Článek

Martina a její úterní výkon v Ulici: Za koprovku jednička s hvězdičkou, za randění koule

 
Když se Vilma Nyklová umoudří a dobrovolně se vrátí do malého bytu u Lumíra, Martina využije šance a přinese jí ochutnat svou zatím nejlepší koprovku. Během rozhovoru se vyzbrojí novým odhodláním a zamíří za starostou. Jejich usmiřování ale bude muset počkat, pokud k němu vůbec někdy dojde.
13.11.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (110 článků)
Podobné články

Nicole Kidman po fiasku na premiéře: Svůj nejlepší herecký výkon ještě předvedu

 
Přestože si v roce 2003 odnesla Nicole Kidman Oscara pro nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli za roli Virginie Woolf ve filmu Hodiny, nebyl to podle ní nejlepší výkon její kariéry. Teď se objevila jako Grace Kelly ve filmu Grace, kněžna monacká a nesklidila zrovna pochvalu. Australská hvězda si je vědoma toho, že je skvělou herečkou. Jeden nepovedený výkon ji neodradil od touhy dokázat světu, co v ní skutečně je. „Stále si myslím, že jsem ještě nepředvedla nejlepší výkon svého života,“ tvrdí.
30.05.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (318 článků) , Virginia Woolf (3 články) , Grace Kelly (93 článků)

Robert Rosenberg slaví 45. narozeniny: Od krále filmů s hvězdičkou po trenéra boxu

 
Někdejší král průmyslu s hvězdičkou a v současnosti trenér boxu na pražském Žižkově Robert Rosenberg slaví 45. narozeniny. „Jednu oslavu už jsem měl, když jsme s partnerkou a synem byli v Ekvádoru, ta druhá mě čeká s mými svěřenci v tělocvičně,“ prozradil eXtra.cz Robert.
06.03.2020 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Robert Rosenberg (197 článků)

Monika a hříbě s hvězdičkou po 35 letech: Co dělá roztomilá holčička dnes

 
Bývalý dětská hvězda Kateřina Rusinová (46) z filmu Monika a hříbě s hvězdičkou se před nedávnem objevila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Dětská herečka, která svůj život nakonec zasvětila úplně jinému povolání, se mimo jiné rozpovídala i o svém studiu na DAMU.
04.01.2022 05:10 |

podobné články

Cena plynu do deseti měsíců na původní úrovni. A vládě jedničku s hvězdičkou. Ivan Noveský nesouhlasí

 
Není se čeho bát. Podle vyjádření energetického konzultanta Vratislava Ludvíka z rozhovoru pro Seznam Zprávy klesne během deseti měsíců cena plynu v Evropě na úroveň, která zhruba odpovídá původním cenám plynu před krizí plus nějakých pět až 15 procent navíc. A za to, co vláda dělá, má od něj jedničku s hvězdičkou. Následujícím komentářem s některými jeho tvrzeními polemizuje expert na energetiku Národní rady obnovy a bývalý první místopředseda Energetického regulačního úřadu Ivan Noveský.
04.12.2022 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2837 článků) , Ivan Ivan (415 článků)

Zemřela herečka Eva Matalová (†89): Hrála v Pětce s hvězdičkou či Domácí péči

 
V úctyhodných devětaosmdesáti letech zemřela herečka Eva Matalová. Absolventka JAMU si zahrála ve snímcích Pětka s hvězdičkou, Bizon či Domácí péče. O jejím úmrtí informovalo na svých stránkách Městské divadlo Zlín, kde měla angažmá.
30.12.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Matalová (1 článek)

Hanbatý veletrh: Rika Fane, Eveline a Silvia Dellai či Rosenberg prozradili, co je pro ně tabu

 
Hanbatý veletrh v Letňanech se samozřejmě hemžil herci a herečkami filmů pro dospělé, a tak by byla škoda neudělat anketu, ve které se čtenáři dozví vážně zajímavé peprnosti ze světa filmů s hvězdičkou. Redakci eXtra. cz odpovídali například Tarra White, Robert Rosenberg, Rika Fane či dvojčata Dellai. Prozradili například to, v kolika letech se poprvé dívali na film s hvězdičkou či co z branže je pro ně naprosté tabu.
23.04.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Rosenberg (197 článků) , Tarra White (41 článků)

Záhadná ledová koule: Víme, jak se dostala do Milovic!

 
Ledová koule, která se najednou objevila uprostřed léta u Milovic, mnohým zamotala hlavu. V kouli se nakonec nalezly parohy a bylinnný likér. Zřejmě šlo o reklamu, na videu se můžete podívat na tajnou instalaci koule.
28.07.2011 10:30 |

podobné články

Bořiči mýtů pohořeli. Dělová koule minula cíl a prolétla rodinným domem

 
Dělová koule může způsobit mnoho škod, zvláště pokud je vypuštěna omylem do rezidenční čtvrti. Během úterního natáčení americké populární televizní show „MythBusters“ (Bořiči mýtů) v kalifornském Dublinu se totiž nezdařil chystaný experiment a dělová koule prolétla rodinným domem a ještě poškodila opodál stojící auto.
08.12.2011 17:05 |

podobné články

Prací koule NEPEROU! A nejsou ani ekologické

 
Prací koule slibují praní bez pracích prostředků. Mají být ekologické a účinné. Spotřebitelské sdružení dTest porovnalo účinky různých pracích koulí a mýdlových ořechů s běžným pracím prostředkem. Výsledek testu: prací koule nemají žádný nebo jen minimální prací účinek.
27.01.2012 14:50 |

podobné články

Záhadná 50kilogramová koule spadla na brazilskou vesnici

 
Na brazilskou vesnici ve středu naprosto nečekaně spadla z nebe záhadná kovová koule. Událost způsobila v celé oblasti poprask. Někteří lidé se totiž domnívají, že koule o průměru téměř jednoho metru pochází od mimozemšťanů. Jiní se naproti tomu třesou, že přichází konec světa.
27.02.2012 19:10 |

podobné články

Tajemné koule v poli vyděsily vesničany: Spadly z nebes!

 
Tři obří železné koule spadlé z nebes vyděsily Peru. Místní je objevili na poli poté, co byli svědky neobvyklého úkazu na obloze. Tu koncem ledna rozzářily hořící koule padající z vesmíru, za nimiž se táhly dlouhé ohnivé čáry.
01.02.2018 19:55 |

podobné články

V Peru z nebe spadly tři koule

 
Na nebi se zničehonic objevily hořící koule a za nimi se táhly dlouhé ohnivé čáry. Pak na Zemi dopadly tajemné předměty. Tak Peruánci z vesnice Laransahuani popisují, jak na poli objevili tyhle tři záhadné koule.
03.02.2018 19:40 |

podobné články

David Beckham: Dcera bude mít při randění jiné podmínky než synové

 
David Beckham je otec ochranář. A také trochu diskriminující. Jeho protektivní pudy se týkají totiž jenom dcery Harper. Slavný sportovec nezakrývá, že nejmladší dcerku rozmazluje o dost víc než syny a že tudíž nebude mít stejné postavení jako její tři starší bratři ani v otázkách randění a lásky. Její otec bude nápadníky podrobovat přísnější kritice než nápadnice svých synů.
15.01.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1140 článků)

Češka, kterou nechtěli s miminkem pustit z Číny: Mami, chystej koprovku!

 
Chtěla uniknout z koronavirem zamořené Číny, úřady ale do letadla nepustily její čerstvě narozenou dcerku Malvínku! Češka Kateřina Pekařová s dětmi konečně po čtyřech dnech odletěla domů.
05.02.2020 05:10 |

podobné články

ČEZ: První blok Temelína snižuje výkon, odstávka začne za necelé dva týdny

 
Od víkendu pracuje první blok v tzv. výkonovém efektu. V jeho průběhu bude výkon reaktoru pozvolna snižován až na úroveň mírně pod 90 procent. V návaznosti na výkon reaktoru bude klesat výkon turbogenerátoru. Provoz na výkonovém efektu bude ukončen v pátek 8. prosince, kdy bude blok v souladu s harmonogramem odstaven pro výměnu paliva.
27.11.2017 13:15 |

podobné články

ČEZ oznámil zvýšení výkonu prvního bloku Jaderné elektrárny Temelín

 
Přesně o čtyři elektrické megawatty (MWe) zvýšili technici v Jaderné elektrárně Temelín výkon prvního bloku. Vyšší výkon umožňují nové separátory, které ČEZ na prvním temelínském bloku vyměnil během odstávky skončené v závěru května. Nový výkon v těchto dnech potvrdilo tzv. garančního měření. Novou informaci už ČEZ zavedl i do burzovního systému Remit. Stejnou úpravou prošel loni už druhý blok. Nově je tak dosažitelný výkon temelínské elektrárny 2x 1086 MWe.
03.08.2021 07:35 |

podobné články

ČEZ oznámil zvýšení výkonu prvního bloku Jaderné elektrárny Temelín

 
Přesně o čtyři elektrické megawatty (MWe) zvýšili technici v Jaderné elektrárně Temelín výkon prvního bloku. Vyšší výkon umožňují nové separátory, které ČEZ na prvním temelínském bloku vyměnil během odstávky skončené v závěru května. Nový výkon v těchto dnech potvrdilo tzv. garančního měření. Novou informaci už ČEZ zavedl i do burzovního systému Remit. Stejnou úpravou prošel loni už druhý blok. Nově je tak dosažitelný výkon temelínské elektrárny 2x 1086 MWe.
05.08.2021 11:45 |

podobné články

Daniel Radcliffe nechce přítelkyni

 
Herce Daniela Radcliffa nezajímá randění s holkami. Údajně je mnohem šťastnější, když může zůstat single. Hvězda filmu Harry Potter slaví v těchto dnech dvacetiny. Sám tvrdí, že zatím nepocítil touhu po přítelkyni. (Ale o klucích nepadlo ani slovo!) „Víte, opravdu nemusím ty věci kolem randění. Necítím se, že žiju ve světě, kde bych musel pořád randit,“ prozradil pro noviny Daily Mirror. „Necítím se jako dvacetileté něco. Jsem šťastný, že pracuji, ale není to o tom, že bych neměl čas na přítelkyni. Mám. Jen jsem jako každý jiný, kdo zůstává single.“ V jeho posledním filmu, jako devatenáctiletý líbá Ginny Weasley (Bonnie Wright). „Viděl jsem film Harry Potter a princ dvojí krve teprve nedávno a moje rty jsou jako rty koně, takové napuchlé oproti mému obličeji, snažily se obejmout její rty, které byly poloviční. Tímto se Bonnie moc omlouvám.“
03.09.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (309 článků) , Harry Potter (1625 článků)

Nepřekonatelná klasika: Koprová omáčka

 
Milujete klasické české omáčky? Zkuste si podle našeho receptu připravit nejklasičtější českou specialitu, a to koprovku. Když si k ní dáte vařené vejce, máte vařeno do půl hodiny.
29.05.2014 05:15 |

podobné články