Článek

Martin Prágr se pochlubil krásnou maminkou: Vedl ji k oltáři, lidé ji měli za jeho sestru

 
Martin Prágr (29) zažívá šťastné období. Jeho maminka se o víkendu vdala. Fanoušci si nejdříve mysleli, že se jedná o jeho sestru, až poté se Martin zmínil, že šlo o jeho krásnou maminku. Záběry ze svatby se pochlubil na svém Instagramu. V komentářích se ihned objevilo spoustu pozitivních reakcí.
12.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (100 článků)
Podobné články

Nevěsta si přála mít na svatbě svého mrtvého otce. Nakonec ji vedl k oltáři!

 
Jenny Lynn si přála, aby ji jednou k oltáři vedl její otec. Jenže ten pár let před svatbou zemřel. Ona to ale vyřešila po svém a nakonec ji opravdu k oltáři dovedl. Ale tak trochu jinak. Její přání se tak splnilo.
14.08.2016 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jenny Lynn (1 článek) , Jenny Lynn (1 článek)

Martin Prágr o Survivoru i dalším ročníku StarDance: Lucii Vondráčkovou vychválil do nebes

 
Martin Prágr (29) si získal srdce mnoha fanoušků v drsné reality show Survivor 2024, kde stále bojuje o celkové prvenství. V současné době se známý tanečník nachází již v Česku, kde na něj čekala nejen jeho nová přítelkyně Aneta, ale také přípravy na nadcházející ročník StarDance. Proč by mu vyhovovalo tančit s herečkou a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, Martin prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. 
20.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2055 článků) , Martin Prágr (100 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Tanečník Martin Prágr o své lásce: S Anetou se seznámili ve výtahu. Jste sladcí, usmívají se lidé

 
Martin Prágr z taneční show StarDance oslnil publikum svou poslední účastí, kde na parketu zářili s Ivou Kubelkovou. Nedávno se na Instagramu podělil o příběh, jak se zamiloval do své životní partnerky, a jeho fanoušci mu přejí jen to nejlepší.
11.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (821 článků) , Martin Prágr (100 článků)

Koukalová a Prágr se po StarDance rozešli! Gábi utekla, Martin zůstal s přítelkyní

 
Rozhodli se, že bude lepší se společně pokud možno neukazovat? Poté, co spolu v týdnu Gabriela Koukalová (30) a její taneční partner ze StarDance Martin Prágr (25) strávili tři hodiny v penzionu, a vzbudili tím otazníky nad povahou jejich vztahu, od sebe dvojice drží na veřejnosti odstup...
17.11.2019 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (446 článků) , Martin Prágr (100 článků)

Celebrity na mistrovství v hokeji: Martin Prágr ukázal přítelkyni, Ztracený celou rodinu

 
Čeští hokejisté to dokázali. Po čtrnácti letech vyhráli zlato na mistrovství světa a dostali tak Česko zpět na výsluní. Taková obrovská událost se samozřejmě nemohla obejít bez slavných tváří, které poctivě přišly fandit do O2 areny. Mezi nimi byli například zpěvák Marek Ztracený, herečka Patricie Pagáčová, zpěvačka Monika Absolonová, tanečník a účastník Survivoru Martin Prágr a mnoho dalších. Většina se pochlubila fotkou přímo z tribuny na sociálních sítích.
27.05.2024 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1245 článků) , Marek Ztracený (426 článků) , Martin Prágr (100 článků)

Martin Prágr čelí obvinění z odporné šikany. V Survivoru na všechny kydal špínu, tvrdí Radek a zastal se Yeni

 
Martin Prágr ze Survivoru patřil mezi žhavé favority, ovšem nakonec jako vítěz neodešel. V poslední době se na něj sneslo mnoho kritiky za to, že pořádně nehrál a ostatní na ostrově pouze pomlouval. Ani Radek Polomík na svém bývalém soukmenovci nenechal nit suchou. "Začal si vymýšlet taktiku pomluv a očerňováni, kolikrát to dělal fakt neférově," řekl v rozhovoru pro eXtra.cz. 
04.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (100 článků)

Martin Prágr na hraně sil. Kvůli Survivoru bude mít ve StarDance peklo. Tanečník přiznal vážné obavy

 
Sotva se Martin Prágr vrátil ze Survivoru, pomalu, ale jistě bude muset začít trénovat na StarDance. Účast v nejdrsnější reality show mu však nadcházející řadu taneční soutěže pořádně zkomplikovala. "Bude to boj a bude to bolest," přiznal upřímně v rozhovoru pro eXtra.cz. 
24.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (100 článků)

Martin Prágr se bude ženit. Krásné snoubence dal prstýnek do zmrzliny, pak ho hledal v záchodě

 
Tanečník a účastník reality show Survivor Martin Prágr se zasnoubil. Krásné partnerce dal zlatý prstýnek velmi originálním způsobem, jak sdílel na svém Instagramu. Blondýnka šperk skoro spolkla.
15.07.2024 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (100 článků)

Partner Koukalové o StarDance: Spal jsem zabarikádovaný a pronásledovali mě

 
V sobotu se na tanečním parketu StarDance naposledy objevil Martin Prágr s Gabrielou Koukalovou (30). Tento taneční pár měl v závěru večera nejmenší počet hlasů a musel z kola ven, i když pro mnohé z diváků měl šanci na vítězství. Ačkoliv účast v soutěži byla pro oba skvělou zkušeností, mají i vzpomínky, které by nejraději vymazali. Prágr například ze strachu spal ve svém pokoji zabarikádovaný...
02.12.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (446 článků) , Martin Prágr (100 článků)

Tanečníci StarDance XIII: Nechybí Mašková, loňský vítěz ani Prágr ze Survivoru

 
Sestava letošního ročníku StarDance je kompletní. Mezi tanečníky a tanečnicemi, kteří doprovodí desítku známých osobností, je i Dominik Vodička. Ten bude obhajovat loňský titul krále tanečního parketu, který získal po boku herečky Dariji Pavlovičové. Nebude chybět ani Martin Prágr, který letos soutěží v reality show Survivor.
19.04.2024 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Vodička (79 článků) , Martin Prágr (100 článků)

Cizí muž vedl nevěstu k oltáři, ale… v hrudi mu bije srdce jejího táty!

 
Když Jeni Stepien kráčela k oltáři, muž, který ji doprovázel, nebyl její otec. Ten byl před 10 lety zavražděn. Jeho srdce však bilo v hrudi muže, který ji vedl!
11.08.2016 15:45 |

podobné články

Lasica vedl dceru k oltáři: Fotky z tajné svatby ukazují zlověstnou předtuchu smůly!

 
Svůj velký den zažila v sobotu dcera Milana Lasici a Magdy Vášáryové Žofie. V bratislavském bývalém Leninově muzeu si brala svého dlouholetého přítele a svůj sňatek držela přísně pod pokličkou. Přeci jen uniklo pár fotografií z obřadní síně, kde slavný Lasica vedl svou dceru k oltáři.
22.10.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (177 článků) , Milan Lasica (198 článků)

Dcera zesnulého Paula Walkera se vdala: Meadow doprovodila k oltáři hvězda Rychle a zběsile

 
Dcera tragicky zesnulého herce Paula Walkera Meadow (22) se chvíli po oznámení zásnub se svým vyvoleným provdala za herce Louise Thorntona-Alllana, se kterým vztah potvrdili před pár měsíci. K oltáři krásnou nevěstu vedl herec Vin Diesel, který byl Walkerův nejen nejlepší přítel, ale také kmotrem jeho dcery.
23.10.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Vin Diesel (70 článků) , Paul Walker (213 článků)

Ženich a nevěsta přijeli k oltáři na dráze zip line

 
Tradiční příchod k oltáři je nuda, řekl si jeden americký pár a rozhodl se svou svatbu trochu oživit. Snoubenci tak zvolili trochu adrenalinový přístup a k oltáři přijeli na dráze zip line. Nevydařilo se jim to však dokonale, zůstali totiž viset pár metrů před koncem lana.
01.10.2013 03:40 |

podobné články

Pohádková svatba Geri Halliwell: K oltáři ji vedla dcera. Tchán s tchyní nepřišli

 
Když kráčela k oltáři, stékaly všem po tvářích slzy dojetí. Bývalou členku skupiny Spice Girls Geri Halliwell dovedla k oltáři její devítiletá dcera Bluebell, kterou má z předchozího vztahu.
16.05.2015 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (113 článků)

Oficiální fotky ze svatby Hudlera: Chymčákovou k oltáři vezl táta na vozíčku. Co se stalo?

 
Víkendová svatba hokejisty Jiřího Hudlera (32) a Hany Chymčákové (36) byla pohádková. Nevěstu k oltáři odvedl tatínek, který je upoutaný na invalidním vozíku. To mu však nijak nebránilo v tom, aby dceru hrdě odvedl k oltáři...
27.06.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hudler (263 článků)

Harryho Meghan je rozhozená...Kdo ji povede k oltáři?!

 
Po skandálu se zinscenovanými fotografiemi a údajném infarktu je jasné, že Meghan Markle (36) k oltáři její táta Thomas (73) v sobotu nepovede. Ač prý nevěsta naléhá, nedaří se jí otce přemluvit, aby se vydal přes oceán. A celý svět tak řeší: kdo nakonec Meghan v sobotu povede uličkou k oltáři?!
16.05.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (988 článků)

Harryho Meghan je rozhozená...Kdo ji povede k oltáři?!

 
Po skandálu se zinscenovanými fotografiemi a údajném infarktu je jasné, že Meghan Markle (36) k oltáři její táta Thomas (73) v sobotu nepovede. Ač prý nevěsta naléhá, nedaří se jí otce přemluvit, aby se vydal přes oceán. A celý svět tak řeší: kdo nakonec Meghan v sobotu povede uličkou k oltáři?!
21.05.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (988 článků)