Článek

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)
Podobné články

Kdo je Jon Mariánek? Kontroverzní youtuber, co nesnáší Čechy a tlačí Vémolu do ringu

 
Jon Mariánek, jméno, které rezonuje na českých sociálních sítích jako málokteré jiné. Diskutovaný český youtuber a pracovní partner slavného amerického videotvůrce Jakea Paula, který momentálně žije v USA, se netají svými kontroverzními názory na Českou republiku. Mariánek byl před pár dny vyzván českým hercem a zápasníkem Jakubem Štáfkem na souboj. Mariánek odmítl a rovnou vyzval tuzemskou zápasnickou legendu Karlose Vémolu. Kdo je ale vlastně Jon Mariánek?
04.05.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Jake Paul (3 články) , Karlos Vémola (539 článků) , Jon Jon (88 článků)

Štáfek to nevzdává a dává jasně najevo svůj názor! Jon Mariánek je jako namistrovaný Lavický

 
Český internet žije kauzou Jona Mariánka, youtubera, který pochází z Čech, ale žije v Americe a pracuje pro tamního slavného youtubera Jakea Paula. Mariánek je známý tím, že rád provokuje; vysmívá se české nátuře a rád se chlubí svými úspěchy. Před časem vyzval na souboj v ringu českého rappera, ten nereagoval, ale ozval se herec Jakub Štáfek, že by ten zápas bral, a to i klidně v šachách. To ale odmítl Mariánek a vyzval rovnou tuzemskou zápasnickou špičku, Karlose Vémolu. Mariánek svým chováním baví internet...
06.05.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Jake Paul (3 články) , Karlos Vémola (539 článků) , Jon Jon (88 článků)

Mariánek ujišťuje Karlose: Boj o 10 milionů bude! Má to ale podmínku zahrnující "sádelníka" Rytmuse

 
Influencer Jon Mariánek nahodil ostrou udičku na MMA zápasníka Karlose Vémolu (35), kterého vyzval na souboj místo herce Jakuba Štáfka (30), kterého Mariánek (23) naprosto odmítl s celou oragnizací Oktagon. Karlosovi nabídl 10 milionů korun a vyprodanou O2 arenu. Karlos se "Jeníkovi" vysmál, že dokud neuvidí zálohu, tak jsou to kecy. Tentokrát se chopil Mariánek opět míče a všechny ujišťuje, že zápas "BUDE", má to ovšem jednu podmínku, ve které zmínil "sádelníka" Rytmuse.
07.05.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Karlos Vémola (539 článků) , Jon Jon (88 článků)

Jon Marianek trápí Shopaholicadel: Dáme stream? ptal se. Pak z ní udělal pacientku

 
Kontroverzní český youtuber žijící v Americe Jon Marianek (23) se rozhodl si vystřelit ze známé influencerky Shopaholicadel. Na svém Instagramu ve stories zveřejnil společnou konverzaci s Adel, ve které se snažil Adel nalákat ke společnému streamu. K němu však nedošlo, místo toho si vyměnili řadu invektiv.
11.09.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jon Jon (88 článků) , Adel Adel (2 články)

Jon Mariánek vyhrál jackpot i v přítelkyni: Žhavou Abby nazývá kuřetem

 
Jméno Jon Mariánek (22) aktuálně patří mezi nejskloňovanější jména v Česku a pak zejména v MMA světě. Před nějakou dobou byl vyzván na souboj hercem Jakubem Štáfkem (30), který se s ním chtěl utkat v Oktagonu. Mariánek se Jakubovi i organizaci ale vysmál, protože by mu taková nabídka nebyla nijak ku prospěchu, přesto na souboj vyzval Karlose Vémolu (35), avšak za vlastních podmínek a navíc mu nabídl 10 milionů. Pro někoho kontroverzní influencer žije v přepychu v USA, kde nemá o ženy nouzi. Přesto je zdá se věrný pouze jedné jeho vyvolené, a to půvabné modelce Abby (23), kterou nazývá "chicken", v překladu kuře.
06.05.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Karlos Vémola (539 článků) , Jon Jon (88 článků)

Válka youtuberů kvůli smajlíku. Fabulátor Datel a provokatér Mariánek se poštěkali kvůli prsaté Báře!

 
Když se do českých vod z Ameriky ozve influencer a manažer Jon Mariánek (23), tak to téměř vždy vyvolá rozruch. Tentokrát ale nebyl tím, kdo si rýpl první. Do Mariánka se pustil sprostými slovy youtuber Marek Valášek (24) alias Datel, který ho nazval "ukecanou pussy". To ale ještě netušil, že má Mariánek v zásobníku ostré náboje a jeden mu vpálil přímo před zraky všech fanoušků do obličeje. Na sociálních sítích sdílel video, ve kterém je zřejmé, že Datlova partnerka Bára Stříteská (23) k Jonovi chovala sympatie už v době, kdy byli s Datlem v počátcích vztahu.
14.01.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (28 článků) , Jon Jon (88 článků)

Mariánek se smál Marpovi, od lidí dostal kouř: Lepší než machrovat s prachama kámoše!

 
Známý provokatér, kontroverzní český youtuber žijící v Americe Jon Mariánek, si rád bere na paškál české osobnosti. Tentokrát využil situace a za cíl si zvolil Otakara Petřinu alias Marpa. Stalo se tak krátce po jeho prohře s Karlosem Vémolou, což byl zápas, jehož výsledek rozdělil republiku na dva tábory. Ke které straně se Mariánek připojil, je hned jasné po jeho výroku. “Rozhodčí tě zachránil,” vzkázal rapperovi přes svůj Instagram. 
28.05.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (539 článků) , Jon Jon (88 článků)

Velký comeback virální hvězdy TikToku: Proč Shopaholicadel fanoušci tak milují

 
Velký comeback internetové hvězdy Shopaholicadel! Ta se proslavila především na platformě TikTok, kde ji během krátké doby začaly sledovat stovky tisíc lidí, její videa a výroky se staly doslova virální senzací. Pak, zhruba před rokem, ale její oficiální profil zmizel. Nyní se influencerka, která údajně trpí bipolární poruchou osobnosti, vrátila v plné síle zpět a během několika dní si dokázala získat podobnou pozornost! Proč ji fanoušci milují?
15.06.2022 14:55 |

podobné články

Shopaholicadel málem okradli: Nemůžu si jít v klidu ani nakoupit, kvílí

 
Shopaholicadel (28) sdílí se svými sledujícími na sociálních sítích velkou část svého života. Známá je její story o tom, jak potkala a česky se bavila s představitelem Harryho Pottera Danielem Radcliffem v Liberci, a v posledních týdnech se velmi řeší, jak svého milého nechce pouštět doma na toaletu. Není divu, že jméno kontroverzní influencerky zná každá druhá domácnost, což je podle Adél i důvod, proč už si nemůže jít ani v klidu nakoupit. Stačila by prý malá nepozornost a mohla být okradena v obchodě, kde jí jeden ze zákazníků chtěl vzít platební kartu.
23.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (304 článků) , Harry Potter (1585 článků) , Harry Harry (1596 článků)

VIDEO: Xindl X v Talentu zesměšnil Primu i diváky

 
Písničkář Xindl X alias Ondřej Ládek (31) v přímém přenosu semifinále Česko Slovensko má talent zesměšnil nejenom soutěž, ale i soutěžící! V textu písně Láska v housce Talent nazval fraškou a je rychlokvaškami. Co na to Prima? Bere to jako dobrý vtip a nemá pocit, že by je Xindl nějak zesměšnil.
24.11.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ládek (87 článků)

Petr u Mariánek vykopal náramek válečného hrdiny: Po 76 letech se vrátil k majiteli v USA!

 
Šťastně skončil příběh stříbrného náramku, který u Mariánek vykopal Petr Švihovec. Náramek se jménem své životní lásky Lydie tam při hlídání zajateckého tábora v roce 1945 ztratil válečný hrdina Joe Ernest Esquibel. Petr po pátrání zjistil, že dnes pětadevadesátiletý muž stále žije, a rozhodl se, že mu náramek vrátí. Po 76 letech se náramek skutečně ke svému majiteli, který už ani nedoufal, že ho ještě sevře v ruce, vrátil. Dostal se k němu díky Petrovi, jenž se dokázal spojit s americkou ambasádou v Praze, a zapojila se i Námořní pěchota.
10.11.2021 05:40 |

podobné články

Kabrňák David Pastrňák: Mariánkovi vyhrál čtvrt míče, hokejista mu na oplátku pochválil tvorbu!

 
Kontroverzní youtuber Jon Mariánek má štěstí na rozdávání. V dnešním hokejovém zápase Česko: USA vložil veškerou důvěru do Pastrňáka a na to, že dá gól, vsadil 150 000 korun. Útočník předvedl fenomenální výkon a utkání rozhodl hattrickem. Mariánkovi se částka vrátila v dvojnásobné výši a navíc i získal hráčovu pozornost! “Pasta” mu pochválil tvorbu, čímž se Mariánek samozřejmě nezapomněl pochlubit na svém Instagramu. 
29.05.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Pastrňák (93 článků) , Jon Jon (88 článků)

Jon Mariánek: Z bezdomovce milionářem! Od spaní v autě po vilu za čtvrt miliardy

 
Jon Mariánek (23) je úspěšný český youtuber, který se dostal do USA, kde žije život snů. Ne vždycky tomu tak bylo. Influencer na svůj YouTube kanál přidal video s názvem "Z bezdomovce milionářem", které pojednává o jeho cestě. “Spával jsem v autě u Starbucks, jediného podniku, kde byla Wi-Fi zadarmo. Sprchoval jsem se ve fitku,” prozradil například. Jak se z malého města, Hustopečí v Jihomoravském kraji, dostal do Spojených států a jak začal žít v přepychu?
08.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jon Jon (88 článků)

Hvězda TikToku Shopaholicadel terčem posměchu: Budu ještě silnější, nevzdává se

 
Shopaholicadel je česká influencerka trpící bipolární poruchou. Když začala působit na platformě TikTok, velmi rychle jí stoupl počet sledujících. Většina ji ale začala sledovat kvůli bizarnosti a lidé si z ní začali utahovat. Věty a hlášky, které kdy řekla, kolují po internetu. Uživatelé je začali používat do svých parodujících videí a těch vznikly tisíce. Čelí sice každodenním urážkám, kritiku si však podle vlastního vyjádření, které umístila na Instagram, nebere k srdci. 
03.04.2022 16:40 |

podobné články

Schyluje se k nejbizarnější MMA bitvě u nás? Přítel Shopaholicadel vyzval Kluka s kamením a chce ho zbít

 
Přítel hvězdy sociálních sítí, známé Shopaholicadel, tiktokerky trpící bipolární poruchou, vyzval na zápas Kluka s kamením z Ano, šéfe! S Polhreichovým klukem by se rád utkal v kleci podle pravidel MMA, a to pod organizací Clash of the Stars. Výzvu natočil a umístil na svůj TikTok, jaká byla odezva?
15.06.2022 20:25 |

podobné články

Shopaholicadel ve válce s celou tiktokerskou scénou: Vymyslela si zákon a za odsledování vyhrožuje vězením

 
Asi nejdiskutovanější hvězdičkou českých sociálních sítí je v posledních dnech Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel. Ta se stala původně populární kvůli bizáru, který svou tvorbou představuje. Hlavně šíleli z její panenky Markétky, o kterou se stará jako o skutečné dítě. Jenže když už jí lidé začali mít plné zuby a dokonce vznikla výzva na odstranění sledování jejích profilů na TikToku i jinde, začala divákům naprosto neuvěřitelně vyhrožovat. Ozývají se hlasy, že se tím dokonce mohla dopustit trestného činu.
26.07.2022 08:55 |

podobné články

Shopaholicadel se hroutí ze ztráty fanoušků: Zvracím, nemůžu hýbat rukou a bolí mě žebro

 
Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel ovládá už nějakou dobu sociální sítě. A to ne pro své umy, ale svým sledujícím je spíše pro smích. Došlo to až do takového stadia, že se proti ní spolčily desítky tisíc známých i neznámých uživatelů TikToku i Instagramu a Adélinu hvězdu chtějí i pro její dobro pohřbít. Za pár dní ztratila desítky tisíc sledujících a její reakce na sebe nenechala dlouho čekat, dle svých slov se doslova hroutí. 
26.07.2022 15:10 |

podobné články

Agraelus odmítl ponižovat Shopaholicadel za vyhrožování sledujícím: Ta borka si něco udělá, varuje

 
Tiktokerka a instagamerka Shopaholicadel (28) baví české sociální sítě svým chováním, kdy nejprve předváděla bizarní show s umělým miminkem, aby pak s hrůzou zjistila, že ji ve velkém opouštějí sledující. Absolutní hejt vůči ní se spustil ve chvíli, kdy odcházejícím divákům vyhrožovala vězením na základě vymyšleného paragrafu zákona. Úspěšný herní influencer Agraelus se ale nepostavil na stranu posměváčků a upozornil, že tahle vlna nemusí dopadnout dobře.
27.07.2022 16:00 |

podobné články

Shopaholicadel opět šokuje: Snoubenci zakazuje chodit na toaletu

 
Světem sociálních sítí sice kolují hashtagy "srpen bez Adél", avšak kontroverzní influencerka Shopaholicadel (28) má stále obrovské dosahy. Tentokrát na TikToku šíří záznam ze svého pravidelného vysílání, kde svému snoubenci zakazuje jít na záchod. Později potvrdila, že na záchod nepouštěla ani svého bývalého Patrika. Ten to nevyloučil, a dokonce se svěřil, že ho kontrolovala, když šel "na malou".
01.08.2022 20:40 |

podobné články