Článek

Marek Němec jako Kamil Mlejnek v seriálu Poldové a nemluvně, čerstvý táta i šéf policie

 
Mezi hlavní postavy seriálu Poldové a nemluvně, který Česká televize poprvé uvedla v roce 2020, patří Kamil Mlejnek, mladý policista přejímající otcovo místo v čele oblastní kriminálky. Jak se vyrovnává s novou úlohou v práci i rodině?
21.06.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (66 článků)
Podobné články

Poldové a nemluvně: Typická česká domácnost plná policistů žijících na hromádce lidi baví

 
Česká televize se rozhodla vsadit na komediální seriál Poldové a nemluvně. Typická česká rodina, která žije na hromádce s tím rozdílem, že všichni chlapi z rodiny se živí jako policisté. Veřejnost byla z počátku k seriálu skeptická. Hlavní role v této rodinné detektivce měla sehrát rodina plná policistů a jedno nemluvně. Lidé nevěřili, že policista v důchodu a dítě dokáže vytvořit vtipnou dvojku, která někoho pobaví.
17.01.2020 21:55 |

podobné články

Poldové a nemluvně: Nová kriminálka měla při natáčení jeden velký malý problém

 
Česká televize nasazuje hned z kraje roku 2020 komediální seriál Poldové a nemluvně. A jak už název správně napovídá, hlavní role v této rodinné detektivce sehraje rodina plná policistů v čele se Svatoplukem Skopalem a jedno nemluvně. Vlastně dvě, jedno totiž v průběhu natáčení vyrostlo z role.
09.01.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (38 článků)

Úplně o ničem, ztrhali diváci seriál Poldové a nemluvně. Některým se ale líbí

 
Budete ho nesnášet, anebo zbožňovat, nic mezi tím. Přesně takový osud pravděpodobně čeká nový detektivní seriál Poldové a nemluvně. Alespoň se tak dá usuzovat z prvních reakcí, které jsou po páteční premiéře především negativní. Co se divákům nelíbí?
10.01.2020 22:55 |

podobné články

Svatopluk Skopal jako Karel Mlejnek, dědeček z kriminálky

 
Před dvěma lety přinesla Česká televize kriminální seriál spojující napětí z detektivního vyšetřování s humornými příhodami české rodinky. Jedním z hlavních hrdinů seriálu Poldové a nemluvně je Karel Mlejnek, jehož si zahrál Svatopluk Skopal.
24.06.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (38 článků)

Hvězda seriálu Poldové Jana Pidrmanová: O miminku před i za kamerou

 
Známe ji většinou z kriminálek, ale když se objeví role maminky s nemluvnětem, je to pro ni Jana Pidrmanová (34) jako stvořená. Teď má i vlastní praxi – na natáčení seriálu Poldové a nemluvně si odskočila z mateřské, aby se na ni pro změnu znovu vrátila...
19.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Pidrmanová (12 článků)

RECENZE: Prdíky a vraždy. Poldové selhávají jako detektivka i jako komedie

 
Seriál Poldové a nemluvně, který začíná v pátek na ČT1, se snaží spojit roztomilé naducané tvářičky miminek a pokakané plínky s vyšetřováním vraždy. A světě div se, ono to nefunguje.
09.01.2020 17:25 |

podobné články

Tři poldové. Vysloužilý detektiv s miminem na krku řeší případy

 
Komediální krimi Tři poldové a nemluvně se natáčí podle scénáře Tomáše Baldýnského. Pro Českou televizi sérii režírují Jan Bártek a Radek Bajgar.
20.11.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Baldýnský (26 článků) , Radek Bajgar (27 článků) , Jan Bártek (1 článek)

Žádal bych zřízení základny NATO u nás, kdyby se Rusko dále projevovalo jako nyní, říká politolog Josef Mlejnek

 
POLITOLOGOVÉ Zajištění bezpečnosti si podle politologa Josefa Mlejnka st. může vyžádat i vyšší participaci Česka na akcích NATO. „Jsme součástí nějaké vojenské bezpečnostní struktury, a pokud se nedaleko od našich hranic vzmáhá mocnost, která je vůči nám negativně zaměřená, žádal bych jako občan posílení naší bezpečnosti a zřízení stálé základny NATO na našem území,“ uvedl také politolog pro Parlamentnílisty.cz. Zároveň Mlejnek zmiňuje, že obhájci konvoje zvítězili a odpůrci byli neviditelní. „S odpůrci to dopadlo tak špatně, protože jejich postoj ve společnosti nerezonuje,“ říká Mlejnek.
02.04.2015 09:11 |

podobné články

Politolog Mlejnek pronesl závažná slova o Zemanovi. Přečtěte si, proč prý podporuje Rusko

 
POLITOLOGOVÉ Proč prezident Miloš Zeman tak brojí proti sankcím vůči Rusku? Politolog Josef Mlejnek našel vysvětlení, které ale možná nepřekvapí. Zemana totiž prý obklopují lidé, kteří obchodují s Ruskem, financovali i jeho kampaň, a tak je nyní logické, že on, coby prezident, nehájí toliko zájmy ČR, ale hájí spíše jejich zájmy. A nejednota politiků kolem sankcí? „Názory politiků kalí fakt, že se v ukrajinském konfliktu mnohdy nevyznají, nerozumí mu a ani neví, o co tady jde. Jsou tak v této otázce nekompetentní,“ vysvětlil Mlejnek ParlamentnímListům.cz.
15.09.2014 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27330 článků)

Filmové premiéry: Mapy ke hvězdám, Falešní poldové, Česká pivní válka, Mezi náhrobními kameny a další

 
Cenu za nejlepší herecký výkon dostala letos v Cannes Julianne Mooreová za film Davida Cronenberga Mapy ke hvězdám. O životě v policejních uniformách je komedie Falešní poldové. Stará nenávist přežívá v dramatu Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý. S podtitulem V tajemných hlubinách je tu další animované dobrodružství Winx clubu. Emocionálně velmi působivé je kanadské drama Mami! O tom, co dnes znamená a neznamená české pivo, je dokument Česká pivní válka. Liam Neeson hraje soukromého detektiva v akčním thrilleru Mezi náhrobními kameny.
30.10.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Liam Neeson (71 článků) , David Cronenberg (23 článků)

Nová DVD: Co by, kdyby, Šaráda a Falešní poldové

 
Co by, kdyby, tak se ptá název americké komedie s Jasonem Batemanem a Jane Fondovou. Na Caryho Granta a Audrey Hepburnovou lze zavzpomínat u filmu Šaráda z roku 1963. Akční komedie Falešní poldové je pořádně rychlá jízda.
06.04.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jason Bateman (4 články) , Cary Grant (6 článků)

Přišla o práci v divadle i televizi: Kráska ze Slunečné nesedí doma, ale v boji s koronavirem pomáhá v nemocnici

 
Znáte ji ze seriálů Slunečná, série Vodník a nejnověji na České televizi točila seriál Poldové a nemluvně. Půvabná herečka Andrea Daňková (27) stejně jako její kolegové přišla ze dne na den o práci v televizi i v divadle. Ovšem doma v karanténě nesedí. Pomáhá v nemocnici.
20.03.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Daňková (2 články)

Hvězda seriálu Poldové a nemluvně: Skopal bude dědeček

 
Hraje policajta na penzi, který případy pomáhá řešit většinou na vycházce s kočárkem.
13.02.2020 05:10 |

podobné články

Kam zmizel fešný doktor z Modrého kódu? Marek Němec teď natáčí na Slovensku

 
Byl jednou z hlavních postav seriálu Modrý kód. Jako doktora Davida Hofbauera už ho ale nevídáme, Marek Němec dobrovolně ze seriálu odešel . "Netočím od května a nemůžu říct, jestli se tam někdy vrátím," řekl nám Marek, jehož jsme zpovídali na natáčení filmu Blízko ke hvězdám v Nízkých Tatrách. Ve filmu ho uvidíme jako bratra Martina Dejdara.
14.12.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (532 článků) , Marek Němec (66 článků)

Nadupaný program České televize na jaro: Nové kriminálky, napínavé minisérie i filmy

 
Česká televize poodhalila, co pro nás chystá na jarní sezonu. Diváci se mohou těšit na nabitý program obohacený o nové seriály. Například nám bude představen kriminální seriál Místo zločinu Ostrava, na kterém se podílel režisér Jan Hřebejk, rodinný detektivní seriál Poldové a nemluvně, minisérie Zrádci a Stockholmský syndrom, thriller Vysoká hra, film Past o osudech Jiřiny Štěpničkové nebo snímek Veterán.
04.12.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (507 článků) , Jiřina Štěpničková (33 článků)

Herečka Jana Kolesárová: Žít mezi dvěma kontinenty mě baví

 
Jana Kolesárová (44) cestuje mezi Kalifornií, kam se v mládí přestěhovala za láskou, rodným Slovenskem a Prahou. Při svých návratech ze zámoří pracuje. V Praze natočila kromě několika filmů seriály Polda, Až po uši a Poldové a nemluvně.
21.11.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kolesárová (16 článků)

Ministerstvo vnitra: Ředitelem Úřadu pro zahraniční styky a informace bude Petr Mlejnek

 
Bývalý analytik Vojenského zpravodajství Petr Mlejnek nastoupí do čela civilní rozvědky 8. července 2022. Současný ředitel Marek Šimandl skončí na vlastní žádost 7. července tohoto roku. S oběma změnami dnes, 1. června 2022, souhlasila na návrh ministra vnitra vláda.
02.06.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (197 článků)

Nemluvně sežvýkalo marihuanu! Jak se k ní dostalo?

 
Jedenácti měsíční miminko pod vlivem marihuany! Takový případ museli v pondělí řešit zdravotníci v Kladně. Policie nyní prověřuje, jak se nemluvně k droze mohlo dostat.
11.03.2014 21:20 |

podobné články

Marek Němec se vrací do seriálu Sestřičky Modrý kód: Docházejí mu prachy!

 
Před dvěma lety se vysvlékl z pláště doktora Davida Hofbauera v primáckém seriálu Modrý kód. Marek Němec (39) pro to měl velmi překvapivé důvody. Prý si chtěl zkusit žít skromně! Jenže teď otevřel svoje divadlo a peníze se mu v době covidu dost hodí. Proto se vrací do seriálu Sestřičky Modrý kód.
09.09.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (66 článků) , David David (1292 článků)