Článek

Martin Preiss po roční pandemii: Nechci se nikoho dotknout, ale mně tenhle stav vyhovuje

 
Sedm let se herec Martin Preiss (47) pral se závislostí na alkoholu a lécích. S pomocí terapeutky a po několika pobytech v léčebně je z nejhoršího venku. Roční pandemie byla pro spoustu jeho kolegů devastující, ale on by prý v tomhle stavu klidně dál setrval.
26.04.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)
Podobné články

Preiss junior má za sebou další demonstrativní pokus o sebevraždu: Jako obvykle přežil!

 
"Martin":http://www.extra.cz/tema/martin-preiss (41), syn slavného hereckého páru Jany (66) a "Viktora":http://www.extra.cz/tema/viktor-preiss (67) Preissových, má za sebou další pořádnou depku, vygradovanou jeho klasickým incidentem po požití alkoholu.
15.12.2014 09:11 |

podobné články

V obchodech omdlévám, říká Viktor Preiss

 
Herec Viktor Preiss (68) do společnosti příliš nechodí. Proto bylo velkým překvapením, že se minulý týden zúčastnil křtu nové knihy. Jak ale sám potvrdil, nemohl na akci chybět. Šlo totiž o Sherlocka Holmese, se kterým má právě Preiss mnoho společného.
08.12.2015 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Preiss (188 článků) , Sherlock Holmes (175 článků)

Viktor Preiss a Hana Maciuchová - Slepci na jeden den

 
Herci Hana Maciuchová (64) a Viktor Preiss (63) si vyzkoušeli, jaké to je mít den před očima jenom tmu! „I ty nejobyčejnější věci jsou rázem strašně složité,“ přiznal Preiss, který společně s Vojtěchem Dykem ve středu moderoval benefiční večer v kostele sv. Anny.
12.11.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Preiss (188 článků) , Vojtěch Dyk (880 článků) , Hana Maciuchová (373 článků)

Viktor Preiss se dodnes potýká s těžkým traumatem: Rodiče ho dali do dětského domova

 
Jeden z nejoblíbenějších českých herců Viktor Preiss neměl jako malý kluk na růžích ustláno. Jeho rodiče se rozvedli a nedokázali se společně dohodnout na péči o syna. Viktor Preiss proto skončil v dětském domově, což na něm dodnes zanechalo stopy.
18.02.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Preiss (188 článků)

Práci v jiném oboru by se nebránil: Martin Preiss přemýšlel o sázení stromků nebo prodávání aut

 
Herec Martin Preiss patří do užší skupiny umělců, kteří v pandemii naštěstí nemají nouzi o práci. Vv posledních měsících rozhodně nenudí. Poslední roky se na jevišti objevoval sporadicky a jeho cesty vedly spíše před kameru.
02.05.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)

Přiznání Patrasové: „Nechci se nikoho dotknout, ale…“

 
Herečka Dagmar Patrasová je na české scéně dlouhá léta a tak za tu dobu už poznala, co jí vyhovuje a co ne. Sedmičce přiznala, do čeho si nenechá jen tak povídat a radši se na to vrhne sama.
22.12.2019 12:05 |

podobné články

Martin Preiss skončil v nemocnici: Boural opilý namol!

 
Martin Preiss (41), syn Viktora Preisse (67), sedl za volant údajně pod vlivem alkoholu a ošklivě naboural. Nejenže viník nehody nadýchal 1,5 promile, ale dokonce byl zraněn a převezen do nemocnice!
05.06.2014 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Viktor Preiss (188 článků)

Martin Preiss po pokusu o sebevraždu: Návrat do života, nová image a první nová role

 
Život je změna. Herec Martin Preiss (44) se po psychických problémech zase vrátil do své formy. Trochu se ale změnil. Přibral nějaké to kilo, nechal se zarůst a na nos posadil stylové brýle...
18.07.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)

Na nabídku do seriálu kývnul, ale do divadla se nehrne: Jak Martin Preiss vedle natáčení tráví léto?

 
Po letech se nechal zlanařit a kývnul na novou pracovní nabídku. Martin Preiss (47) bude jednou z hvězd nového seriálu Sestřičky Modrý kód . Zatímco před kameru, se po letech v ústraní, kdy bojoval s depresemi rád vrátil, roli na divadelních prknech stále odmítá.
01.08.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)

Brána do pekel byla otevřená, říká o své závislosti Martin Preiss

 
Je zpátky. Po letech závislosti na alkoholu a prášcích na spaní žije normální život. Herec Martin Preiss (47) má roli v seriálu, řadu nabídek k práci. Ale vybírá opatrně. Ví, že na sebe musí dávat pozor.
04.08.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Warner (1 článek)

Hvězda Sestřiček Modrý kód Martin Preiss: Slova o konci kariéry! Herectví je toxické

 
Herec Martin Preiss (47) si v minulosti prošel peklem - bojoval se závislostí na alkoholu a prášcích. Netají se ani tím, že měl v hlavě spoustu démonů, dokonce uvažoval o tom, že pověsí hraní na hřebík. Teď už se ale zřejmě všechno obrátilo k lepšímu.
04.09.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)

Martin Preiss: Jsem tátou a tak trochu i mámou

 
Ve všech hypermarketech Tesco a vybraných maloformátových prodejnách se po celé ČR konala Sbírka potravin. Jde především o to zajistit potraviny, ale také základní drogerii těm, kteří to nejvíce potřebují, což je hlavním smyslem celé akce. A vedle stovek dárců se zapojil i herec Martin Preiss (48).
29.04.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (112 článků)

Martin Preiss: Z Milionáře pochůzkářem! Víme proč

 
Ani vlastní rodiče Jana (63) a Viktor Preissovi (64) by syna nepoznali. Martin Preiss (38) hraje v právě natáčené kriminálce České televize s pracovním názvem Duo policistů. V uniformě v lese za Prahou herec vůbec nepřipomínal moderátora soutěže Chcete být milionářem?, která ho před sedmi lety proslavila.
09.12.2011 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Viktor Preiss (188 článků)

Hvězda Doktorů z Počátků: Herec Martin Preiss boural opilý!

 
Nadýchal 1,5 promile! Herec a moderátor Martin Preiss (40), který je synem Viktora Preisse (67), ve čtvrtek po půlnoci boural. Při nehodě byl zraněn a musel být převezen do nemocnice.
05.06.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Viktor Preiss (188 článků)

Přežil pokus o sebevraždu a teď poprvé promluvil: Martin Preiss přiznal totální vyhoření

 
Herec Martin Preiss, jenž v prosinci loňského roku po hádce s manželkou vyhrožoval, že spáchá sebevraždu a nakonec skončil na psychiatrii , se nyní konečně rozhodl promluvit o tom, co ho takhle dostalo až do kouta. A byl až nezvykle upřímný!
04.03.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)

Martin Preiss promluvil o pokusu o sebevraždu: Manželka mi řekla, ať se jdu pověsit. Tak jsem šel...

 
Krátce před loňskými Vánocemi skončil Martin Preiss (42) na psychiatrii. Trpěl depresemi, chlastal a v jednu chvíli to vypadalo, že se chce zabít. Zoufalému činu předcházela hádka s manželkou, která ho v afektu poslala do lesa se oběsit.
10.04.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)

Martin Preiss otevřeně promluvil o úzkostech, pití alkoholu i sebevraždě, kterou ve skutečnosti páchat nechtěl

 
Oblíbený herec Martin Preiss (42) loni před Vánocemi prožíval těžké životní chvilky. Depresivní stavy řešil alkoholem, a dokonce se mluvilo o tom, že se pokusil o sebevraždu. Jak bývalý moderátor pořadu Chcete být milionářem prozradil v rozhovoru pro týdeník Téma, ve skutečnosti si na život sáhnout nechtěl, byť se potýkal s úzkostnými stavy.
10.04.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)

Martin Preiss stále v depresích: Nepřišel mámě na premiéru

 
Je to peklo! Martin Preiss (42) je na tom psychicky tak špatně, že nepřišel ani na premiéru své matky Jany Preissové (67).
30.05.2015 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Preissová (72 článků) , Martin Preiss (86 článků) , Martin Preiss (59 článků)