Článek

Máma (28) brala deset let tvrdé drogy: Během tří let prošla neuvěřitelnou proměnou!

 
Výjimečné výročí slaví Madison McManusová z amerického New Jersey. Osmadvacetiletá máma od svých patnácti let brala tvrdé drogy, život trávila střídavě ve vězení a na ulici, na níž žila šest let. Před třemi lety se však rozhodla změnit svůj život. Od roku 2018 je čistá a bojuje za to, aby získala zpět do své péče svou dcerku.
02.03.2021 05:50 |

podobné články

Podobné články

Neskutečné foto: Nora Mojsejová zamlada! Je to opravdu ona?

 
Pokaždé jiná! Nora Mojsejová (54) nedávno šokovala proměnou své image. K lepšímu... Nebylo to však poprvé, kdy prošla tak dramatickou změnou. Úplně jinak totiž podnikatelka vypadala, když se seznámila s Braněm Mojsesem (45). Podívejte se do fotogalerie, jakou neuvěřitelnou proměnou Nora za svůj život prošla.
15.07.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (248 článků)

Žena prošla neskutečnou proměnou: Tahle kočka porodila 7 dětí!

 
Klobouk dolů! Nic jiného se při pohledu na Američanku Jessicu Enslow (43) ani říct nedá. Sedminásobná matka z amerického Salt Lake City prošla naprosto neuvěřitelnou proměnou. Podařilo se jí zhubnout a vytvarovat postavu tak, že skoro vypadá líp než její vlastní dcera!
28.10.2017 09:30 |

podobné články

Hvězda Plesu upírů prošla neuvěřitelnou proměnou! Z brunety je poprvé v životě blondýnka

 
Muzikálová zpěvačka Elis Ochmanová prošla pořádnou proměnou. Poprvé v životě je z ní blondýnka. "Dlouho jsem nad tím přemýšlela, hodně lidí mě odrazovalo, protože si to nikdo neuměl představit. Po dlouhých letech zrzavé nebo hnědé jsem se hecla. Teď slyším, že to je super a měla bych tak zůstat," řekla Super.cz Eliška.
02.12.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Ochmanová (10 článků)

Z otylé holky od vedle hvězdou módního mola: SuperStar Mašková prošla dokonalou proměnou

 
Jméno Tereza Mašková (23) se lidem vrylo do paměti až během jejího učinkování v pěvecké soutěži SuperStar. Tereza ze začátku působila jako nevýrazné děvče, které má sice hlas jako zvon, ale nějak neví, co se sebou. Přesto dokázala soutěž vyhrát, což v dnešní době není zas až tak důležité. Tereze se daří i v současné době, a navíc prošla od svých pěveckých začátků neskutečnou proměnou. Z oplácané holky to dotáhla až na hvězdu přehlídkového mola.
09.11.2019 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (74 článků)

Zaira jen trpěla a čekala na smrt. Fenka prošla zázračnou proměnou a vyhlíží domov

 
Zázračnou proměnou prošla fena německého ovčáka Zaira (9), která pochází z chovatelské stanice v Malesicích na Plzeňsku. Zvířecí záchranáři z ní letos v lednu odvezli 21 zubožených psů, pěti už nemohli pomoci. Z těch, co přežili, na tom byla nejhůře právě Zaira (8,5). Přestože byla na pokraji smrti, v péči spolku Dočasky De De se zotavila natolik, že teď už je připravena odejít do nového domova.
18.04.2021 07:00 |

podobné články

Ze slavných sester prošla největší proměnou: Mrkněte se, jak šel čas s oslavenkyní Khloé Kardashian

 
Khloé Kardashian  (37) slaví dnešním dnem 37. narozeniny. Nejmladší z trojice slavných sester Kardashianových je jediná, která ještě nepřekročila čtyřicítku. Na rozdíl od starších Kourtney  (42) a Kim  (40) ale také prošla největší proměnou, jak se můžete přesvědčit v naší galerii.
27.06.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků) , Kim Kim (1735 článků)

Dokázáno! Brambůrky jsou návykové jako tvrdé drogy

 
Lidé závislí na brambůrkách mají stejné změny na mozku jako lidé užívající tvrdé drogy. Tvrdí to profesor Tony Goldstone z Imperial College London. Podle něj tak můžou být smažené bramborové lupínky stejně návykové jako tvrdé drogy. Přitom častá a dlouhodobá konzumace chipsů vážně přispívá k poškození zdraví.
28.05.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tony London (2 články)

Lady Gaga brala v životě tolik drog, až o tom musel její kamarád napsat knihu

 
Všichni geniální umělci brali za svého života drogy. Elvis, Marilyn, Jim Morrison, "Amy Winehouse":http://www.extra.cz/tema/amy-winehouse a desítky dalších. Snad i proto pod jejich rukama vznikalo neuvěřitelné dílo, které přežije několik generací. Proto je pro nás šok, že drogy brala i "Lady Gaga":http://www.extra.cz/tema/lady-gaga (27), jejíž tvorba a vizáž působí jako mix pošahaných fotek a videí z Mimibazaru.
27.07.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jim Morrison (21 článků) , Lady Gaga (1457 článků)

Vnadná kuchařka Nigella Lawson přiznala: Ano, brala jsem drogy kvůli brutálnímu manželovi

 
Slavná kuchařka Nigella Lawson se konečně vyjádřila k užívání kokainu a marihuany. U londýnského soudu přiznala, že obě drogy skutečně brala.
11.12.2013 11:45 |

podobné články

První sex v 11 letech. Donutili ji k tomu. Pak brala drogy. Iva (17) z Výměny manželek hovoří s redaktorem eXtra.cz bez cenzury

 
Výměna manželek, kterou ve středu odvysílá televize Nova, nabídne další pořádnou porci emocí. Manželé Iva (17) a Marian (45) jsou od sebe značně věkově vzdáleni a jejich okolí to moc nedává. Otce sedmnáctiměsíční holčičky totiž lidé nazývají pedofilem. Jeho manželku lidé na internetu zase pranýřují kvůli tomu, že v patnácti letech otěhotněla. Oba pro eXtra.cz popsali, jak se seznámili, kdy měli první sex, ale i třeba to, že Iva už v poměrně mladém věku pila alkohol, brala drogy a skončila v dětském domově.
05.09.2017 17:35 |

podobné články

Dřív se smáli její tloušťce a nevkusu, teď byla Kelly Osbourne vyhlášena ikonou stylu pro rok 2012

 
Neuvěřitelnou životní proměnou prošla během posledních dvou let dcera Ozzyho Osbourna a jeho ženy Sharon. Přidrzlá zpěvačka Kelly Osbourne (28) si během dospívání vyslechla spoustu narážek a posměšků na svůj zevnějšek, především pak na váhu. Když se jí podařilo neuvěřitelně zhubnout (podle některých zdrojů dokonce přes 20 kilogramů), získala znovu sebedůvěru a s ostrým jazykem se pouštěla do módních kreací svých slavných kolegyň v pořadu Fashion Police na stanici E!. Aby šla příkladem, začala se Kelly krásně oblékat a její snaha nyní skutečně přinesla ovoce a jedno prestižní ocenění.
06.11.2012 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Osbourne (140 článků) , Ozzy Osbourne (312 článků) , Sharon Osbourne (117 článků) , Sharon Kelly (13 článků)

Adele zhubla skoro 20 kilo a vypadá skvěle: Zpěvaččina trenérka prozradila, co stojí za její neuvěřitelnou proměnou

 
Zpěvačka Adele  (31) shodila přes 19 kilo a fanoušci šílí. Nepřestávají pět ódy na její neuvěřitelnou formu. V posledních měsících se skoro ztrácí před očima a na nových snímcích z pláže vypadá naprosto fantasticky. Navíc vyšlo najevo, že za hubnutím prý není skoro žádné cvičení, neboť ho Adele nemá ráda, ale převážně dieta a velká dávka odhodlání.
08.01.2020 11:55 |

podobné články

Z téhle copaté holky vyrostla zpěvačka známá sexy pozadím, co teď randí se zajíčkem. Poznáváte ji?

 
Holčička na fotografii prošla během dospívání neuvěřitelnou proměnou svého zevnějšku. Z nevýrazné dívenky s poněkud legračním účesem, je dnes zralá čtyřicátnice, která je jednou z nejúspěšnějších světových zpěvaček. Rovněž se ale aktivně věnuje herectví a blízko má i k tanci. Jako tanečnice v klipech Janet Jackson totiž začínala. Tato rodačka z Bronxu se nedávno rozvedla  a našla si o 18 let mladšího partnera, vedle něhož celá rozkvetla. Teď už jistě nikdo nepochybuje, že na obrázku je vyobrazena malá Jennifer Lopez  (42) .
06.04.2012 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (857 článků) , Janet Jackson (106 článků)

Domácí party se hodně vymkla: Máma zašpásovala s osmnáctiletým klukem a co mezitím dělala její mladičká dcera?

 
Rachel Lehnardt (36) je taková ta cool máma, co dceři povolila večírek ve vlastním baráčku. Jenomže místo toho, aby dělala dozor a puberťákům brala flašky z rukou, tak to dopadlo přesně naopak. Nejvíc to tam rozjela máma a v americkém státě Georgie vypukla hotová Sodoma Gomora!
05.07.2016 14:10 |

podobné články

Šok pro dceru: VyVolená máma Romana brala perník! Víme vše!

 
Vila VyVoleních je pěkné semeniště neřesti. Stačilo, aby přišly na přetřes drogy, a hned se ukázalo, že soutěžící mají do svatoušků skutečně daleko. Nejvíc šokovala máma Romana (32), která v přímém přenosu přiznala pervitin i kokain. Teď aby se modlila, že se její dcera (12) zrovna nedívala!
12.11.2013 15:41 |

podobné články

Daisy Lee prošla za 5 let obří proměnou: Překvapí vás, za co zaplatila největší balík

 
Jedna z nejkontroverznějších pornohereček Česka Daisy Lee (23) promluvila na sociálních sítích o svých plastikách a zákrocích a vysvětlila, proč se k takovým úpravám rozhodla v tak mladém věku. Některé fanoušky překvapilo, když zveřejnila, jaká položka na jejím těle byla nejdražší. Karolína eXtra.cz prozradila, v kolika letech s proměnou začala a jak se nyní cítí. 
18.04.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Daisy Lee (174 článků)

I tohle je módní ikona Rolins! Účes jako ovce a plísňová džínska!

 
Kariéra pop ikony Dary Rolins (36) odstartovala v jejím raném dětství. Darinka prošla za ta léta na výsluní neuvěřitelnou proměnou a na fotku z před dvaceti lety, kdy jí bylo 16 let, se můžete podívat!
17.02.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2702 článků)

Britney Spears hlásí comeback jako sexuální bohyně s bičíkem v novém klipu!

 
Tak takhle se vrací na scénu, se vší parádou! Popová zpěvačka díky usilovnému tréninku a péči stylistů prošla neuvěřitelnou proměnou a omládla o několik let.
02.10.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (872 článků)

Morbidně obézní žena se odmítala vdát tlustá! Prošla neuvěřitelnou proměnou a nyní je nepředstavitelně sexy!

 
Claire Crowthers (31) se pěknou řádku let stravovala ve fast foodech a váha jí jednoho dne ukázala nelichotivých 90 kilogramů. To je při 161 centimetrech už pořádná váha!
22.05.2015 09:56 |

podobné články