Článek

Majitelé nechali pejska hnít zaživa: Podívejte, jakého krasavce z něj pak vystříhali!

 
Případ otřesného týrání se stal v anglickém Leedsu, kde nechali majitelé svého psa rasy lhasa apso doslova hnít zaživa. Naštěstí byl pejsek zachráněn dřív, než ho sežrali parazité v jeho kožichu.
03.09.2017 15:10 |

podobné články

Podobné články

Provařil se do MasterChefa a získal titul Muž roku: Tohohle krasavce má Mottlová doma!

 
Barbora Mottlová může mít klidně nos nahoru. Ona sama je naprosto nádherná a stejného krasavce má i doma. Pepa Kůrka se proslavil hned díky dvěma věcem, tou první je výhra v Muži roku v roce 2016 a tou druhou je účast v kulinářské show MasterChef Česko 2020. Podívejte se, jakého krasavce má Mottlová doma!
27.06.2020 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (291 článků) , Ona Ona (246 článků)

Vyndal si piercing z penisu. Použil špinavou žiletku a orgán začal hnít

 
Lékaři z celého světa se v odborných časopisech určených nelaické veřejnosti často svěřují s bizarními případy. Mají být inspirací při léčení pacientů pro kolegy z jiných koutů světa. British Medical Journal tak teď přináší případovou studii mladého muže z Jižní Ameriky, který měl piercingy v penisu. Když ho začaly štvát, rozhodl se je odstranit sám pomocí žiletky. Operací si ale zanesl do údu infekci, takže pyj začal hnít. A málem o něj přišel.
08.07.2016 19:05 |

podobné články

Otčím utýral Lucinku (†5) a tři roky jí nechal hnít v bytě: Zpoza mříží prosí o odpuštění

 
K smrti utýral nevlastní dceru! Tělo malé Lucinky (†5) pak nechal v bratislavském bytě hnít, zatímco vedle vyrůstala jeho dcera Saša (3) v otřesných podmínkách. Teď prosí Juraj Hroták (32) zpoza mříží vlastní rodinu o odpuštění.
02.10.2012 14:20 |

podobné články

Bezdomovec zabalil pejska do mikiny a vybavil ho pamlsky, pak ho opustil! Zvíře našli na ulici

 
Strážníci se často potýkají se smutnými osudy čtyřnohých chlupáčů. Na opuštěného pejska zabaleného v mikině a vybaveného granulemi narazili při své středeční hlídce v Praze 5. V útulku v databázi pak chovatelé zjistili, že majitelem pejska byl bezdomovec, nyní chlupáč čeká na své nové majitele a lepší osud.
18.02.2021 15:45 |

podobné články

Nejlepší způsob, jak odnaučit svého psa, aby vám kradl jídlo

 
Tahle metoda nebude fungovat na každého pejska, ale možná to stojí za vyzkoušení. Majitele pejska z videa napadlo, že svému mazlíčkovi na hračce ukáže, že jídlo, které si vzal do tlamy, není tak úplně bezpečné. I když to předvádí na umělohmotném dinosaurovi, reakce pejska je bleskurychlá. Jen se podívejte, jak se lekne.
02.06.2020 14:20 |

podobné články

Měli by hnít ve vězení, místo toho je zvou do Evropského parlamentu a zelení teroristé jim tleskají. A teď mě prohlásí za rusofila, tuší šéfredaktor Reflexu po nejnovějším úvodníku

 
Zelení teroristé prý tleskají na půdě Evropského parlamentu jiným teroristům, kteří zde vystupují, ač by mnohem spíš měli hnít ve vězení. Šéfredaktor časopisu Reflex předkládá trochu jiný pohled na Evropskou unii.
12.10.2017 17:55 |

podobné články

Krkavčí matka zabila syna (19), jeho tělo nechala hnít v dětském pokoji

 
Hrůzostrašného činu se dopustila Kenya Stallworth z amerického Ohia. Ta byla obviněna z vraždy svého devatenáctiletého syna, jehož bezvládné tělo nechala po smrti hnít v dětském pokoji dalších několik měsíců pod hromadou oblečení.
20.04.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Kenya Kenya (1 článek)

Žena udusila svého novorozeného syna a jeho tělíčko nechala hnít v igelitce. Soud jí potvrdil 15 let vězení

 
Celé Česko loni šokoval případ, kdy žena v Praze ihned po porodu zardousila svého novorozeného syna a jeho tělíčko nechala hnít v igelitce. Vrchní soud v Praze jí nyní potvrdil patnáctiletý pobyt za mřížemi. Trest, který si vyslechla i pražského městského soudu, se státnímu zástupci zdál nízký, nyní však rozsudek posvětil soud vyšší instance. Žena se k celému činu doznala a svoje chování omlouvá drogami, jak informují Novinky.cz.
14.03.2023 19:30 |

podobné články

Pejska chtěli utratit kvůli ekzému: Ve skutečnosti mu chyběl kus hlavy!

 
O hrůzném případu informovalo na sociální síti sdružení za práva zvířat Československý kastrační program. Pejska Whakana chtěli jeho majitelé utratit. Důvodem byl údajný několik let trvající ekzém. Ukázalo se, že problém je někde jinde. Když totiž lidé ze sdružení dorazili na místo, našli pejska v otřesných podmínkách, navíc mu chyběla velká část kůže na hlavě.
31.05.2020 18:50 |

podobné články

Nechali umírat nemocného pejska, prý protože chtěli ušetřit: Moc trpěl, tvrdí ochránkyně zvířat

 
Z fotografií pejska, který leží schoulený v trávě pokrytý mouchami, se chce člověku brečet. O to horší je fakt, že zvíře bylo v té době stále živé a poblíž se pohybovali jeho majitelé. Ti podle vyjádření ochránců zvířat odmítali pejskovi pomoc, protože za něj nechtěli utrácet peníze.
12.09.2018 12:00 |

podobné články

Ivana našla zatoulaného pejska a hledá jeho majitele

 
Ivana našla zaběhnutého pejska a nyní naléhavě hledá jeho majitele. Připojil se k ní v Praze na Cibulkách, když byla venčit svoji fenku Kett.
08.09.2013 08:25 |

podobné články

Lidský hyenismus: Nemocného pejska někdo vyhodil v igelitové tašce z auta!

 
Zanedbaného a nemocného pejska někdo v Kolíně vyhodil v igelitové tašce z auta a nechal ho svému osudu. Naštěstí to viděly dvě ženy, které kontaktovaly policii. Strážci zákona pejska donesli do městského útulku, v němž se nebohý pes začal zotavovat.
26.10.2017 17:45 |

podobné články

Podivná obhajoba Shopaholicadel: Za mrtvé morče může majitelka a antibiotika pro psa označila za vitamíny

 
Fanoušci Shopaholicadel mají strach o jejího pejska. Poté, co uniklo na sociální sítě video, kde Adéla Pulcová nechala u popelnic své mrtvé morče, se na influencerku snesla lavina kritiky, kterou hodně špatně snáší. Shopaholicadel se nedávno zmínila na sociálních sítích, že měla svého pejska v nemocnici a že nyní potřebuje celodenní péči. Její sledující se ale bojí, aby mazlíček neskončil stejně jako nebohé morče. Influencerka se proto vůči komentářům ohradila a redakci eXtra.cz poslala zprávu, aby pomluvy vyvrátila. O pejska se prý stará dobře.
05.02.2023 05:10 |

podobné články

Majitelé dali ovčákovi smrtící injekci a pohřbili ho: Pejsek se vyhrabal!

 
Sedmiletého pejska německého ovčáka Kirjušu nechali majitelé uspat a pohřbili ho v lese na severu Ruska. Prý byl nemocný. Pes však chtěl žít a z hrobu se dokázal vyhrabat a odplazit se pro pomoc.
12.10.2020 05:35 |

podobné články

Mladý Srílančan zemřel při pokusu o rekord v nejdelším pohřbení zaživa

 
Čtyřiadvacetiletý Džanaka Basnajake se snažil vytvořit rekord v délce času, jaký kdo strávil pohřbený zaživa. Do hrobu mu pomohla rodina a přátelé. Když ho po několika hodinách vytáhli, byl už mrtvý. Další články k tématu: Rus se zaživa pohřbil pod zem, místo štěstí mu to přineslo smrt VIDEO: Kamarádi kopali tunel na pláži, jednoho písek pohřbil zaživa
05.03.2012 16:45 |

podobné články

Zanedbaného psa žrali červi zaživa, veterináři mu už nedokázali pomoci

 
Tragický příběh pejska z Kynšperka nad Ohří trhá srdce. Dlouhé hodiny se topil v korytě strouhy, než mu někdo zavolal pomoc. A na veterině teprve lékaři zjistili, o jak nemocného a zanedbaného pejska se jedná. Zadní polovinu těla měl prolezlou červy a selhávaly mu ledviny. Stařičké zvíře svůj boj bohužel prohrálo.
24.08.2016 13:30 |

podobné články

Z prťouse Travoltou: Radek Banga z Gipsy.cz se v novém klipu proměnil v krasavce italského typu

 
Až ho uvidíte v novém klipu Žigulik, neuvěříte, že je to opravdu on. Radek Banga, jehož známe jako lídra kapely Gipsy.cz, nebyl nikdy považován za krasavce, ale stačil zručný stylista a kadeřník a je z něj fešák jako John Travolta v Pomádě nebo Horečce sobotní noci.
17.02.2014 22:10 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (367 článků)

Rath na Kubiceho: Nevinnou ženskou jste nechali hnít ve vazbě

 
Poslanec a středočeský hejtman David Rath připomněl ve sněmovně po svém anabázi vládní krize. Zmínil štěnici pod postelí poslankyně Kristýny Kočí, ale i někdejší zprávu nynějšího ministra vnitra Jana Kubiceho.
26.04.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4627 článků) , Kristýna Kočí (705 článků) , Jan Kubice (681 článků) , David Kočí (42 článků)

Rath ke Kubicemu: Nevinnou ženskou jste nechali hnít ve vazbě

 
Poslanec a středočeský hejtman David Rath připomněl ve sněmovně anabázi vládní krize. Zmínil štěnici pod postelí poslankyně Kristýny Kočí, ale i někdejší zprávu nynějšího ministra vnitra Jana Kubiceho.
26.04.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4627 článků) , Kristýna Kočí (705 článků) , Jan Kubice (681 článků) , David Kočí (42 článků)