Článek

Malý Štěpánek z Básníků vyrostl a na kontě mu přibyla spousta rolí. Takhle 20letý Filip Antonio vypadá dnes

 
Jak básníci čekají na zázrak, Přání k mání, Hvězdy nad hlavou a Špunti na cestě, to jsou příležitosti, při nichž jste mohli spatřit vycházející hvězdu Filipa Antonia. Roztomilý klouček vyrostl a letos oslavil 20 let. Pochází z rodiny, kde mají talentu na rozdávání. Na herectví se dal i jeho bráška.
18.11.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Antonio (18 článků) , Antonio Antonio (33 článků) , Antonio Antonio (33 článků) , Antonio Antonio (33 článků) , Antonio Antonio (33 článků)
Podobné články

Vycházející česká hvězda Filip Antonio: Mladší bratr mu šlape na paty, občas na něj žárlí

 
Mladý herec Filip Antonio dnes slaví teprve dvacáté narozeniny. Přesto má na kontě už řadu filmových a seriálových rolí. Na hereckou dráhu se vydal i jeho mladší bratr, který je rovněž velmi úspěšný. Jak se Filip svěřil v rozhovoru pro Novinky, oba na sebe někdy i žárlí.
02.09.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Antonio (18 článků) , Antonio Antonio (33 článků) , Antonio Antonio (33 článků) , Antonio Antonio (33 článků) , Antonio Antonio (33 článků)

Druhý Tomáš Holý, mladý herec Filip Antonio: V Básnících jsem tak trochu šprt!

 
Mladičký herec Filip Antonio se pomalu ale jistě začíná vepisovat pod kůži českým filmovým diváků. Zazářil například ve filmu Líbáš jako Bůh, v seriálu První republika a naposled v šestém pokračování oblíbených Básníků po boku Pavla Kříže.
23.04.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Holý (144 článků) , Pavel Kříž (252 článků) , Filip Antonio (18 článků)

Dětská hvězda Filip Antonio: Zranění při premiéře!

 
Odvrácenou stranu slávy si užila dětská hvězdička Filip Antonio (8), který je považován za nástupce Tomáše Holého, zahrál si ve filmu Líbáš jako Bůh a v několika muzikálech. Právě při premiéře nového díla Vánoční zázrak v Divadle Broadway, kde má Filip hlavní roli, se při přestavbě scény zranil na hlavě.  
13.12.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Holý (144 článků) , Filip Antonio (18 článků)

Poznali byste ji? Takhle dnes vypadá něžná víla z Fontány pre Zuzanu a Básníků Eva Vejmělková

 
Všichni si ji pamatují z filmů Fontána pre Zuzanu, kde ztvárnila hlavní roli, nebo Konec básníků v Čechách, v němž si zahrála roztomilou učitelku a průvodkyni Píšťalku. Jak ale vypadá herečka Eva Vejmělková dnes?
23.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Vejmělková (65 článků)

Setkání filmových »básníků« Matáska a Kříže: Kendy a Štěpánek po 5 letech zase spolu!

 
Hlavní hrdina seriálu Polda David Matásek (57) se těšil už před natáčením první řady, že se opět sejde na place s parťákem z Básníků Pavlem Křížem (59). Tehdy jim to však nevyšlo a „Štěpánek“ byl nahrazen jiným hercem. Svého setkání před kamerami se dočkali až nyní…
10.04.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (169 článků) , Pavel Kříž (252 článků)

Vášnivý Antonio: Takhle se zakousl do ňadra smyslné Španělce

 
VIDEO: Španělský hřebec Antonio Banderas (51) si dosytosti vychutnal postelové scény a sex se svou kolegyní herečkou Elenou Anyayou (36) ve filmu Kůže, kterou nosím režiséra Pedro Almodóvara. Antonio byl tak vášnivý, až se božské Eleně zakousl do ňadra.
09.12.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (164 článků) , Pedro Almodóvar (19 článků)

Tenista Štěpánek se rozvádí s Nicole Vaidišovou: Připomeňte si 10 nejkrásnějších okamžiků z jejich svatby, která stála miliony

 
Byla to velkolepá svatba, která nemá obdoby. Když si bral 17. července 2010 tenista "Radek Štěpánek":http://www.extra.cz/tema/radek-stepanek (34) "Nicole Vaidišovou":http://www.extra.cz/tema/nicole-vaidisova (24), považovali všichni příznivci bílého sportu tento akt za událost roku. Bohužel už po deseti měsících nastaly v manželství problémy a dnes mluvčí daviscupového i fedcupového týmu Karel Tejkal potvrdil, že se "Štěpánek s Vaidišovou rozvádí":http://www.extra.cz/tenisova-vymena-stoleti-radek-stepanek-se-rozvadi-s-vaidisovou-a-randi-s-kvitovou-posledni-spolecne-foto-s-manzelkou.
20.06.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Vaidišová (142 článků) , Radek Štěpánek (911 článků) , Karel Štěpánek (61 článků)

Řidič v Praze zabil chodce (†22) a ujel: Cizince (20) poslal soud do vazby!

 
Nepochopitelného činu se v úterý večer dopustil 20letý řidič. V Ječné ulici v centru Prahy srazil chodce, který přecházel tramvajové koleje u zastávky Štěpánská. Muž na místě zemřel, řidič od nehody ujel. Až zhruba o pět hodin později se na policii přihlásil 20letý muž s tím, že auto řídil on. Soud ho ve čtvrtek večer poslal do vazby – jedná se totiž o cizince a panuje obava, že by mohl utéct.
05.11.2021 10:00 |

podobné články

Píšťalka z Básníků dobyla Hollywood, teď pomáhá lidem. Vejmělková se dala na hypnózu

 
Oblíbená herečka Eva Vejmělková, která se proslavila především coby Píšťalka z Básníků, dnes slaví 54. narozeniny. Na svém kontě má řadu skvělých rolí, také ale studovala psychologii a otevřela si vlastní soukromou poradnu. Jak uvedl deník Blesk, Eva ve své praxi používá unikátní metodu s hypnózou, kterou se zabývá jen pár lidí v Evropě.
04.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Vejmělková (65 článků)

Darkness 2 se mění před očima, přibyla erotická scéna

 
MCV si všimlo zvláštní anomálie, jakou je dvojí ohodnocení brutální akce The Darkness 2 ze strany australských cenzorů. Jak následně upřesnil mluvčí 2K Games, došlo k němu kvůli tomu, že do hry za poslední půlrok přibyla jedna erotická scéna. K (pro maminky :) již tak znepokojujícím označením jako "hororové momenty, násilí, krev a nadávky" tak nyní přibyla...
11.01.2012 13:20 |

podobné články

Filip Antonio: Líbilo by se mi, kdybych byl tak dobrý jako Tomáš Holý

 
Filip Antonio ve 12 letech může říct, že se herectví věnuje už většinu svého života. Zahrál si ve filmech Líbáš jako Bůh, Muži v naději, Ve stínu, Duch nad zlato i v několika seriálech. V nových básnících teď hraje syna Štěpána Šafránka. Dětského herce občas přirovnávají k Tomášovi Holému.
22.04.2016 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Holý (144 článků) , Filip Antonio (18 článků)

Antonio Banderas ve Varech: Česko? Vybaví se mi hospody a dobré jídlo!

 
FOTOGALERIE: Na festival do Karlových Varů přiletěla jeho největší hvězda - Antonio Banderas (48). V anketě z několika možných otázek jste pro něj vybrali: "Co se vám vybaví pod slovem Česko?" A jak Antonio odpověděl?
10.07.2009 12:05 |

podobné články

Kam se poděl svůdný Antonio Banderas? Nechal si narůst šedivý plnovous a zestárl o deset let

 
Španělský herec Antonio Banderas (50) během posledních pár týdnů pěkně zestárl. Léta navíc mu přidala jeho drobná role v novém filmu He Loves Me, kvůli které si nechal narůst plnovous. Antonio tak bude v novém snímku vypadat zcela jinak, než jak jsme zvyklí.
30.07.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (164 článků)

Antonio Banderas (54) není žádný suchar: Na Ischii se předvedl v hodně vtipných plavkách

 
Vedle o dvacet let mladší přítelkyně Nicole Kimpel španělský herec Antonio Banderas  (54) omládl tělem i duší. Jako důkaz možná postačí výběr jeho koupacích šortek, které by si asi většina mužů na sebe nikdy nevzala. Antonio se ovšem předsudků nebojí a nadsázka mu evidentně není cizí. Plavky se sluníčky s korunkou byly rozhodně vtipnou třešinkou na dortu.
25.07.2015 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (164 článků)

Španělský hřebec Antonio Banderas slaví 55 let: Proč se oblékal jako žena a jak vypadal jako dítě?

 
Rodák ze španělské Malagy José Antonio Domínguez Banderas (55) se původně chtěl stát fotbalistou, ale ve 14 letech si zlomil nohu a rozhodl se, že bude herec. Antonio natočil od roku 1982 mnoho španělsky mluvených filmů a stal se favoritem režiséra Pedra Almodóvara. Na výsluní ho vynesl snímek Desperado. Oženil se s americkou herečkou Melanií Griffith. V roce 2009 byl hvězdou filmového festivalu v Karlových Varech.
10.08.2015 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (164 článků) , Melanie Griffith (119 článků) , José José (314 článků) , José Domínguez (1 článek)

Antonio Banderas: Ke změnám v Hollywood uřeknu jediné. Presumpce neviny

 
Herec Antonio Banderas se poprvé vyjádřil ke skandálům v Hollywoodu a hnutí Me Too či Time’s Up. Ale kdo čeká emotivní srdcebolné štkaní nad odvahou obviňujících a hanění obviněných, bude zklamán. Antonio je totiž stále srdcem i mozkem Španěl, který nepodlehl společenské hysterii. A tak zdůraznil, že se k těmto kauzám nemůže vyjádřit, protože věří v presumpci neviny. Tedy dokud není vina člověku prokázána, odmítá se k němu jakkoli vyjadřovat jako k viníkovi.
10.04.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (164 článků)

Antonio Banderas má koronavirus: Své 60. narozeniny slaví v karanténě

 
Ačkoliv se to mnohým ženám bude zdát neskutečné, herec Antonio Banderas je na prahu důchodového věku. Charismatický Španěl, který se jako malý kluk chtěl stát fotbalistou, okouzlil Hollywood svým talentem a jižanským temperamentem. Jeho kariéru i soukromý život provází spousta zajímavostí a řada krásných žen. K 60. narozeninám se sluší gratulovat. Bohužel narozeniny slaví úplně jinak, než v předešlých letech. Herec se totiž pochlubil nemilou novinkou a to jest, že má koronavirus.
10.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (164 článků)

Ale fuj! Kříž (54) alias Štěpánek z Básníků: Emigraci odstartoval mezi odpadky!

 
Představitel Štěpánka z filmových Básníků, herec Pavel Kříž (54), žije v kanadské emigraci už třicet let. Přestože dnes už si připadá jako přistěhovalec na úrovni, začátky bývaly dost těžké.
03.07.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kříž (252 článků)

Ale fuj! Kříž (54) alias Štěpánek z Básníků: Emigraci odstartoval mezi odpadky!

 
Představitel Štěpánka z filmových Básníků, herec Pavel Kříž (54), žije v kanadské emigraci už třicet let. Přestože dnes už si připadá jako přistěhovalec na úrovni, začátky bývaly dost těžké.
07.07.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kříž (252 článků)