Článek

Malý hrdina (6) chránil sestřičku: Vlastním tělem proti agresivnímu psovi!

 
Šestiletý Američan Bridger Walker se sice učí teprve psát a nenapočítá ani do stovky, i tak se ale v jeho malém těle skrývá neuvěřitelná kuráž! Riskoval totiž vlastní život, aby zachránil mladší sestřičku před útokem psa!
17.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Walker Walker (7 článků)
Podobné články

Otec se obětoval pro dceru: Při masakru v Ostravě ji chránil vlastním tělem

 
V úterý ráno došlo v ostravské nemocnici ke střelbě s tragickým koncem. Dvaačtyřicetiletý pachatel má na svědomí šest životů a mezi oběťmi je i muž, který chránil dceru vlastním tělem.
11.12.2019 09:00 |

podobné články

Petr chránil Lucinku (13) před střelcem vlastním tělem: Spolužáci vybírají pro rodinu peníze, nemocnice má na účtě už 2,5 milionu

 
Ostravská tragédie, která minulý týden otřásla celou republikou, v lidech stále rezonuje. Těžké chvíle chtějí v předvánočním čase lidé ulehčit zraněným a pozůstalým po obětech, uspořádány tak už jsou čtyři finanční sbírky. Jednu z nich uspořádala základní škola, kterou navštěvuje třináctiletá dívenka, jíž vlastním tělem před střelcem chránil její otec Petr L. (†49).
16.12.2019 18:15 |

podobné články

Chlapec (†8) byl ubit kladivem, když bránil sestřičku (7) před znásilněním

 
Byl malý hrdina srdcem i duší. Odvážný Dante Daniels (†8) z kalifornského Sacramenta bránil svou sestřičku (7) vlastním tělem před znásilněním. Tu chtěl zneužít přítel jeho matky Deandre Chaney Jr. Ten bohužel bránícího chlapce ubil k smrti kladivem.
26.09.2017 20:30 |

podobné články

Při masakru v Ostravě zemřel Petr L.: Vlastním tělem chránil dcerku, vrah ho bez milosti popravil

 
Jednou z šesti obětí úterního masakru v Ostravě je i vězeňský dozorce Petr L. (†49). Byl jedním ze tří dozorců, kteří při střelbě zemřeli. Generální ředitel Vězeňské služby (VS) Petr Dohnal vyloučil, že by útok cílil proti jeho bezpečnostnímu sboru. Podle Dohnala šlo o náhodu. Na středeční tiskové konferenci prozradil, že jeden ze zastřelených příslušníků - právě Petr L. - zachránil vlastním tělem svou nezletilou dceru. Sbor v pondělí vyhlásí veřejnou sbírku na pomoc pozůstalým.
11.12.2019 15:55 |

podobné články

TO JE ON! Voják, který chránil život Paroubka, brutálně znásilňoval miminka a platil jejich matkám

 
Bývalý elitní voják Viktor Š., který je obviněn ze znásilňování miminek a malých dětí, vlastním tělem chránil špičky ČSSD. Věřili mu lidé jako Jiří Paroubek či hejtman Michal Hašek.
07.02.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4057 článků) , Michal Hašek (2434 článků)

Odhalili hrdinu z Las Vegas: Raněnou chránil vlastním tělem!

 
Pravý charakter člověka vyjde na povrch při největších krizích. Příkladnou odvahu a sebeobětování ukázal jistý mladík během masakru v Las Vegas – svět obletěla fotografie, jak raněnou návštěvnici koncertu kryje vlastním tělem před dalšími kulkami Stephena Paddocka (†64).
06.10.2017 05:05 |

podobné články

Ocenění oběti šíleného střelce: Petr Lang (†49), který chránil dceru vlastním tělem, dostal medaili Za hrdinství

 
Petr Lang (†49), který při loňské prosincové střelbě ve FN Ostrava vlastním tělem bránil dceru před šíleným střelcem Vitáskem a zahynul při tom, byl in memoriam vyznamenán medailí Za hrdinství. Ceremoniál, při kterém by jeho blízcí mohli ocenění převzít se ale letos na Pražském hradě kvůli protivirovým opatřením konat nemohl. Hrad tak jen potvrdil, že mu medaile byla udělena.
23.10.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vitásek (10 článků)

Malý hrdina (8) na Olomoucku vynesl sestřičku (2) z hořícího domu

 
Malý chlapec z Olomoucka zachránil svou malou sestřičku před požárem. Když uviděl, jak v kuchyni hoří, rychle vynesl holčičku ven z domu.
26.06.2012 07:40 |

podobné články

VIDEO: On to dítě chránil! Američané zabili gorilu kvůli tomu, že do výběhu spadl malý chlapec!

 
Zbytečná tragédie se stala v zoologické zahradě v Cincinnati. Malý chlapec doplatil na svou zvědavost a spadl do výběhu goril. Chlapce se ujal gorilí samec. Dítě chránil před vodou. Přesto se chovatelé rozhodli, že gorilího samce bude nejlepší zabít.
29.05.2016 18:45 |

podobné články

Rodinná tragédie v čekárně smrti: Táta vlastním tělem bránil dcerku, zemřel na operačním stole

 
Dvaačtyřicetiletý muž z Opavska v úterý ráno v ostravské fakultní nemocnici zastřelil šest lidí. Z výpovědi jednoho z lékařů se ukázalo, že jednou z obětí byl i muž, který v čekárně chránil svým tělem svou nezletilou dceru. Střelec jej trefil přímo do hrudníku, muž později na následky zranění podlehl, informuje server Echo24.cz.
10.12.2019 20:10 |

podobné články

Hrdina teroristického útoku v Tunisu: Snoubenku chránil vlastním tělem před kulkami. Teď si ji vzal

 
Při teroristickém útoku v Tunisu v roce 2015 se Angličan Matt James (31) postavil mezi střílejícího teroristu ISIS a jeho snoubenku Saeru Wilson (27). Zachránil jí tak život, ale sám byl třikrát zasažen a na operačním stole se mu zastavilo srdce.
23.01.2017 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Matt James (1 článek) , Matt James (1 článek) , Matt James (1 článek) , James Wilson (1 článek) , James Wilson (1 článek) , James Wilson (1 článek) , James Wilson (1 článek)

Malý hrdina ze Zlínska zachránil při požáru sestřičku (8): Před plameny utekli na střechu!

 
Smrtelně nebezpečný požár vypukl v sobotu ve vesnici Štítné nad Vláří na Zlínsku. Chlapec (14) ale zachoval chladnou hlavu a z požárem zasaženého domu zachránil sebe i svou osmiletou sestřičku. Požár si i tak vyžádal jedno těžké zranění a hořící dům muselo hasit pět hasičských jednotek.
23.03.2020 13:25 |

podobné články

Jak zařídit malý byt

 
Jak zařídit malý byt – to je otázka, nad kterou stále častěji přemýšlí nejen lidé žijící v panelových domech, ale i ti, jejichž bydlení nedosahuje po rozměrové stránce kdovíjakých čísel. Bydlet v malém bytě vyžaduje hodně ústupků, přemýšlení a plánování – především pak při jeho zařizování. Jestliže ani vám nebylo přáno a nežijete zrovna v prostorné haciendě, pak jistě oceníte obsah následujících řádků. Prostřednictvím dnešního článku vám prozradíme, jak zařídit malý byt tak, abyste se v něm cítili příjemně i pohodlně. Uvidíte, že nedostatek centimetrů pro vás již nebude takovou noční můrou! Jak zařídit malý byt v několika krocích Zařizování malého bytu se může na první pohled jevit jako nadlidský úkol – přeci jen u toho musíte hodně přemýšlet a to nejen nad výběrem vhodných barev, ale i nábytku a dalšího vybavení. Pojďme se společně podívat, jak zařídit malý byt v několika jednoduchých krocích. Krok první: správná volba nábytku Co se nábytku týče, musíte být v malém bytě hodně obezřetní. Pokud si dokážete vybrat správně, můžete chytře vyřešit daný prostor a ještě si své hnízdečko příjemně zútulnit. Ve svém vlastním zájmu zapomeňte na obrovskou sedací soupravu, která sice působí dominantně a nabízí spoustu místa k posezení, ale do malého bytu se nehodí a navíc je zbytečná. Sázkou na jistotu je nábytek s více funkcemi a především dostatečným množstvím úložných prostorů, které vám zaručeně přijde vhod. Krok druhý: myslete na vhodné barvy U malých bytů je rovněž velmi důležité myslet na správnou volbu barev, které zde mají jednu z hlavních rolí. Obecně platí, že čím menší prostory, tím světlejší barvy byste měli volit. Světlé odstíny mají schopnost opticky rozšířit daný prostor, dodat mu na vzdušnosti a lehkosti – a právě to potřebujete. Kdo by se přeci jen nechtěl vzdávat oblíbeného tmavšího odstínu, ten by se měl spokojit pouze s jednou stěnou... Čtěte více Příspěvek Jak zařídit malý byt pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.03.2016 01:05 |

podobné články

VIDEO Hrdina Mirek Svoboda (11): Z ohně vytáhl sestřičku (1,5)!

 
Pláč, bolest, možná i smrt malé Karolínky (1,5), mnohamilionová škoda – takovou tragédií mohl skončit požár, který vypukl v pondělí hodinu po poledni ve Slatinicích na Olomoucku. Zlý osud však dokázal ve šťastný konec zvrátit žák 4. třídy Mirek Svoboda (11)! Svou duchapřítomností zachránil sestřičku Karolínku a také dům, v němž celá rodina žije!
27.06.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Svoboda (170 článků) , Miroslav Hrdina (4 články)

David (†29) ochránil Nikolu (21) vlastním tělem: Opilý myslivec (†61) ho zastřelil v hospodě

 
Na jižním Slovensku došlo v pátek nad ránem k nevídané tragédii. Myslivec Jan (†61) po hádce v podniku obtěžoval mladičkou servírku Nikolu (21) dvěma zbraněmi. Její přítel David (†29) ji chtěl ochránit vlastním tělem, což se mu stalo osudným. Po vraždě muže obrátil myslivec zbraň proti sobě.
09.12.2017 16:50 |

podobné články

Malý Jesse přežil jen díky psovi, paralyzovaného jej odtáhl do bezpečí

 
Osmiletý chlapec Jesse Cole z malého města Shaver v americkém Oregonu vděčí za život svému psovi. Nebýt věrného pitbulla, zemřel by paralyzován včelími bodnutími na břehu malého potoka.
01.09.2014 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (40 článků)

VIDEO: Kočka zachránila život dítěti. Zahnala agresivního psa!

 
Taková odvaha se jen tak nevidí. Kočka se postavila agresivnímu psovi, aby zachránila dítě. A povedlo se. Teď video obdivují miliony lidí...
15.05.2014 13:35 |

podobné články

VIDEO: Pravidla soužití má určovat člověk, ne pes, říká odborník na chování zvířat

 
Na Horké lince Blesku odpovídal odborník na psí chování Marek Beneš z portálu Skvělý pes.cz. Jak se chovat k agresivnímu psovi? Jaké největší chyby ve vztahu se zvířetem děláme? Podívejte se na video!
07.11.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Beneš (8 článků)

Adolf Hitler: Chránil Žida před pronásledováním!

 
Adolf Hitler držel ochrnou ruku nad Židovským právníkem. Osobně se ho zastal a chránil před pronásledováním.
04.07.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (762 článků)