Článek

Markéta Stehlíková nafotila sexy kampaň. Uvažovali jsme i o aktech, říká

 
Herečka Markéta Stehlíková (39) nafotila své nejodvážnější fotky. K extravagantnímu a sexy focení ji oslovil její kadeřník Honza Kořínek a udělal z ní jednu jedinou tvář své nejnovější kolekce eager.
11.08.2023 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)
Podobné články

Markéta Stehlíková z Ulice oslaví dnes své narozeniny

 
Markéta Stehlíková coby Karla Marečková si u diváků zničila svou oblíbenost. Může za to její aktuální dějová linka s tématem nevěry. Tak třeba až bude herečka Markéta Stehlíková na dortu 28. června sfoukávat svých 38 svíček, už bude její seriálová nevěra buď zahlazená nebo provalená. Co myslíte, jak to skončí?
28.06.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)

Stehlíková v Partii hrubě útočila na Zemana. Dienstbier přiznal, že zkříží cestu Chovancovi

 
V nedělní Partii TV Prima se před kamerami setkali ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) a jeho předchůdkyně v této funkci Džamila Stehlíková. Debatovali o stavu lidských práv v Česku. Došlo i na prezidentskou návštěvu Číny a Stehlíková se rozohňovala. Hned na úvod narazili na případ z Duchcova, kde ČSSD uzavřela koalici s radikální DSSS. Stehlíková si v této souvislosti posteskla, že se příliš nezlepšuje sociální úroveň vyloučených obyvatel.
09.11.2014 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (192 článků) , Jiří Zeman (1400 článků)

Markéta Stehlíková o postavě rázné Karly z Ulice: Marečkovi jsou na tom finančně zle a bude hůř

 
Sympatická herečka Markéta Stehlíková (36) je známá momentálně především z nekonečného seriálu Ulice. Její postava neohrožené policistky Karly prošla za krátkou dobu celkem razantní proměnou. S příchodem těhotenství a následně mateřství Karla přehodnotila životní priority a v současné době se naplno věnuje své rodině. Představitelka Karly Markéta prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, jak se bude vyvíjet těžká životní situace u Marečků, kteří nyní válčí s finanční krizí, a také to, co má se svojí seriálovou postavou společné.
11.02.2021 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)

Bar Refaeli nafotila novu kampaň

 
Krásná modelka Bar Refaeli nafotila novou kampaň, ve které ukázala svoje dokonalé křivky. Podívejte se, jak to této sexy modelce sluší… Izraelská kráska Bar Refaeli (24) se stala tváří módní značky Rampage. Pro novu kampaň nafotila sérii fotografií, kde ukazuje svoje sexy tělo také v plavkách a spodním prádle. Jak se tyto fotografie líbí Vám? Autor: Nika Zdroj: www.profimedia.cz
29.01.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Bar Refaeli (183 článků) , Nika Nika (136 článků)

Džamila Stehlíková: Zeman chce společnost sterilizovat, aby slyšel jen pochvalné hlasy jako v Severní Koreji. To nejde

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Prezident Miloš Zeman obratně pomáhá ruskému vládci Putinovi rozdrobit Evropu a vtáhnout země střední Evropy pod ruský vliv, říká bývalá ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková. „Ale Rusko nemá co nabídnout mimo chudoby a války. To není budoucnost pro Česko, jeho budoucnost je v Evropě,“ prohlásila Džamila Stehlíková v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
22.05.2016 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (192 článků) , Miloš Zeman (27966 článků)

Stehlíková má jasno: Snadno manipulovatelní Romové naskočili na protiukrajinskou vlnu

 
V Česku sílí napětí mezi Romy a Ukrajinci. Stačilo jen škrtnout sirku, aby mezi nimi vznikla konkurence a rivalita. Romové jsou frustrování a Babišova vláda udělala chybu, když nepomohla integraci romské komunity posunout dál, říká v podcastu Kontext portálu iDNES.cz někdejší ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková. Romové podle ní přejali rétoriku části české populace, která má s integrací Ukrajinců stejný problém. „Romové jsou snadno manipulovatelní, skočili na protiukrajinskou vlnu. Chybí tu hlas vládního politika, který dokáže pojmenovat problémy Romů,“ domnívá se Stehlíková.
23.07.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (192 článků)

Stehlíková zúčtovala se Samkovou: Její scénář je katastrofální. Ať nešermuje s čísly

 
ROZHOVOR Někdejší ministryně pro lidská práva a problematiku menšin Džamila Stehlíková pro ParlamentníListy.cz mluví o problematice imigrace do EU i České republiky či kritizuje kandidátku do europarlamentu za Úsvit Kláru Samkovou, která prý operuje s nesmyslnými čísly. Stehlíková také pochválila novou vládu za to, že v ní sedí i ministr pro lidská práva a doporučila mu, na co by se měl především zaměřit.
16.02.2014 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (192 článků)

Psychiatryně a exministryně Džamila Stehlíková nám sdělila, co si myslí o Zemanových sprostých výrocích. Padlo jméno Boris Jelcin

 
Prezident Miloš Zeman ztrácí veškeré zábrany a bude to ještě horší, varují někteří odborníci při pohledu na chování a mluvu hlavy státu. „Ztrácí sebekontrolu a obávám se, že se to bude rychle zhoršovat, protože svoje nezdravé návyky včetně pití alkoholu nezmění, navíc má moc, takže se na nikoho nepotřebuje ohlížet,“ reaguje psychiatrička a bývalá ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková na jednání prezidenta v poslední době. Za chvíli si podle ní Miloš Zeman vyslouží podobnou pověst jako někdejší ruský prezident Boris Jelcin. „Přitom pro Rusko Jelcin udělal mnoho dobrého, v době převratu se odvážně postavil na správnou stranu, přivezl Gorbačova z Krymu. Ale co se vám vybaví, když se řekne Jelcin?“ ptá se Stehlíková.
04.11.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (192 článků) , Miloš Zeman (27966 článků)

Zeman krade vlastnímu národu lásku ke svobodě, opileckými výkony už dohnal Jelcina. A o Ukrajině vykládá věci, na které si ani Putin netroufá. Tak hovoří exministryně Stehlíková

 
ROZHOVOR Džamila Stehlíková, která byla po dva roky v Topolánkově kabinetu ministryní lidských práv a národnostních menšin, v rozhovoru ParlamentníchListů.cz zdůraznila, že vláda i Ministerstvo vnitra musí vypracovat k tématu imigrace novou koncepci, neboť ta poslední byla vypracována před pěti lety a přitom moc neuspěla. Jde totiž o to, že na hranicích Evropy se mačká dvacet pět milionů lidí utíkajících před válkou na jiných kontinentech a Česko zatím z EU nepřijalo k přijímání uprchlíků žádné závazky. Na mušku si ale Stehlíková vzala i chování Miloše Zemana. „Ty jeho opilosti a výroky nám dělají podobnou ‚reklamu‘ jako kdysi Boris Jelcin Rusku,“ pronesla ostře na konto hlavy státu.
29.11.2014 09:02 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (192 článků) , Miloš Zeman (27966 článků)

Exministryně Stehlíková odkrývá, co vidí za Putinovou návštěvou Itálie i proč bude válka na Ukrajině pokračovat, ale pro Putinův režim bude smrtící

 
Nad posledními zahraničními cestami ruského prezidenta se zamýšlí politička Liberálně ekologické strany (LES) Džamila Stehlíková. Zmiňuje návštěvu Vladimira Putina v Itálii, jeho přijetí u papeže, roli církve v ruské společnosti i vyhlídky na změnu politického režimu v Rusku. Stehlíková o tom všem píše v obsáhlém zamyšlení, které zveřejnila v rubrice Politici voličům serveru ParlamentníListy.cz.
11.06.2015 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5151 článků) , Džamila Stehlíková (192 článků)

Naprosté dno útoků na Zemana: Džamila Stehlíková odborně popisovala prochlastaná játra. Obratem přišla připomínka, co prováděla ve vládě

 
Exministryně pro lidská práva a psychiatrička Džamila Stehlíková naléhá na prezidenta Miloše Zemana kvůli zveřejnění informací ohledně jeho chatrného zdraví. Je přesvědčena, že není schopen volit ani jednat, trpí prý alkoholovým deliriem. Na svůj úřad by měl „abdikovat“. Svůj tlak zvažuje Stehlíková podpořit i žalobou na Hrad. Její „sprosté“ kroky podrobil ostré kritice bývalý premiér a expředseda ČSSD Jiří Paroubek, který naopak připomíná její neslavné ministrování. Sama se podle něj nachází ve stavu „delirium lucidum“.
07.10.2021 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4711 článků) , Džamila Stehlíková (192 článků) , Miloš Zeman (27966 článků) , Sam Sam (714 článků)

Ovčáček ven. Džamila Stehlíková sbírá podpisy

 
Někdejší ministryně Džamila Stehlíková, kterou nyní popotahuje Hrad za její výroky o zdraví prezidenta, se rozhodla k protiútoku. Založila petici za odstoupení kancléře Vratislava Mynáře, hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka a poradce Martina Nejedlého. Píše o tom server iDNES.cz. Sama Stehlíková pak o petici informovala na Twitteru.
09.02.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (192 článků) , Vratislav Mynář (1458 článků) , Sam Martin (10 článků) , Sam Sam (714 článků)

„Je rozhodnuto.“ Stehlíková zveřejnila datum ruského útoku na Ukrajinu

 
Psychiatrička Džamila Stehlíková se na svém twitterovém profilu netají obavami z rusko-ukrajinského konfliktu. „Ukrajina je v obklíčení, je to blízko,“ napsala mimo jiné lékařka původem z Kazachstánu, jež byla v Česku ministryní pro lidská práva. „Putin je daleko větší lidožrout než Hitler,“ dodala také Stehlíková.
21.02.2022 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (192 článků)

Opozice buší do koalice: Oni se přepočítávali od rána ve Státních aktech!

 
Jak to dnes dopadne ve sněmovně, kde úderem desáté hodiny vypukne velká vřava a to proto, že poslanci musí rozhodnout o osudu kabinetu Petra Nečase? Pro vládu by dnes měli hlasovat Milan Štovíček, Otto Chaloupka a Miroslav Petráň z poslaneckého klubu Věcí veřejných. Zdrží se ale poslanec VV David Kádner, který před hlasováním opustí jednací sál. Koalice dnes prý své "noty" ladila ve Státních aktech, kde prý sčítala hlasy. Poslanec Polčák z TOP 09 to ale popřel.
27.04.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9418 článků) , Otto Chaloupka (169 článků) , David Kádner (79 článků) , Miroslav Petráň (17 článků)

Karlu z Ulice byste nepoznali: Markéta Stehlíková radikálně změnila image

 
Herečka Markéta Stehlíková (37), kterou diváci znají hlavně jako Karlu z nekonečného seriálu Ulice, kompletně změnila image. Kdysi krátkovlasá tmavovláska je už minulostí. Z Markéty je teď dlouhovlasá kočka!
01.08.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)

Markéta Stehlíková z Ulice není stejná jako seriálová Karla

 
Markéta Stehlíková v Ulici hraje sympatickou Karlu Taubrovou a v seriálu reflektuje hned několik vážných témat. Během natáčení Ulice dost změnila svou image a přiznává, že podobu se seriálovou Karlou dosud nenašla.
19.11.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)

Markéta Stehlíková z Ulice o sebe ráda pečuje, miluje cestování s dcerkou a nechápe reakce diváků na Karlu

 
Markéta Stehlíková alias Karla z Ulice má v oblibě masáže, ale jen od lidí, které dobře zná. Cizí doteky jsou jí proti srsti, podobně jako balení zavazadel před dovolenou. Během něj se totiž pokaždé dohaduje s dcerkou, která je pro ni ale jinak skvělou parťačkou, a to nejenom na výlety.
02.09.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)

Muži, co umějí vařit, jsou sexy, říká jídlem posedlá Markéta Hrubešová

 
Devětatřicetiletá Markéta Hrubešová má kromě hraní další vášeň a tou je vaření. Je přesvědčena, že k dobrému manželství patří dobré jídlo. A to se prý pro herečku stalo posedlostí. Další články k tématu: Jsem posedlá jídlem, říká Markéta Hrubešová Dejte chlapovi maso, radí Markéta Hrubešová Hrubešová: konečně už není prostitutka Hrubešová: Přísně utajená svatba! Markéta Hrubešová: Znám tajemství dobrého steaku! Hrubešová porodila dceru Christel
10.11.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Hrubešová (228 článků)

Policistka Karla z Ulice jak ji neznáte: Herečka nafotila nečekaně odvážné snímky

 
Herečka Markéta Stehlíková, kterou diváci znají jako policistku Karlu ze seriálu Ulice, se pořádně odvázala a nafotila své zatím nejodvážnější fotky. K extravagantnímu focení byla oslovena svým kadeřníkem Honzou Kořínkem. Ten z ní udělal jedinou tvář své nejnovější kolekce eager.
12.08.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)