Článek

Majk Spirit o své maličké dceři: Když jsem Ariu poprvé držel, vůbec jsem nedýchal

 
Majk Spirit (36) společně s jeho krásnou partnerkou Mariou Dušičkou aktuálně prožívají jedno z nejkrásnějších období v životě. Nedávno se jim narodila dcera Aria a slavný rapper se na svých sociálních sítích svěřil, jaký je to pocit být tátou. Pár také zveřejnil fotky pokojíčku, do kterého holčičku přivítali.
16.10.2020 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků) , Aria Aria (3 články)
Podobné články

Pokojíček pro princezničku: Majk Spirit s manželkou ukázali, kde bude malá Aria spinkat

 
Slovenský rapper Majk Spirit a jeho manželka, modelka Maria Dušička, jsou poprvé rodiči. Pro svou malou Ariu přichystali nádherný dětský pokojíček dělaný jako pro princeznu a nezapomněli se s ním pochlubit na sociálních sítích.
03.10.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků) , Aria Aria (3 články)

Internet si utahuje z Majka Spirita: Na jeho proslov v Hlase vznikla drogová parodie!

 
"Michal Dušička alias slovenský rapper Majk Spirit (29)":http://www.extra.cz/tema/majk-spirit a toho času "porotce Hlasu ČeskoSlovenska":http://www.extra.cz/tema/hlas-ceskoslovenska nedávno během přenosu všechny překvapil tím, když se po jednom z vystoupení finalistů rozhodl, že si "v přímém přenosu uleví na duši a ohradí se proti animované legrácce":http://www.extra.cz/zivotni-lekce-v-primem-prenosu-majk-spirit-si-behem-hlasu-vylil-srdce-mares-ho-pekne-drsne-usadil, kterou na něj nachystali vtipálci z Lokal TV.
16.06.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Z Majka Spirita se stal hudební Jánošík, sekunduje mu i Richard Müller

 
Slovenský raper Majk Spirit pokračuje v propagaci své aktuální desky Y novým klipem, který ke skladbě Zbojník natočil Michal Nemtuda. „Napadlo nás do klipu pozvat zbojníky hudebního průmyslu z různých žánrů. Lidi, kteří si šli za svým a nepřizpůsobovali se trendům ani byznysu,“ vysvětlil Majk Spirit důvod, proč se ve videoklipu objevuje například Petr Lipa nebo Richard Müller. Právě slovenský zpěvák se netají obdivem k mladému raperovi, například o něm prohlásil, že je talentovaný a kultivovaný. „Je to člověk, který si zaslouží, aby byl úspěšný,“ dodal Müller. Majk Spirit se v České republice představí v listopadu, čekají ho koncerty v Praze (20. 11.) a Brně (21. 11).
29.09.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (369 článků) , Richard Müller (369 článků) , Majk Spirit (91 článků) , Michal Nemtuda (1 článek)

Novopečení rodiče Majk Spirit s chotí odtajnili bydlení: Tady spinká jejich princeznička!

 
První říjnový den přivítali slovenský rapper Majk Spirit (36, občanským jménem Michal Dušička) a jeho manželka Maria do rodiny dceru Ariu. Holčička s krásným a pro naše končiny netradičním jménem si bude bydlet jako princeznička. Pyšní rodiče ukázali „krémový pokojík“ nejmenší „Dušičky“, který je v souladu s interiérem celého domu.
03.10.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Majk Spirit válcuje Rytmuse: Tenhle charizmatický krasavec je nominovaný mezi deset největších fešáků a osobností roku!

 
Rapper a porotce Hlasu Česko Slovenska Majk Spirit pomalu a jistě válcuje Rytmuse. Zatímco Rytmus boduje už pěknou řádku let, Majk Spirit je na výsluní teprve krátce. A už se dostal na stejné honoráře jako on.
10.05.2014 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Životní lekce v přímém přenosu: Majk Spirit si během Hlasu vylil srdce, Mareš ho pěkně drsně usadil!

 
Byla to řeč skoro jako z nějakého amerického filmu o hrdinech vietnamské války, vsadíme se, že "vidět to Oliver Stone":http://www.extra.cz/tema/oliver-stone, má "Majk Spirit (29)":http://www.extra.cz/tema/majk-spirit svou kariéru v zámoří jistou.
09.06.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Majk Spirit prozradil pohlaví miminka: Fotka, kterou zveřejnil, mluví totiž jasně

 
Majk Spirit a jeho milovaná žena Maria Dušička nedávno oznámili světu, že do jejich dvoučlenné rodiny brzy přibude někdo třetí. Mariino těhotenství však bylo dlouho utajované. Dnes se ale rapper rozhodl odhalit všem pohlaví očekávaného miminka. Bude Majk Spirit tatínkem chlapečka nebo holčičky?
23.07.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Nejen dámy si přijdou na své: Majk Spirit je v roli modela zatraceně sexy

 
Krasavec Majk Spirit si vyzkoušel roli modela a zapózoval pro listopadové číslo pánského časopisu, na jehož titulní straně se objeví. Majk je prvním Slovákem, který se na titulu objeví. Před ním ho ozdobilo 200 světových hvězd.
26.11.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Už nemám přítelkyni, mám snoubenku: Majk Spirit požádal o ruku svou krásnou Mashu

 
Slovenský rapper Majk Spirit (35) zásobuje své fanoušky pravidelnými dávkami zamilovaných snímků ze všech koutů světa už pěkných pár měsíců. Majk, který na podzim oslavil pětatřicáté narozeniny, si se svou Mashou užívá každou volnou chvíli a láska z nich srší i skrze fotografie na Instagramu. Jejich lásku se teď rozhodl stvrdit svatbou. Krásná Masha dostala od Majka nádherný prstýnek.
12.01.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Hip Hop Žije poprvé zamíří do Prahy! V Holešovicích vystoupí Kali i Majk Spirit

 
Ostrava už je mu malá. Hudební festival Hip Hop Žije míří poprvé i do Prahy. V areálu Výstaviště v Holešovicích představí 28. července ty nejlepší rapery ze slovenské a české scény. Mezi vystupujícími bude například Kontrafakt, Majk Spirit nebo Kali.
10.03.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Raper Majk Spirit bude poprvé otcem. Dítě čeká s ukrajinskou modelkou

 
Slovenský raper Majk Spirit (35), vlastním jménem Michal Dušička, bude poprvé otcem. Dítě čeká se svou snoubenkou, ukrajinskou modelkou Mariou. S tou se znají už od roku 2006, dohromady se však dali až loni po náhodném setkání v Dubaji.
09.06.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Majk Spirit má štěstí: Jeho Maria nejkrásnější nevěstou roku 2020

 
Slovenský rapper Majk Spirit (35) už není k mání. Vysoký fešák řekl své »ANO« před nejbližšími lidmi své těhotné lásce. Jeho Maria byla i s bříškem tak nádherná, že ji můžeme považovat za nekrásnější nevěstu tohoto roku.
25.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Porotce Hlasu Majk Spirit prozradil částku, za kterou zpívá! Jiné hvězdy puknou závistí!

 
Na slušný balík si za víkend přijde slovenský raper Majk Spirit (32). I když velmi nerad mluví o tom, kolik si říká za jedno vystoupení trvající hodinu, pro Blesk.cz se rozpovídal. A mimochodem... Dámy, pozor, je stále volný!
02.08.2016 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

V karanténě se neflákali: Majk Spirit bude otcem, jeho krásná Masha je těhotná

 
Když se Majk Spirit (35) před nedávnem rozhodl, že svoji milovanou Mashu požádá o ruku, řadě fanynek nejspíš zůstaly oči pro pláč. Chvilková bolest je jistě už přešla a nyní se můžou radovat, protože oblíbený rapper prý podle slovenského portálu pluska.sk zakládá rodinu. S ukrajinskou modelkou Marií čekají první společné miminko.
08.06.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Majk Spirit si vzal svou Marii: Těhotné nevěstě to v bílém slušelo, velká svatba ale ještě přijde

 
Krásný den prožili slovenský rapper Majk Spirit (35) s jeho milovanou Marií, když se rozhodli pro venkovní malou svatbu. Nevěsta má sice krátce před porodem, ale v bílých upnutých šatech jí to opravdu moc slušelo. Známý rapper prozradil, že se však chystá mnohem větší paráda...
22.07.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Těším se, až se jednoho dne stanu otcem, říká raper Majk Spirit

 
Majk Spirit promluvil o své snoubence, rodině i o tom, jak se těší na svou roli otce. V rozhovoru pro iDNES.cz raper přiznal, co je pro něj v životě momentálně největším luxusem a nejvzácnější komoditou v dnešním světě. Řeč byla také o novém albu Artist, které vzniklo v období šíření koronaviru.
17.07.2020 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Je to pravda! Majk Spirit bude tátou. Těhotenství partnerky potvrdil dojemnou fotkou

 
Přestože médii už několik týdnů kolovala zpráva, že rapper Majk Spirit bude co nevidět tátou, on sám těhotenství své snoubenky Marie nepotvrdil ani se k němu nevyjadřoval. Nyní se ukázalo, že zdroj z jeho blízkého okolí, který informaci vypustil do světa, nelhal.
21.07.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Jedním z porotců Hlasu Československa je Majk Spirit. Bude se na co koukat

 
V porotě talentové soutěže usedne rapper Majk Spirit. Sledovanost zaručena!
12.02.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)

Porota Hlasu Československa: 4 jistoty, 1 otazník! Kdo je Majk Spirit?

 
Začátek pěvecké soutěže Hlas Československa již klepe za dveře. Lidé z ulice se budou prát o pozornost jednotlivých porotců a snažit se získat místo v jejich týmu. Kdo ale jsou jednotliví porotci? A nerozhoří se dívčí válka? A kdo je vlastně Majk Spirit?
27.02.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (91 článků)