se v něm i snímek, kde se prezident Miloš Zeman v Pekingu zastal čínské stařenky. Šlo však o fake. Na sociálních sítích to Kazma schytal. Jan Žabka z Hlídacího psa popsal, jak mu Kazma lhal. „Provozovatel vlivného českého média, které se tváří seriózně a například seniory učí mediální gramotnosti, úmyslně vytvoří deepfake a následně ho šíří do cizích redakcí pod ukradenou identitou skutečného hongkongského novináře,“ popsal. Své k tomu napsal i český herní vývojář Daniel Vávra.
09.09.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků) , Kazma Kazmitch (15 článků) , Daniel Daniel (1142 článků) , Daniel Daniel (1142 článků) , Daniel Daniel (1142 článků) , Daniel Daniel (680 článků) , Daniel Daniel (1142 článků) , Daniel Daniel (1142 článků) , Daniel Daniel (1142 článků) , Daniel Daniel (1142 článků)

Kazma řádil na lvech: Dorazil s turbanem na hlavě, odcházel v doprovodu půvabné herečky

 
Nečekaným hostem na letošních lvech, kde nechyběla redakce eXtra.cz, byl dozajista známý internetový bavič Kamil Bartošek alias Kazma. Ten dorazil do pražského Rudolfina mezi posledními, a to společně se svým kolegou z Onemanshow v převlecích za Indy. Kazma nemohl vynechat afterparty, odkud následně odcházel s dámským doprovodem - o Marii Roseckou, s níž má již delší čas randit, se rozhodně nejednalo. 
10.03.2024 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Kamil (61 článků)

Nová show Like House: 20 žhavých fotek kamarádek Maru a Lady

 
Marie Rosecká (19) a Lada Horová (18), dvě nejlepší kamarádky, se utkají o přízeň diváků v nové reality show Like House, která od začátku dubna poběží na televizi Prima. V naší galerii se můžete podívat na jejich nejžhavější fotky!
06.04.2021 11:40 |

podobné články

Pro vítězství cokoli: Maru z Like House žadonila u Adama a Toma o upocenou trojku

 
Marie Rosecká (19) z Like House dostala pořádně zabrat. Adam Kajumi (22) a Tomy Běhounek ji obvinili z toho, že jim přislíbila trojku. Pak ale vycouvala a vysloužila si za to dislike.
27.04.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (618 článků) , Adam Adam (618 článků)

Hvězdičky z Like House ukázaly zadky u moře: Rozkošná Laduška a Maru s novými ňadry si léto umí užít

 
První řada reality show Like House je za námi, ale někteří aktéři se rozhodli, že spolu stráví letní dovolenou. Marie Rosecká a Lada Horová odjely společně na Mallorku a chlubí se na sociálních sítích jedním odhaleným snímkem za druhým. 
13.07.2021 21:55 |

podobné články