Článek

Malé vítězství pro Britney! Otec zpěvačky Spearsové se vzdal správy jejích záležitostí

 
Otec americké zpěvačky Britney Spearsové se vzdal 13 let trvající správy jejích obchodních záležitostí. S odvoláním na oznámení jejího právního zástupce Mathewa Rosengarta o tom informuje agentura Reuters.
13.08.2021 07:30 |

podobné články

Podobné články

Milovala drogy a oholila se kvůli nim, tvrdí exmanažer Britney Spears

 
V Los Angeles probíhá soud s bývalým milencem a manažerem Britney Spears Samem Luftim, který zažaloval rodiče zpěvačky pro porušení smlouvy, urážku na cti, pomluvu a emocionální újmu. Chce po nich tučné odškodné a neváhal u soudu vytáhnout detaily z temné minulosti Britney Spears. Další články k tématu: Od Britney Spears odešel už druhý bodyguard kvůli sexuálnímu obtežování Charlie Sheen si po vzoru Britney Spears vyholil hlavu Porotkyně Britney Spears předvedla celulitidu a zničené nehty Britney Spears ukázala zásnubní prsten, je jako pro princeznu Britney Spears nesmí mít svůj mobil, otec ji chce mít pod kontrolou Britney Spears se zastal exmanžel, děti prý netýrala Britney Spears za comeback sklidila posměch
19.10.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků) , Charlie Sheen (482 článků)

Finance zpěvačky Britney Spearsové bude i nadále hlídat její otec

 
Už devátý rok vládne financím zpěvačky Britney Spearsové (35) její otec. V roce 2008 se popová hvězda psychicky zhroutila a soud určil Jamese Spearse dozorcem nad jejími financemi. Ačkoli už je Britney několik let psychicky stabilizovaná, na peníze stále dohlíží otec.
18.04.2017 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

Otec Britney Spearsové nebude po 13 letech jejím opatrovníkem, rozhodl soud

 
Soud v Los Angeles rozhodl, že otec popové zpěvačky Britney Spearsové už nebude jejím opatrovníkem. James Spears kontroloval finanční záležitosti své dcery třináct let. Rozsudek je považován za významné vítězství zpěvačky, která o zrušení opatrovnictví žádala už delší dobu.
30.09.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

Britney Spears ukázala zásnubní prsten, je jako pro princeznu

 
Zpěvačka Britney Spears se bude opět vdávat. Její bývalý manažer Jason Trawick, s nímž randí od března 2009, ji totiž podle očekávání požádal o ruku. O zásnubách v Las Vegas se psalo dopředu a i Britney po přijaté nabídce k sňatku napsala na Twitter, že na žádost o ruku dlouho čekala. Na oslavě zásnub se pochlubila i kouzelným prstýnkem. Další články k tématu: Britney Spears nesmí mít svůj mobil, otec ji chce mít pod kontrolou Britney Spears se bude potřetí vdávat, chce totiž další děti Britney Spears zhubla za měsíc 18 kilo a pořád cvičí RECENZE: Britney Spears na novince zpívá jako robot VIDEO: Britney Spears se nechala vystřelit v mobilní kadibudce k nebi
19.12.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

Britney Spears je opět zamilovaná, nového přítele už představila synům

 
Zpěvačka Britney Spears dlouho zrušeného zasnoubení s Jasonem Trawickem nelitovala. Už dva měsíce po rozchodu má novou vážnou známost. Její nový přítel se jmenuje David Lucado, je právník a je o čtyři roky mladší než zpěvačka. Další články k tématu: Konec pohádky: zasnoubení Britney Spears a Jason Trawick se rozešli Opulentní sídlo Britney Spears. Podívejte se, kde zpěvačka žije Milovala drogy a oholila se kvůli nim, tvrdí exmanažer Britney Spears Britney Spears ukázala zásnubní prsten, je jako pro princeznu Britney Spears nesmí mít svůj mobil, otec ji chce mít pod kontrolou Britney Spears se bude potřetí vdávat, chce totiž další děti
25.03.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků) , David Jason (4 články)

Otec Britney Spearsové už nebude jejím opatrovníkem, rozhodl soud

 
Soud v Los Angeles ve středu rozhodl, že otec popové zpěvačky Britney Spearsové už nebude jejím opatrovníkem. Informovala o tom agentura AP, která připomíná, že James Spears kontroloval finanční záležitosti své dcery 13 let.
30.09.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

Spekulace kolem Britney Spearsové: Trpí demencí?!

 
Už tento týden spatří světlo světa nový dokument z dílny britské BBC nazvaný jako Boj za Britney: fanoušci, peníze a poručnictví. Ten bude mapovat život popové zpěvačky Britney Spearsové (39) a podle všeho bude pořádně šokující.
03.05.2021 05:20 |

podobné články

Despotický otec jí ničí kariéru: Konec Spearsové (38)?

 
Losangeleský soud odmítl žádost americké zpěvačky Britney Spearsové (38), aby byl její otec James (68) zproštěn poručnictví nad ní. Britney teď proto hrozí: „Zpívat už nikdy nebudu!“
12.11.2020 05:15 |

podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (86 článků) , Keith Richards (86 článků)

Nešťastnice Britney Spearsová: Po pobytu v blázinci si podpálila domácí posilovnu!

 
Máloco dělá psychickými kolapsy zkoušené mysli Britney Spearsové (38) tak dobře jako pravidelné posilování a cvičení. I tenhle balzám na duši je teď ale pro zpěvačku podstatně hůř dosažitelný. K veškeré smůle, která se někdejší popové princezně lepí na paty, totiž Britney Spearsové vyhořela domácí posilovna. A co víc. Zpěvačka si ji podpálila sama!
01.05.2020 17:10 |

podobné články

Svoboda pro Britney Spears. Otec se vzdal zpěvaččina opatrovnictví

 
Otec americké zpěvačky Britney Spears se vzdal správy jejího majetku. Jamie Spears spravoval záležitosti své dcery od roku 2008. O ukončení nuceného opatrovnictví usiluje zpěvačka několik měsíců.
13.08.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

Porotkyně Britney Spears předvedla celulitidu a zničené nehty

 
Třicetiletá zpěvačka Britney Spears je novou porotkyní soutěže X Factor. Za svou účast v americké verzi show zinkasuje v přepočtu 300 milionů korun. Přesto se ale nevyhne problémům jako pomerančová kůže na stehnech nebo okousané nehty. Další články k tématu: Britney Spears ukázala zásnubní prsten, je jako pro princeznu Britney Spears nesmí mít svůj mobil, otec ji chce mít pod kontrolou Britney Spears zhubla za měsíc 18 kilo a pořád cvičí Blond hříva Britney Spears je umělá, zpěvačka se to nebojí ukázat Jennifer Lopezová je nejvlivnější celebritou světa
16.05.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

Exmanžel Britney Spears Federline se oženil pár hodin po zásnubách

 
Bývalý manžel zpěvačky Britney Spears a otec jejích dětí Kevin Federline požádal svou dlouholetou přítelkyni Victoriu Princeovou o ruku v pátek a za pár hodin se v Las Vegas vzali. Fotky ze svatby teď zveřejnili. Další články k tématu: Britney Spears se zastal exmanžel, děti prý netýrala Manželství Spears a Federlinea prý zkrachovalo kvůli dětem Britney Spears a Kevin Federline lepí vztah v manželské poradně Drž se od Britney co nejdál, varoval Federline Hiltonovou Kevin Federline si konečně našel práci
14.08.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků) , Kevin Federline (27 článků) , Victoria (261 článků)

Justin Timberlake se omluvil Britney Spearsové a Janet Jacksonové

 
Americký zpěvák Justin Timberlake, jenž je dlouhodobě kritizován za události před lety, promluvil. Vydal prohlášení, v němž se omluvil Britney Spearsové a Janet Jacksonové.
23.02.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (287 článků)

Hubnutí je dřina, přiznala Britney Spears a nechala se vyretušovat

 
Jednatřicetileté Britney Spears se v poslední době daří v práci i lásce. Našla si nového přítele a objevila se na obálce magazínu Shape. Její fotka je však evidentně vyretušovaná, protože ještě před pár dny ji vyfotili s celulitidou na stehnech. Další články k tématu: Britney Spears je opět zamilovaná, nového přítele už představila synům Konec pohádky: zasnoubení Britney Spears a Jason Trawick se rozešli Milovala drogy a oholila se kvůli nim, tvrdí exmanažer Britney Spears Porotkyně Britney Spears předvedla celulitidu a zničené nehty
09.05.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

Nečekaný krok zarputilého otce Britney Spearsové: Soud požádal o úplné zrušení opatrovnictví!

 
O opětovné nabytí ztracené svéprávnosti usiluje popová diva Britney Spearsová (39) už řadu měsíců. Boj, který se zpočátku zdál téměř beznadějný, teď ale konečně přináší ovoce. Otec zpěvačky Jamie Spears (69) se nejprve vzdal své role v opatrovnictví, teď navíc požádal soud o jeho úplné zrušení.
10.09.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

Britney Spearsová se otcova dohledu nezbaví

 
Soud v Los Angeles odmítl žádost americké zpěvačky Britney Spearsové (39), aby její otec James „Jamie“ Spears (68) přestal spravovat její osobní a finanční záležitosti. Spearsová minulý týden poprvé za dva roky promluvila online před soudem a žádala o zrušení opatrovnictví, jež trvá od roku 2008. Tvrdila, že je pro ni urážlivé a že jí „nepatří její vlastní život“.
04.07.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

Britney Spearsová konečně volná! Soud rozhodl o zrušení opatrovnictví jejího otce

 
Soud v Los Angeles dnes rozhodl, že otec popové zpěvačky Britney Spearsové už nebude jejím opatrovníkem. Informovala o tom agentura AP, která připomíná, že James Spears kontroloval finanční záležitosti své dcery 13 let.
30.09.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků)

RECENZE: Britney Spearsové byla producentská esa k ničemu

 
Na první pohled by se mohlo zdát, že se Britney Spearsová dožaduje pozornosti už skrz slovní hříčku v názvu nového alba, kde své jméno spojila s hitem Michaela Jacksona Billie Jean. Skutečnost je ale prostší. Civilní jméno americké zpěvačky je Britney Jean Spearsová, a tak prostě do názvu v pořadí osmého studiového alba vetkla jeho méně známou část.
07.12.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (903 článků) , Michael Jackson (1748 článků)