Článek

„Markéta? Ne nejostřejší tužka v penále, ale skromná. Zato teď.” Pekarové zatápí exčlenové TOP 09

 
Odvolání Heleny Langšádlové mělo být důsledkem panického strachu Markéty Pekarové z bývalého předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska. Současná stranická lídryně podle informací z okolí TOP 09 stále ztrácí spojence a je čím dál závislejší na prvním místopředsedovi strany Vlastimilu Válkovi. A o tom, co provádí ve stran on, začali vypovídat vyhození členové jihomoravské organizace.
09.05.2024 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7858 článků) , Helena Langšádlová (355 článků) , Miroslav Válek (56 článků)
Podobné články

„Markéta? Ne nejostřejší tužka v penále, ale skromná. Zato teď.“ Pekarové zatápějí exčlenové TOP 09

 
Odvolání Heleny Langšádlové mělo být důsledkem panického strachu Markéty Pekarové z bývalého předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska. Současná stranická lídryně podle informací z okolí TOP 09 stále ztrácí spojence a je čím dál závislejší na prvním místopředsedovi strany Vlastimilu Válkovi. A o tom, co provádí ve straně on, začali vypovídat vyhození členové jihomoravské organizace.
09.05.2024 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7858 článků) , Helena Langšádlová (355 článků) , Miroslav Válek (56 článků)

„Jágr není nejostřejší tužka v penále.“ Pavel Novotný ho urazil za očkování

 
Pavel Novotný si myslí, že Jaromír Jágr není nejostřejší tužka v penále. Starostovi Řeporyjí vadí to, že se Jágr odmítl naočkovat proti covidu a stát se jednou z tváří propagační kampaně pro vakcinaci. „Já Jardu nelynčuji, já jenom říkám, že měl radši mlčet. On, vzor pro pracující, nemůže říkat, že se nenechá očkovat, že má dost protilátek, to je samo o sobě kravina,“ zlobil se Novotný. Covid pas je prý skvělá iniciativa Evropské unie.
15.06.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3173 článků) , Pavel Novotný (1355 článků)

David Limberský se zase předvedl: Ledňáčka si spletl s mrožem a loupil nápady

 
Fotbalový obránce David Limberský (39) není úplně nejostřejší tužka v penále, o čemž se rozhodl přinést další důkazy. Do svého týmu v oblíbeném pořadu Máme rádi Česko si ho vybral Jakub Prachař, který však svého rozhodnutí zřejmě brzy hořce litoval. Nejenže byl David zbrklý a hodně věcí zmotal, ale také kradl slávu své kolegyni Kristýně Leichtové (37) při disciplíně s mapou. 
18.11.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1455 článků) , Kristýna Leichtová (338 článků) , David Limberský (140 článků)

Další estráda Novotného. Jednou vůl, vždycky vůl, vzkazují mu

 
„Jednou vůl, navždy vůl,“ vzkazuje hnutí Trikolóra řeporyjskému starostovi Pavlu Novotnému (ODS) za jeho výstup ve vysílání CNN Prima NEWS, kde občany, kteří se nechtějí očkovat, označil za „debily“ a množství uznávaných lékařů s odlišným pohledem na vakcinaci po prodělání covidu-19 za „demagogy“. Ve vysílání starostovi oponovala poslankyně Trikolóry Tereza Hyťhová, jež také sklidila několik starostových výpadů. „Okamurova služtička,“ posmíval se jí a pak opět sepsul legendárního hokejistu Jaromíra Jágra. „Má mlčet, není nejostřejší tužka v penále,“ vzkázal sportovci.
15.06.2021 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3173 článků)

„Vyžraný, zpocený, zfetovaný...“ Jarda Jágr pomstěn. Pořádně

 
Komunální politik ODS Pavel Novotný prohlásil o Jaromíru Jágrovi, že není nejostřejší tužka v penále. Stalo se tak po tom, co hvězdný hokejista odmítl nabídku premiéra stát se jednou z tváří očkování. „Jako že tohle tlustý, vyžraný, zpocený a zfetovaný stvoření bude říkat Jágrovi (!), co má dělat se svým tělem???“ pustila se do politika členka Rady ČTK Angelika Bazalová. „ODS prostě není na straně osobní svobody a odpovědnosti,“ soudí zase Roman Šmucler.
16.06.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3173 článků) , Pavel Novotný (1355 článků) , Angelika Bazalová (47 článků) , Pavel Roman (354 článků) , Roman Novotný (26 článků)

Chachá. Jágr utřel Pavla Novotného za urážky. Karlem Gottem

 
Jarda Jágr není zrovna nejostřejší tužka v penále, nechal se v uplynulých dnech slyšet řeporyjský starosta Pavel Novotný. Jágr se však nenechal vyprovokovat a oplatil starostovi Řeporyjí humorem – na svém instagramovém profilu sdílel penál s tužkami a s tím, že se nemůže najít. Připojil i píseň Karla Gotta.
17.06.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6835 článků) , Pavel Novotný (1355 článků)

Nejvyšší správní soud rozhodl o povaze daňového penále: Spadá pod trestní obvinění

 
Průlomové usnesení v otázce povahy daňového penále vydal rozšířený senát Nejvyššího správního soudu. Sedmičlenný senát se jednomyslně shodl, že penále podle § 37b zákona č. 337/1992 Sb., o správě daní a poplatků (ve znění účinném od 1. 1. 2007 do 31. 12. 2010) a § 251 zákona č. 280/2009 Sb., daňového řádu, má povahu trestu; je na ně třeba aplikovat čl. 40 odst. 6 Listiny základních práv a svobod a čl. 6 a 7 Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod.
26.11.2015 13:41 |

podobné články

Špidla, Gross, Paroubek, Sobotka. Ti podle Zemana mohou za penále pro Altnera

 
Prezident Miloš Zeman v pátek označil za viníky penále, které má ČSSD zaplatit advokátovi Zdeňku Altnerovi, své nástupce v čele strany. Soud ve čtvrtek rozhodl, že strana má Altnerovi vedle odměny 18,5 miliónu korun zaplatit i penále ve výši téměř 318 miliónů.
01.04.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28089 článků)

Senátorka Chalánková: Chceme zrušit penále za odložené sociální odvody

 
Stát by měl zaměstnavatelům odpouštět penále za odložené odvody v plné výši. Pouhý odklad splatnosti při zachování penále, byť sníženého, je podraz vlády na firmách a zaměstnavatelích.
20.05.2020 16:45 |

podobné články

Důležitá novinka pro zadlužené Čechy: Do milostivého léta se zapojí i VZP

 
Zbavit se dluhů v takzvaném milostivém létě mohou i dlužníci Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Když do 28. ledna splatí původní dlužnou částku a uhradí 908 korun exekutorovi, penále se jim odpustí. Na tiskové konferenci to v pondělí oznámil ředitel VZP Zdeněk Kabátek. Největší zdravotní pojišťovna sklízela kritiku za to, že by se u ní v tříměsíční oddlužovací akci mělo dál penále vymáhat. Podle Kabátka pojišťovně dluží 231 000 lidí. Původní dlužná částka činí 13 miliard korun a penále dalších 16 miliard.
08.11.2021 15:10 |

podobné články

Vladimír Jindra z Kadaně: Mistr světa ve sbírání tužek!

 
Otevřete skříň a vidíte tužky. Sáhnete do stolu, v šuplících jsou tužky. Vitríny jsou plné tužek, stěny jsou samá tužka, dokonce i vchod do domu hlídá dvoumetrová tužka. Neuvěřitelné!
22.05.2011 12:10 |

podobné články

Slonice v diplomatickém porcelánu. Ostuda Markéty Pekarové na státním výletě

 
Předsedkyně Poslanecké sněmovny má z ostudy kabát. Nejen doma, ale hlavně v zahraničí. Markéta Pekarová Adamová totiž před týdnem vyrazila na zahraniční návštěvu to hned do dvou zemí po sobě. Arménie a Ázerbájdžánu. Arménům slíbila, že jim v sousedním Ázerbájdžánu vysloví podporu, ale když tam dorazila, naopak Arménii odsoudila. Podle politologa Lukáše Valeše jde o selhání celé české diplomacie a Pekarové vůbec neměli cestu umožnit. Exministr zahraničí Cyril Svoboda míní, že kvůli nepřipravenosti Pekarové je celé Česko k smíchu.
09.02.2024 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (472 článků)

Ministr Metnar se ztrapnil v přímém přenosu: Nejostřejší tužka vypadá jinak, smějí se mu

 
V malých obchodech se lidé nakazí koronavirem, ale ve velkých ne. Alespoň takhle si to podle své odpovědi ve včerejších Událostech, komentářích v České televizi myslí ministr obrany Lubomír Metnar. Ten dost kostrbatě argumentoval, že jeho přesvědčení je podložené daty. Když se ho ale moderátorka Daniela Písařovicová snažila přimět, aby vysvětlil, o jaká data šlo, tak se Metnar vyhýbal odpovědi. Krátce před jeho vystoupením přitom ministr zdravotnictví Jan Blatný uvedl pravý důvod, proč jsou otevřené pouze supermarkety. Metnar za své vystoupení nyní schytává tvrdou kritiku.
24.11.2020 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (315 článků)

Žalobce Šaroch není nejostřejší tužka... Zkušený novinář se nad Babišovým soudem chytá za hlavu

 
Státní zástupce Jaroslav Šaroch navrhl pro bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) a jeho někdejší poradkyni Janu Nagyovou tříletou podmínku s odkladem na pět let. Pro oba chce také peněžité tresty, Babišovi navrhl trest ve výši deseti milionů korun, Nagyové 500 000 korun. Nagyová se podle Šarocha dopustila dotačního podvodu a poškození finančních zájmů EU, Babiš pak pomoci k dotačnímu podvodu. Oba vinu od počátku odmítají. Jednání bylo přerušeno do zítřejšího dne, kdy mají být na programu závěrečné řeči. Na svém facebookovém profilu celou věc okomentoval novinář Jan Hrbáček, který se dlouhodobě věnujě investigaci.
05.01.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26339 článků) , Jana Nagyová (1742 článků) , Jana Nagyová (1735 článků)

Pekarová Adamová bude v listopadu podruhé obhajovat post předsedkyně TOP 09

 
Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová bude na listopadovém sněmu TOP 09 podruhé obhajovat pozici šéfky strany. ČTK potvrdila kandidaturu Pekarové Adamové mluvčí TOP 09 Markéta Volfová. V dalším období, které ohraničí sněmovní volby, pokud se budou konat v řádném termínu, se podle ní TOP 09 chce soustředit na diskusi s koaličními partnery o sporných tématech. Důraz bude klást na evropská témata. Pekarová Adamová stála jako předsedkyně strany u zrodu koalice Spolu, ve které se spojila TOP 09 s lidovci a ODS. Po volbách 2021 uskupení uzavřelo vládní spolupráci s koalicí Starostů a Pirátů. Sněm TOP 09 bude 11. listopadu.
09.09.2023 08:20 |

podobné články

Skandální! Do Pekarové šil zostra Havlíček po slovech o předání Česka v co nejhorším stavu

 
Poslanecký klub hnutí ANO bude chtít ve Sněmovně vysvětlení slov předsedkyně dolní komory a TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, která nedávno webu Seznam Zprávy řekla, že je záměrem vlády Andreje Babiše (ANO) předat zemi v co nejhorším stavu z hlediska covidu. Na tiskové konferenci to řekl vicepremiér Karel Havlíček (ANO). Po Pekarové Adamové chce výrok doložit, případně se podle něj má omluvit.
23.11.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26339 článků)

To je rána! Na Pekarovou vytáhli staré FOTO. Je to ruská trikolóra?

 
Režisér Jan Tománek si na twitteru značně vystřelil z šéfky TOP 09 a předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové. Poté, co se ve zpravodajství začaly šířit fotografie lidí ze čtvrteční demonstrace svolané Ladislavem Vrabelem s textem, že někteří přítomní „měli dokonce na hlavách čepice v barvách ruské vlajky“, vytáhl pět let starou fotografii Pekarové v cyklistickém dresu na počest cyklisty Petera Sagana se slovenskou trikolórou, která má stejné pořadí barev jako ta ruská. „RuSSký šváb, pátá kolona a kolaborantka...?“ pustil se do Pekarové režisér.
18.11.2022 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tománek (87 článků) , Honza Tománek (87 článků) , Peter Sagan (54 článků) , Jan Tománek (62 článků)

Odvolávání Pekarové. Opozice se pokusí už na příští schůzi

 
Na příští řádné schůzi Poslanecké sněmovny by poslanci mohli jednat o odvolání Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) z funkce předsedkyně této dolní parlamentní komory. Pokus opozičních hnutí ANO a SPD však s největší pravděpodobností úspěšný nebude. Opozici vadí postup Pekarové Adamové při schvalování snížení červnové valorizace důchodů.
18.03.2023 12:55 |

podobné články

Jen pro odvážné: Nejostřejší kari je silnější než policejní pepřový sprej!

 
Nebojte se, naši zaměstnanci umějí dávat první pomoc. Tímto heslem uklidňuje návštěvníky restaurace, která podle všeho servíruje nejostřejší kari na světě.
10.06.2014 23:00 |

podobné články