Článek

Marný boj o život Daniela Valiho: Večeře s přáteli, náhlý kolaps a hodina oživování

 
Zpráva o úmrtí zpěváka z Maxim Turbulenc Daniela Valiho šokovala hudební svět. Umělec zemřel ve věku pouhých 53 let. Chvíle před tragédií nenasvědčovaly tomu, že by se mělo cokoli stát. Jak informuje web CNN Prima News, šel s přáteli na večeři, kde se dobře bavil. Pak náhle zkolaboval a přišel konec.
13.04.2024 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Vali (25 článků)
Podobné články

Jak se nenechat »sežrat« finančními žraloky

 
Je to marný, je to marný, je to marný... Stejně jako se Ladislav Smoljak snažil v legendárním »Jáchymovi« přesvědčit automechaniky, aby nebrali úplatky, hučí každý rok před Vánocemi do Čechů ekonomové, aby si nebrali půjčky. Ale... JE TO MARNÝ.
08.12.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Smoljak (170 článků)

Češi si stále ochotněji půjčují na Vánoce, odborník ale varuje a přidal rady!

 
Je to marný, je to marný, je to marný... Stejně jako se Ladislav Smoljak snažil v legendárním »Jáchymovi« přesvědčit automechaniky, aby nebrali úplatky, hučí každý rok před Vánocemi do Čechů ekonomové, aby si nebrali půjčky. Ale... je to marný!
08.12.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Smoljak (170 článků)

Smrt Valiho z Maxim Turbulenc zdrtila slavné kolegy. Dojemná slova Felixe a Dády, Bouček poslal vzkaz do nebe

 
Zpráva o úmrtí zpěváka ze skupiny Maxim Turbulenc Daniela Valiho zasáhla české hvězdy. Oblíbený umělec odešel ve věku jen 53 let, a to přímo před zraky přátel, se kterými se vydal na večeři. Jak píše deník Blesk, smutek neskrývají ani Dáda Patrasová společně s Felixem Slováčkem. Přidali se i mnozí další. 
13.04.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1545 článků) , Felix Slováček (1622 článků) , Daniel Vali (25 článků)

Detaily smutné smrti Valiho z Maxim Turbulenc: Předcházela jí divoká pitka do rána

 
Smrt člena skupiny Maxim Turbulenc Daniela Valiho (†53) byla nečekaná a pro mnohé šokující. Podle informací deníku Blesk zpěvák v osudný den pařil s kamarády do ranních hodin, bohužel jeho srdce to nevydrželo a Vali dostal infarkt. Záchranná služba už mu nedokázala pomoci.
15.04.2024 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Vali (25 článků)

Němečtí mistři poničili při mejdanu Zlatou Niké! Na Dominátora a další likvidátory trofejí ale nemají!

 
Je to marný, je to marný, je to marný, trofeje prostě nepatří vítězům do ruky, byť jde o kopie, tak jako v případě Zlaté Niké, kterou mají "po triumfu":http://www.extra.cz/rihanna-behem-finale-ms-ve-fotbale-fandila-nemcum-a-ukazovala-jim-prsa na "MS v Brazíli":http://www.extra.cz/z-fotbalisty-kanibala-suareze-je-hit-internetu-a-to-si-jen-ukousl-kus-ramene-spoluhrace "v rukou kopačky z Reichu":http://www.extra.cz/dobojovano-fotbaliste-nemecka-si-splnili-to-o-cem-brnaci-marne-sni-jsou-mistry-sveta.
25.07.2014 11:20 |

podobné články

Jiří Baťa: Je to marný, je to marný, je to marný!

 
nerad, musím toto rčení klasika použít, protože nic vhodnějšího pro vyjádření marnosti nenalézám. Ta marnost se týká našich politiků, kteří (až na výjimky), aby projevili svou (samozřejmě že neúplatnou, jak také jinak!!!) nezměrnou loajalitu k politice EU a Velké Británii, které pod tlakem USA stupňují provokace vůči Ruské federaci, se hrdě a se vztyčenou hlavou hlásí k provokativnímu rozhodnutí umanuté britské premiérky paní Mayové, která bez toho, že by měla v ruce nějaké prokazatelné důkazy o identitě a původu bojového otravného plynu (BOL) Novičoku, resp. plynu A 234, použitého v útoku na bývalého rusko-britského dvojagenta Skripala a jeho dceru, veřejně obvinila Rusko jako jedině možného pachatele.
30.03.2018 10:55 |

podobné články

Hrdinky do potemnělé doby: K výročí listopadu 1989 vychází kniha rozhovorů s Martou Kubišovou a Kamilou Moučkovou

 
Dvojice publicistů Vlastimil Ježek a Zdeněk Tichý v prostoru pražského Obecního domu pokřtila knihu rozhovorů vedených s dvojicí výrazných dam českého veřejného a kulturního života: zpěvačkou Martou Kubišovou a televizní hlasatelkou Kamilou Moučkovou. Obě ženy za minulého režimu spojoval podobný osud: z politických důvodů se nemohly věnovat svému povolání. Publikace Je to marný, Je to marný, Je to marný vychází v nakladatelství Olympia k 30. výročí listopadu 1989.
07.11.2019 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (589 článků) , Kamila Moučková (134 článků)

Vondráček (ANO): Je to marný, marný, je to marný...

 
Hodnocení působení vlády Petra Fialy, publikované na facebookovém profilu
07.06.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6399 článků)

Tak se zamyslete. Komu to prospěje? Vyoral k Baštově „úspěchu“

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Komentátor nesouhlasí s tím, že by Česko bylo nyní bohatší, jak tvrdil v proslovu premiér Fiala. Naopak, podle něho bylo rozprodáno. A obecně, projevy mu nevoní. „Je to marný, je to marný, je to marný,“ říká. Úspěch Jaroslava Bašty na CNN Prima News by bral s rezervou, vzhledem ke konkurenci. A nabádá, aby se každý zamyslel, komu „úspěšný Bašta“ prospěje.
06.01.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Koma (17 článků) , Jaroslav Fiala (175 článků)

Kolovratník (ANO): Je to marný, je to marný, je to marný…

 
Není asi nikdo, kdo by neznal dnes již legendární hlášku z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje.
08.08.2023 15:05 |

podobné články

Poslední hodiny Karla Schwarzenberga: Naděje na zlepšení, pak náhlý kolaps

 
Nejen českou politickou scénu v neděli ráno zasáhla bolestivá zpráva – Karel Schwarzenberg je po smrti. Politik v posledních letech a měsících čelil řadě zdravotních problémů, smrti však předcházel náhlý kolaps. Zatímco měl být na rehabilitační klinice, poslední dva dny upadl do kritického stavu a byl v umělém spánku, jak uvedl zdroj portálu Echo24.
12.11.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4144 článků)

Hvězdná znamení, která si nejvíce užijí čas s přáteli, pokud jedí společně

 
Existuje spousta způsobů, jak si užít čas strávený s přáteli. Většina lidí se nejvíce baví, pokud se svými přáteli sledují filmy či podniknou venkovní aktivity. Následující znamení zvěrokruhu mají tak ráda jídlo, že si čas s přáteli nejvíce užijí, když s nimi jedí. Proto se také se svými přáteli soustavně dělí o jídlo. Patříte do tohoto typu lidí?
05.07.2023 00:02 |

podobné články

Ladislav Chudík alias primář Sova: Marný boj se stářím!

 
Zřejmě nejslavnější slovenský herec a divadelní pedagog Ladislav Chudík (87), kterého celý národ zná hlavně díky roli primáře Sovy v seriálu Nemocnice na kraji města, svádí marný boj se svým stářím. Milovaného herce již trápí problémy s pamětí i projevem...
16.05.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Chudík (96 článků)

SOUD: Hodinová vs. Hodina - Byla jste nevěrná svému muži?

 
Přinášíme vám ukázku ze soudního sporu Hodina vs. Hodinová ze dne 28.12.2009. Manželé se přou o to, komu bude svěřen do péče syn Kája (3). Záznam nám poskytl otec dítěte pan Aleš Hodina.
25.01.2010 10:30 |

podobné články

Aničce (†9) odpadla hodina! Možná mohla žít...

 
Jedna jediná vyučovací hodina. Právě ta mohla rozhodnout o smrti zavražděné Aničky (†9) z Prahy! Podle informací Blesku totiž loni ve středu 13. října holčička nekončila ve 12:35, ale už v 11:40 hodin. Poslední hodina její třídě prý nečekaně odpadla. Co ale dívka celý ten čas dělala? Je možné, že šla domů dřív a právě tehdy potkala svého vraha?
23.04.2011 05:05 |

podobné články

Padesátka pražských památek na hodinu zhasne. Hodina Země má upozornit na zhoršující se klima

 
Vedení Prahy se v sobotu 27. března symbolicky připojí k celosvětové iniciativě Hodina Země 2021 a na hodinu zhasne osvětlení pražských památek. Reflektory zhasnou v 20:30 na téměř padesátce míst v hlavním městě. ČTK to dnes sdělil mluvčí magistrátu Vít Hofman. Akce chce upozornit na nutnost ochrany klimatu a snížení emisí. Hodina Země se uskutečňuje od roku 2007 pod patronátem Světového fondu na ochranu životního prostředí (WWF).
27.03.2021 16:20 |

podobné články

Diváci show První večeře mají jasno: Ženy jsou největší úchylačky, píší

 
Televize Prima uvedla další díl seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem. Tentokrát se představili Daniela (29) a Lukáš (37), kteří během večeře narazili i na téma důležitosti délky mužského pohlaví, a to v momentě, kdy si vychutnávali dezert. Jak na nejnovější díl reagovali diváci? 
18.10.2021 22:45 |

podobné články

Lékař Michaela Jacksona: Zastavil oživování

 
Lekáři Michaela Jacksona (†50) teče do bot! I přesto, že Conrad Murray (57) tvrdí, že zpěváka nezabil, na povrch vyplouvají informace, které svědčí proti němu. Podle posledních zpráv prý zastavil oživování umírajícího Jacksona jenom proto, aby mohl schovat léky, které mu podával.
24.03.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1765 článků) , Michael Murray (103 článků)

Záchranáři soutěžili v oživování i výměně kol u sanitek

 
S netradičními disciplínami si museli poradit záchranáři v rámci soutěže Rescue pohár. Zvládnout museli krom oživování i třídění raněných, či výměnu píchlého kola u sanitky.
28.10.2010 06:25 |

podobné články