Článek

Manželka prezidenta otevřela zahrady sousedící s Lumbeho vilou

 
Veřejnosti se dnes otevřely zahrady přiléhající k prezidentské vile. Návštěvníci si mohou prohlédnout Masarykův včelín, rybník a skleníky, v nichž hradní zahradníci pěstují květiny pro výzdobu nedaleké rezidence hlavy státu. Takzvané Produkční zahrady otevřela manželka prezidenta Ivana Zemanová. V příjemném počasí se na ně dopoledne přišla podívat řada lidí. Zahrady budou otevřeny do neděle.
14.09.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (363 článků)
Podobné články

Ivana Zemanová otevřela pro veřejnost zahrady sousedící s Lumbeho vilou

 
První dáma Ivana Zemanová v sobotu slavnostně otevřela pro veřejnost zahrady přiléhající k prezidentské vile. Až do neděle si mohou návštěvníci prohlédnout Masarykův včelín, rybník a skleníky, v nichž hradní zahradníci pěstují květiny pro výzdobu nedaleké rezidence hlavy státu. V příjemném počasí se na ně dopoledne přišla podívat řada lidí.
14.09.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (363 článků)

První otevření Lumbeho zahrady Pražského hradu vzali lidé útokem

 
Zájem veřejnosti o Lumbeho zahradu na Pražském hradě v sobotu překročil očekávání. Do těchto míst, jež Hrad zpřístupnil vůbec poprvé v historii, se od 10 do 15 hodin přišly podívat tisíce lidí. Stejnou šanci má veřejnost ještě v neděli.
04.09.2010 16:11 |

podobné články

Dary truchlících fanoušků před vilou Ivety mizí, co se s nimi děje? Tady je 5 možností, kde záplava smutku skončí

 
Před vilou "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka v Uhříněvsi snad už ty největší ruchy utichly, k brance však stále přicházejí zarmoucení fanoušci a přidávají červené hřbitovní svíčky, plyšáky, květiny a další předměty k uctění památky tragicky zemřelé pěnice. Jelikož však před vilou není už pomalu kde zaparkovat a od "pohřbu Bartošové":http://www.extra.cz/6-pravdivych-postrehu-z-pohrbu-ivety-bartosove-ktere-vam-jina-media-nepriznaji "už uplynuly nějaké dny":http://www.extra.cz/online-pavla-novotneho-z-pohrbu-dzambulky-media-okupuji-strasnice-proradny-jagr-neprisel-co-se-deje-na-miste, "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) povolal do zbraně svého věrného druha, "zvukaře Standu":http://www.extra.cz/tema/zvukar-standa, aby začal pomalu památky na někdejší český pop-idol likvidovat.
17.05.2014 13:20 |

podobné články

Tragický požár na Florenci: Uhořelo devět lidí!

 
Prahou otřásl nejtragičtější požár za posledních 20 let. V opuštěné budově těsně sousedící s pražským autobusovým nádražím Florenc hořelo. Oheň vypukl ve středu krátce po půlnoci a při požáru uhořelo devět lidí, zřejmě bezdomovců. Dva lidi se podařilo zachránit. Na místě zasahovalo deset hasičských jednotek. Plameny díky jejich včasnému zásahu nezasáhly sousedící budovy autobusového nádraží. Příčina požáru se zatím vyšetřuje.
27.10.2010 14:35 |

podobné články

Zemanová se chce po stěhování schovávat: Nařídila v Lumbeho vile zatemnit vyleštěná okna!

 
Namočit, setřít, vyleštit, namočit, setřít, vyleštit… Tak nyní »cvičí« na Pražském hradě. Zvelebují tam totiž budoucí sídlo prezidenta Miloše Zemana (68) a jeho rodiny – Lumbeho vilu.
08.04.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22270 článků)

Prezident Zeman dává sbohem paneláku: Stěhování do Lumbeho vily začíná!

 
 Máme snad jediného prezidenta na světě, který bydlí v paneláku. Miloši Zemanovi (68) už se však čas na pražském sídlišti Stodůlky krátí. Do konce dubna by se měl s manželkou i dcerou přestěhovat do Lumbeho vily na Pražském hradě. A podle fotografií Blesku už to začalo!
18.04.2013 05:05 |

podobné články

Zeman bude bydlet přímo na Hradě. Vybere si Masarykovo apartmá nebo Lumbeho vilu?

 
Budoucí prezident Miloš Zeman už avizoval, že po své inauguraci chce bydlet přímo na Hradě. Podle jeho štábu přicházejí v úvahu dvě varianty – Masarykovo apartmá nebo Lumbeho vila. Podívejte se, kde budoucí hlava státu může bydlet!
05.02.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22270 článků)

Zeman si vybral k bydlení Lumbeho vilu. A k ní štěně

 
Prezident Miloš Zeman, jako exkluzivní host pořadu Partie na Prima family, prozradil, že si jako své sídlo vybral Lumbeho vilu v pražských Hradčanech. Na stejném místě žil donedávna Václav Klaus. K rozhodnutí při výběru bydlení přispělo přání Zemanovy ženy, která by si ráda pořídila psa. Vyjádřil také naději na zlepšení vztahů mezi církví a státem.
10.03.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9347 článků) , Miloš Zeman (22270 článků)

Zeman bude bydlet v Lumbeho vile na Hradčanech a chce psa

 
Prezident Miloš Zeman v prvním rozhovoru po zvolení do funkce oznámil jména svých nejbližších spolupracovníků. Jeho kancléřem bude dosavadní předseda Strany práv občanů - zemanovci (SPOZ) Vratislav Mynář. Miloš Zeman to uvedl v pořadu Partie televize Prima. Také řekl, že si pro své bydlení vybral Lumbeho vilu u Jeleního příkopu nedaleko Pražského hradu.
10.03.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22270 článků) , Vratislav Mynář (954 článků)

Zemanová rozhodla: Bydlet se bude v Lumbeho vile. Kvůli novému pejskovi!

 
Prezident Miloš Zeman s rodinou bude v době svého mandátu bydlet v Lumbeho vile u Jeleního příkopu nedaleko Pražského hradu. Na stejném místě žil donedávna Václav Klaus.
10.03.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9347 článků) , Miloš Zeman (22270 článků)

První dáma si začíná diktovat: Chce psa a bydlet budou v Lumbeho vile

 
První dáma Ivana Zemanová začíná vystupovat ze stínu a diktuje první přání. V prvním už ji manžel vyhověl. Prezident Miloš Zeman oznámil, že s rodinou budou bydlet v Lumbeho vile u Jeleního příkopu nedaleko Pražského hradu. A přání číslo dva? Chce psa!
10.03.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22270 článků) , Ivana Zemanová (363 článků)

Prezident Zeman bude bydlet v Lumbeho vile od května

 
Prezident Miloš Zeman bude v Lumbeho vile nedaleko Pražského hradu bydlet s manželkou Ivanou i dcerou Kateřinou od května. Z empírové stavby jsou již odvezeny všechny věci, které patřily předchozímu prezidentovi Václavu Klausovi. Zemanovy věci budou do vily přestěhovány do konce dubna. Dnes to řekla hradní mluvčí Hana Burianová. 
15.04.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9347 článků) , Miloš Zeman (22270 článků) , Kateřina Burianová (10 článků)

Zeman vymění panelák za Lumbeho vilu, brzy si s manželkou Ivanou koupí i psa

 
Prezident Miloš Zeman bude v Lumbeho vile nedaleko Pražského hradu bydlet s manželkou Ivanou i dcerou Kateřinou od května. Z empírové stavby jsou již odvezeny všechny věci, které patřily předchozímu prezidentovi Václavu Klausovi.
15.04.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9347 článků) , Miloš Zeman (22270 článků)

Zeman bude bydlet v Lumbeho vile od května

 
Prezident Miloš Zeman bude v Lumbeho vile nedaleko Pražského hradu bydlet s manželkou Ivanou i dcerou Kateřinou od května. Z empírové stavby jsou již odvezeny všechny věci, které patřily předchozímu prezidentovi Václavu Klausovi. Zemanovy věci budou do vily přestěhovány do konce dubna. ČTK to dnes řekla hradní mluvčí Hana Burianová.
15.04.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9347 článků) , Miloš Zeman (22270 článků) , Kateřina Burianová (10 článků)

Prezidentský pár podruhé v historii ukázal zahrady: Sem chodí za romantikou!

 
Teprve podruhé v historii se o víkendu návštěvníkům otevřely takzvané produkční zahrady Pražského hradu – místo, které je hned u Lumbeho vily, v níž žijí Václav (70) a Livia (67) Klausovi, a tak tam obvykle mohou jen zahradníci. Oba se rozhodli, že tisíce návštěvníků přivítají osobně.
19.09.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9347 článků)

Ferdinandovy zahrady: Jak do zahrady zakomponovat velké kameny?

 
Vdechněte novou tvář své zahradě, balkonu či terase. Inspiraci můžete načerpat v dalším dílu pořadu Ferdinandovy zahrady. Jako další projde proměnou rodinná zahrada a ve video ukázce Ferdinand Leffler poradí, jak si do celku zahrady zakomponovat kameny.
13.05.2017 06:05 |

podobné články

Česká pošta: Příležitostný aršík představuje další čtyři zoologické zahrady

 
Česká pošta začíná ve středu 5. 9. 2018 prodávat aršík s příležitostnými poštovními známkami „Ochrana přírody: Zoologické zahrady III“. Po úspěšné emisi Zoologické zahrady I a II přichází její pokračování, které dává možnost představit i další významné zahrady v ČR, tedy ZOO Děčín, ZOO Ústí nad Labem, ZOO Zlín a ZOO Ostrava. Na kuponech a okrajích aršíku jsou vyobrazeny další vzácné druhy zvířat našich předních zoologických zahrad.
06.09.2018 11:45 |

podobné články

Dívka věří, že byla v minulém životě vílou. Nechala si udělat elfí uši

 
Trilogii Pán prstenů fandí kdekdo, ale nenajdete mnoho takových nadšenců, kteří by se v populární elfy chtěli proměnit i ve skutečném životě. Třiadvacetiletá kanadská modelka je ale jiná. Navíc je přesvědčená o tom, že byla v minulém životě vílou. A tak si nechala chirurgicky prodloužit uši.
25.12.2013 14:47 |

podobné články

Před vilou Ivety Bartošové to vypadalo jako na fotbale: Policie rozehnala její rozvášněné fanoušky

 
Iveta Bartošová  (✝48) snad neměla žádné normální fanoušky? Před jej vilou v pražské Uhříněvsi se dnes odpoledne udál další incident, který znovu mohutným způsobem pokazil pietu a tiché vzpomínání duševně střízlivých lidí na Ivetu. A i když se to zdá nemožné, tentokrát za to ani trochu nemohl Josef Rychtář  (56) . Zato Zdeněk Macura  (40) a jeden bláznivý fanda zpěvačky, který mu chtěl dát na budku, ano!
05.05.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6752 článků)