Článek

Manžel Agáty v průšvihu: Mirka Dopitu nahánějí exekutoři kvůli záhadnému dluhu

 
Navenek se Miroslav Dopita (42), od prosince manžel Agáty Hanychové (38), tváří jako úspěšný lázeňský švihák. Chodí luxusně oblečený, působí dojmem movitého muže, přitom v občance má stejně jako řada bezdomovců místo trvalého pobytu na radnici Prahy 6, patrně z důvodu, že má na krku exekuci za zhruba 297 tisíc korun. Zjistily to nezávisle na sobě redakce eXtra.cz i Expres.cz. Agáta, která si vydělá měsíčně asi třikrát tolik, tvrdí, že došlo k zaplacení, to ale z exekuční databáze vůbec nevyplývá.
02.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)
Podobné články

Neviditelné okovy Agáty Hanychové: Provdala se za Dopitu, přesto stále platí její svazek s Prachařem

 
Před zákonem je sice provdaná za Mirka Dopitu, před bohem patří ale zcela jinému muži. Agáta Hanychová totiž nezrušila svůj církevní sňatek s otcem své dcery Mii Jakubem Prachařem. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že to ani nemá v plánu. Navíc by ráda vymyslela způsob, jak patřit i Jaromírovi Soukupovi, se kterým má dceru Rozárku. 
02.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1452 článků) , Agáta Hanychová (3942 článků)

Agáta Hanychová se vdala za Mirka Dopitu: Po tajné svatbě slova o miminku

 
Agáta Hanychová zase září štěstím a může za to jediný muž. Mirek Dopita do jejího života vrátil radost a hlavně naději o úplné rodině. Když ji otec jejího syna požádal počátkem prosince o ruku, rozhodli se na nic nečekat a začali plánovat svatbu. Agáta Hanychová se tajně vdala za Mirka Dopitu 29. prosince a redakce eXtra.cz byla u toho. 
30.12.2023 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Exekutoři chtějí, aby jim věřitelé propláceli marné exekuce

 
Exekutorská komora (EK) tvrdí, že exekutoři ze svého platí rostoucí náklady na neúspěšné exekuce, kdy dlužníkům není co zabavit. I když exekutoři věřitelům předem říkají, že nic nevymohou, ti přesto obvykle trvají na řízení. Exekutoři ho tak musí zahájit, protože je na ně přenesena část soudní moci, i když vědí, že nevymohou nic. Jenže zároveň jako podnikatelé se už brání tyto náklady platit.
14.02.2016 04:50 |

podobné články

Snoubenec Agáty Hanychové: Policie už ho obvinila! Trestní sazba: 2 až 10 let...

 
Snoubenec Agáty Hanychové (27) skončí před soudem! Policie obvinila Mirka Dopitu (30) kvůli napadení muže, který začátkem července na festivalu v Karlových Varech fotografoval jeho »ovíněnou« partnerku. Dopita tak klidně může jít sedět!
23.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Blesk vypátral zadluženého Dopitu: Agáto, koukej, takhle si na Bali žije!

 
Před dvěma roky se vypařil jako duch! Jak Blesk zjistil, otec syna Agáty Prachařové (30) si vesele užívá na Bali, zatímco v Česku mu narůstají dluhy. Miroslava Dopitu (34) to ale nijak netrápí!
10.11.2015 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Veronika Žilková o tutlané svatbě Agáty: Věděla jsem o ní jen pár hodin předem, směje se

 
Veronika Žilková je štěstím bez sebe. V pátek si užila svatbu své dcery Agáty Hanychové, která se provdala za svou staronovou lásku Miroslava Dopitu. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, je nesmírně ráda, že Mirka přijali do rodiny, ovšem o obřadu se dozvěděla pouze pár hodin předem. 
31.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Hanychová vyhodila Dopitu a už u ní spí Prachař!

 
Agáta Hanychová (27) už má náhradu za Mirka Dopitu (30), tátu jejího syna Kryšpína (1). Noci jí zpříjemňuje Jakub Prachař (29), syn Davida Prachaře (53) a Dany Batulkové (54). Co na to Veronika Žilková (50), která dceři partnery vždy schvalovala?
15.09.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (220 článků) , Jakub Prachař (1452 článků) , Agáta Hanychová (3942 článků) , Dana Batulková (331 článků)

Vláda jen obírá lidi a jde z průšvihu do průšvihu, varuje Hašek

 
Michal Hašek se v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým v Press klubu Frekvence 1 tvrdě opřel do vlády, ale i do komunistů. Současná vláda kráčí jen z průšvihu do průšvihu, obírá lidi a komunisté, ti jsou v současném složení podle Haška nereformovatelní.
06.05.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2499 článků) , Luboš Veselý (705 článků)

EXKLUZIVNĚ: Tajná romantická svatba Agáty Hanychové! Vzala si za manžela Mirka Dopitu

 
Influencerka Agáta Hanychová (38) je samé překvapení. Po všech klopýtnutích v oblasti lásky a zvlášť po kopačkách pro Jaromíra Soukupa (54) skončila po dvanácti letech opět v náruči staronového partnera Mirka Dopity (39). A v pátek 29. prosince 2023 si ho krátce před polednem vzala za muže. Byli jsme u toho s kamerami a fotoaparáty eXtra.cz.
29.12.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Dojemné svatební snímky Agáty a Mirka: Pózování s Kryšpínem i rodinná fotografie se všemi členy

 
Agáta Hanychová (38) minulý týden opět překvapila celou republiku, když si během tajné veselky vzala za muže Mirka Dopitu, tedy otce svého dospívajícího syna Kryšpína. Na svatbu byla kromě příbuzných pozvána také redakce eXtra.cz, která zaznamenala celý průběh slavnostního dne. K dispozici má navíc i oficiální svatební fotografie novomanželského páru, na něž se můžete podívat v galerii.
02.01.2024 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Jak postupovat v případě velkého zadlužení?

 
Téma oddlužení a vyhlášení osobního bankrotu je již několik let velmi aktuální téma. Stále více lidí se potýká s problém ohledně nesplácení svých dluhů a pohledávek. V mnoha případech se stává, že situaci není možné vyřešit jinak než vyhlášením osobního bankrotu. Jak se má postupovat a co je potřeba splňovat jsme pro vás sepsali do následujícího článku. Vyhlásit osobní bankrot je řešení Oddlužení, jinak osobní bankrot, je jedna z posledních možností jak se legálně zbavit dluhů a začít znova od začátku. Cílem této možnosti je poskytnout dlužníkovi nový start a motivovat ho k vyřešení svých finančních problémů. Je ovšem potřeba splnit určité podmínky. Co je osobní bankrot? Při vyhlášení osobního bankrotu dochází ke sjednocení všech závazků dlužníka, tedy všech jeho pohledávek vůči všem věřitelům. Pokud soud oddlužení povolí a zvolí konkrétní způsob oddlužení, automaticky se zastaví výkon exekuce a jiného vymáhání pohledávek a zároveň se může celkový dluh snížit až o 70 %. Proč se oddlužení vyplatí? dlužník bude ochráněn před žalobou k civilnímu soud za nesplácení, je chráněn insolvenčním zákonem, automaticky se zastaví narůstání dluhů, řeší se pouze aktuální stav dluhu, celková úhrada se může snížit až na 30 % z celkové částky dluhu, dlužník se do 5 let zbaví veškerých závazků a může začít znova. Dlužník musí být fyzická osoba Oddlužení je řešení pro dlužníky, kteří se dostali do úpadku v důsledku běžné činnosti, jako je vedení domácnosti. V případě podnikatele je také možné zažádat o vyhlášení osobního bankrotu, jediný kdo se nesmí oddlužit je právnická osoba. Základním pravidlem ovšem je, že dluh nesmí vzniknout podnikatelskou činností. Jsem vhodným kandidátem na oddlužení? Nejlepším a nejrychlejším řešením, jak zjistit zda odpovídáte danému profilu dlužníka, je navštívit odborníka a během konzultace mu poskytnout všechny podklady, které jsou nutné k zhodnocení vaší situace. Ten nejen zhodnotí, zda jste vhodný adept, ale... Čtěte více Příspěvek Jak postupovat v případě velkého zadlužení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.05.2016 15:25 |

podobné články

Jejda! Karel Gott na svatbě Agáty Prachařové poprvé předvedl nevkus a promluvil o své další svatbě

 
Páteční církevní dodatek první svatby Agáty Prachařové  (28) (ta si prvně vzala Prachaře spontánně v lázních , a aby uklidnila naštvané příbuzenstvo, uspořádala pro ně veselici před farářem) ukázal překvapivou změnu. Za všech okolností vždy bezvadně oblečený Karel Gott  (73) s manželkou byli totiž kvůli svému oblečení neoficiálně vyhlášeni nejhůře oblečenými hosty veselky . Podívejte se na to, jak mu to (ne)slušelo, co řekl o svatbě Agáty, o svatbě své a co prozradila matka Jakuba Prachaře  (29) Dana Batulková nebo nevlastní otec Agáty Martin Stropnický!
25.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6834 článků) , Jakub Prachař (1452 článků) , Agáta Hanychová (3942 článků) , Martin Stropnický (1951 článků) , Dana Batulková (331 článků)

Agáta po bitce: Prosila o pomoc manžela Verešové!

 
Agáta Hanychová (26) se za obviněného snoubence Mirka Dopitu (27) pere jako lev. Tomu hrozí basa až na osm let a tak modelka nezahálela a sháněla advokátské eso, které by jejího milého z průšvihu vysekalo.
06.07.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Sestra Hanychové o svatbě: Celou jsem ji probrečela, ale u Agáty už mě nic nepřekvapí

 
Influecerka Agáta Hanychová překvapila svou svatbou kdekoho, ovšem ne svou sestru Kordulu Stropnickou. Ta v rozhovoru pro eXtra.cz vysvětlila, že velkolepý den čekala a nebyl pro ni šokem. Za Miroslava Dopitu v životě Agáty je velice šťastná a vztah mezi nimi podporuje již od samého začátku. Co blonďatá kráska novomanželům popřála a jaký názor by měla na další neteř či synovce? 
31.12.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Kordula Stropnická (102 článků)

Nejdojemnější moment Kordulina plesu. Pro svůj první tanec si překvapivě vybrala Dopitu, Agáta neudržela slzy

 
Vzít do rodiny Miroslava Dopitu bylo zjevně dobrou volbou. To potvrdila samotná Agáta Hanychová v jednom ze svých živáků. V pátek společně s rodinou vyrazili na maturitní ples její mladší sestry Korduly Stropnické. Kráska měla možnost vybrat si, s kým si zatancuje první tanec, a překvapivě to byl právě Mirek. 
03.02.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Kordula Stropnická (102 článků)

U Agáty je zase idyla. Nevěrný Dopita místo mučení řezal dřevo

 
Vypadá to, že zálety jsou odpuštěny a ani to tak dlouho netrvalo. Agáta Hanychová  (27) vzala na milost otce svého syna Kryšpína Mirka Dopitu, přestože ještě před týdnem tvrdila Super.cz, že by ho nejraději zaživa stáhla z kůže .
11.05.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Mirek Dopita, snoubenec Hanychové: Obviněn z loupeže! Už podal stížnost!

 
Týden po skončení filmového festivalu v Karlových Varech udělala policie další – výrazný – krok ve vyšetřování bitky modelky Agáty Hanychové (27) a jejího snoubence Mirka Dopity (28) s fotografujícím turistou, kterému měla dvojice vzít foťák. Dopitu obvinila z loupeže! Za mřížemi může skončit na pěknou řádku let.
15.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Prachař nahradil Dopitu: Agátin syn mu říká táto!

 
Svého skutečného otce neviděl už rok. A tak si dvouletý Kryšpín – syn Agáty Prachařové (28) a Mirka Dopity (29) – našel nového tatínka.
05.04.2014 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Vlastní vnoučata nemá, tak „adoptovala“ Kryšpína: Koukněte, jak Batulková řádila se synem Prachařové

 
Syn Agáty Prachařové  (30) sice nemá doma biologického tatínka Mirka Dopitu, ale Jakub Prachař  (32) mu mužský vzor dostatečně vynahrazuje. A jeho maminka, herečka Dana Batulková, si vyženěného vnoučka také užívá, protože vlastní vnoučata ještě nemá.
15.11.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1452 článků) , Agáta Hanychová (3942 článků) , Dana Batulková (331 článků)