Článek

Manželka řekla, že o peníze se mi postará, což udělala, říká Dvořák

 
Kdysi mu slíbila, že ho zbaví starostí o peníze a své slovo splnila. Jája, manželka Josefa Dvořáka, pečuje o svého manžela po všech stránkách. Je jeho účetní, produkční, ochránkyní – a hlavně působí jako tmel v rodině, kterou mají manželé rozsáhlou.
25.06.2024 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Dvořák (195 článků)
Podobné články

Dvořák z Lucie má druhého syna. Jmenuje se František

 
Muzikant Michal Dvořák a jeho manželka Lucie alias Dj Lucca se dočkali druhého syna. Na svět přišel v úterý ráno a dostal jméno František. Další články k tématu: Michal Dvořák se počtvrté oženil, svatbu oslaví v Abú Zabí Text muzikálu Lucie vznikl při běhání. V hlavní roli se objeví Smetana Tohle je naše miminko Michal, chlubí se pyšný otec Dvořák Dj Lucca a Michal Dvořák se stali rodiči, mají syna Michala
02.04.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Dj Lucca (4 články) , Michal Dvořák (197 článků) , Michal Dvořák (195 článků)

Ředitel pražského dopravního podniku Dvořák rezignoval

 
AKTUALIZOVÁNO. Ředitel pražského dopravního podniku Martin Dvořák končí ve funkci. Primátor Bohuslav Svoboda dnes přijal jeho rezignaci. V pozici generálního ředitele chce Dvořák skončit příští týden a na postu předsedy představenstva na konci roku či v lednu. Podrobnosti oznámí v pondělí, řekl Dvořák.
01.12.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (791 článků)

Sobotka: Novým šéfem Úřadu vlády bude Pavel Dvořák

 
Novým šéfem Úřadu vlády bude tajemník městského úřadu Slavkova u Brna Pavel Dvořák. Novinářům to dnes v Lidovém domě řekl předseda ČSSD Bohuslav Sobotka. Dvořák není členem žádné politické strany, tajemníkem je 14 let. Sobotka již dříve řekl, že je Dvořák jedním z hlavních kandidátů na šéfa Strakovy akademie. 
24.01.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9583 článků) , Pavel Dvořák (167 článků) , Pavel Dvořák (167 článků) , Pavel Nový (562 článků) , Pavel Nový (404 článků)

Děti si na pohádkový kanál ČT3 musí počkat. Dvořák počítá peníze

 
Nový šéf České televize Petr Dvořák ustupuje ze svých původních nápadů. Plánovaný kanál pro děti ČT3 bude muset ještě počkat nejméně do jara. Dvořák si nejdříve potřebuje ujasnit, zda na něj má vlastně peníze a prostor ve vysílání. Řekl to při svém představení poslancům.
13.10.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (882 článků) , Petr Dvořák (877 článků)

Poradna: Manželka mi vyhrožuje rozvodem, chce mě připravit o dítě

 
Otázka: Manželka mi neustále vyhrožuje rozvodem a hlavně tím, že se postará o to, že uvidím jen minimálně naši v tuto chvíli roční dcerku. Přemýšlel jsem i o tom, zda by jim opravdu nebylo lépe beze mě, ale nechci, aby manželka vychovala sama dcerku ke stejné nenávisti a nesnášenlivosti, jak to udělala její matka.
30.07.2010 03:00 |

podobné články

Kdyby nebylo sankcí, jsou už ruské tanky někde v Oděse. Není to normální stát, ale frustrovaný samolibec. Rusista a novinář Libor Dvořák promlouvá o Putinově cestě do pekel

 
ROZHOVOR Bez masivní finanční a vojenské pomoci Západu nemůže Ukrajina vést válku. Ruská podpora separatistům je fakt. Pro ParlamentníListy.cz to říká novinář, komentátor a překladatel z ruštiny Libor Dvořák. V Rusku zatím prý žádné reformy vidět nejsou, jen postupující autoritářství. Dvořák říká, že i když jsou Rusové mimořádně odolní v obtížných podmínkách, dnes už je v Rusku mnoho lidí, kteří mají co ztratit.
24.01.2015 09:32 |

podobné články

Jaké reformy? Vždyť Putin jen prohlubuje autoritářství. Vede zemi do pekel, máme povinnost od téhož uchránit Ukrajinu. Promlouvá známý rozhlasový expert na Rusko Libor Dvořák

 
ROZHOVOR Bez masivní finanční a vojenské pomoci Západu nemůže Ukrajina vést válku. Ruská podpora separatistům je fakt. Pro ParlamentníListy.cz to říká novinář, komentátor a překladatel z ruštiny Libor Dvořák. V Rusku zatím prý žádné reformy vidět nejsou, jen postupující autoritářství. Dvořák říká, že i když jsou Rusové mimořádně odolní v obtížných podmínkách, dnes už je v Rusku mnoho lidí, kteří mají co ztratit.
24.01.2015 10:17 |

podobné články

Holka nebo kluk, hlavně když to dítě bude zdravé, říká Michal Dvořák

 
Skladatel a muzikant Michal Dvořák (52) se ženou Lucií (40) si vždy najdou čas na své dva syny. Vypadá to dokonce, že je tu i prostor na třetího potomka. „Děti nás brzy kopnou do zadku a každý půjde svou cestou. Snažíme se proto všechny společné chvíle s nimi využít co nejvíc,“ říká Dvořák.
31.08.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dvořák (197 článků) , Michal Dvořák (195 článků)

Němci se bojí. Bude muset zahynout ještě hodně Evropanů! Režisér Václav Dvořák popisuje vlastní zážitky z Německa. A nejen to

 
ROZHOVOR „Prostě hrozná ženská, manželka hrozného prezidenta. To bychom s ní asi zažili pěkné věci, takový nepřetržitý řetěz kubánských krizí,“ tvrdí na konto Hillary Clintonové režisér Václav Dvořák, jenž je mimo jiné známým bojovníkem proti církevním restitucím. V bilančním rozhovoru ParlamentníchListů.cz se kromě mnoha jiných otázek Dvořák zabývá i tím, proč už nikdy nebude volit ČSSD. „Velmi mne zlobí neschopnost a neochota zakročit proti vyvážení nezdaněných stamiliardových zisků z republiky, ale i laxní přístup k zvýšení bezpečnosti našich občanů v souvislosti s migrační vlnou, podíl na štvaní proti Rusku a bezvýhradná pomoc ukrajinským fašistům, spoluúčast na sankcích, které poškozují naši ekonomiku,“ vypočítává na vrub Sobotkova kabinetu.
03.01.2017 20:55 |

podobné články

Partnerka Jiřího Dvořáka zrušila zásnuby: O 27 let mladší Maca otevřeně o vztahu

 
Herec Jiří Dvořák (55) má po svém boku už nějakou dobu krásnou slovenskou herečku Martinu Zábranskou (28), se kterou se poprvé ruku v ruce ukázal na karlovarském festivalu. Dvořák o svém vztahu zatím nepromluvil, avšak jeho Maca už ledacos nastínila. Prozradila, kdy se seznámili, i to, že ho obdivovala už před deseti lety. Deníku Nový čas také řekla, že letos zrušila zásnuby. Stál za krachem vztahu Jiří Dvořák?
07.08.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (498 článků) , Martina Zábranská (8 článků)

O přerovské Romy se postará město, rozhodli zastupitelé

 
Přerovským Romům se zřejmě začíná blýskat na lepší časy. Zastupitelé totiž nyní rozhodli, že se o jejich vystěhování z ghetta ve Škodově ulici postará město. Vlastník, který se původně zavázal, že nájemníkům zajistí náhradní bydlení a začne lokalitu od poloviny září přeměňovat v luxusní čtvrť s byty a obchody, není schopen dodržet své závazky, a tak požádal město o prodloužení termínu výstavby, což radnice neschválila.
12.09.2012 14:35 |

podobné články

Díra na peníze. Podvod? Ukázala se kauza z dob covidu

 
Andrej Babiš v létě 2020 sliboval jako premiér lidem, že se postará o to, aby nebylo nutné zavírat celou republiku do lockdownu. Postará se o to, aby vláda zvládla pandemii covid-19. A jak to dopadlo, všichni vědí. Vláda Andreje Babiše i navzdory Chytré karanténě zavírala republiku, zakazovala lidem cestovat z okresu do okresu, zavírala obchody, zavírala restaurace. A Nejvyšší kontrolní úřad teď zkonstatoval, že Chytrá karanténa, kterou řídil osobně Babiš, byla v podstatě jednou velkou blamáží.
26.04.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26376 článků)

„Ať si to zkusí, odhlásím TV.“ Dvořák nakrknul lidi. Nedali si to líbit

 
Redakce Seznam Zpráv se začala věnovat tématu zvýšení koncesionářských poplatků. V jejich podcastu dostal sólo generální ředitel ČT Petr Dvořák a redaktorky pak obíhaly poslance a ptaly se jich, proč chtějí voličům poskytnout jen jednu novou vánoční pohádku v roce, což byla jedna z úspor, kterou ředitel Dvořák nastínil. Kromě toho vyjádřil názor, že patnáct korun měsíčně, které chce navíc, není pro domácnost zase tak fatální. Řada diváků to ale vidí jinak a jejich postoj se začíná radikalizovat.
10.06.2022 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (882 článků) , Petr Dvořák (877 článků)

Šéf ČT si pořádně namastí kapsu: Dvořák dostane bonus 2,3 milionu!

 
Šéf ČT Petr Dvořák si na svůj příjem příliš stěžovat nemůže. 230 tisíc měsíčně jsou hezké peníze. K tomu se nyní může těšit na tučný roční bonus. Rada ČT mu schválila odměnu ve výši 2,3 milionu korun, stejnou jako loni. Za co ji Dvořák dostane?
18.06.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (882 článků) , Petr Dvořák (877 článků)

Dvořákova „hra“ o milionové odměny. Noví radní chtějí „šťourat“, šéfovi ČT dali podmínku

 
Plat skoro čtvrt milionu měsíčně pobírá za svoji funkci hlavní muž České televize Petr Dvořák. V minulých letech si vysloužil i vysoké odměny. Radní mu „přiklepli“ nejvíc, co mohli. Tedy 2,42 milionu. Letos má rada 6 nováčků a někteří z nich už dali najevo, že se chtějí „šťourat“ v rozpočtu. Ten musí být vyrovnaný, pokud chce Dvořák odměny dostat. Podle některých existují pochybnosti, že vyrovnaný není a Dvořák čerpá peníze, co na Kavčích horách zůstaly po jeho předchůdci.
22.06.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (882 článků) , Petr Dvořák (877 článků)

Šéfovi ČT sáhli na peníze. Dostane „jenom“ milion a půl. Potápějící se Titanic, vyčetli Dvořákovi

 
Generální ředitel Petr Dvořák dostane odměny za rok 2019 ve výši 1,6 milionu, rozhodla Rada ČT. Tak málo Dvořák ještě nedostal. Vášnivá byla už debata o výroční zprávě o hospodaření, od které se výše Dvořákova bonusu odvíjí. Tu sice radní odsouhlasili, zároveň ale prošlo usnesení o tom, že co se týče hospodaření, to lidově řečeno „už takhle dál nejde“. Ve hře byl i návrh, aby Dvořák nedostal nic. To mimo jiné i kvůli finanční krizi způsobené pandemií koronaviru. Za to, jak vypadalo vysílání v době pandemie, ale zároveň zazněla směrem k Dvořákovi pochvala.
24.06.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (882 článků) , Petr Dvořák (877 článků)

Starosta Rosic: Uprchlíky by měla vláda posílat rovnou do Berlína. Frau Merkel se o ně postará.

 
V Rosicích s uprchlíky nepočítám, říká rázně Jaroslav Světlík (BPP). A dodává: ,,Nechť se postará Evropská unie. Může zakoupit pár řeckých ostrovů a tam imigranty umístit. Zabije dvě mouchy jednou ranou.“ Je přesvědčen, že uprchlická krize je jen začátek islámské invaze do Evropy, invaze, která je záměrně organizována a financována. Kým? A co navrhuje jako řešení? Zamyslel se ale také nad odchodem Karla Schwarzenberga z vedení TOP 09 a zhodnotil poměry, které panují na radnici po změně jejího složení.
24.10.2015 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4145 článků)

Vlk organizoval majetkový zločin, takovým se prezident neklaní. Privatizace tady měkkými prostředky dosáhla téhož, co chtěl Hitler, promlouvá dokumentarista Dvořák

 
„Zesnulý kardinál Vlk se o uzurpování majetku církví velmi snažil, a tak se ani nedivím prezidentu Zemanovi, že se nezúčastní kardinálova pohřbu, ale pošle jen květinu. Přece se nebude klanět člověku, který organizoval takový majetkový zločin!“ uvádí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz dokumentarista a režisér Václav Dvořák. Je rád, že Miloš Zeman bude usilovat o své znovuzvolení do funkce prezidenta. „Je to prezident, který chce, i přes své omezené pravomoci, vést naši zemi k větší hospodářské samostatnosti,“ říká Dvořák s tím, že je sám zvědav, jak se po volbách u nás uskupí politická scéna, neboť dnes není na české politické scéně žádná reálná síla, která by přinesla pozitivní změnu: „Nemyslím si, že je pro nás Babiš nějaké terno. Babiš není změna, je to past na voliče.“
24.03.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Lithiová lobby, daňové ráje. Dokumentarista Dvořák ukazuje špinavou hru stojící za útoky na Andreje Babiše

 
ROZHOVOR „Babiš vyzval, aby těžba lithia zůstala v rukou státu, aby je těžila státní firma. Ale ČSSD dělá pravicovou politiku a podporuje privatizaci těžby. Takže po Babišovi jde docela silná lithiová lobby,“ zamýšlí se režisér Václav Dvořák nad možnou příčinou trestního stíhání Andreje Babiše. Podle něj celá kauza může být jen špinavá politická hra. A nejen to. „Další mocipáni se bojí, že po zavedení EET bude Babiš pokračovat dál a jako případný předseda vlády si došlápne i na oněch 1500 českých firem, které utíkají s daněmi za hranice do tzv. daňových rájů, a na zahraniční firmy – např. obchodní řetězce a bankovní domy, které ročně vyvádějí mimořádné zisky rovněž za hranice,“ říká také Dvořák.
26.08.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26376 článků)