Článek

Manželé Chladovi okouzlili Vary. Romantická procházka kolonádou i zastávka na pivo a setkání boháčů

 
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je nabitý hvězdami. A tam, kde to žije, nesmí chybět ani známý miliardář Richard Chlad společně se svojí krásnou manželkou Annou-Marií. Jeden z nejvýraznějších párů českého šoubyznysu si užívá nejen luxusní večírky, ale také skutečnost, že tráví čas bok po boku. Fotograf eXtra.cz je například zachytil na romantické procházce po kolonádě, kde si dali i jedno chlazené. 
05.07.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Medik radí - 8. díl - Pivo a zdraví - co je na tom pravdy?

 
Pivo, každý muž ho má rád, každý se na něj rád dívá a rád si ho objednává. Tedy aspoň u nás v Českých zemích a na Moravě:) Škodíme si konzumací piva? Roste po pivu tzv. "pivní pupek"? Nebo naopak má pozitivní vliv na lidské zdraví? Asi před šesti lety proběhlo ve Vídni lékařské sympozium na téma pivo a jeho vliv na lidské zdraví. Výsledek byl jednoznačný. Pivo bylo odborníky označeno za zdravé a zdraví prospěšné.Avšak přednost bychom měli dávat pivu nealkoholickému. Již 6 tisíc let před Kristem Sumerové používali pivo jako lék. Nejnovější výzkumy dokázaly, že pití piva snižuje výskyt centrálních mozkových příhod a srdečních infarktů, působí proti osteoporóze a zabraňuje tvorbě ledvinných kamenů. Někteří kardiologové dokonce tvrdí, že pivo může v prevenci infarktu myokardu nahradit nutnou pravidelnou konzumaci acylpyrinu. Vykvašená ječmenná šťáva může vyšovat inteligenci a jedna z jejích součástí zkrášluje pleť. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17.08.2009 07:50 |

podobné články

Noční tah Benicia del Tora kolonádou: Miláček žen si omotal Vary kolem prstu

 
Tohle Karlovy Vary, a především lázeňská kolonáda, dlouho nezažily. Benicio del Toro předvedl, že rozhodně netrpí žádnými hvězdnými manýry. Ačkoli má na festivalu k dispozici auto s řidičem, v klidu vyrazil pěšky na noční procházku. Fotoreportéři eXtra.cz mu byli celou dobu v patách. S jedním z nich se dokonce dal do řeči.
07.07.2022 12:25 |

podobné články

»Vlaková zastávka duchů« u hřbitova ve Veselí: Neexistuje, ale nový jízdní řád s ní už počítá

 
Veselí nad Moravou – Milokošť: nová železniční zastávka je uvedena na trati Brno hl. nádraží – Uherské Hradiště v jízdním řádu, který začne platit od 10. prosince. Místním se tak splní přání, o které usilovali přibližně 20 let. Problémem ale může být čas, zastávka se totiž teprve začala budovat…
04.11.2017 10:20 |

podobné články

Opravy na Smetanově nábřeží: Nová zastávka, chodníky i aleje. Doprava už omezena nebude

 
Pražské Smetanovo nábřeží letos čekají stavební úpravy. Zrušená bude tramvajová zastávka Národní divadlo, která se posune k Žofínu a nová zastávka vznikne u Karlových lázní. Opravené budou chodníky a bude vysázeno nové stromořadí. Nábřeží zůstane pro auta průjezdné. V úterý to řekl náměstek primátora Adam Scheinherr (Praha Sobě). Práce začnou na začátku dubna a potrvají zhruba do konce června. Město v minulosti provizorně rozšířilo chodník a zakázalo průjezd aut ve směru od divadla. Postup kritizovala Praha 1 a opozice. Nyní je nábřeží průjezdné.
15.03.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (618 článků) , Adam Adam (618 článků)

Práce na Smetanově nábřeží začaly! Rozšíří se chodník, přesune zastávka. Auta budou jezdit po kolejích

 
Technická správa komunikací (TSK) zahájila v pondělí práce na úpravách Smetanova a části Masarykova nábřeží. Na Smetanově nábřeží bude výrazně rozšířen chodník na východní straně, auta budou jezdit po tramvajových kolejích. Tramvajová zastávka Karlovy lázně bude nově obousměrná a zastávka Národní divadlo u Hollaru se přesune na úroveň Žofína, kde tak budou tramvaje stavět v obou směrech. Novinářům to v pátek řekli zástupci TSK a magistrátu. Práce se obejdou bez uzavírek, potrvají do konce června a vyjdou na 41 milionů korun.
08.04.2022 17:30 |

podobné články

První tajná party festivalu exkluzivně: Piškula a Trojan táhli kolonádou. Pivo, víno a Bokovka

 
Mládí vpřed. A strážmistr Topinka Robert Mikluš rozhodně nezaostává. Kdo by čekal, že se první festivalový večer z řetězu utrhne Jiří Macháček, kterému Vary ležely u nohou, byl by na omylu. Prim hráli syn Ivana Trojana Josef a Zdeněk Piškula. Nejenže vynechali slavnostní gala, ale ještě do své party stáhli i krásnou Annu Fialovou a party zakončili až v Grandhotelu Pupp, kam zacházeli v ranních hodinách. 
02.07.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (396 článků) , Jiří Macháček (317 článků) , Anna Fialová (129 článků) , Zdeněk Piškula (150 článků) , Robert Mikluš (29 článků) , Josef Trojan (56 článků)

Jiří „BJP“ Procházka o kauze Tadeáše Růžičky: Měl by dostat přes prsty, myslí si

 
Zápasník UFC Jiří „BJP“ Procházka hlásí návrat. Po nedávném zranění si hodlá zpátky vybojovat titul, kterého se kvůli zdravotním komplikacím vzdal. Jak prozradil pro eXtra.cz, nyní je plně připravený jít do dalšího boje - momentálně však hledá nového soupeře. Hill, se kterým se měl utkat, se totiž zranil. Procházka se také vyjádřil ke kauze týkající se zápasníka Tadeáše „Mawara“ Růžičky. „Dozvěděl jsem se, že je mu 25, což už se nedá vymlouvat na to, že je puberťák, který se potřebuje vybouřit. Je to už trestuhodné. Měl by dostat přes prsty, pak se tomu bude věnovat s respektem a pokorou,“ myslí si Procházka. Sám zavzpomínal na své pouliční rvačky. 
15.07.2023 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (110 článků) , Jiří Procházka (98 článků) , Jiří Procházka (56 článků) , Hill Hill (39 článků)

Řidiči pozor: Pivo se tváří jako „nealko“, ale nadýcháte po něm

 
Státní zemědělská a potravinářská inspekce odhalila, že nealkoholické pivo s označením Vyškovské pivo Alkostop obsahuje trojnásobně více alkoholu, než má nealkoholické pivo obsahovat. Přestože je maximální přípustný obsah 0,5 procenta alkoholu, pivo obsahovalo 1,6 procenta alkoholu, sdělil dnes v tiskové zprávě mluvčí inspekce Pavel Kopřiva. Podle něj by to mohlo způsobit problémy řidičům.
06.05.2016 17:10 |

podobné články

„Idiotská teoretická tabulka” cloumá českou politikou, komedii kolem DPH na pivo chce řešit vládní ČSSD

 
Sociální demokracie chce na koaličním jednání s hnutím ANO probrat změny v DPH na točené pivo, které nyní cloumají českou politikou. Od května má na točené pivo v restauracích platit sazba 10 procent, ve stáncích a na pivo s sebou zůstane sazba 21 procent. Na nealko pivo v restauracích se bude vztahovat také 10procentní sazba, na nealko ve stáncích ale 15procentní.
10.02.2020 15:10 |

podobné články

Vary přejí lásce: Šmuclerová a Hašek, ale i Kuchařová s Brzobohatým

 
Červený koberec 48. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech odhalil city, které dosud byly spíše tajemstvím. Bok po boku kráčeli na zahajovací večer Libuše Šmuclerová s Dominikem Haškem, ale i Taťána Kuchařová s Ondřejem Brzobohatým. Další články k tématu: Vary jsou před festivalem nádherné, raduje se prezident Bartoška Filmové Vary přivítají Travoltu promítáním Pomády v letním kině Karlovy Vary se probudily do festivalové nálady, chystají se na hosty OBRAZEM: Od hára k plešce a tupé. Jak šel čas s Johnem Travoltou Síťku v dekoltu Verešové museli čtyřikrát přešít, na vině bylo poprsí MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Kuchařová a Rajská na jedničku, Němcová propadla Jana Švandová o Varech: faux pas s Holubovou a večírek do rána
29.06.2013 00:45 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (372 článků) , Dominik Hašek (577 článků) , Jana Švandová (264 článků) , Ondřej Brzobohatý (912 článků) , Taťána Kuchařová (1108 článků) , Libuše Šmuclerová (48 článků) , Jana Němcová (131 článků)

VIDEO: Travolta se 15 minut loučil s Vary. To je moc, šílela ochranka

 
Hollywoodský herec a čestný host 48. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary ukončil v neděli odpoledne svůj oficiální program, když se s fanoušky i médii téměř čtvrt hodiny loučil. Opět ochotně pózoval, nezaznělo jediné "no". Orosili se snad jen budyguardi. Další články k tématu: Přivezl jsem vám film na černé listině, řekl Travolta novinářům Začal festival ve Varech. Travolta dostal cenu, sám se rozdal fanouškům Hvězda festivalu je ve Varech. John Travolta v noci přistál na letišti Vary počtvrté: Kdo měl hrát Popelku a kam mizel Travolta VARY POD LUPOU: Nejděsivější účet? Včerejší, smějí se Morávková a Malásek
30.06.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (372 článků)

Filmy přehlídky Tady Vary ve vašem kině vidělo 36 645 diváků

 
V šestadevadesáti kinech po celé republice se od 3. do 11. července konala unikátní přehlídka Tady Vary ve vašem kině, kterou připravil organizační tým MFF Karlovy Vary. Tvořilo ji 16 titulů, s nimiž se původně počítalo pro festivalový ročník. Celkově zhlédlo filmy přehlídky Tady Vary 36 645 diváků.
13.07.2020 13:05 |

podobné články

Vaněk (TOP 09): Nechceme další komisi zabývající se Vřídelní kolonádou

 
Jednání Zastupitelstva města Karlovy Vary projednalo celkem 36 bodů, několik z nich bylo hlasujícími zastupiteli v bohaté diskuzi připomínkováno a následně i v řádném hlasování zamítnuto. Jedním se zamítnutých bodů jednání bylo i zřízení desetičlenné komise zabývající se problematikou obnovy a rekonstrukce Vřídelní kolonády.
26.01.2018 07:35 |

podobné články

Mládí vpřed: Nejkrásnější páry letošních Varů aneb Od Mišíka k Prachařovi

 
Ještě než byl filmový festival v Karlových Varech oficiálně ukončen, prošly se po červeném koberci a kolonádou desítky známých osobností. Nechyběly slavné páry jako Pavol Habera s Danielou Peštovou, Sara Sandeva s Jakubem Prachařem nebo Adam Mišík s Natálií Jiráskovou. Nejsou však jedinými známými páry, které okouzlily Vary. Které jsou ty další?
10.07.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (325 článků) , Jakub Prachař (1460 článků) , Daniela Peštová (500 článků) , Adam Mišík (354 článků) , Sara Sandeva (153 článků)

VARY POD LUPOU: Nejděsivější účet? Včerejší, smějí se Morávková a Malásek

 
Manželé Dana Morávková a Petr Malásek si z filmového festivalu v Karlových Varech udělali tradici. Jezdí sem každoročně. A střídají jeden kinosál za druhým. "Pro emoce jsou to velké dardy," říká muzikant Petr Malásek, který přiznal, že účty za ženu platí zásadně on. Další články k tématu: Plné rty, neodolatelné křivky. Takhle pózuje Dana Morávková MÓDNÍ MASÁŽ: V doplňcích vidím manžela, hodnotí vlastní styl Morávková Rodinné Vary Ivy Janžurové: Vnuk byl s námi v baru i na projekcích Jana Švandová o Varech: faux pas s Holubovou a večírek do rána VIDEO: Travolta se 15 minut loučil s Vary. To je moc, šílela ochranka
24.11.2009 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (600 článků) , Jana Švandová (264 článků) , Dana Morávková (720 článků) , Petr Malásek (135 článků)

Dva krasavci okouzlili Karlovy Vary. Co mají společného Richard Gere a Jiří Bartoška?

 
Jeden dobyl Hollywood a šílely po něm dámy po celém světě, fotky druhého zdobily stěny pokojů a skříňky dívek i žen v celém Československu. Teď se oba charizmatičtí herci Richard Gere (65) a Jiří Bartoška (68) setkali na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech a skvěle si spolu rozuměli.
06.07.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Gere (194 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)

Infocentrum reprezentuje město Karlovy Vary na veletrzích cestovního ruchu v zahraničí

 
V rámci dotačního programu „Karlovy Vary místo pro setkání – filmová a kongresová turistika“, představilo infocentrum město Karlovy Vary na zahraničních veletrzích CR.
12.05.2011 21:55 |

podobné články

Střípky ze života boháčů: Už jste byli někdy v ložnici u milionáře? Teď máte jedinečnou možnost

 
Fotografka Tina Barney chtěla ve svých fotografiích přiblížit život boháčů. Už jste někdy viděli, jak probíhá takový všední život vrchních deseti tisíc? Barney je těmito lidmi obklopena, takže jí nedělalo problém se do jejich obydlí dostat. I přes to, že někteří milionáři svoje majetky ukazovat nechtěli, vznikly velmi zajímavé fotografie.
05.08.2016 12:35 |

podobné články

11 největších boháčů v České republice!

 
Přinášíme vám 11. největších boháčů v naší zemi, jejichž majetek činí dohromady více jak 561 miliard korun. Tabulku vede Petr Kellner, s úctyhodným náskokem 185 miliard nad ministrem financí, majitelem Agrofertu Andrejem Babišem, který je na druhém místě. Podívejte se na další, pohádkově bohaté spoluobčany.
16.10.2016 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (573 článků) , Andrej Babiš (26372 článků)