Článek

Marek (ANO): Město investuje miliony do oprav hradeckých chodníků

 
V těchto dnech zajišťují Technické služby Hradec Králové opravy hned několika chodníků najednou, na nový povrch se chodci budou moci těšit v ulicích Bratří Štefanů, U Střelnice nebo Na Dřevěnce.
28.04.2021 12:25 |

podobné články

Podobné články

Ropková (ČSSD): Praha letos investuje do oprav škol nejvíce peněz v historii

 
V rámci letních prázdnin je v hlavním městě rekonstruováno velké množství škol. Letos do oprav a vybavení investuje pražský magistrát dokonce nejvíce peněz v historii, a to celkem přes 250 milionů korun. Mezi největší akce se řadí například rekonstrukce bazénu na Třebešíně nebo renovace barokního paláce, kde sídlí Pražská konzervatoř.
06.08.2018 16:30 |

podobné články

Dolínek (ČSSD): Praha investuje více než půl miliardy do chodníků a vozovek

 
Rada hl. m. Prahy dnes projednala alokaci finančních prostředků na chodníkový program v objemu více než půl miliardy korun a to na 191 oprav a rekonstrukcí vozovek a chodníků. Návrh bude tento týden schvalovat pražské zastupitelstvo.
12.09.2017 20:15 |

podobné články

Rozkopaná Praha! Chat s pražským radním pro dopravu. Kdy skončí opravy silnic a chodníků?

 
Desítky oprav pražských silnic a stovky oprav chodníků. Praha byla přes léto rozkopaná a zřejmé i do doby, než počasí znemožní dělníkům práci, bude. Jaké nástrahy v dopravě v metropoli na řidiče i chodce čekají? A kde rekonstrukce například skončí dřív? Ptali jsme se radního pro dopravu Petra Dolínka (ČSSD). Od 9:30 odpovídal na vaše dotazy.
23.08.2017 07:20 |

podobné články

Primátor Fink: Další miliony půjdou do oprav a menších projektů ve městě

 
Město Hradec Králové se letos pustí i do oprav chodníků, školských hřišť nebo městských budov, které nebyly v rozpočtu původně plánované. Je to i díky loňskému hospodaření města, které skončilo přebytkem 180 milionů korun. Dnes zastupitelé schválili investice a opravy v hodnotě téměř padesáti milionů korun.
30.05.2017 21:50 |

podobné články

SŽDC: Na Karlovarsku půjde letos na opravy nádražních budov 24 milionů

 
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) investuje v letošním roce přibližně 24 milionů korun do realizace a projektování oprav vybraných nádražních budov v Karlovarském kraji. Další prostředky jsou připraveny na přípravu významných investičních staveb, které se budou realizovat v příštích letech, a na realizaci drobných oprav. Původně měla jít letos na tyto účely více než dvojnásobná částka, některé stavební akce se však kvůli složitější přípravě musely odložit do dalších let. Nejvýznačnější probíhající stavbou v celém regionu je rekonstrukce výpravní budovy v Sokolově.
15.04.2018 15:00 |

podobné články

Liberecký kraj investuje do oprav škol na Českolipsku 21 milionů korun

 
Na opravy škol včetně přípravných prací, které proběhnou či začínají o prázdninách, vyčlenil letos Liberecký kraj ze svého rozpočtu téměř 81 milionů korun. Je to 2,5 krát více než v loňském roce, kdy do letních oprav investoval 33 milionů. Na Jablonecku se jedná o 7 organizací, na Liberecku o čtyři, na Českolipsku o pět a na Semilsku o tři. Konkrétně Českolipsku náleží z této částky 21 210 000 korun.
02.08.2018 19:45 |

podobné články

Chomutov: Město investuje do silnic, chodníků, parkovišť i škol

 
Celoročně pokračuje výstavba kulturně sportovního areálu na Zadních Vinohradech a navíc se nyní rozjíždí několik dalších staveb ve městě. V rámci Integrovaného plánu rozvoje města – Sídliště, místo pro život na sídlištích Kamenná, Březenecká, Zahradní a Písečná začaly v červenci rekonstrukce chodníků, vzniknou nové a přibudou i nová parkovací místa. To vše za 11 milionů korun. „Dalších 21 milionů investujeme do oblasti dopravy mimo projekty IPRM.
14.07.2011 08:35 |

podobné články

Hejtman Bubeníček: Letos půjde na opravu silnic rekordní částka

 
Letos půjde do oprav silnic v Ústeckém kraji téměř 680 milionů korun. Z vlastního rozpočtu dá kraj na rekonstrukce zhruba 452 milionů korun. Dalších 225 milionů dostal ze Státního fondu dopravní infrastruktury. Oprav se dočká více než sto silnic. Na čtyři silnice navíc bude Ústecký kraj ještě čerpat dalších cca 825 milionů z evropských fondů. Většina oprav bude hotová ještě během letošního léta.
16.05.2016 19:10 |

podobné články

Dopravu v Praze i letos zkomplikují desítky oprav

 
Pražský dopravní podnik (DPP) a Technická správa komunikací (TSK) naplánovaly ve spolupráci s magistrátem na letošní stavební sezonu 236 oprav, u nichž očekávají významný dopad na dopravu. Omezení čekají řidiče například na Jižní spojce a Štěrboholské radiále a rovněž ve Wilsonově ulici. Tramvajovou dopravu zasáhne výměna kolejí v Nádražní ulici. Z celkového počtu oprav bude 45 trvat déle než týden.
09.03.2020 10:25 |

podobné články

Praha investuje do zlepšení chodníků a cyklostezek: Oprav se dočká Praha 3, 6 a 10

 
V pondělí dopoledne odklepli radní 12,3 milionu korun pro městské části, které si vypracovaly vlastní projekty na opravy, nové chodníky či cyklotrasy. V Praze 3 se propojí cyklotrasa, v Praze 6 vznikne nový chodník a přechod pro chodce a Praha 10 se chystá na úpravu zastávek MHD Kubánské náměstí a Radošínské ulice.
17.12.2019 10:50 |

podobné články

Praha dá přes třicet milionů na opravu škol

 
Rada hlavního města rozhodla na pátečním zasedání o výběru nabídek na rekonstrukci tří středních škol, kterých je město zřizovatelem. Celkem Praha do oprav a úprav těchto objektů investuje přes 33 miliony korun.
07.05.2012 14:40 |

podobné články

Bláha (ODS): Město investuje miliony do oprav sportovního zázemí ZŠ Štefcova

 
Základní škola Štefcova se dočká opravy sportovní fotbalové plochy. Nahradí se stávající umělý trávník a celkově se obnoví sportovní plocha.
28.03.2020 16:05 |

podobné články

Méně zlomených nohou i promočených bot! Praha zdvojnásobí plochu chodníků, které uklidí od sněhu

 
Pražané se mohou začít těšit na bloumání zasněženým městem! Nejspíš je čeká méně promoklých bot i zlomených nohou, Praha totiž téměř zdvojnásobí plochu chodníků, které bude uklízet od sněhu. Do údržby investuje o 200 milionů víc než dosud.
12.09.2017 19:40 |

podobné články

Olomouc: Komise MČ budou spolurozhodovat o opravách chodníků

 
Více než 8 milionů korun získají komise městských částí na území města. Radní na svém zasedání v úterý 5. dubna rozhodli o posílení pravomocí komisí při plánování oprav komunikací, zejména chodníků.
07.04.2011 14:50 |

podobné články

Praha 15 opravila několik poškozených chodníků. O propadlý kanál už se nezraníte

 
Hned několik chodníků spravili v městské části Praha 15. V ulicích byly například trhliny, propadlé kanály či poškozené chodníky. Kolemjdoucím tak hrozilo nebezpečí, že by se mohli zranit. Cena všech oprav se vyšplhala na celkem milion korun.
06.11.2016 14:15 |

podobné články

Procházka (ANO): Bílý posypový písek mizí z chodníků

 
Sníh a led z chodníků a komunikací zmizel, a jedinou památkou, která po nich zbyla, je bílý posypový písek. Ten se ale stává předmětem dotazů občanů na Úřadu Městského obvodu Plzeň 3, kteří se stejně jako minulý rok ptají, proč se k sypání používá bílý písek a proč se z chodníků hned neuklízí.
24.04.2021 15:10 |

podobné články

Víme, kolik investuje kníže do mladičké Jany! Jsou to miliony!

 
Před rokem se kníže Karel Schwarzenberg na veřejnosti ukázal s mladičkou přítelkyní Janičkou Vopěnkovou. Poté se ale ukázalo, že jeho známost není žádná světice. Dělala totiž striptýz a nafotila velmi lechtivé fotografie. Víte, kolik zámožný kníže investuje do mladé holky? Suma vám vyrazí dech!
20.03.2014 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3989 článků)

Praha letos investuje 90 milionů korun do parků: Vzniknou také dva nové rybníky

 
Praha letos investuje do obnovy parků a rybníků zhruba 90 milionů korun. Dvě třetiny jsou určené na úpravy parků a 30 milionů korun na odbahnění některých rybníků a vybudování dvou nových. Menší rybník vznikne za tři miliony korun u obory Hvězda a druhý větší vzniká při obnově bývalé nivy Libušského potoka v Modřanech v Lipinách, jeho stavba vyjde na osm až devět milionů.
11.01.2018 13:30 |

podobné články

Hradec Králové investuje 5,5 milionu do fotbalové plochy, aby byla prvoligová

 
Město Hradec Králové investuje zhruba 5,5 milionu korun do instalace topného systému pod hrací plochu a dalších vylepšení fotbalového stadionu v městské části Malšovice.
19.05.2010 12:00 |

podobné články