Článek

Marie Růžičková by chtěla další děti. Promluvila o ultimátu od slavného manžela

 
Vladimír Růžička oslaví příští rok šedesáté narozeniny, na svůj věk se ale rozhodně necítí. To vyplývá i ze slov jeho o více než čtvrtstoletí mladší manželky Marie. Právě té se redakce eXtra.cz při příležitosti pátých narozenin jejich dcerky Lejly zeptala, zda netouží po druhém potomkovi. Její odpověď byla překvapivá. Podle hokejové legendy mají ještě čas. 
14.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků)
Podobné články

Marie Růžičková přiznala komplikovaný vztah s Vladimírovými dětmi: Pozdravíme se, a tím to končí, říká

 
Marie Růžičková se v nedělním živém vysílání nebránila žádným dotazům, ani těm nepříjemným. Jedním z nich byla i otázka, jak to má s již dospělými dětmi svého manžela Vladimíra Růžičky. Je totiž dobře známo, že bývalý reprezentační hráč a pak i kouč má zejména se svým synem Vladimírem mladším narušený vztah. Důvodem je nejspíš právě Marie, do níž se Růžička senior zamiloval krátce poté, co zemřela jeho první žena na rakovinu. Jak trenérova současná manželka prozradila na Instagramu, rozhodně to mezi ní a jejími nevlastními potomky není růžové. 
11.12.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků)

Marie Růžičková změnila účes a promluvila o další plastice: Plánuju ji 3 roky, letos už půjdu

 
Milovnice extravagantních účesů, Marie Růžičková, opět změnila styl. Na dovolené, kterou strávila se svou dcerou a maminkou, se blýskla novými barevnými copánky na hlavě. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, proč ji manžel Vladimír Růžička nedoprovází do zahraničí a jaké nové zkrášlující procedury letos plánuje. 
27.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků)

Geny se nezapřou. Marie Růžičková ukázala maminku. Vypadá jako její sestra

 
Jak by vypadala Marie Růžičková (34), kdyby nepropadla fenoménu opalování? To odhalila její maminka Marie, která se zúčastnila narozeninové párty vnučky Lejly (5). Na první pohled bylo jasné, že jsou obě ženy příbuzné. Málokdo by si ale tipl, že jsou ve vztahu matka-dcera. Spíš to vypadalo, jako by se jednalo o sestry. 
13.10.2022 05:10 |

podobné články

Marie Růžičková o seznámení s Vladimírem: Začali jsme se vídat, když mu umírala manželka

 
Marie Růžičková (34) se se svým současným manželem Vladimírem Růžičkou (59) seznámila v jednom z chomutovských barů. Dle jejích slov si hned padli do oka, a to i přesto, že Růžičkovi zrovna v té době umírala manželka Eva (†53). Marie prozradila detaily jejich seznámení v nové knize „Ženy za zády.“
30.11.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků)

Marie Růžičková je nepoučitelná: Natáčí se za volantem a hazarduje se životem

 
Žena bývalého hokejisty Vladimíra Růžičky, Marie Růžičková, se opět natáčí při řízení. Není to tak dávno, co na svém Instagramu prezentovala svou palubku auta, uběhla nějaká doba a Marie to udělala znovu. Není asi nutné připomínat, že použití mobilu za volantem je vysoce nebezpečné. Své by k tomu mohla říct influencerka Nela Slováková, která kvůli této kratochvíli totálně sešrotovala své auto. 
05.12.2022 05:10 |

podobné články

Šokující zpověď dcery Jana Saudka Marie: Otec měl s mou sestrou incestní vztah

 
Z toho mrazí. Marie Havlenová Saudková, dcera slavného fotografa Jana Saudka a jeho třetí manželky Marie, včera poprvé otevřeně promluvila o svých životních osudech v pořadu 13. komnata. Do svých osmi let požívala Marie velmi šťastné dětství. „Když mi bylo devět, začal mezi mou nevlastní sestrou a mým otcem incestní vztah. Ona už tenkrát byla plnoletá a měla dítě, přesto si myslím, že tohle naší rodině a zvlášť mamince zasadilo ránu. Vlastně nás to sebralo všechny. V rodině už nebyl klid, skřípalo to a chybělo v ní zázemí,“ vzpomíná Marie.
17.09.2011 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (379 článků)

Marie Růžičková promluvila o práci v Lidlu: Manžel nechce, abych seděla za kasou, říká

 
Není den, co by se Marie Růžičková nesetkala s nenávistnými komentáři. A její hejtři neřeší jenom její zevnějšek, kdy ji část nazývá zrůdou, ale řeší, proč žena Vladimíra Růžičky nepracuje. Nedávno si sama naběhla na vidle, když v rozhovoru pro eXtra.cz řekla, že nemůže jít pracovat do Lidlu, což opět zvedlo velkou vlnu nevole. Jak to manželka trenéra HC Verva Litvínov myslela a musí vůbec pracovat? 
23.08.2022 05:10 |

podobné články

Marie Růžičková promluvila ke svým hejtrům. Slova o zklamání a lidské zlobě

 
Marie Růžičková se znovu pokouší převychovat své hejtry. Právě těm totiž adresovala svůj poslední vzkaz na Instagramu, kde je prosí o méně zloby a více pochopení. Pro jistotu ale zakázala komentáře. 
22.11.2022 16:55 |

podobné články

Marie Růžičková ukázala nová ňadra: Chlubila se jimi v Egyptě, původně jsem tam nechtěla, říká

 
Marie Růžičková ukázala postavičku v Egyptě. I když to nebyla destinace její první volby, jak potvrdila pro eXtra.cz. Obvykle si potrpí na jiné země. Manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky se nedávno připravovala na plastickou operaci, kdy si chtěla nechat vyměnit implantáty. A tak se novým tvarem svých ňader musela hned pochlubit v krásné exotice.
21.04.2023 20:45 |

podobné články

Manželka Vladimíra Růžičky: Marie promluvila o dalším dítěti a otevírání vlastní školky

 
Marie Růžičková (31), manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (56), zažívá krásné období. Její manžel se po restrikcích opět vrátil do pracovního nasazení a společně zažívají rodinnou idylku. Pohledná Marie nám poskytla exkluzivní rozhovor, ve kterém promluvila nejen o svém manželovi, soukromí, ale i o tom, jak společně zvládli koronavirovou epidemii. Prozradila také, že si otevírá vlastní školku...
27.05.2020 11:40 |

podobné články

Marie Růžičková další děti nechce: Nelíbí se mi, v jaké době žijeme, říká znechuceně

 
Ještě nedávno Marie růžičková pro eXtra.cz říkala, že by se druhému dítěti nebránila. Teď ale otočila o 180 stupňů. V živém vysílání na Instagramu se na toto téma rozpovídala a přiznala, že dalšího potomka už nechce. Podle manželky Vladimíra Růžičky za to může špatná doba.
12.12.2022 05:10 |

podobné články

Marie Růžičková před plastickou operací: Další komplikace

 
Marie Růžičková se konečně dočká. Po prosincovém zklamání, kdy ji krátce před plastickou operací poslali kvůli nemoci domů, podstoupí výměnu svých implantátů. Má to ale velký háček. Žena hokejové legendy Vladimíra Růžičky na Instagramu přiznala, že má problém s žilami. 
06.01.2023 08:50 |

podobné články

Vladimír Růžička a jeho krásná Marie otevřeně: Bude druhé miminko

 
Marie Růžičková (31), manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (56), zažívá krásné období. Její manžel opět trénuje extraligový tým a společně zažívají rodinnou idylku. A to i přes to, že Vladimír často musí opouštět rodinné zázemí v Chomutově a přesouvá se do Hradce Králové, kde vede tamní hokejový klub. Jeho manželka, půvabná Marie, poskytla redaktorovi eXtra.cz exkluzivní rozhovor o tom, jak se aktuálně manželům žije. Že by byla u Růžičkových krize? Ani náhodou. Zlé hlasy se spletly. Marie prozradila, že s Vladimírem se intenzivně baví o druhém miminku.
24.11.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků) , Marie Králová (20 článků)

Dojatý trenér Růžička téměř neudržel slzy: Promluvil o svatbě a paní Růžičkové!

 
Už to mají za sebou. Včera proběhl velkolepý obřad trenéra Vladimíra Růžičky a jeho nové lásky Marie. Na svém facebookovém profilu se novomanželka již pyšní příjmením Růžičková. Oba dva při obřadu neskrývali dojetí. Růžičkova Marie si svatbu náramně užila i přesto, že je už v pátém měsíci těhotenství.
11.06.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (359 článků) , Vladimír Růžička (355 článků)

Nela Slováková a Marie Růžičková brutálně hazardují při řízení: Tohle je o papíry

 
V poslední době se na sociální sítí Instagram rozmohl nejenom u známých českých osobností pořádný nešvar. Spousta influencerů jak větších, tak menších nebo lidí z řad veřejnosti propadlo dost nebezpečnému trendu, a to natáčet videa za jízdy v autě a chlubit se tím svým fanouškům. Mezi velké hříšnice patří podnikatelka Nela Slováková (30) nebo manželka českého hokejového trenéra a bývalého hokejového útočníka Marie Růžičková (34), která se za volantem natáčela dokonce ve 200kilometrové rychlosti.
29.03.2021 07:30 |

podobné články

Marie Růžičková změnila image: Je z ní půvabná mořská panna Ariel

 
Marie Růžičková (34) prošla radikální proměnou. Z černovlasé krásky je teď rudovlasá mořská panna. Manželka bývalého hokejového hráče a trenéra Vladimíra Růžičky (59) po všech nenávistných komentářích na Instagramu se rozhodla pro změnu a obarvila si vlasy na červeno. 
20.08.2022 11:15 |

podobné články

Nejsem žádná zrůda, hájí se Marie Růžičková: Tohle vzkázala všem škarohlídům

 
Manželka legendárního hokejisty Vladimíra Růžičky (58) to často schytává za svůj vzhled. Čtyřiatřicetiletá Marie má totiž zálibu nejen v estetických úpravách, ale také ve filtrech a solárku, kvůli čemuž má velmi tmavou pokožku. Lidé ji často přirovnávají ke zrůdě, což však sama Růžičková odmítá a webu eXtra.cz a na svém Instagramu prozradila, o kom si myslí, že je skutečná zrůda.
21.08.2022 19:25 |

podobné články

Marie Růžičková hazarduje za volantem: Natáčí se za jízdy a ještě se tím chlubí na sociálních sítích

 
Žena bývalého hokejisty Vladimíra Růžičky se toho nebojí. Marie Růžičková si zahrává se životem uvnitř svého auta. Na Instagramu se chlubí stories, ve kterých řídí, a vůbec jí to nepřipadá nebezpečné. 
14.09.2022 10:45 |

podobné články

Marie Růžičková šla na blond a frnkla do zahraničí: V Egyptě vystrkuje zadeček

 
Marie Růžičková (34) si jako manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky (59) rozhodně nemůže stěžovat na nudný život. Sotva stihla milovnice kosmetických zákroků změnit barvu vlasů, už svou solárkem ztmavlou kůži opět vystavuje slunečním paprskům. Tentokrát si vyrazila odpočinout do Egypta a samozřejmě se fotkami z dovolené nezapomněla pochlubit na svém Instagramu.
01.10.2022 15:25 |

podobné články