Článek

Marek Ztracený staví rodinný sen: Velký dům na Šumavě s posilovnou, bazénem a nahrávacím studiem!

 
Zvenku už to vypadá jako obyvatelný dům, ale uvnitř stále řádí řemeslníci a ze stěn čouhají dráty. Sen Marka Ztraceného (36) nabírá rychlostí blesku na podobě a do dvou měsíců se rodinka chce stěhovat.
30.03.2021 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků)
Podobné články

Ztracený se na léto stěhuje do Chorvatska, bude pravidelně dojíždět

 
Marek Ztracený si na celé dva měsíce pronajal apartmán v Chorvatsku, kam vezme i moderátorku Óčka Marcelu Skřivánkovou a jejich syna Marečka. Do Čech ale hodlá dojíždět na víkendy. Další články k tématu: Marek Ztracený junior je malý rocker a už stál i před kamerou Marek Ztracený odnesl zábavu v Karlových Varech úrazem Otec Ztracený se spojil se šílenou matkou Leckou, křtil její zápisky Marek Ztracený má syna Marka, narodil se předčasně VIDEO: Nastávající tatínek Marek Ztracený rozvlnil tělo na lekci zumby Zpěvák Ztracený bude otcem, jeho dítě čeká moderátorka Skřivánková
12.06.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků) , Marek Čech (110 článků)

Marek Ztracený a jeho rodina si plní sen: Zpěvák staví dům se studiem, posilovnou i bazénem

 
Jak napsal: zasadil strom, zplodil syna, jen ten dům mu zatím chyběl... I tomu se ale Marek Ztracený  (35) postavil čelem. Zpěvák a jeho rodina si splnili sen a začali stavět.
01.07.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků)

VIDEO: Ztracený šel kvůli autistům donaha, Čenský se jen vyzul

 
Známé osobnosti podpořily autisty originálním kalendářem, který dostal i symbolický název - Každý je originál. Zpěvák Marek Ztracený pózoval téměř nahý, herec Jan Čenský zase jako král, který byl oblečen moderně, jen bez bot a ponožek. Další články k tématu: VIDEO + AUDIO: Chtěl bych skládat pro Kollera, říká Marek Ztracený Marek Ztracený junior je malý rocker a už stál i před kamerou Marek Ztracený odnesl zábavu v Karlových Varech úrazem
22.08.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (184 článků) , Gisele Bündchen (301 článků) , Marek Ztracený (375 článků)

Kvůli fanouškům chtěl roubenku prodat už Karel Gott! Teď staví dům Marek Ztracený a na jeho prohlídku už se pořádají zájezdy

 
Zpěvák Marek Ztracený  (35) sice odložil svatbu se snoubenkou Marcelou, ale společný domov rozhodně buduje dál. Ztracený na Šumavě staví svůj vysněný dům. "Hodně tím žiju, je to fajn zase chvíli řešit něco jiného než kytaru, piano, muziku. Začíná to mít obrysy, hrozně mě to baví," řekl Super.cz zpěvák.
14.09.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6712 článků) , Marek Ztracený (375 článků)

Milionové bydlení Marka Ztraceného: Oáza uprostřed Šumavy s bazénem, dvěma terasami a posilovnou!

 
Narodil se na Šumavě a zůstal jí věrný. Uprostřed panenské přírody s výhledem na zalesněné kopce si muzikant Marek Ztracený (36) postavil dům. Ještě pár úprav a rodinka se může stěhovat do nového království.
29.05.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků)

Akce Isover50 zná prvních pět výherců kamionu izolace zdarma

 
Rodinný dům Svítkov, rodinný dům Klecany, Dům u potoka Nová Ves, rodinný dům Mnichovice u Říčan a rodinný dům Královi Horní Roveň. To je prvních pět vítězných staveb akce Isover50, kterou u příležitosti 50. výročí působení na českém trhu vyhlásila letos v únoru divize Isover společnosti Saint-Gobain.
17.05.2016 00:10 |

podobné články

Smutný Marek Ztracený: Stěhování do luxusního domu s bazénem a dvěma terasami se odkládá!

 
Už několik týdnů si měli užívat luxusu v novém domě uprostřed Šumavy, koupat se v bazénu a grilovat na terase, ale jejich sen se stále nestal skutečností. Zpěvák Marek Ztracený (36) se snoubenkou Marcelou a synem Markem (10) jsou stále ve starém bytě.
22.07.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků)

Bydlení Petra Jandy: Ráj nedaleko Prahy s bazénem i nahrávacím studiem!

 
Úspěšný zpěvák Petr Janda (78) bydlí na Praze-východ v rodinném domě nedaleko Jevan. Velká zahrada a prostorný dům poskytují příjemný luxus, který si nemůže vynachválit!
07.11.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (854 článků) , Petr Janda (854 článků) , Petr Janda (396 článků)

Marek Ztracený napsal píseň k filmu o psu Gumpovi. V klipu si zahrál s Bolkem Polívkou

 
Zpěvák a skladatel Marek Ztracený napsal písničku Vítr do plachet (film Gump). Jde o titulní skladbu k filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, který natočil režisér F. A. Brabec. V hlavních rolích ve videoklipu k ní se představují Marek Ztracený, Bolek Polívka a pes Gump. Na Novinkách.cz má premiéru.
16.11.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (658 článků) , Marek Ztracený (375 článků)

Trápení Michaela Douglase a Zety-Jones: Jejich dům nikdo nechce ...straší jim tam Trump!

 
Luxusní dům s několika ložnicemi, posilovnou, bazénem, domácím kinem, sklípkem, vinicí, výhledem na moře... Měla to být radost, ale hollywoodský herec Michael Dougals (73) s ním má spíš starost. Už čtyři roky ho od něj nikdo nechce koupit!
21.01.2018 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (484 článků) , Michael Jones (30 článků) , Michael Michael (1811 článků) , Michael Jones (8 článků)

Marek Ztracený už se těší do nového rodinného hnízdečka. V Praze si ale ponechá staromládenecký byt

 
Stejně jako většina umělců, i Marek Ztracený  (36) měl během pandemie omezené možnosti práce. Když to začalo být možné, vyrazil zpěvák na koncertní šňůru Tour de Léto pod otevřeným nebem. Jelikož ale nemá diář plný jako v minulých letech, zbývá mu také čas na budování nového bydlení. To si interpret hitů Ztrácíš, či Naše cesty staví na Šumavě v těsném sousedství místa, kde doposud žil.
01.08.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků)

Kristepane! Dům z bývalého kostela vypadá božsky!

 
Bývalý kostel v londýnské čtvrti Knightsbridge byl přeměněn na fantastický domov s posilovnou, bazénem a saunou. V současné době se jedná o jeden z nejdražších domů v Londýně – případný zájemce za něj bude muset v přepočtu zaplatit přibližně 1,5 miliardy Kč.
04.04.2013 13:45 |

podobné články

Bývalý kostel přestavěli na luxusní vilu: Díky pandemii se prodává „jen“ za 1,3 miliardy!

 
Dřív kostel, dnes luxusní dům, lze pořídit za neuvěřitelných 44 milionů liber (1,3 miliardy Kč) v centru Londýna! Kostel St. Saviours House ještě před 20 lety patřil církvi. Nicméně ta ho prodala a budova z 19. století byla přestavěna na luxusní vilu, která disponuje vnitřním bazénem, soukromou posilovnou, skleněným výtahem a sedmi koupelnami. Původně cena byla mnohem vyšší, nicméně kvůli krizi koronaviru cena domu spadla.
18.05.2020 06:15 |

podobné články

Ztracený si plní sen: Staví si luxusní dům snů!

 
Marek Ztracený (35) zažívá šťastný rok. Nejenže požádala přítelkyni o ruku na svém druhém vyprodaném koncertě v O2 areně, ale také začal se svou snoubenkou Marcelou Skřivánkovo (34), se kterou mají syna Marka, stavět domeček.
06.07.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků)

Marek Ztracený je zamilovaný, randí s moderátorkou Óčka

 
Zpěvák Marek Ztracený je zamilovaný stejně jako ve svých písničkách. Jeho vyvolenou se stala moderátorka hudební televize Óčko Marcela Skřivánková. "Dva roky jsem neměl vážný vztah, takže ten pocit už ani neznám. Zatím je ale vše na začátku," říká Ztracený.
08.07.2009 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků)

Víme první: Marek Ztracený má syna. Narodil se měsíc a půl před termínem

 
Zpěvák Marek Ztracený  (26) se dnes v časných ranních hodinách stal otcem. "Moje bývalá přítelkyně Marcelka mi volala ve dvě hodiny ráno, že jí praskla plodová voda. Byl jsem v šoku," řekl Super.cz Ztracený. Matka jeho dítěte Marcela Skřivánková měla totiž termín porodu určený až na 22. července. "Malý Mareček je naštěstí v pořádku, i když se narodil takhle předčasně," uvedl.
09.06.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků)

Ztracený je otcem: Syn Marek se narodil předčasně

 
Zpěvák Marek Ztracený (26) se stal otcem! Po páté hodině ranní přivedla na svět syna Marka jeho bývalá přítelkyně a moderátorka TV Óčko Marcela Skřivánková. Syn se narodil o měsíc a půl předčasně. "Bylo to dramatické a neočekávané, zrovna jsem se vracel z koncertu. Syna už jsem viděl a pochoval si ho, je nádherný, dokonce jsem si i pobrečel," svěřil Blesk.cz Ztracený."
09.06.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků)

Marek Ztracený odnesl zábavu v Karlových Varech úrazem

 
Zpěvák Marek Ztracený se pustil do víru karlovarských večírků s vervou. Objevil se i na tradiční Audiparty, která přilákala umělce i politiky. Kdo na ní nebyl, jakoby nežil, může znít motto společenské veselky. Ztracený ale může být rád, že vůbec přežil. Odnesl to úrazem.
06.07.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků)

Marek Ztracený se po spršce nadávek ukryl do izolace! Tam zjistil zásadní věc o ženách

 
Zpěvák Marek Ztracený (35) se po návratu ze zahraniční dovolené, za niž byl některými svými fanoušky notně pranýřován, odebral do dobrovolné karantény. Sám – prý aby ho s jeho snoubenkou místo chystané veselky nečekala spíše ponorková nemoc a rozchod. Bez své nastávající paní si ovšem uvědomil, jak je bez ní, proč to tak neříct, ztracený.
02.04.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (375 článků)