Článek

Mamky na tahu: Nikol Dotková zazářila ve Špindlu po boku Andrey Verešové

 
Nádherná Nikol Dotková je vzorem a inspirací pro mnoho maminek. I když vychovává ani ne dvouročního synka Marcuse, je v neustálém pracovním zápřahu a ještě u toho vypadá božsky! Jako třeba nyní, když zazářila společně s Andreou Verešovou na akci ve Špindlerově Mlýně. Vynesla kabelku jako hlavní představitelka v seriálu Emily in Paris a zkrátka opět ohromila! Jak se dá skloubit modeling, vlastní byznys a péče o dítě? O tom se rozpovídala pro eXtra.cz. 
24.01.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1389 článků) , Emily Paris (6 článků)
Podobné články

Modelka Nikol Dotková ovládla teplický Fashion Week. Podívejte se, proč šli muži do kolen

 
Uhrančivá modelka Nikol Dotková o sobě znovu dala slyšet. Zazářila na akci Fashion Week v Teplicích. Prestižní událost byla pod taktovkou věhlasných módních návrhářů, kteří si Nikol vybrali k předvádění svých modelů díky její skvělé postavě, dlouhým nohám a velkému dekoltu. Co nám k úspěchu na Fashion Week řekla?
28.08.2020 09:45 |

podobné články

Moře musí počkat! Svůdná modelka Nikol Dotková je na roztrhání

 
Půvabná modelka Nikol Dotková se rozhodně řadí mezi nejkrásnější ženy v Česku. Má perfektní křivky a její uhrančivý pohled okouzlí každého. Nikol nám prozradila, že by se letos ráda podívala někam na dovolenou k moři. Bohužel je natolik pracovně vytížená, že si zřejmě velkou dovolenou bude muset nechat na jindy.
13.08.2020 11:55 |

podobné články

Modelka Nikol Dotková čeká miminko: Problematické těhotenství kvůli koronaviru

 
Půvabná modelka Nikol Dotková o sobě znovu dala slyšet. Fanouškům na svém instagramovém profilu přiznala, že je těhotná. Krásná Nikol má obavy, aby těhotenství i porod probíhaly dobře. Na jaře totiž bojovala s nemocí covid-19 a bylo to zlé.
09.11.2020 14:35 |

podobné články

Nikol Dotková nafotila žhavý kalendář: Návštěvníci Karlova mostu měli zpestřený den

 
Je to pár měsíců, co se stala modelka Nikol Dotková maminkou rozkošného syna Marcuse Michaela K. Přesto půvabná Nikol ani během mateřství nelení a vrhla se do své práce. Nedávno nafotila žhavý kalendář ve spodním prádle, do kterého si ji tvůrci vybrali nejen pro její půvab, ale také nekonečně dlouhé nohy. Focení probíhalo v chladném počasí na Karlově mostě, kde měli kolemjdoucí o zábavu postaráno. 
03.11.2021 11:50 |

podobné články

Žhavá maminka Nikol Dotková o náročném šestinedělí: Byla jsem vyšťavená!

 
Modelka Nikol Dotková se stala před necelým rokem poprvé maminkou a po pracovní stránce se jí daří víc než kdy dřív. Nikol pro eXtra.cz prozradila, jak náročné bylo šestinedělí, ale také se svěřila, jak se jí daří jako modelce udržet tělo ve formě. 
23.02.2022 05:15 |

podobné články

Nikol Dotková ohromila tělem rok po porodu: Na své postavě dřu, mám práce víc než dřív, říká

 
Modelka Nikol Dotková se stala před rokem maminkou rozkošného syna Marcuse Michaela K.. Uhrančivá černovláska se na Instagramu ukázala v plavkách, ve kterých vyniká její vypracovaná postava, na které budete marně hledat poporodní kila. Nikol redakci eXtra.cz prozradila, že na svém těle pravidelně dře, plody jejího usilování jsou více než zřejmé a pracovních nabídek se jí hrne víc než kdy dřív. 
13.05.2022 16:40 |

podobné články

Nikol Dotková z klipu Davida Deyla odtajnila milostný život: U téhle kočky nezabodujete, pánové!

 
Krásná, výrazná a s obřím sex-appealem, tak by se dala popsat Nikol Dotková. Objevila se v nejnovějším videoklipu Davida Deyla k písni Je nádherné a vypadala naprosto senzačně. Brunetka svou úchvatnou postavou a tajemným pohledem dokáže oslnit nespočet mužů. Pro redakci eXtra prozradila, jak se k natáčení dostala a pochlubila se i dalšími zajímavými detaily.
22.07.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: David Deyl (42 článků)

Nikol Dotková založila nadaci na pomoc týraným ženám a dětem: Byl to vždy můj sen, říká modelka

 
Modelka Nikol Dotková není jen krásná, má také srdce na správném místě. Odjakživa chtěla pomáhat druhým v tíživých situacích. Proto se sympatická modelka společně se svou kamarádkou rozhodla založit Nadační fond Lauren, který pomáhá týraným ženám a dětem.
28.09.2020 07:31 |

podobné články

Těhotná modelka Nikol Dotková se pochlubila nahými fotkami: Nestyďte se za svoje tělo

 
Modelka Nikol Dotková je v sedmém měsíci těhotenství a na svém instagramovém profilu se pochlubila nahými fotkami v zrcadle. Na sociální síti vyzývá ostatní maminky, aby se nestyděly ukázat svoje bříška.
05.01.2021 12:41 |

podobné články

Nikol Dotková se pochlubila kojícím snímkem: Mateřství je náročné, svěřuje se

 
Půvabná modelka a novopečená maminka Nikola Dotková prožívá krásné období. Nedávno porodila rozkošného syna Marcuse Michaela K, kterého se nemůže vynabažit. Dva týdny po porodu promluvila o mateřství a stejně jako modelka Jitka Nováčková ani Nikol nepatří mezi maminky s názorem, že by se mělo dítě kojit pouze za zavřenými dveřmi a považuje to za velmi přirozenou věc, za kterou by se žádná maminka neměla stydět, co je na světě totiž více přirozené?
06.05.2021 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (436 článků)

Nikol Dotková pár týdnů po porodu: Dokonale štíhlá postava a zásnuby

 
Modelka a čerstvá maminka Nikol Dotková prožívá jedno z nejkrásnějších životních období. Pár týdnů po narození syna se pochlubila další radostnou novinkou, její partner jí požádal o ruku krásným prstenem s briliantem, který nyní zdobí její prsteníček. 
11.06.2021 07:45 |

podobné články

Nikol Dotková 6 týdnů po porodu: Hlásí velikost XS a hlásí, jak na to

 
Modelka a čerstvá maminka Nikol Dotková prožívá jedno z nejkrásnějších životních období. Pár týdnů po porodu se nejen zasnoubila, ale také se pochlubila neskutečnou postavou a vosím pasem. "Návrat do velikosti XS, jsem dříč a zvládla jsem to," uvedla s nadšením a prozradila, jak své postavy docílila.
13.06.2021 07:40 |

podobné články

Pár měsíců po porodu má postavičku jako lusk: Nikol Dotková předvedla na mole smyslné křivky

 
Půvabná modelka Nikol Dotková pár měsíců po porodu vypadá skvěle. Málokdo by řekl, že se nedávno stala maminkou. Své krásné křivky ukázala během Czech Fashion Weeku, během kterého předvedla nádherné modely.
26.09.2021 10:10 |

podobné články

Žhavá maminka Nikol Dotková o práci i synovi: Je moje životní štěstí, ale nerozmazluji ho

 
Modelka Nikol Dotková patří mezi ženy, které milují zdravý životní styl, a je to znát nejen na její skvostné postavě. Krásná černovláska redakci eXtra.cz prozradila, že má pořádně nabitý diář pracovními povinnostmi, ale zároveň se naplno věnuje i svému rozkošnému synovi, který roste jako z vody. Jak zvládá skloubit modeling a mateřství? A jakým zázračným produktem nejen na formování postavy okouzlila své klientky?
05.08.2022 19:45 |

podobné články

Ani Krakonoš se bez Andrey Verešové neobejde: Takhle krásná modelka otevírala zimní sezónu ve Špindlu bez sněhu

 
Opening zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně se musel letos obejít bez sněhu, jezdila jen jedna sjezdovka. Ale bez modelky Andrey Verešové  (38) , která je už roky tváří českého Aspenu, by se ani Krakonoš neobešel. A rád si počkal, až se hodí do gala.
11.12.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1389 článků)

Hvězdný víkend ve Špindlu: Politici kuli pikle, mládež se opíjela a Verešové zakázali vstup na svah!

 
Žádné zimní radovánky! Lyžařská sezona Andrey Verešové (30), která rok co rok oslňovala na svahu, se nevydařila. Paradoxně kvůli jarní nehodě na lyžích.
30.12.2013 12:08 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1389 článků)

Hvězdný víkend ve Špindlu: Politici kuli pikle, mládež se opíjela a Verešové zakázali vstup na svah!

 
Žádné zimní radovánky! Lyžařská sezona Andrey Verešové (30), která rok co rok oslňovala na svahu, se nevydařila. Paradoxně kvůli jarní nehodě na lyžích.
30.12.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1389 článků)

Třicátiny Andrey Verešové: 101 růží, nahé fotky a manželovo vyznání!

 
Oslava 30. narozenin Andrey Verešové proběhla ve velkém stylu. Daniel Volopich své nádherné manželce dal 101 rudých růží a minikoncert Michala Davida.
30.06.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1630 článků) , Andrea Verešová (1389 článků)

Exkluzivně: Takhle vypadala tajná párty Andrey Verešové

 
Oslava 30. narozenin Andrey Verešové byla přísně soukromá záležitost. Slovenská modelka odmítla pozvat média. Jedinou výjimku měl Blesk.cz! Mezi pozvanými hosty byla totiž i módní kritička Františka Čížková, která, jak už je jejím zvykem, nekompromisně hodnotila šaty slavných gratulantů.
01.07.2010 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1389 článků)