Článek

Maminka Tadeáše Kuběnky popsala potyčku s Kotlárem: Řval na mě a vyhrožoval, že mě zlikviduje, říká

 
Na Clash of the Stars 5 to bylo vyhrocené nejen v kleci, ale i mimo ni. Nechtěně, ale přece jenom se do potyčky dostala i maminka známého influencera Tadeáše Kuběnky. Ta se na galavečeru drsně pohádala s Jaroslavem Kotlárem, který jí bezostyšně zabral místa na sezení. "Když na mě začal řvát: 'Ty nevíš, kdo já jsem,' pochopila jsem, že asi kamarádi moc nebudeme," rozpovídala se o hádce v podcastu Kontroverzní, který tvoří právě Tadeáš a influencerka Sugar Denny. Zároveň objasnila pozadí vyhrocené situace. 
19.06.2023 17:10 |

podobné články

Podobné články

Zešílení Tadeáše Kuběnky: Karma, říká Myslivcová. Nejradši bych mu plivla do obličeje

 
Na českém internetu se od víkendu neřeší nic jiného než dění kolem influencera Tadeáše Kuběnky. Ten se před pár dny zhroutil a skončil v psychiatrické léčebně, jak veřejně potvrdila i jeho matka. Informace o stavu Tadeáše rozdělila lidi na dva tábory - zatímco z jedné strany dostává potřebnou podporu, z druhé strany se však lítosti rozhodně nedočkal. Nekompromisně se vzhledem k situaci vyjádřila i Dominika Myslivcová, která se s Tadeášem před nedávnem dostala do velkých rozepří. Urazil její dítě a Dominika nyní říká: "Karma je zdarma."
17.04.2024 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (435 článků)

Románek Kuběnky s Barracudou rozdělil veřejnost na dva tábory. Výhružky smrtí, nebo hlášky o okurkové sezóně

 
Český internet už několik dní neřeší nic jiného než románek rappera Sergeie Barracudy a influencera Tadeáše Kuběnky. Spekulovalo se o jejich poměru, ke kterému mělo dojít na večírku u Tadeáše doma. Právě on vše následně potvrdil pro eXtra.cz. A po krátké odmlce se rozhodl vyjádřit i interpret, který poměr popírá a celou záležitost chce řešit u soudu. Výroky obou stran rozdělily lidi na dva tábory a obzvláště devatenáctiletý influencer čelí nepříjemným reakcím. 
10.08.2023 20:15 |

podobné články

Exkluzivní fotka Kuběnky a Barracudy s detaily jejich společné noci: Konečně si dotáhnu na hotel něco pořádného, měl říct rapper

 
Na českém internetu už dlouho nic nevyvolalo takový rozruch, jako údajný poměr kontroverzního influencera Tadeáše Kuběnky a rappera Sergeie Barracudy. Nečekaná zpráva obletěla rychlostí blesku snad všechny sociální sítě i média. Influencer redakci eXtra.cz spekulace o poměru potvrdil, oproti němu se známý interpret vyjádřil až nyní a ohání se žalobou. "Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," říká Barracuda. Veřejně se mezitím šíří záznam telefonátu z oné osudné noci, ve kterém rapper pronáší velmi pikantní slova. 
11.08.2023 05:10 |

podobné články

Podrobnosti společné noci Kuběnky a Barracudy: Byli u toho další lidé, tvrdí Tadeáš a mluví o strachu z mafie

 
Téměř celé Česko v posledních dnech řeší jediné - údajnou aférku výstředního influencera Tadeáše Kuběnky a rappera Sergeie Barracudy. Mezi dvojicí mělo dojít k intimnímu poměru, což ostatně jeden z aktérů následně potvrdil. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," řekl Tadeáš naší redakci. Oproti němu interpret s reakcí otálel - ve svém vyjádření poměr nevyvrátil a ohnal se žalobou. Mladému influencerovi přišlo v souvislosti s celou záležitostí více než 4 000 výhružek, takže se rozhodl bránit. Tvrdí, že má důkazy. O průběhu osudné noci se rozpovídal v podcastu Talk Yourself vedeným redaktorkou eXtra.cz. "Neřekl mi, že to nemám nikomu říkat," hlásí na úvod. Od rappera prý po styku dostal kladné "recenze".
11.08.2023 09:15 |

podobné články

Další průšvih Tadeáše Růžičky: Veselého měl vydírat a chtěl peníze, ten ho už vidí v base

 
Smyčka kolem Tadeáše Růžičky, známého pod přezdívkou Mawar, se začíná utahovat. A to těší především jeho rivala z Clash of the Stars Tadeáše Veselého. Ten mu během rozhovoru pro eXtra.cz poslal ostrý vzkaz a poradil mu, aby si začal zvykat na tepláky. 
18.08.2023 05:10 |

podobné články

Dramatické dění na Clashi: Tadeáše odvezla sanitka, nikdo nevěděl, co se děje

 
Galavečer Clash of the Stars by měl být především o zábavě. Tu však překazil útočník z řad diváků, který napadl Tadeáše Veselého, když zrovna přicházel na pódium. Tadeáše kvůli tomu odnesli na nosítkách. Muž měl podle informací z místa skončit v rukou policie. Celou akci sleduje na místě redakce eXtra.cz.
27.01.2024 23:55 |

podobné články

Drama na Clashi: Kotlár se hádal s Kuběnkovou mámou, Tadeáš ho drsně setřel

 
Sobotní Clash of the Stars vzbudil mnoho emocí nejenom u zápasníků, ale i u těch, kteří přišli své blízké podpořit. O tom ví své Jaroslav Kotlár, bratr zápasícího Diega, a maminka Tadeáše Kuběnky. Ten jí zasedl místo a ještě k tomu jí začal sprostě nadávat. Redakce eXtra.cz byla samozřejmě na místě a zachytila video z drsné hádky. 
12.06.2023 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (370 článků)

Románek mezi Kuběnkou a Barracudou má nečekanou dohru: Raper stáhnul žalobu. Ví, že by prohrál, směje se influencer

 
Jedním z největších témat českého internetu v uplynulém roce byla kauza týkající se influencera Tadeáše Kuběnky a rapera Sergeie Barracudy. Mezi dvojicí mělo dojít k intimnímu poměru, což kontroverzní Kuběnka veřejně potvrdil, ale druhý aktér pak zásadně vyvrátil, a influencera dokonce zažaloval. Nyní však nastal zásadní zvrat! "Sergei B. stáhnul žalobu, protože zjistil, že by to prohrál, mám nespočet důkazů," říká Tadeáš Kuběnka pro eXtra.cz a směje se. 
02.01.2024 05:10 |

podobné články

Záběry z divoké párty Tadeáše Kuběnky: Drag Queens, vystoupení Freescoota i striptýz s mamkou

 
Vítěz reality show Like House 2 Tadeáš Kuběnka již podruhé uspořádal divokou akci se jménem Království Tadeáš a opět to stálo za to! V jakém duchu se tahle párty nesla? Hodně neonů, hudební vystoupení youtubera Freescoota a došlo i na divoký tanec s maminkou. Na akci, která se konala v pražském klubu Mecca, nechyběla ani redakce eXtra.cz a nyní vám z ní přinášíme unikátní pohled.
10.10.2022 18:25 |

podobné články

Míří kontroverzní Sugar Denny do klece? Influencerka na sobě začala makat ve fitku

 
Denisa Kouřílková, známá také pod přezdívkou Sugar Denny, patří bezesporu mezi nejkontroverznější influencerky v naší zemi. Ačkoli v minulosti účast v Clash of the Stars odmítala, nyní to vypadá, že možná otočila. Na Instagramu jejího kamaráda Tadeáše Kuběnky se totiž objevilo video, na kterém na sobě maká ve fitku. 
19.07.2023 20:30 |

podobné články

První vyjádření Sergeie Barracudy: Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude, hlásí rapper a podává žalobu

 
Na rozhraní českého internetu v posledních dnech rezonují jen dvě jména - jméno kontroverzního influencera Tadeáše Kuběnky a významné tváře československé rapové scény Sergeie Barracudy. Začalo se spekulovat o tom, že dvojice spolu měla mít poměr. Domněnky podtrhl Sergeiův track, ve kterém zní: "Začínám se cítit jako Freddie Mercury, pí*a už mě nudí, asi začnu p*chat kluky“ a společný snímek, na kterém je dvojice zachycena na party, která se protáhla k Tadeášovi domů. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," zareagoval Tadeáš pro eXtra.cz s tím, že poměr s rapperem potvrdil. Nyní se k vyjádření odhodlal i interpret. "Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," prohlásil na úvod.
10.08.2023 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (299 článků) , Freddie Freddie (63 článků)

Tadeáš Kuběnka vrací úder: Přišel si pro mě a teď to popírá. Mám ale důkazy, reaguje na vyjádření Barracudy

 
Kauza týkající se influencera Tadeáše Kuběnky (19) a rappera Sergeie Barracudy (33) nabírá na obrátkách. Vše se přitom točí kolem jediné noci a údajného poměru mezi oběma zmíněnými muži. Na základě hojného počtu spekulací o tom, že mezi dvojicí došlo k intimnímu styku, se rozhodl jako první promluvit právě Tadeáš, který vše potvrdil. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," zareagoval na dotaz redakce eXtra. Po delší odmlce se následně vyjádřil i interpret, který se začal ohánět žalobou a k druhému aktérovi celé aférky se vyjádřil velmi ostře. To si však nenechal Kuběnka líbit a ostře se vysmál interpretovi na Instagramu.
10.08.2023 17:45 |

podobné články

Tadeáš Kuběnka stále v péči psychiatrů? Mlčí jako hrob, jeho stav je zřejmě vážný

 
Zdravotní stav Tadeáše Kuběnky a celá situace týkající se jeho zhroucení je zřejmě vážnější, než si mnozí původně vůbec mysleli. Poté, co v předminulém týdnu influencer skončil v psychiatrické léčebně, jeho matka uvedla, že je Tadeáš bez telefonu, avšak předem avizovala, že se nejspíš ohlásí ve středu. Ale nestalo se tak. 
22.04.2024 16:10 |

podobné články

Válka Tadeáše Kuběnky se Sugar Denny: Drsný konec nerozlučného přátelství. Jsou na nože

 
Známý influencer Tadeáš Kuběnka se úspěšně zotavuje ze svého zhroucení v jedné ze soukromých klinik. Na svém Instagramu nyní oficiálně potvrdil, že končí s podcastem Kontroverzní, a přiznal i rozpad přátelství s influencerkou Sugar Denny. 
13.05.2024 07:10 |

podobné články

Nechutný útok zápasníka Mikuláška na Tadeáše Veselého: Zneužiju ti psa, vyhrožuje Baba Jaga

 
Profesionální zápasník Václav "Baba Jaga" Mikulášek se již podruhé ostře pustil do kontroverzního influencera Tadeáše Veselého. Tentokrát mezi dvojicí proběhla slovní přestřelka prostřednictvím sociálních sítí, kde ani jeden veřejně nešetřil drsnými slovy. Mikulášek, který byl před časem vyhozen z největší tuzemské organizace Oktagon, například vyhrožoval Veselému, že mu zneužije psa. 
15.01.2024 10:50 |

podobné články

Po smrti Bartošové Rychtář řval na exmanželku: Na kolejích skončíš taky!

 
Slova, ze kterých mrazí. Josef Rychtář (56), který už několikrát skončil kvůli agresivním výhružkám u soudu, si opět pustil pusu na špacír. V den, kdy jeho manželka Iveta Bartošová (†48) spáchala sebevraždu skokem pod vlak, hystericky řval na svou exmanželku Darinu Novou. Vyhrožoval jí smrtí na kolejích!
14.07.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7106 článků) , Josef Rychtář (1419 článků)

Rychtář na kolejích a pátý zásah policie: "Vy prase," řval a mával pěstí!

 
Policie zase v pohotovosti! Kvůli vdovci po Ivetě Bartošové (†48) Josefu Rychtářovi (56) museli na místě zpěvaččiny tragické smrti zasahovat čtyři uniformovaní muži. Rychtář se nezapřel a na klasicky vyhrožoval a sprostě řval: "Nefoťte mě, nebo dostanete pěstí, vy prase!"
30.10.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7106 článků) , Josef Rychtář (1419 článků)

Spor o cukr: Unie chce uvolnit kvóty, pěstitelé se bojí, že je to zlikviduje

 
Evropští pěstitelé i zpracovatelé cukru bijí na poplach, Evropská unie totiž chce zrušit regulace pro trh s cukrem. A zpracovatelé se začínají obávat, že je záplava levného cukru z třetího světa zlikviduje.
18.10.2012 07:25 |

podobné články

Kuras si ťuká na čelo: Stejní lidé podporují LGBT, ale i islám. Ten až bude u moci, zlikviduje je

 
Novinář a spisovatel Benjamin Kuras se v rozhovoru pro server Kupředudominulosti.cz věnoval problematice genderu a homosexualismu. A přišel se zajímavým zjištěním – stejní lidé, kteří podporují LGBT, protežují také islám. „Nechápou ale, že až se islám dostane k moci, zlikviduje je,“ dodává.
08.09.2021 22:35 |

podobné články