Článek

Manželka Krajča si prožila noční můru: Utekla hrobníkovi z lopaty, popsala boj o holý život

 
Manželka Richarda Krajča utekla hrobníkovi z lopaty. Jak Karin Babinská přiznala na sociálních sítích, prodělala těžký oboustranný zápal plic. Její stav vyděsil i lékaře a hrálo se o minuty. Rodinná dovolená v Dubaji se tak proměnila v noční můru. Blondýnka nemůže odletět zpět do České republiky, její stav to prozatím nedovoluje. 
10.01.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků) , Karin Babinská (85 článků)
Podobné články

Zawadská: Utekla jsem hrobníkovi z lopaty

 
Valerie Zawadská (52) si vybojovala zpět svůj život! „Vím, že jsem utekla hrobníkovi z lopaty,“ řekla s úlevou Blesku. Podle lékařů zřejmě překonala krizi způsobenou těžkým zánětem slinivky. „Lékaři mi prozradili, jak moc vážné to se mnou bylo,“ povzdechla si Zawadská. I když stále ještě nesmí opustit JIP, začíná konečně komunikovat s okolím.
13.12.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Valerie Zawadská (20 článků)

Bono Vox: Nedávno jsem utekl hrobníkovi z lopaty

 
Zpěvák Bono Vox tvrdí, že při práci na posledním albu skupiny U2 málem zemřel. Hrobníkovi z lopaty ale utekl a dnes hovoří o celé věci jako o „události vyhynutí“. Sedmapadesátiletý irský hudebník tvrdí, že šlo o fyzickou záležitost a měl pocit, že jeho život se podobá politické apokalypse v Evropě a USA.
29.12.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Bono Vox (53 článků)

George Michael unikl o vlásek hrobníkovi z lopaty

 
Britský hudebník George Michael vydá v polovině března nové album. Ponese název Symphonica a na trh jej uvede společnost Virgin EMI/Universal Music Group od 17. března. Bude to šesté sólové album padesátiletého zpěváka, jenž před dvěma roky o vlásek unikl hrobníkovi z lopaty.
23.01.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (265 článků)

Leonardo DiCaprio šokuje: Třikrát jsem utekl hrobníkovi z lopaty!

 
Herec Leonardo DiCaprio tvrdí, že už třikrát utekl hrobníkovi z lopaty. Jednačtyřicetiletá hollywoodská hvězda je přesvědčena, že minimálně ve třech případech se smrti dívala do očí a chybělo velmi málo na to, aby už dnes nebyla mezi živými. Za sebou má útok velkého bílého žraloka, výbuch motoru v letadle a nehodu s padákem.
16.12.2015 10:05 |

podobné články

Miro Žbirka utekl hrobníkovi z lopaty: Jenom jsem ležel a čekal…

 
Tak dlouho přecházel různé nemoci, až se mu to začátkem letošního roku málem vymstilo. Miro Žbirka (65) doslova utekl hrobníkovi z lopaty a měl veliké štěstí, že se na poslední chvíli dostal k lékaři do Prahy.
21.11.2017 06:15 |

podobné články

Hrobníkovi z lopaty utekla už minimálně třikrát: Sharon Stone (62) popsala, jak ji málem zabil blesk

 
Sharon Stone  (62) se chystá začátkem příštího roku vydat paměti s názvem The Beauty of Living Twice. V podcastu Films To Be Buried With s Brettem Goldsteinem fanoušky navnadila tím, že se podělila o některé životní příběhy. Detailně popsala hlavně ten, při němž málem přišla o život po zásahu bleskem.
14.06.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (314 článků) , Beauty Beauty (75 článků)

Utekla hrobníkovi z lopaty. Tuhle krásnou Miss napadla nebezpečná bakterie a málem přišla o život

 
Vítězství Gabriely Frankové  (20) v České Miss se podobá hollywoodskému dramatu s happyendem. Poměrně krátkou dobu předtím, než byla titulována královnou krásy, totiž blonďatá kráska bojovala o holý život.
10.07.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Franková (127 článků)

Lubomír Lipský (87) - Nejhorší má za sebou!

 
Herecká legenda Lubomír Lipský (87) utekla hrobníkovi z lopaty! Deník Aha! včera navštívil hrdinu filmů Čtyři vraždy stačí, drahoušku nebo Šest medvědů s Cibulkou na jednotce intenzivní péče neurochirurgického oddělení vinohradské nemocnice, kde se se »zubatou« utkal o holý život. „Kdy budu moci zpátky na jeviště?“ ptá se stále dokola doktorů.
11.05.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Lipský (166 článků)

Proč máme noční můry, a co znamenají?

 
Psychologové obvykle definují noční můru jako „děsivý sen“. Většina dětí zažila noční můru a některé z nich dokonce každou noc. Děsivé sny mají ale i dospělí. Rozdíl ovšem spočívá v tom, že noční můry dospělých mohou mít řadu racionálních příčin. 
11.09.2015 17:00 |

podobné články

Hororový boj o život: Do matky se zakousl žralok, ta mu vrazila pěst do oka

 
Matka tří dětí Leeanne Ericson (38) zažila moment jak vystřižený z filmu Čelisti. Když plula na surfu poblíž kalifornské pláže San Onofre, napadl ji velký bíly žralok. Ten se jí zakousl do stehna a během mžiku surfařku stáhl pod hladinu. Žena ale naštěstí zareagovala včas a utekla hrobníkovi z lopaty.
14.07.2020 20:40 |

podobné články

Na útok Merkelová doplatí. Je to její noční můra, píše Spiegel

 
Server německého týdeníku Der Spiegel přináší na své anglicky psané odnoži článek o tom, že útok v Berlíně může mohutně otřást německou politikou. Může jít doslova o německou noční můru a speciálně o noční můru německé kancléřky Angely Merkelové, protože i bavorský premiér Horst Seehofer prý kancléřce takřka vyhlásil válku.
21.12.2016 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2851 článků)

Zawadská: Vím, že mi šlo o život!

 
Valérie Zawadská (52), která před šesti týdny utekla hrobníkovi z lopaty po těžkém zánětu slinivky, se vrátila poprvé na jeviště. Blesk herečku zastihl v šatně pražského Divadla Na Jezerce, jak se připravuje na představení Charleyova teta. „Vím, že mi šlo o život. Vážím si toho, že mě lékaři zachránili. Taky teď už o své zdraví pečuju,“ řekla Zawadská Blesku.
14.01.2011 13:00 |

podobné články

Paroubková aktuálně: Utekla hrobníkovi z lopaty a změnila život!

 
V únoru 2015 postihlo manželku expremiéra Petru Paroubkovou krvácení do mozku. Nyní po delší době promluvila o tom, jak kvůli zdravotním komplikacím přehodnotila svůj život.
15.11.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (550 článků)

Neuvěřitelný zázrak: Žena utekla hrobníkovi z lopaty jen díky pomoci českých lékařů!

 
"Infarkt":http://www.extra.cz/tema/infartk se dost často jako nemoc podceňuje, ale pravdou je, že kolikrát vám visí život na vlásku a hrozí jen málo, než se přetrhne. Své o tom moc dobře ví Jarmila Bulavová (59), která poznala, co to znamená dívat se smrti do očí.
13.05.2014 16:45 |

podobné články

Ježíšku, prosím, uzdrav mě! Přeje si Adélka (9) s leukemií, o život už bojovala dvakrát

 
Se zákeřnou leukemií už tři čtvrtě roku bojuje Adélka (9) z Plzně. Dvakrát už doslova utekla hrobníkovi z lopaty. Poprvé, když měla od zánětu střev otravu krve, a teď, když prodělala zánět slinivky. Letošní Vánoce stráví v nemocnici. Od Ježíška si přeje jediné: Aby se uzdravila...
19.12.2019 11:35 |

podobné články

Jan (58) o drsném boji s covidem: Nebyla to »chřipečka«, život mi zachránila manželka!

 
Oboustranný zápal plic pan Jan Procházka (58) z Kamenice málem nepřežil. S myšlenkou na »těžší chřipečku« bojoval s covidem-19 doma a dlouho věřil, že vše vyleží. Jeho manželka ale pro něj zavolala sanitku. Z lékařské zprávy vyplývá, že vlastně utekl hrobníkovi z lopaty!
05.03.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Procházka (30 článků) , Jan Procházka (30 článků)

Dozvíme se něco víc ze života Richarda Krajča? Jeho půvabná manželka píše ve své knize o slavném herci

 
Po dvou letech vydává Karin Krajčo Babinská svou další knihu. Hlavními hrdiny románu Hvězdy na cestě jsou spisovatelka Vanda a slavný stárnoucí herec. Nabízí se tedy otázka, jestli se manželka Richarda Krajča  (43) neinspirovala vlastní domácností.
12.12.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (432 článků) , Karin Babinská (85 článků)

Boj o holý život v mrazivé vodě: Žena popsala hrůzu, kterou prožívala, když se s ní prolomil led Brněnské přehrady

 
V setině vteřiny po krk v ledové vodě, oblečení saje vodu a táhne vás k zemi. Před očima proběhne celý život, v duchu se loučíte s rodinou. Nezmůžete se na víc, než jen na volání o pomoc a později už jen na skřeky, síly ubývají… V tu chvíli přijde záchrana a přežijete. Navždy vám to ale změní život! To prožila koncem února žena, pod kterou se na Brněnské přehradě prolomil led. Nyní poděkovala svým zachráncům – strážníkům městské policie – a přesto, že si přeje zůstat v anonymitě, svůj příběh odvyprávěla.
27.03.2018 18:15 |

podobné články

Bartošová a Děti ráje: Iveto, tahle tě nahradila!

 
Iveta Bartošová (43) sice před několika dny utekla hrobníkovi z lopaty, ale s její účastí v připravovaném muzikálu Děti ráje se už moc nepočítá. Její roli začala minulý týden zkoušet muzikálová zpěvačka Šárka Marková (31).
20.10.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7031 článků) , Šárka Marková (5 článků)