Článek

Manžel se jí zabil v Kellnerově vrtulníku, přátelé zdrcenou ženu utěšují dojemným gestem

 
Zřícení helikoptéry Petra Kellnera bylo neuvěřitelným šokem pro jeho rodinu. Podobné pocity smutku a beznaděje ale zažívají i nejbližší dalších obětí tragické havárie. Spolu s Kellnerem totiž na Aljašce přišlo o život hned pět ze šesti lidí výpravy. O život kromě českého miliardáře přišel průvodce Gregory Harms (†52), pilot helikoptéry Zachary Russell (†33), instruktor snowboardingu Benjamin Larochaix (†50) z Francie a druhý průvodce Sean McManamy. Zdrcené vdově posledně jmenovaného Caitlin McManamy se nyní dostalo dojemného gesta.
02.04.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (474 článků) , Zachary Benjamin (2 články) , Sean Russell (3 články)
Podobné články

Pohřeb Markéty (24), kterou ubodal kamarád v Indii: Zdrcenou matku museli podpírat!

 
Poslední rozloučení s českou turistkou Markétou H. (24), kterou podle indické policie zavraždil její přítel Pavel (19), se uskutečnilo v brněnském krematoriu. Zdrcenou matku musel podpírat syn.
21.08.2013 08:35 |

podobné články

Při pádu vrtulníku na Náchodsku zemřel záchranář Michal (†44) se svým žákem (†27): Policie případ odložila

 
Tragická letecká nehoda se stala vloni v březnu u Slavoňova na Náchodsku. Při leteckém neštěstí pětimístného vrtulníku zemřely dvě osoby. Jednou z nich byl dlouholetý pilot a člen horské služby Michal B. (†44), druhou obětí byl vojenský pilot (†27) z Afghánistánu. Policie oznámila, že vyšetřování nehody vrtulníku uzavřela a odložila. Podle kriminalistů se žák při cvičném letu dopustil v rychlém sledu několika významných chyb, které zapříčinily pád vrtulníku.
13.11.2020 16:40 |

podobné články

Tohle vás dostane: Martin Dejdar udělal video na počest Věry Špinarové s dojemným vzkazem!

 
Není to tak dávno, co Martin Dejdar v show Tvoje tvář má známý hlas předvedl fenomenální vystoupení, v němž zpíval jeden z nejslavnějších songů zesnulé Věry Špinarové. V té době si nejspíše vůbec neuvědomil, že zpěvačku vidí naposledy. Její smrt Dejdara opravdu zasáhla, a proto se rozhodl, že na její památku vytvoří video s dojemným vzkazem.
28.03.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (505 článků) , Věra Špinarová (439 článků)

Veronika (†17) se oběsila, zdrcený přítel udělal po její smrti dojemné gesto

 
Byla tak mladá, ale přesto se rozhodla skoncovat se životem. Teprve sedmnáctiletá Veronika se oběsila v lesíku v Buštěhradu na Kladensku. Ještě den před smrtí se přitom zvesela bavila s kamarádkami. Zdrcený přítel mladé dívky se po její smrti rozhodl uctít její památku dojemným gestem.
02.07.2016 13:45 |

podobné články

Zemřel Petr Kellner (†56). Nejbohatší Čech nepřežil tragickou nehodu na Aljašce

 
Podle amerického deníku The New York Times zemřel při pádu vrtulníku na Aljašce český miliardář a podnikatel Petr Kellner. Podle aljašské policie je mezi oběťmi leteckého neštěstí 56letý muž jménem Petr Kellner z České republiky. Mezi mrtvými je podle policie i další muž z Čech, padesátiletý Benjamin Larochaix. Při pádu zahynuli i další tři lidé. Informaci o Kellnerově úmrtí už potvrdila i mluvčí společnosti PPF.
29.03.2021 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (474 článků)

Po smrti Kellnera začalo dusno. Kolem Pirátky. Boháč si přisadil

 
Americký list New York Times či agentura AP informují, že v sobotu zemřel při letecké nehodě Čech Petr Kellner. Český miliardář byl jednou z obětí pádu vrtulníku u ledovce na Aljašce v USA. PPF už zprávu o Kellnerově smrti potvrdil. Mezitím stačila Pirátka Olga Richterová šlápnout vedle, omluvit se za to a starosta Řeporyjí Pavel Novotný prozradil, čeho si na Petru Kellnerovi vážil.
29.03.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1182 článků) , Petr Kellner (474 článků) , Petr Čech (68 článků) , Pavel Novotný (1100 článků) , Pavel Čech (163 článků)

Děti Petra Kellnera: Vztah dcery Anny s miliardářem Křetínským mu byl trnem v oku

 
Český miliardář a podnikatel Petr Kellner (†56) tragicky zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce. Smutnou zprávu o Kellnerově úmrtí potvrdila i mluvčí společnosti PPF. Po nejbohatším Čechovi zůstaly čtyři děti, jednou z nich je parkurová jezdkyně Anna Kellnerová (24), která již čtyři roky randí s miliardářem Danielem Křetínským (45).
29.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (474 článků) , Daniel Křetínský (57 článků)

Snowboardistu Horvátha (48) čeká výslech kvůli Kellnerově helikoptéře smrti: Ve vraku s mrtvými trpěl hodiny!

 
Vyšetřovatelé na Aljašce mohou brzy objasnit okolnosti tragického letu vrtulníku, v jehož troskách zemřel nejbohatší Čech Petr Kellner (†56). Snowboardista David Horváth (48), jediný přeživší na palubě, se po šesti dnech od nehody probral z umělého spánku! Teď se chystá jeho výslech.
03.04.2021 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1182 článků) , Petr Kellner (474 článků) , Petr Čech (68 článků) , David David (732 článků) , David David (553 článků)

Analytici: Vypovězení memoranda o lithiu je politickým gestem

 
Vypovězení memoranda o lithiu s australskou společností European Metals Holdings (EMH) je politickým gestem. Shodli se na tom analytici, které dnes oslovila ČTK. Připomínají, že EMH má stále přednostní právo na těžbu, což dnes potvrdilo také Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO). Ministr průmyslu a obchodu v demisi Tomáš Hüner (za ANO) ve čtvrtek mimo jiné uvedl, že chce vypovězením dokumentu definitivně ukončit nejrůznější dezinterpretace a spekulace, které se kolem memoranda vyrojily.
02.03.2018 15:55 |

podobné články

Jiří Baťa: „Osmašedesátnice“ Věra Čáslavská

 
V souvislosti s 50. výročím „okupace“ Československa, Krajské listy (Praha, 31.8.2018) zveřejnili příspěvek se vzpomínkou na osobnost Věry Čáslavské, alias Odložilové, která se mj. na OH v Mexiku proslavila výmluvným protestním gestem, když na stupních vítězů v okamžiku, kdy se pro její sovětskou soupeřku hrála hymna SSSR, odvrátila hlavu od stoupající rudé vlajky. Tímto nepodstatným gestem, údajně jako protest proti okupaci Československa se stala slavná, gesto, které se, je-li k tomu důvod, dá podle potřeby vykládat všelijak. Každopádně to bylo gesto hloupé, naivní a zcela zbytečné. Jenže jeho protestní význam byl účelově vygenerován k tomu, aby Věru Čáslavskou glorifikovaly jako významnou osobnost odporu ke vpádu vojsk VS do Československa.
05.09.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Věra Čáslavská (223 článků)

Svatební cesta novomanželů skončila tragédií: Manžel a jeho přátelé nepřežili pád vrtulníku v Grand Canyonu

 
Nehoda vrtulníku v Grand Canyonu už si vyžádala čtvrtou oběť. Neil Udall, který byl se svojí ženou Ellie na svatební cestě, ve čtvrtek podlehl vážným zraněním. Ellie nyní bojuje o život.
25.02.2018 20:45 |

podobné články

Vojačka Míša (†27) zemřela při pádu vrtulníku v Egyptě: Dojemné vzkazy přátel

 
Při tragické nehodě vrtulníku mírových sil na egyptském Sinajském poloostrově zahynula i rotmistryně Michaela Tichá (†27). Smutnou zprávu potvrdila ve čtvrtek odpoledne Armáda České republiky. Celkem na místě zahynulo sedm osob a jeden Američan je ve vážném stavu. Přátelé a blízcí Michaely na sociálních sítích se smutkem vzpomínají na zesnulou ženu.
12.11.2020 21:00 |

podobné články

Pád vrtulníku si vyžádal pět obětí

 
Pět mrtvých si ve čtvrtek vyžádala havárie vrtulníku, který se zřítil v hornaté oblasti Havajských ostrovů. Podle dnešních informací byli na palubě vrtulníku čtyři turisté - dva muži a dvě ženy - z pevninské části USA a spolu s nimi zahynul pilot stroje.
11.11.2011 08:00 |

podobné články

V Ostravě připravují piloty vrtulníků na Afghánistán

 
V Ostravě na simulátoru vrtulníku Mi-171 se čeští, chorvatští a maďarští piloti vrtulníků na přelomu dubna a května připravují na nasazení v Afghánistánu. Tam budou mít za úkol cvičit afghánské piloty. Nacvičují i krizové situace včetně reakcí na požár motoru a správnou komunikaci. Vedou je zkušení piloti, pomáhají jim ti, kteří se z Afghánistánu právě vrátili, a cvičí je americký expert, který v Afghánistánu sloužil.
28.04.2013 07:25 |

podobné články

Piloti z Náměště trénují v Belgii

 
Sjednocení způsobu plánování a letového výcviku osádek vrtulníků při provádění společných misí v mezinárodním prostředí. Tak přesně zní téma úkolu dvou bitevních vrtulníků Mi-24 a jednoho víceúčelového vrtulníku Mi-171š s osádkami z 22. základny vrtulníkového letectva, které v tomto týdnu působí na letecké základně Beavechain v Belgii.
24.05.2015 13:36 |

podobné články

Saúdský princ zemřel při nehodě vrtulníku. Chtěli ho sestřelit?

 
Syn bývalého saúdskoarabského korunního prince Mansúr bin Mukrín v neděli zemřel při nehodě vrtulníku nedaleko jemenské hranice. Princ Mansúr bin Mukrín patřil k široké rodině vládnoucího klanu a zastával funkci zástupce guvernéra provincie Asír. Ve vrtulníku bylo podle saúdskoarabských sdělovacích prostředků osm lidí a nikdo z nich nepřežil.
06.11.2017 13:00 |

podobné články

Z vrtulníku, ve kterém zemřeli 4 lidé, zbyly jen cáry: Zaseklý stroj odklidili hasiči ještěrkou

 
Hasiči už vyprostili vrak havarovaného vrtulníku z haly, na kterou ve středu odpoledne v průmyslové zóně Borská pole v Plzni spadl. Ve stroji zahynula žena a tři muži - Čech a tři cizinci. Pilotem vrtulníku byl podle informací Blesku Bohumil D. (†32), dlouholetý movitý kamarád Jiřího Kajínka. V roce 2015 se "proslavil" v růžové limuzíně, se kterou vjel na Karlův most.
06.09.2018 13:20 |

podobné články

Český ministr obrany a jeho americký protějšek dnes stvrdili podpisem nákup vojenských vrtulníků

 
Ministři obrany ČR Lubomír Metnar a USA Mark Esper dnes ve Washingtonu stvrdili podpisem nákup vojenských vrtulníků pro českou armádu. Česká republika formou mezivládní dohody pořídí 12 vrtulníků firmy Bell za 14,6 miliardy korun. Ve výzbroji české armády nahradí ruské bitevní vrtulníky Mi-24/35.
12.12.2019 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Mark Bell (3 články) , Mark Bell (3 články)

Metnar podepsal nákup 12 vrtulníků z USA

 
Český ministr obrany Lubomír Metnar a jeho americký protějšek Mark Esper podepsali ve Washingtonu smlouvu o nákupu vojenských vrtulníků pro českou armádu. Česká republika pořídí 12 vrtulníků firmy Bell za 14,6 miliardy korun.
12.12.2019 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Bell (3 články) , Mark Bell (3 články)