Článek

Martina z Hotelu Paradise zavrhla rodina a chtějí ho vyhodit od policie

 
Jestli si někdo z účastníků reality show Hotel Paradise myslel, že až vyleze ze soutěže, bude šťastný a bohatý, pořádně se spletl. Vystřízlivění ze sna čekalo i Martina Klušáka, svalnatého policistu, který si kvůli svým erotickým choutkám vysloužil přezdívku Sexuální loudil. Hrozí mu vyhazov a přišel o vlastní rodinu.
18.07.2012 21:50 |

podobné články

Podobné články

Milionovou výhru si z Hotelu Paradise odnesla blondýna z Brna

 
Další reality show zná svého vítěze. Dvaadvacetiletá Nela Slováková vyhrála soutěž Hotel Paradise. V pořadu, který vysílaly televize Prima love a slovenská Joj, byla od samého počátku. Další články k tématu: Martina Gavriely opustila Hotel Paradise, štáb ohrožovala žena se zbraní Martina Gavriely: Marcus je chlap, tak žárlí. To ale všichni zamilovaní
07.07.2012 01:00 |

podobné články

Martina Gavriely opustila Hotel Paradise, štáb ohrožovala žena se zbraní

 
Moderátorka Martina Gavriely musela opustit Dominikánskou republiku, kde natáčela pořad Hotel Paradise. Po neshodách mezi místní a slovenskou produkcí se celý štáb radši vrátil do Česka. Soutěžící a také partner moderátorky Marcus Tran však v Dominikánské republice ještě zůstali. Další články k tématu: Martina Gavriely: Marcus je chlap, tak žárlí. To ale všichni zamilovaní LÁSKA POD LUPOU: Gavriely a Tran se poprvé odhalili fyzicky i duševně Zamilovaná Martina Gavriely: Pro Marcuse jsem balíček s dvěma dětmi Martina Gavriely: Porno úlet mě položil až spolu s mou dcerou
18.05.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Marcus Tran (156 článků)

Jeden z nejmenších českých herců pyká: Jiřího Krytináře kvůli intimním fotkám zavrhla rodina!

 
Jeden z nejmenších českých herců "Jiří Krytinář":http://www.extra.cz/tema/jiri-krytinar (66) zůstal sám. Poté, co jeho bývalá kamarádka "Olivie Žižková":http://www.extra.cz/tema/olivie-zizkova (38) zveřejnila "fotografie, které neměl nikdo vidět":http://www.extra.cz/tohle-nemel-nikdo-videt-krytinarovi-vyfotili-jeho-lachtanka-a-poslali-ho-do-medii-mame-jeho-exkluzivni-vyjadreni, jej zavrhla rodina. Herec, který celému národu ukázal svého "lachtánka", teď smutní.
11.09.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krytinář (141 článků)

Dvouletý podvyživený chlapeček z Nigérie se několik měsíců toulal sám po ulicích. Jeho rodina ho zavrhla!

 
Dvouletý chlapeček z Nigérie si už zažil opravdu hodně. Rodina ho zavrhla, protože si mysleli, že je čaroděj. Potuloval se sám a nahý dlouhé měsíce po ulicích, jedl odpadky a snažil se nějak přežít. Nakonec měl ale štěstí, našla ho dánská humanitární pracovnice Anja Ringgren Loven, která žije v Africe.
16.02.2016 13:01 |

podobné články

Martina Gavriely po útěku z Hotelu Paradise: Šlo nám o život!

 
Drama v reality show Hotel Paradise v Dominikánské republice pokračuje. Moderátorka Martina Gavriely (33) sice přiletěla už v úterý v noci do Vídně, má ale obavu o svého snoubence Marcuse Trana (26): „Marcus tam ještě je, nešla mu přebukovat letenka.“
17.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marcus Tran (156 článků)

Válení v Hotelu Paradise za 250 milionů startuje: Tyhle bude kamera sledovat 24 hodin denně

 
Již dnes začne nová reality show Hotel Paradise a už se objeví první intriky. A to je jen začátek! Show kromě spletitých vztahů slibuje i sex, lásku a pohled na dokonalá těla soutěžících. Užívat si luxus v hotelu Casa Alegre společně s moderátorkou Martinou Gavriely (33) a hledat svého vysněného partnera si bude kromě svalnatců i pětice sexy krásek.
05.03.2012 17:35 |

podobné články

Klaudie z Hotelu Paradise: Na nafocení aktů jsem pyšná!

 
Z Hotelu Paradise se s vámi exkluzivně spojila jedna ze soutěžících! Ve čtvrtek 8. března od 14 hodin Klaudia Chlustinová na chatu Blesk.cz odpovídala na vaše otázky. Jak si užívá luxusu ve vile v Dominikánské republice? Kdo z přítomných chlapců ji nejvíce přitahuje a koho naopak nesnáší?
07.03.2012 21:05 |

podobné články

Drsné VIDEO z Hotelu Paradise! Tohle v televizi neuvidíte!

 
V Hotelu Paradise to po týdnu pořádně jiskří a soutěžící postupně odhodlili poslední zbytky ostychu. Podívejte se, jak to vypadalo, když se probírala nevěra a masturbace! Máme necenzurované video!
12.03.2012 14:05 |

podobné články

VIDEO Spor v Hotelu Paradise o prsa: Ty tam máš 20 deka, já 2 kila, uráží Zuzana Niki!

 
K oblíbené činnosti soutěžících Hotelu Paradise patří válení u bazénu. V plavkách je nejlíp vidět, která z dívek si do Dominikánské republiky přivezla nejlepší zbraně…
13.03.2012 14:15 |

podobné články

VIDEO Spor o prsa v Hotelu Paradise: Ty tam máš 20 deka, já 2 kila, uráží Zuzana Niki!

 
K oblíbené činnosti soutěžících Hotelu Paradise patří válení u bazénu. V plavkách je nejlíp vidět, která z dívek si do Dominikánské republiky přivezla nejlepší zbraně…
13.03.2012 15:20 |

podobné články

Drsná zpověď v Hotelu Paradise: Vypadám jako ku*va, pláče Nela!

 
V Hotelu Paradise už došlo na slzy. Nela se v blízkosti Nika rozpovídala o své minulosti...
14.03.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Nika Nika (122 článků)

Martin Rybka z Hotelu Paradise: Vyhazov mě mrzí, zůstal bych s Janou

 
Ptali jste se dalšího účastníka z reality show Hotel Paradise, který byl vyloučen na to, jak se mu v soutěži vedlo. Jak Martin Rybka (24) snášel pobyt v hotelu v daleké Dominikánské republice? Proč si vybral do páru Janu? A jaká byla atmosféra ve vile po vypadnutí Klaudie? Na to vše se podívejte v odpovědích v chatu.
16.03.2012 14:35 |

podobné články

Víme první: Do Hotelu Paradise se stěhuje divoká blondýnka, která se živí u tyče

 
Včera večer byl vyhnán z ráje další ze soutěžících Martin Matyasi (23). Lichý počet soutěžících ale dlouho nebude. Tým výstředních postaviček Hotelu Paradise dnes doplní další člen.
20.03.2012 13:05 |

podobné články

Do Hotelu Paradise se stěhuje divoká blondýnka, která se živí u tyče

 
Včera večer byl vyhnán z ráje další ze soutěžících Martin Matyasi (23). Lichý počet soutěžících ale dlouho nebude. Tým výstředních postaviček Hotelu Paradise dnes doplní další člen.
20.03.2012 13:35 |

podobné články

Nechtěný host Hotelu Paradise: Viera mezi partnery počítá i své zákazníky!

 
Sestavu Hotelu Paradise v pondělí doplnila Slovenka Viera Klíčová (26). Už od první chvíle je zřejmé, že to nebude mít jako nově příchozí soutěžící jednoduché...
21.03.2012 14:25 |

podobné články

Drsné VIDEO z Hotelu Paradise: Jsi pí*a, feťačka a laciná prostitutka!

 
Slovenky Zuzana a Viera se do sebe ostře pustily u bazénu a v Hotelu Paradise došlo na dosud nejdrsnější hádku. Ustojí Viera útok své sokyně?
23.03.2012 15:45 |

podobné články

Nový obyvatel Hotelu Paradise Viktor: Jsem zvíře s nadbytkem testosteronu!

 
Holky z Hotelu Paradise se konečně dočkaly pořádného chlapa. Do tropického ráje zamířil obchodník s prostředky na podporu erekce Viktor (34), který si chce užít hodně »legrace«, tedy sexu.
28.03.2012 09:25 |

podobné články

Tato sexy brunetka z Hotelu Paradise je posedlá slávou a soutěže krásy bere útokem. Její půvaby ocenila i Průšová

 
Již jsme vás informovali, že včera nahradila v rajském hotelu striptérku Vierku tvárná brunetka Lenka Hovorková (20) . Reality show Hotel Paradise není pro sexy modelku z Chrudimi první pokus, jak se zviditelnit.
29.03.2012 21:10 |

podobné články

Zvrat v Hotelu Paradise: Vrátila se vyřazená Klaudia! Romeo už si našel náhradu!

 
V Hotelu Paradise je pořádné dusno. Na scénu se vrátila první vyřazená soutěžící Klaudia, na níž Romeo stačil velice rychle zapomenout. Tohle nikdo nečekal!
04.04.2012 05:15 |

podobné články