Článek

Malé, pohledné a velmi schopné Rio

 
To, že korejské automobilky nejsou pátým kolem u vozu, víme už dávno. Kia ale také pochopila, že nemůže své zákazníky lovit pouze nízkou cenou. Zásadně přidala na kvalitě, nabízí dobré dieselové motory a také chytlavý design. Kia Rio má za úkol odlákat zákazníky domácí Fabii, jak se jí to daří?
04.06.2012 08:25 |

podobné články

Podobné články

Tohle je nová KONKURENCE pro FABII – KIA RIO

 
Model Rio je na českém trhu už pěkně dlouho. Tak si vyžadoval obměnu. Ta nastává právě tento rok. Rio v nové generaci bude asi velkým konkurentem Škody Fabia.
11.02.2011 11:55 |

podobné články

Rio TV – správná volba každého sportovního fanouška

 
Nadcházející týdny jsou nabité těmi nejzajímavějšími sportovními událostmi. Proto je ten správný čas dopřát si větší výběr sportovních programů ve vysokém rozlišení a objevit výhody chytrých funkcí. S RIO TV od společnosti RIO Media Vám neunikne žádný důležitý okamžik fotbalového mistrovství světa ani další světové události vrcholového sportu.
01.07.2014 11:25 |

podobné články

Hříšné Rio de Janeiro povolilo nudismus... To by Zdeněk Troška čuměl!

 
Festivalové Rio de Janeiro patřilo ke konzervativním státům brazilské federace a dlouhá léta odmítalo povolit nudistům opalování a koupání v moři se zcela holou kůží. Ale milovníci koupání na Adama a Evu teď jásají. Aspoň ti, co žijí v Brazílii a létají tam na dovolenou. Rio už si totiž konečně uvědomilo, že chce být světové jako Troškovi družstevníci z Hoštic po revoluci a oficiálně povolilo první veřejnou nudistickou pláž.
18.11.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (488 článků)

ŽIVOT ZA PLOTEM: Petra Kvitová ukázala fotky z olympijské vesnice. Tam venku ale číhají gangy, tam venku šlapou zdrogovaný holky, tam venku je skutečné Rio

 
Rio je sice pod obecnou kritikou, ovšem české tenistky si to užívají i tak. Daří se jim a své momenty na olympiádě poctivě zveřejňují na sociálních sítích. Díky tomu máme možnost vidět unikátní záběry přímo z dějiště her! V olympijské vesničce je pohoda, mimo areál se ale odváží jen ti největší borci. Tam venku je totiž to pravé nebezpečné Rio.
10.08.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1525 článků)

Prima: Do Zrcadla pohlédne sama královna české komedie – Jiřina Bohdalová

 
Pořad doteď sama moderovala. V tomto díle si však role prohodí a stane se hostem svého pořadu. Moderátorem bude excelentní Marek Eben. Do Zrcadla plného překvapení pohlédne lidem milovaná a familiérně přezdívaná „Bohdalka“.
06.08.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (954 článků) , Marek Eben (394 článků)

Prezidenti na lyžích: Do Tater vytáhli sjezdovky i své pohledné dcery

 
Domluvili se, že se tentokrát sejdou pod kopcem. Slovenský prezident Andrej Kiska a jeho polský protějšek Andrzej Duda však na tatranské svahy vytáhli nejenom sjezdovky, ale i své pohledné dcery Natalii (20) a Kingu (25).
29.02.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Kiska (347 článků)

Politolog bilancuje: Sobotkova vláda nemusí vydržet, protože Babiš...

 
Politolog Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro PrvníZprávy.cz zhodnotil vládu Bohuslava Sobotky (ČSSD). Najdeme v ní prý lidi schopné, velmi schopné, ale i ty neschopné. Pár slov řekl i k ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO).
22.06.2014 17:25 |

podobné články

Filmové premiéry: Dlouhá cesta dolů, Vášeň mezi řádky, Pojedeme k moři, Rio 2 a další

 
Ve čtvrtek vstupuje do kin černá komedie Dlouhá cesta dolů podle románu Nicka Hornbyho. Svůj největší příběh Charles Dickens nenapsal, ale prožil, a režisér a herec Ralph Fiennes ho natočil pod názvem Vášeň mezi řádky. Poprvé se za kameru postavil také herec Jiří Mádl a natočil nejen pro děti film Pojedeme k moři. Všechny malé i velké milovníky modrého papouška Blu potěší animované Rio 2. V rámci Dnů evropského filmu bude mít premiéru koprodukční slovensko-český dokument Sametoví teroristé.
10.04.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Ralph Fiennes (19 článků) , Jiří Mádl (463 článků) , Charles Dickens (20 článků)

Reese Witherspoon: Pořádek ve světě nastolí schopné matky

 
Herečka Reese Witherspoon věří, že zmatek ve světě a války jsou způsobeny skutečností, že svět řídí muži. Navíc nepříliš zdatní jako rodiče. Kdyby naopak řízení států vzaly do rukou schopné matky, všechny války by byly ukončeny do roka. Hlavní hrdinka filmu Pravá blondýnka totiž věří, že mateřské schopnosti při výchově dětí lze aplikovat i v politice.
27.04.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (238 článků)

První solární letadlo schopné létat i v noci!

 
Solar Impulse je první letadlo na solární pohon schopné létat i v noci. Švýcarský vzduchoplavec Bertrand Piccard se s ním chystá obletět svět. Pokud tato technologie obstojí a dojde k jejímu hromadnému zavádění v letectví, bude to znamenat velký obrat na poli dopravy, a to zejména ve vztahu k životnímu prostředí.
07.07.2010 22:55 |

podobné články

Indové úspěšně otestovali rakety krátkého doletu schopné nést jaderné hlavice

 
Indická armáda ve středu úspěšně otestovala rakety krátkého doletu, které jsou schopné nést jaderné hlavice. Informuje o tom agentura AFP.
22.12.2010 10:15 |

podobné články

Kozy jsou schopné chytit přízvuk

 
Kozy, stejně jako lidé, jsou schopné získat ve svém mečení "přízvuk" podle dalších jedinců v jejich okolí. Naznačuje to studie vědeckého týmu Londýnské univerzity.
19.02.2012 09:05 |

podobné články

Fejková panenská blána? Je až neuvěřitelné, co všechno jsou některé ženy schopné předstírat!

 
Simulování "orgasmu":http://www.extra.cz/tema/orgasmus ani oscarové herecké výkony v "posteli":http://www.extra.cz/tema/postel nejsou nic proti tomu, co jsou některé ženy schopné obětovat pro to, aby svému vyvolenému daly vše, po čem touží - své "poprvé". Bizarní produkt "Obnovené panenství za 5 minut" se na trhu těší poměrně značné oblibě. Dá se totiž sehnat už za pětistovku!
19.01.2014 15:20 |

podobné články

Degenerujeme: České děti si neumějí zavázat ani tkaničku u bot, zato hrát hry na počítači a ovládat mobil prý zvládnou bez problémů!

 
Podle nejnovějšího průzkumu AVG Technologies se prý počet českých "dětí":http://www.extra.cz/tema/deti do devíti let, které jsou schopné používat aplikace na "chytrých telefonech":http://www.extra.cz/tema/chytry-telefon, za poslední tři roky zvýšil o 38 procent! Současně s tím přibývá ale množství stížností z řad pedagogů v mateřských a základních školách, že děti nejsou schopné samostatně se oblékat nebo si třeba zavázat tkaničky u bot.
03.02.2014 15:05 |

podobné články

Letectvo zachytilo u Aljašky dva ruské bombardéry schopné nést jaderné zbraně

 
Americká a kanadská vojenská letadla zachytila u Aljašky šest ruských stíhacích strojů. S odvoláním na zdroj z amerického ministerstva obrany o tom dnes informovala agentura AFP. Ta rovněž uvedla, že mezi nimi byly dva bombardéry Tupolev 95 schopné nést jaderné zbraně.
20.09.2014 06:55 |

podobné články

Pozice ČT je neudržitelná, brzy se to projeví. Mozky mnoha intelektuálů melou naprázdno. Zrazují nás tím, že barbarské kultury staví na naši úroveň

 
ROZHOVOR „Společnosti blahobytu hloupnou a ztrácejí pud sebezáchovy. Intelektuální vrstvy těchto společností jsou stále méně schopné plnit svoje úlohy. Právě ti, kteří by měli bdít nad upevňováním západních hodnot, je zrazují a stavějí je na stejnou úroveň s hodnotami barbarských kultur. Ve společnosti je oslabována odhodlanost prosadit se proti svým nepřátelům. Intelektuální vrstvy navíc nejsou schopné řešit opravdu závažné problémy. Jejich mozky melou naprázdno a produkují nesmysly ve jménu utopických představ o jakési globální dobrovládě,“ konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz politolog, publicista a mentor Realistů Petr Robejšek.
19.03.2018 08:45 |

podobné články

Pirátka pálila z ČT: Naše vláda ani parlament nejsou schopné vzdorovat kyberútokům. A Zeman s Babišem...

 
Česko se čím dál víc ocitá pod tíhou zahraničních špionů, vítr vane z východu, zejména z Ruska a Číny, připojuje se také Írán. Nejde však o první varování Bezpečnostní informační služby (BIS). Jak je tedy možné, že se jejich aktivita dostala tak daleko, a jak vážně tato varování berou politici? Na to se v úterním pořadu Interview na ČT24 tentokrát ptala moderátorka Zuzana Tvarůžková svého hosta, poslankyně Pirátské strany Dany Balcarové. „Neumíme se s kyberútoky vypořádat, naše vláda ani ministerstva nejsou schopné vzdorovat. Náš prezident ani náš premiér to neberou vážně,“ říká politička.
26.11.2019 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (179 článků)

Foto: Obří projekt za miliardy. Rio chce olympiádu

 
Podívejte se, s čím kandiduje na OH Rio de Janeiro
28.09.2009 11:35 |

podobné články

Angličané možná přišli o svého kapitána Rio Ferdinanda

 
Kapitán anglické fotbalové reprezentace Rio Ferdinand se na dnešním tréninku zranil a odjel na vyšetření do nemocnice.
04.06.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Rio Ferdinand (13 článků)