Článek

Máma mrtvého Tadeáška: Lhala, že jí ho unesli, kdo zaplatil pátrání, když zatížila dítě kameny

 
Tělo mrtvého Tadeáška bylo nalezeno už v průběhu května. Z jeho smrti všichni viní chlapcovu matku Veroniku Z. Ta nejprve na policii volala s tím, že jí dítě někdo unesl. Do akce se zapojilo mnoho policistů, dobrovolníků a také vrtulník. Později vyplavalo na povrch, že si Veronika celý příběh o únosu vymyslela. Jenže kdo tedy zaplatil celou tu zbytečnou pátrací akci? Policie mlží a nechce nic říct.
05.09.2020 07:00 |

podobné články

Podobné články

Čtyřměsíčního Tadeáška zatížila kameny, hodila do řeky a pak všem lhala: Nyní spadla klec

 
Šokující případ z Mělnicka je konečně uzavřen. V květnu minulého roku Veronika Z. nahlásila policii, že jí někdo unesl malého Tadeáška poté, co usnula v parku. Po kojenci okamžitě pátraly desítky policistů a nasadili i helikoptéru, nakonec se ale ukázalo, že pravda byla mnohem děsivější. Matka totiž zanedbala péči o děťátko, které zemřelo, a tak se rozhodla, že se tělíčka zbaví. S přítelem ho vložila do batohu, který zatížili kameny a vhodili ho do řeky. Oba nyní policie obvinila z trestného činu usmrcení z nedbalosti.
03.02.2021 12:40 |

podobné články

Poslední foto živého Tadeáška: Máma ho nikdy nechtěla. Nechápu, proč nešla na potrat, říká kamarádka

 
Od pátečního večera probíhalo na Mělnicku rozsáhle pátrání po malém Tadeáškovi. Matka nahlásila únos. Bohužel pátrání mělo tragický výsledek. Policisté našli Tadeáška mrtvého. Ležel zřejmě kousek od místa, kde se podle mámy měl ztratit. Příbuzní a kamarádi si myslí, že historka o únosu není pravdivá. Zatím není jisté, jak dítě zemřelo. Kriminalisté čekají na výsledky pitvy. Tadeáš nebyl chtěné dítě. Veronika opakovaně uvedla, že dítě nechce, tvrdí rodina a kamarádky.
31.05.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (141 článků)

Tělo Tadeáška (†4 měs.) dali do batohu, zatížili kameny a hodili do řeky! Policie o šokujících detailech nálezu pohřešovaného miminka

 
Případ zmizení čtyřměsíčního Tadeáška v Hoříně na Mělnicku stále budí emoce. Policisté informovali, že na chlapci, jehož tělo vylovili po dni hledání z Labe, nebyl spáchán násilný trestný čin. Dítě zřejmě zemřelo na syndrom náhlého úmrtí kojence a matka pak tělo do řeky hodila spolu se svým partnerem. Okolnosti nálezu Tadeáška popsal zdroj serveru eXtra.cz.
04.06.2020 16:35 |

podobné články

Batoh s tělem Tadeáška našli až potápěči: Matka ho zatížila kameny, aby nevyplaval

 
Proč a jak zemřel malý Tadeáš? Jeho matka Veronika nahlásila, že kočár s miminkem někdo unesl, když usnula v parku. Realita je ale jiná. Tadeáš zemřel zřejmě na syndrom náhlého úmrtí. Tělíčko pak našli potápěči ve vodě. Získali jsme detaily z vyšetřování.
04.06.2020 12:35 |

podobné články

Matka mrtvého Tadeáška (†4 měs.) znovu šokovala: Nic se nestalo, prohlásila!

 
Případ úmrtí čtyřměsíčního Tadeáška z Mělnicka vzbudil velké vášně. Chlapeček zřejmě zemřel na syndrom náhlého úmrtí, jeho matka se svým přítelem pak zazmatkovali a tělíčko strčili do batohu, který zatížili kameny a hodili do řeky Labe. Matka nyní šokovala, když prohlásila, že se nic nestalo.
10.06.2020 18:45 |

podobné články

Letošní letní trendy? Masivní šperky s výraznými kameny

 
Jako každý nový rok i ten letošní s sebou přináší spoustu zajímavých novinek na módním poli. Žhavé trendy se dotýkají nejen oblečení a bot, ale prolínají se také do třpytivého světa šperků. Osvěžte svůj outfit extravagantním šperkem. A nezáleží na tom, jestli máte raději prsten nebo náhrdelníky. V letošním roce si na své přijde každá z nás. Nosí se především velké náušnice, náhrdelníky i prsteny, kterým dominují ohromné kameny. Nejenom, že vás i vaše okolí nadchnou svojí masivností a přírodní krásou, ale také působí léčivě, třeba proti stresu. Mohutný šperk vás tedy nejenom ozdobí, ale zároveň se stává také vaší ochranou. Výrazné náhrdelníky Již několik sezón se na výsluní drží masivní náhrdelníky a ani v letošním roce to nebude jiné. Nebojte se velkých dominantních kousků, které budou na vaší ruce či hrudi doslova zářit a upoutávat tak pozornost okolí. Právě tohle je totiž in. V kurzu jsou prostě výrazné kusy, ty každého na první pohled zaujmou. A je jen a jen na vás, jestli zvolíte nápadité mozaiky z barevných kamenů či masivní řetězy. Masivní náhrdelníky vám prokážou skvělou službu. Díky nim získá váš oblíbený svetr nebo úpletové šaty úplně nový vzhled a dávku elegance. A zároveň si tímto žhavým módním doplňkem rozzáříte každý všední den. Velkým hitem jsou náhrdelníky s drahými kameny i polodrahokamy. Pokud tedy vlastníte rubínové, smaragdové či opálové šperky, rozhodně je neschovávejte. Výrazné prsteny Pokud alespoň trošku sledujete módní trendy, jistě ve vaší šperkovnici nechybí alespoň jeden masivní prsten. A to je skvělé. V letošním roce jsou totiž opět na scéně. In budou starobyle vypadající prsteny, ale také prsteny s výraznými kameny. Masivní náramky Je jedno, jakou mají barvu i to, jestli se jedná o stříbrné nebo zlaté náramky. Je tu jen jediné kritérium. Když náramek, tak pořádný, masivní a rozhodně nepřehlédnutelný. Pokud máte odvahy na rozdávání,... Čtěte více Příspěvek Letošní letní trendy? Masivní šperky s výraznými kameny pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Pohřeb Tadeáška se opět odložil: Rodině ještě nevydali tělíčko, vyšetřování stále probíhá

 
Smrt téměř pětiměsíčního Tadeáška Z. stále nebyla objasněna. Matka zesnulého miminka může čelit hned několika obviněním, zatím se ale vše prošetřuje a kriminalisté se snaží všemu přijít na kloub. S pohřbem Tadeáška to však zatím vypadá velmi bledě a policie se stále nevyjádřila...
15.06.2020 13:21 |

podobné články

Malého Tadeáška hodili do Labe: „Po pohřbu do toho začneme šlapat,“ plánuje bývalý partner jeho matky

 
Kriminalisté stále vyšetřují otřesný případ smrti malého Tadeáška z Hořína. Mrtvého chlapečka našla policie v Labi v batohu zatíženém kameny. Podle policie ho tam hodila jeho matka poté, co hoch zemřel, patrně vinou syndromu náhlého úmrtí dítěte. Údajný biologický otec dítěte promluvil o svých plánech.
13.06.2020 05:55 |

podobné články

Matku Tadeáška (†4 měs.) prověřuje policie! Sociálka řekla, jak to v rodině fungovalo

 
Případ mrtvého kojence na Mělnicku nabírá na obrátkách! Policie prověřuje matku mrtvého Tadeáška (†4 měs.) kvůli nedbalosti. Vyšetřovatelé navíc pracují s několika verzemi. Ze hry je prvotní odůvodnění matky, která situaci vysvětlovala únosem.
01.06.2020 15:15 |

podobné články

Matka s přítelem hodili mrtvého Tadeáška (†4 měs.) do Labe: Policisté vznesli obvinění!

 
Policisté stíhají matku mrtvého Tadeáška (†4 měs.) z Hořína a jejího přítele za usmrcení z nedbalosti a šíření poplašné zprávy spáchané ve spolupachatelství. Muži hrozí trest odnětí svobody až na tři léta, ženě až šest let, neboť jako matka údajně porušila povinnost vyplývající jí ze zákona.
03.02.2021 10:35 |

podobné články

Tadeáška (†4 měs.) vylovili z řeky mrtvého! Policie šla najisto?!

 
Všechny naděje na nalezení čtyřměsíčního Tadeáška z Mělnicka nadobro vyhasly. Děťátko bylo v sobotu nalezeno mrtvé. Strážci zákona nyní prověřují výpovědi dvou lidí. Matka tvrdila, že v pátek usnula při slunění a dítě jí někdo vzal i s kočárkem. Její verzi však příbuzní zpochybnili.
29.05.2020 19:40 |

podobné články

Za usmrcení Tadeáška hrozí až pět let: Bude jeho matka obviněna?

 
Smrt téměř pětiměsíčního Tadeáška na Mělnicku otřásla nejen jeho rodinou, ale také celým Českem. V pátek bylo po chlapečkovi vyhlášeno pátrání, v sobotu bylo ukončeno, když jeho bezvládné tělo našli. Pitva sice vyloučila přímé zavinění, ale matka miminka může čelit obvinění z nedbalostního trestného činu. Pro redakci eXtra promluvil advokát Jan Černý.
02.06.2020 11:15 |

podobné články

Matka mrtvého Tadeáška (†4 měs.) šokovala: Víno, smích, kamarádky! Na synka už zapomněla?

 
Od nálezu tělíčka čtyřměsíčního Tadeáška v Labi na Mělnicku uběhly teprve dva týdny. Podle svědků se podle toho nicméně jeho matka nechová. Údajně se stýká s kamarádkami na víně a působí naprosto bezstarostně. Ačkoliv v případu žádné obvinění zatím nepadlo, policejní vyšetřování stále běží...
10.06.2020 05:20 |

podobné články

Tvrdá slova babičky mrtvého Tadeáška (†4 měs.) o jeho matce: Je to hyena!

 
Tragická smrt čtyřměsíčního Tadeáška vyvolala mnoho emocí. Negativní komentáře se snesly na hlavu jeho matky, která se chlapcova těla zbavila vhozením do Labe, ale také na příbuzné Tadeáškova biologického otce. Tato část rodiny přitom do výchovy chlapečka nemohla nijak zasáhnout. Tadeáškova babička se proti nenávistným zprávám ohradila drsným vzkazem.
16.06.2020 12:05 |

podobné články

Je to hyena! Tadeáška jsem milovala (†4 měsíce) více než ona, vzkázala matce babička

 
Případ mrtvého Tadeáška (†4 měsíce) stále není uzavřen a neproběhl dokonce ani pohřeb. Matka zemřelého chlapečka si stihla už obarvit vlasy a bavit se s přáteli, jako kdyby se nic nestalo. Biologický otec Dominik S., který není zapsán v rodném listu, musí jen vyčkávat na to, jak dopadne vyšetřování. Teď promluvila i biologická matka Dominika, Petra S., a k matce Tadeáše nebyla zrovna vlídná...
16.06.2020 14:30 |

podobné články

Jak se žena zbavila mrtvého miminka (†4 měsíce)? Tadeášek zatížen kameny skončil v Labi!

 
Neměl klid ani po smrti! Kriminalisté nyní odtajnili šokující pozadí nálezu mrtvého Tadeáška (†4 měsíce) z Mělnicka. Ten zemřel na syndrom náhlého úmrtí. Z toho, jak se ho jeho matka zbavila, ale běhá mráz po zádech.
06.06.2020 12:00 |

podobné články

Rozhovor: Drahé kameny se mohou zhodnotit více než zlato či diamanty

 
V rámci veletrhu Minerály a drahé kameny představil přední český odborník na drahé kameny Radek Hanus nový trend, jak zbohatnout – investovat do drahých kamenů. Na rozdíl od tradičních investic do zlata či diamantů mohou podle něj drahé kameny poskytnout šanci na výrazně vyšší a rychlejší zhodnocení.
10.09.2013 20:10 |

podobné články

10 způsobů aplikace léčivých minerálů: Vyberte si tu nejlepší metodu, jak se dají využít drahé kameny!

 
Psali jsme již o kritériích výběru drahých kamenů a minerálů podle "vlastností":http://www.extra.cz/prehlidka-50-druhu-vzacnych-kamenu-neuverite-co-vsechno-tyhle-mineraly-umi-pouzijte-jejich-magickou-silu, "znamení zvěrokruhu":http://www.extra.cz/to-musite-vyzkouset-vyberte-si-svuj-magicky-kamen-podle-znameni-zverokruhu-a-nechte-na-sebe-pusobit-jeho-kouzelnou-moc, "barvy":http://www.extra.cz/podivuhodna-vibrace-kamenu-odhalte-podle-barvy-kamene-jaka-neskutecna-energie-se-v-nem-ukryva a "onemocnění":http://www.extra.cz/120-nejruznejsich-onemocneni-vime-ktere-lecive-kameny-a-mineraly-vam-od-nich-mohou-pomoci, jež napomáhají léčit. Už také víte, že je třeba se o kameny náležitě starat, pravidelně je "čistit a nabíjet":http://www.extra.cz/15-metod-cisteni-a-nabijeni-drahych-kamenu-jak-o-mineraly-spravne-pecovat-aby-fungovala-jejich-zazracna-sila, i jak se dělí dle vyzařování "energie":http://www.extra.cz/fascinujici-svet-vzacnych-mineralu-objevte-zenskou-a-muzskou-energii-kterou-v-sobe-ukryvaji-magicke-kameny.
10.12.2013 14:30 |

podobné články

Minerály pro každý den v týdnu: Zázračné kameny vám pomohou nalézt potřebnou harmonii v životě!

 
Drahé kameny a vzácné "minerály":http://www.extra.cz/tema/mineraly pomáhaly po tisíciletí našim předkům po duševní i tělesné stránce. Působení minerálů je široké a "různorodé":http://www.extra.cz/10-zpusobu-aplikace-lecivych-mineralu-vyberte-si-tu-nejlepsi-metodu-jak-se-daji-vyuzit-drahe-kameny, mají velice účinnou ochrannou a "léčivou":http://www.extra.cz/120-nejruznejsich-onemocneni-vime-ktere-lecive-kameny-a-mineraly-vam-od-nich-mohou-pomoci moc.
05.01.2014 07:40 |

podobné články