Článek

Manželka Voxela otevřeně o manželství a polyamorii: Nikdy předtím nebyl náš vztah tak čistý jako teď

 
Před časem muzikant Voxel, vlastním jménem Václav Lebeda (28), na svých sociálních sítích informoval o novém způsobu soužití s manželkou Marií, s níž má dva syny.
10.07.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Lebeda (37 článků)
Podobné články

Podcast: Chodí se dvěma kluky, chodil i s mužem a ženou naráz, byli kamarádi. Polyamorie je o komunikaci, říká Fronéma Lark

 
Již několik let vyznává programátor Fronéma Lark polyamorii, tedy partnerský vztah mezi více lidmi. Poprvé měl tuto zkušenost v 21 letech, kdy se zamiloval do kolegy. Vyřešilo se to rozhovorem a pivem. Jeho současný partner šel na pivo s tím novým, povídali si o programování a byli v pohodě. Polyamorii může ale provázet také žárlivost. O svých zkušenostech otevřeně promluvil Fronéma Lark v Blesk Podcast.
18.02.2021 05:15 |

podobné články

S polyamorií se roztrhl pytel: Tyhle české celebrity se přiznaly ke vztahu ve více lidech!

 
V posledních měsících je stále častěji mezi veřejností skloňováno slovo polyamorie, tedy vztah více lidí najednou. Lidé se k tomuto typu svazku přiznávají ve velkém a jinak tomu není ani u celebrit. Které české osobnosti žijí v polyamorii? 
18.06.2021 15:25 |

podobné články

Není to jen o sexu, říká o polyamorii aktivistka Magdaléna Šipka

 
Hlavní problém na monogamii je ten, že často neodpovídá teorie praxi, poukazuje v rozhovoru pro Tiscali.cz teoložka a aktivistka Magdaléna Šipka. Jaké jsou podle ní výhody polyamorních vztahů a proč považuje polyamorii za etický koncept?
19.04.2018 12:25 |

podobné články

Sex s jinými páry ze mě udělal lepšího člověka, říká o polyamorii režisérka

 
Režisérka a politická aktivistka Caroline Rose Giuliani (32) popsala svou cestu k polyamorii. Dcera bývalého starosty města New York Rudyho Giulianiho se na téma své sexuality a objevování rozepsala v článku pro Vanity Fair, kde se nazvala bisexuálním jednorožcem.
26.03.2021 14:10 |

podobné články

Nevěřím, že někdo dokáže být roky věrný, přiznává polyamorii Frühlingová

 
Iva Frühlingová (39) vydala novou píseň Moralisté, ve které se nepřímo přiznává k paralelním mileneckým vztahům. Zpěvačka promluvila o polyamorii i o tom, proč se pro ni s manželem rozhodli. Chtěli prý hlavně předejít dramatům a hádkám.
16.06.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (150 článků)

Iva Fruhlingová se přiznala k polyamorii: Nevěřím, že někdo dokáže být věrný, říká

 
Zpěvačka Iva Frühlingová (39) vydala novou píseň s názvem Moralisté. V ní se nepřímo přiznala k životnímu stylu, kdy osoba žije v několika milostných vztazích. Zpěvačka následně o polyamorii promluvila a zároveň přiblížila, proč se pro ni se svým manželem rozhodli. Podle jejích slov chtěli oba dva předejít zbytečným hádkám. 
16.06.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (150 článků)

Vdaná zpěvačka Iva Frühlingová: Jeden chlap jí nestačí! Vyznává polyamorii

 
Věrnost je pro ni cizí slovo. Iva Frühlingová (39) se veřejně přiznává k polyamorii, tedy ke stylu života, ve kterém osoba žije v několika milostných vztazích. S manželem, pilotem Honzou, se kterým žije už 13 let, to prý skvěle funguje, jen je tu jedno ale…
18.06.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (150 článků)

Manželka zpěváka Voxela ukázala společného milence: Přijímám život ve všech variantách, vzkázala Marie

 
Oblíbený hudebník Václav Lebeda známý jako Voxel (28) a jeho manželka Marie uznávají několik vztahů najednou. Polyamorie je nyní na vzestupu a ani tento pár není výjimkou. Manželka zpěváka nyní odtajnila vzhled svého milence. Jako první na to upozornil Expres.cz. 
08.07.2021 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Lebeda (37 článků)

4 tipy jak posílit vztah

 
I když je ve vašem vztahu jednoho dne vše v naprostém pořádku a vy se cítíte nejšťastnějším párem na světě, druhý den může být všechno jinak a nad vaším společným životem se mohou začít stahovat temná mračna. Najednou máte pocit, že nic není jako dřív, cítíte se tomu druhému odcizení a máte dojem, že se vaše cesty rozchází. Kdo chce vztah se svou polovičkou zachránit, ten si začne pohrávat s jednoduchou otázkou: jak posílit vztah, dodat mu šťávu, vdechnout mu nový šmrnc a cítit se tak, jako dříve? Jestliže se i u vás ve vztahu objevila krize, kterou chcete zažehnat, pak si přečtěte náš dnešní článek. Známe tipy, jak posílit vztah, které vám mohou hodně pomoci! 4 tipy jak posílit vztah I do toho sebedokonalejšího vztahu se může prstíček po prstíčku nabourat krize, stereotyp a nuda. Tato trojice dokáže mezi dvěma lidmi nadělat nepěknou paseku! Proto je potřeba zavřít před těmito nezvanými hosty pomyslné dveře co možná nejdříve. Jak? S pomocí našich tipů, které vám poradí jak posílit vztah! Společně strávený čas Ve vztahu je důležité, aby pár trávil dostatek volného času společně. Je úplně jedno, jestli se budete dívat na televizi, zajdete si na večeři, nadchnete se do stejného sportu nebo si vyrazíte na koncert. Samozřejmě nemusíte věci lámat přes koleno a nutit se do aktivit, které toho druhého nebaví. Místo toho si udělejte chvilku a zjistěte, čemu byste se mohli věnovat oba dva. Společný koníček vás ještě více sblíží. Čas strávený osamotě Druhý tip souvisí s tím prvním, ačkoli na první pohled působí protichůdně. Stejně jako je důležité trávit čas společně, je neméně důležité trávit čas každý sám. I v tomto případě nezáleží na tom, zda si jeden z páru vyrazí do kina a druhý zůstane doma, zda muž půjde na fotbalový trénink a žena na manikůru. Vyčleňte... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak posílit vztah pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Matyášek porazil rakovinu! Je čistý, vykřičela šťastná máma celému světu

 
Paní Lenka Klasnová je velmi šťastná. Její syn Matyášek porazil zlou rakovinu. "Je čistý, čeká nás ještě udržovací léčba, ale je čistý," má radost maminka.
25.01.2014 13:05 |

podobné články

Manželka zpěváka Voxela o lásce k více lidem: Odmalička jsem se za to vinila, napsala

 
Marie Lebedová, manželka zpěváka Václava Lebedy, známého jako Voxel, se před časem rozepsala na sociálních sítích na téma láska k vícero lidem. Oba manželé se na tom vzájemně sice shodli, ale občas čelí kritice. Marie před pár dny ukázala svého sympatického milence. 
11.07.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Lebeda (37 článků)

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Manžel a milenec pod jednou střechou, dva milenci v docházkové vzdálenosti – reálný pohled do života v polyamorii

 
Polyamorie neboli mnoholáska znamená životní styl, ve kterém se otevřeně praktikuje i několik milostných vztahů. Jak vypadá takové soužití v praxi a jde opravdu o novodobý trend, nebo jen o otevřené přiznání nevěry a obhajobu volnosti?
12.06.2021 07:00 |

podobné články

Manžel a milenec pod jednou střechou, dva milenci v docházkové vzdálenosti – reálný pohled do života v polyamorii

 
Polyamorie neboli mnoholáska znamená životní styl, ve kterém se otevřeně praktikuje i několik milostných vztahů. Jak vypadá takové soužití v praxi a jde opravdu o novodobý trend, nebo jen o otevřené přiznání nevěry a obhajobu volnosti?
12.06.2021 07:00 |

podobné články

Čistý zisk Skupiny ČEZ překonal o 1,6 mld. Kč očekávání

 
Za rok 2016 vykázala Skupina ČEZ čistý zisk ve výši 14,6 mld. Kč. Po očištění o mimořádné vlivy obecně nesouvisející s běžným hospodařením roku dosáhl čistý zisk 19,6 mld. Kč. Provozní zisk před odpisy (EBITDA) činil 58,1 mld. Kč (z meziročního poklesu o 7 mld. Kč způsobil pokles realizačních cen vyrobené elektřiny 6,1 mld. Kč). Návrh na dividendu za rok 2016 činí 33 korun na akcii.
21.03.2017 09:50 |

podobné články

ČEZ: Čistý zisk za první tři čtvrtletí je 13,6 miliardy korun

 
Provozní zisk před odpisy (EBITDA) Skupiny ČEZ dosáhl v prvním až třetím čtvrtletí 44,7 mld. Kč, meziročně o 16 % více. Čistý zisk vzrostl o 49 % na úroveň 13,6 mld. Kč. Zvýšení je způsobeno zejména růstem realizačních cen vyrobené elektřiny v ČR a vyšším ziskem z obchodování s komoditami. Čistý zisk očištěný o mimořádné vlivy dosáhl hodnoty 14,7 mld. Kč.
12.11.2019 10:35 |

podobné články

Polyamorní manželka Voxela ukázala nového přítele: Jak vychází se zpěvákem?

 
Zpěvák Voxel (28) s chotí před časem promluvili o povýšení svého manželského vztahu na novou, polyamorní úroveň. Pro mnohé kontroverzní či rovnou nemyslitelné rozhodnutí, jež je však v posledních měsících na vzestupu, Marie Lebedová vše zpečetila odhalením nového přítele.
10.07.2021 11:45 |

podobné články

Tereza Těžká to má těžké: Mám manžela, partnerku i přítele, takže třikrát víc problémů

 
Herečka Tereza Těžká se proslavila dokumentem V síti, a také tím, že se otevřeně hlásí k polyamorii, což je životní styl, kdy člověk žije s více partnery, včetně těch opačného pohlaví. Tereza tak nyní je ve vztahu s manželem, přítelkyní a přítelem. "Je pro mě důležité, že všichni v tom vztahu takhle chtějí žít, že to není jen proto, že se mnou ten člověk chce být, a tak to přetrpí," řekla herečka v rozhovoru pro DVTV, během kterého nechala diváky nahlédnout do pro mnohé těžko představitelného vztahu.
10.05.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Těžká (17 článků)

Partnerské vztahy a jejich záludnosti

 
Partnerské vztahy nepředstavují pytel plný závazků, jež sebou vláčíme. Je to především o tom, co si vzájemně předáváme a jak prostřednictvím druhého člověka realizujeme své vlastní JÁ. Klíčovou zásadou kvalitního partnerského vztahu je nevytvářet mezi sebou žádné závazky a pocity, že něco musíme, ale že prostě chceme. Dva lidé spolu mají být, protože to tak cítí, bez potřeby se vzájemně spoutávat. Vztah není o diktování si rolí a rozhodně by si měl každý ponechat svůj vlastní prostor a určitý druh svobody. Milujeme-li někoho opravdově – nechme ho odejít pokud s námi již nechce být. Nebuďte koulí u nohy Nikdy se na svého partnera neupínejte ve stylu, že bez něj žít nemůžete. Milovat neznamená zároveň i věznit, protože pak nemilujete, pouze vytváříte iluzi o lásce. Dejte sobě i jemu plnou osobní svobodu. Jednou ze záludností vztahů je snaha chytit, držet a nepustit. Je logické, že se člověk strachuje a nechce o druhého přijít, ale příliš sobecká láska dusí a toho druhého naopak odhání ještě dál. Odejde-li od vás partner, není to konec světa. Předali jste si vzájemně, co měli a někdy je prostě čas zvednout kotvy. Uvědomte si, že nemůžete nikdy nikoho vlastnit. Důvěra jako stavební kámen Bez důvěry vlastně neexistuje vztah. Záludností partnerských vztahů je pramálo důvěry, podezírání a žárlivost. Pamatujte, že kde je v srdci místo pro žárlivost, není místo pro opravdovou lásku. Partner miluje pouze určitou představu o druhém člověku a zmocňuje se jej touha po vlastnictví. Chcete opravdu někomu patřit? Každý vztah má člověka posilovat, pomáhat mu v osobním růstu, ne jej srážet na kolena. Jedná se o jediný možný způsob, jak vztah prožívat naplno a být sami sebou. Buďte sami sebou Budeme-li se snažit být někým jiným – koho by si přál mít náš partner či se budeme vehementně snažit o změnu našeho partnera k obrazu svému, bude docházet k nepochopení... Čtěte více Příspěvek Partnerské vztahy a jejich záludnosti pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.05.2016 15:15 |

podobné články