Článek

Marie Růžičková o krutém důvodu svých proměn: Smáli se mi, chtěla jsem se zavděčit, říká

 
Marie Růžičková chystá další vlasovou proměnu. Tentokrát se bude milovnice extravagantních účesů vracet k černé barvě, která je jí nejbližší. Jak ale přiznala pro redakci eXtra.cz, motivace k experimentům s barvami byla bolestná. Lidé ji mnohdy za její vzhled odsuzovali a ona pouze chtěla vypadat lépe a zavděčit se lidem. 
20.11.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Marie Růžičková ukázala nová ňadra: Chlubila se jimi v Egyptě, původně jsem tam nechtěla, říká

 
Marie Růžičková ukázala postavičku v Egyptě. I když to nebyla destinace její první volby, jak potvrdila pro eXtra.cz. Obvykle si potrpí na jiné země. Manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky se nedávno připravovala na plastickou operaci, kdy si chtěla nechat vyměnit implantáty. A tak se novým tvarem svých ňader musela hned pochlubit v krásné exotice.
21.04.2023 20:45 |

podobné články

Marie Růžičková přiznala komplikovaný vztah s Vladimírovými dětmi: Pozdravíme se, a tím to končí, říká

 
Marie Růžičková se v nedělním živém vysílání nebránila žádným dotazům, ani těm nepříjemným. Jedním z nich byla i otázka, jak to má s již dospělými dětmi svého manžela Vladimíra Růžičky. Je totiž dobře známo, že bývalý reprezentační hráč a pak i kouč má zejména se svým synem Vladimírem mladším narušený vztah. Důvodem je nejspíš právě Marie, do níž se Růžička senior zamiloval krátce poté, co zemřela jeho první žena na rakovinu. Jak trenérova současná manželka prozradila na Instagramu, rozhodně to mezi ní a jejími nevlastními potomky není růžové. 
11.12.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků)

Geny se nezapřou. Marie Růžičková ukázala maminku. Vypadá jako její sestra

 
Jak by vypadala Marie Růžičková (34), kdyby nepropadla fenoménu opalování? To odhalila její maminka Marie, která se zúčastnila narozeninové párty vnučky Lejly (5). Na první pohled bylo jasné, že jsou obě ženy příbuzné. Málokdo by si ale tipl, že jsou ve vztahu matka-dcera. Spíš to vypadalo, jako by se jednalo o sestry. 
13.10.2022 05:10 |

podobné články

Marie Růžičková o seznámení s Vladimírem: Začali jsme se vídat, když mu umírala manželka

 
Marie Růžičková (34) se se svým současným manželem Vladimírem Růžičkou (59) seznámila v jednom z chomutovských barů. Dle jejích slov si hned padli do oka, a to i přesto, že Růžičkovi zrovna v té době umírala manželka Eva (†53). Marie prozradila detaily jejich seznámení v nové knize „Ženy za zády.“
30.11.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků)

Marie Růžičková je nepoučitelná: Natáčí se za volantem a hazarduje se životem

 
Žena bývalého hokejisty Vladimíra Růžičky, Marie Růžičková, se opět natáčí při řízení. Není to tak dávno, co na svém Instagramu prezentovala svou palubku auta, uběhla nějaká doba a Marie to udělala znovu. Není asi nutné připomínat, že použití mobilu za volantem je vysoce nebezpečné. Své by k tomu mohla říct influencerka Nela Slováková, která kvůli této kratochvíli totálně sešrotovala své auto. 
05.12.2022 05:10 |

podobné články

Indie hry za rok 2011, které nesmíte minout

 
Kdo v minulém roce sledoval nezávislou herní tvorbu, tomu musela nezávislá pětice v Best of 2011: Nejlepší indie (nezávislá) hra připadat jako pokus o vtip. Pochopitelně, že jsme vybírali z toho nejlepšího – zavděčit se tím všem je však nemožné. A tak jsem si řekl: „Zkusme to… zkusme se zavděčit všem, ať už jsou to nadšenci do nezávislých her nebo jen náhodní...
02.12.2010 17:30 |

podobné články

Marie Růžičková před plastickou operací: Další komplikace

 
Marie Růžičková se konečně dočká. Po prosincovém zklamání, kdy ji krátce před plastickou operací poslali kvůli nemoci domů, podstoupí výměnu svých implantátů. Má to ale velký háček. Žena hokejové legendy Vladimíra Růžičky na Instagramu přiznala, že má problém s žilami. 
06.01.2023 08:50 |

podobné články

Marie Růžičková promluvila o práci v Lidlu: Manžel nechce, abych seděla za kasou, říká

 
Není den, co by se Marie Růžičková nesetkala s nenávistnými komentáři. A její hejtři neřeší jenom její zevnějšek, kdy ji část nazývá zrůdou, ale řeší, proč žena Vladimíra Růžičky nepracuje. Nedávno si sama naběhla na vidle, když v rozhovoru pro eXtra.cz řekla, že nemůže jít pracovat do Lidlu, což opět zvedlo velkou vlnu nevole. Jak to manželka trenéra HC Verva Litvínov myslela a musí vůbec pracovat? 
23.08.2022 05:10 |

podobné články

Marie Růžičková jásá: Konečně má novou práci, zkoušku provedla na dceři

 
Mnozí ji mají za zlatokopku, Marie Růžičková (34) ale rozhodně nesedí doma s nataženou rukou. A to přesto, že jak sama říká, by mohla. Manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (59) se nyní pochlubila novou prací. Redakci eXtra.cz prozradila, čím se dnes živí. 
21.11.2022 05:10 |

podobné články

Marie Růžičková další děti nechce: Nelíbí se mi, v jaké době žijeme, říká znechuceně

 
Ještě nedávno Marie růžičková pro eXtra.cz říkala, že by se druhému dítěti nebránila. Teď ale otočila o 180 stupňů. V živém vysílání na Instagramu se na toto téma rozpovídala a přiznala, že dalšího potomka už nechce. Podle manželky Vladimíra Růžičky za to může špatná doba.
12.12.2022 05:10 |

podobné články

Marek Wollner útočí na nového ředitele ČT: Do války se Součkem půjdu, chce se zavděčit politikům, tvrdí

 
Novým ředitelem České televize se stal Jan Souček, který v rozhovoru pro Seznam zprávy prozradil, že by rád provedl oživení týmu Reportérů ČT. V tomto ohledu chce také znovu otevřít kauzu Marka Wollnera, jenž byl obviněn z nevhodného chování k ženám. Novinář přitom už v televizi před několika měsíci skončil. Reakce tak na sebe nenechala dlouho čekat, Wollner na svém Facebooku sdílel, že se Souček chce jenom zavděčit politikům a do války s ním půjde, ať to stojí, co to stojí. 
09.06.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (473 článků) , Jan Marek (198 článků)

Helena Růžičková by oslavila 84: Syna přežila o 5 let, mnoha slavným vyvěštila osud

 
Skvělá česká herečka Helena Růžičková by oslavila své 84. narozeniny. Hvězda mnoha oblíbených českých filmů byla často důvodem, proč se diváci u televizních obrazovek smáli, její život ale příliš úsměvný nebyl. Nejprve se dlouhodobě trápila kvůli zdravotním problémům svého syna a následně jí diagnóza zákeřné rakoviny obrátila svět naruby.
13.06.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Růžičková (173 článků)

Prý jsem umělá s kačeří hubou. Můj mozek nikoho nezajímá, říká Růžičková

 
Marie Růžičková (34) si postěžovala na negativní zprávy, týkající se jejího vzhledu, které jí píší uživatelky Instagramu. O třiadvacet let mladší druhé manželce hokejového trenéra Vladimíra Růžičky (59) vadí ponižování a urážky. S tím, jak vypadá, je spokojená. Opakovaně říká, že přirozenost ji neláká.
09.08.2022 09:15 |

podobné články

Vladimír Růžička a jeho krásná Marie otevřeně: Bude druhé miminko

 
Marie Růžičková (31), manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (56), zažívá krásné období. Její manžel opět trénuje extraligový tým a společně zažívají rodinnou idylku. A to i přes to, že Vladimír často musí opouštět rodinné zázemí v Chomutově a přesouvá se do Hradce Králové, kde vede tamní hokejový klub. Jeho manželka, půvabná Marie, poskytla redaktorovi eXtra.cz exkluzivní rozhovor o tom, jak se aktuálně manželům žije. Že by byla u Růžičkových krize? Ani náhodou. Zlé hlasy se spletly. Marie prozradila, že s Vladimírem se intenzivně baví o druhém miminku.
24.11.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků) , Marie Králová (20 článků)

Dojatý trenér Růžička téměř neudržel slzy: Promluvil o svatbě a paní Růžičkové!

 
Už to mají za sebou. Včera proběhl velkolepý obřad trenéra Vladimíra Růžičky a jeho nové lásky Marie. Na svém facebookovém profilu se novomanželka již pyšní příjmením Růžičková. Oba dva při obřadu neskrývali dojetí. Růžičkova Marie si svatbu náramně užila i přesto, že je už v pátém měsíci těhotenství.
11.06.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků)

Nela Slováková a Marie Růžičková brutálně hazardují při řízení: Tohle je o papíry

 
V poslední době se na sociální sítí Instagram rozmohl nejenom u známých českých osobností pořádný nešvar. Spousta influencerů jak větších, tak menších nebo lidí z řad veřejnosti propadlo dost nebezpečnému trendu, a to natáčet videa za jízdy v autě a chlubit se tím svým fanouškům. Mezi velké hříšnice patří podnikatelka Nela Slováková (30) nebo manželka českého hokejového trenéra a bývalého hokejového útočníka Marie Růžičková (34), která se za volantem natáčela dokonce ve 200kilometrové rychlosti.
29.03.2021 07:30 |

podobné články

Marie Růžičková změnila image: Je z ní půvabná mořská panna Ariel

 
Marie Růžičková (34) prošla radikální proměnou. Z černovlasé krásky je teď rudovlasá mořská panna. Manželka bývalého hokejového hráče a trenéra Vladimíra Růžičky (59) po všech nenávistných komentářích na Instagramu se rozhodla pro změnu a obarvila si vlasy na červeno. 
20.08.2022 11:15 |

podobné články

Nejsem žádná zrůda, hájí se Marie Růžičková: Tohle vzkázala všem škarohlídům

 
Manželka legendárního hokejisty Vladimíra Růžičky (58) to často schytává za svůj vzhled. Čtyřiatřicetiletá Marie má totiž zálibu nejen v estetických úpravách, ale také ve filtrech a solárku, kvůli čemuž má velmi tmavou pokožku. Lidé ji často přirovnávají ke zrůdě, což však sama Růžičková odmítá a webu eXtra.cz a na svém Instagramu prozradila, o kom si myslí, že je skutečná zrůda.
21.08.2022 19:25 |

podobné články

Marie Růžičková hazarduje za volantem: Natáčí se za jízdy a ještě se tím chlubí na sociálních sítích

 
Žena bývalého hokejisty Vladimíra Růžičky se toho nebojí. Marie Růžičková si zahrává se životem uvnitř svého auta. Na Instagramu se chlubí stories, ve kterých řídí, a vůbec jí to nepřipadá nebezpečné. 
14.09.2022 10:45 |

podobné články